Opinie o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

-----____

W Polanie najlepiej mają się donosicielki ktore donoszą do Pana dyrektora.

@-----____

Właśnie tak. Zostałam zwolniona z powodu kłamstwa starych donosicielek, z zemsty, bo nie mówiłam im "dzień dobry".

Edyta
@Pracownik.

I przepraszam to był ten jeden jedyny powód, że zaczęły donosić? Skąd pewność, że to one właśnie zrobiły?

@Edyta

Bo widziałam i słyszałam. Ale dlaczego się takim wierzy?

Ewelina
@Pracownik.

No i właściwie dlaczego one donoszą? Mają z tego jakieś korzyści ze strony szefa?

Edyta

Czemu pojawia się tu tyle niemiłych komentarzy odnośnie starszych pracownic? Naprawdę coś się dzieje tutaj z nimi źle czy ktoś się uwziął? Wyjaśni mi to ktoś?

@Edyta

Nikt się nie uwziął, to wszystko prawda. Przychodzi ktoś nowy i robią wielkie oczy, gdy czegoś nie wiesz i drą się, a nie wytłumaczą, są niepomocne, chamskie, wulgarne, zapytasz o coś, to odpowiadają złośliwym tonem, podlizują się dyrektorowi, dokładają kłamstwa. Chcą chyba awansować czy coś.

Stare pracownice obgadują w szatni młode, bo im zazdroszczą, że są ładne, a za nimi się stary pies z kulawą nogą nie obejrzy.

Ryś

Wieloletnie pracownice nasrały do umywalki.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik budowlany - Pomocnik.
Leszno
Misio.

Dyrektor techniczny to niewychowany (usunięte przez administratora) Słychać było jak rzuca wulgaryzmami w gabinecie na UE. Chamstwo, (usunięte przez administratora) i pustostan.

Ryś

Nowy pseudodyrektor obiecał wolne soboty, a pracuje się praktycznie w każdą za zwykłą pensję, nie ma pojęcia o niczym. Młoda majstrowa IQ nie grzeszy, a starszej słoma z butów wystaje, mszczą się na ludziach, wyzywają.

Misio.

Stare pracownice przechodzą ciężką menopauzę i dlatego są takie wredne. Nie myją rąk po skorzystaniu z toalety i nie używają papieru toaletowego, pracują bez rękawic. Nie chcę takich przetworów nawet za darmo.

Były pracownik.

Odradzam. Stare pracownice obgadują i donoszą kłamstwa, udają majstrowe. Obserwują cię, zamiast się zająć robotą. Zwolniono mnie, bo jakaś doniosła do dyrektora, że powiedziałam "stara baba" i dodała jeszcze inne rzeczy, że używam wulgaryzmów, oczywiście kłamstwo, same są bardzo wulgarne w co drugim słowie. Wszystko, co powiesz jest obgadywane i przerobione, żeby ci zaszkodzić. Dyrektor im wierzy we wszystko, tłumaczenie nic nie da.

Faktycznie jest mobbing jak piszą ?

Ero
@Marta

I to jaki.

@Marta

Jest tak, że stare pracownice bawią się w kierowniczki i donoszą kłamstwa. Praca w porządku i szkoda, że ją straciłam przez czyjąś złośliwość, ale z takimi osobami się nie da i już. Odradzam.

Warunki dla młodocianych tragedia.. Dziewczyny i chłopaki pracujące się zwalniają. Chłopaki charują w gorącu i , podobno jeden sie bardzo źle poczuł chyba nawet omdlał. Dla młodocianych nie ma coś takiego jak 48h wolnego w tygodniu w zamian są bardzo ciężkie warunki pracy. Majstrowe uważają się za nie wiadomo co, nie szanują pracowników, odpowiadają krzykiem, Pani Iwona na początku była okej ale potem stała się gorsza od Pani Eli, która też jest twardym orzechem do zgryzienia. Często przyprawy które wypadną z taśmy na ziemię trafiają z powrotem do słoika prosto z ziemi, wykonuje się przerzucanie zawartości z starych do nowych słoików z nowymi datami przydatności. Chłopaki podające na taśmę słoiki muszą wspinać się po mokrych, śliskich schodkach metalowych. Kierownictwo mając te informacje śmieje się w twarz i nic z tym nie robi. Pracownice często chamskie kłótliwe i zboczone. Brak klimatyzacji, praca w conajmniej 30*C. Z powodu braku pracowników, jeden musi pracować za trzech. Nie polecam, mam nadzieję że ten zakład przejdzie w inne lepsze ręce albo zostanie zamknięty.

Mirek

proszę zapytać Syna za co go wywalili z pracy zamiast wypisywać głupoty, niestety dzieci nie powiedziały całej prawdy

Krystyna
@Mirek

I znowu dzieci? To już naprawdę nie ma kim robić tylko dziećmi?

#$&#
@Krystyna

Tak dzieci pracują

Były młodociany pracownik

Ta osoba ma racje

Była
@Były młodociany pracownik

Tak dzieci pracują bo ich rodzice przyprowadzają , nikt nikogo nie zmusza

Ewelina
@Była

Dzieci pracują? Ale rozumiem ze powyżej 16r życia i jako dorabianie po pracy? Czy są normalnie zgłaszane ?? A co jeśli komuś stanie się krzywda? Dzieci to jednak dzieci

Pracownik.

Dokładnie. Jeszcze warto dodać złośliwe stare donosicielki.

-----____

Wszyscy mówią że w Polanie jest ciężka praca to wyscie młodzi ludzie niewiedzieli ciężkiej pracy w swoim życiu. W żadnym zakladzie nikt niebedzie wam płacił za lezenie tylko za pracę a wy nie jesteście nauczeni pracować dlatego zawsze i wszędzie będzie wam zle i ciężko

@-----____

Pytam się pani jak traktuja osoby po 30 po 40 po 50 czy po 60??? Gorzej niż psa. A nawet pies przy budzie ma w goracy dzień wodę. Tu klima wyłączona i wody nie wolno mieć. Kto podnosi skrzynki z ciężkimi ziemniakami czy burakami do płukania?? KOBIETY. A facet tylko stoi i sie gapi. Niech pani siebie szanuje. pozdrawiam

Śrubka

Albo jedna pani się w końcu uspokoi albo nigdy nie będzie nowych ludzi nikt jej nie pasuje wzywa ich skacze . Czuje się tak jakby to była jej firma . Kiedy szefostwo przejrzy na oczy . Nie można tego powiedzieć bo jest zawistna mściwa ona ma tylko racje . A sama nie wiele umie lecz pierwsza komentuje . A czemu nie powiedziała podnieście rękę ci którzy byliście wyzywani przeze mnie . Jeśli tego nie zmienicie nie pomogą żadne pieniądze .

Dante Alighieri

„ Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”

Dare

Praca bardzo ciężka . I do tego niesamowicie wymagająca psychicznie .

Sławomir
@Dare

Czemu wymagająca psychicznie? Pracujesz pod presją czasu i wyników, czy po prostu atmosfera jest kiepska? Chociaż dostajesz za tę ciężką robotę dobre wynagrodzenie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Krzysiek

A co pytasz .

Wolności

Kiedy podwyżki . Na wszytki w firmie jest . Tylko nie na pensje. My to widzimy.

Zocha
@Wolności

Od stycznia podniosą bo rośnie minimalna płaca na 3000-3200 :))))

@Zocha

Podwyżka dla wszystkich w kraju to nie podwyżka.

Jak Wam tak źle I robić się Wam nie chce to się zwolnijcie, w czym problem ?

Przemysław
@pracownik

Czyli nie narzekasz na pracę w Polan, tak? :) Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia w tej firmie i jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu? Można tu liczyć na jakieś integracje po pracy?

@(=
@Przemysław

Atmosfera jest ogólnie normalna ale jest taka pani B. która wszystkich oczernia klamie i robi plotki a sama ma (usunięte przez administratora) w swojej rodzinie i na podwórku a do tego smierdzi od niej. Nikt niechce z nia pracować a kierowniczki już jej nieda ją nigdzie bo niepotrafi się zachować i współpracować z innymi. Zamiast pracowac to się obija a potem mowi ze zle zapisują jej sloiki i ze ją (usunięte przez administratora) na wypłacie. A co do pracy to jest ok jeśli chce Ci się pracować a zarobki mogłyby być większe ale narazie jest jak jest

Ogórek
@Przemysław

Jeśli chodzi o atmosferę, to ogólnie ok. Po to przychodzimy do pracy, żeby pracować, ale niestety jest wiele takich sytuacji, gdzie niektóre osoby zamiast zająć się pracą zajmują się szemraniem jeden na drugiego, obgadywaniem, oszczerstwami I wchodzeniem w życie prywatne innych osób. Jest to bardzo nie ładne, nie kulturalne I w znacznym stopniu psuje atmosferę między pracownikami.

:)#
@@(=

Przecież bądźmy szczerzy,Ty Szanowna Pani też innych obgadujesz, więc po co ta mściwość ?

1990
@pracownik

Pomału tak się dzieje ludzie odchodzą.

=_4=:7863
@:)#

Tu wszyscy o wszystkich plotkują zresztą jak w każdym zakladzie ale donoszenie jest najgorszym chamstwem tym bardziej jeśli samemu się niejest ok i ma się najwięcej na sumieniu a mówi się o kimś

Shni
@:)#

Sama najwięcej mowisz o innych dziecko

&$//=65

Ludzie zajmijcie się swoim życiem i swoją pracą nieobgadujcie innych nie donoscie na swoich a będzie wszystko dobrze i bedzie się nam dobrze pracować razem w grupie nieobgadujcie i niegnojcie innych bo nikt niejest doskonały każdy ma jakieś wady a jeśli nawet pani Ela zmieniła się na bardzo dobrą kierowniczkę to i my bierzmy z niej przykład i starajmy się być lepszymi ludźmi by móc godnie zyc i pracować i być szczęśliwymi ludźmi

@(@()++((

Większość tych komentarzy piszą dzieciaki którym zle w Polanie bo niechce się im robic nawet takich prostych rzeczy jak wrzucanie przypraw do słoika czy dodawanie słoi nie są oni nauczeni pracy tylko obijania się a za obijanie w Polanie nie płacą tylko za pracę. Na forum bez problemu można byłoby wymienić po imieniu i nazwisku osoby którym niechce się pracować. Jeśli wam ciężko to idźcie do domu

Krystyna
@@(@()++((

To Polan zatrudnia dzieci? Ciekawe, ciekawe.

Smuteczek
@Krystyna

Niestety nikt inny nie chce przychodzić.

'' '' '' :%7899

Moim zdaniem w Polanie nie powinni zatrudniać ludzi którzy niedbaja o swoją higienę np. pracują brudnymi rękami kichają na ogorki i jedzą na hali produkcyjnej a potem wszędzie walają się papierki po cukierkach mało tego na cygara wychodzą sobie kiedy chcą chociaż jest zakaz palenia a pracownicy na przyprawach albo pasteryzatorze niemają nawet czasu wyjść do ubikacji albo napic się wody więc gdzie tu sprawiedliwość? Ludzie szanujmy sie wzajemnie

Gftvtvt
@'' '' '' :%7899

Nie macie czasu bo się obijacie.

Mało

Człowieku w klimatyzowanym pomieszczeniu też 8 h spędzam hahah

#$&#

Pracujemy nie obijamy się

@(@()++((
@Gftvtvt

A ty pewno dzieciak jestes co nie radziłeś sobie i teraz wylewasz tu swoje zale

Zostaw merytoryczną opinię o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture - Żabno

• Jak się pracuje w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Zobacz opinie na temat firmy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture
  • Św. Jana 5