Opinie o Jenson Logistics Sp. z o.o. w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jenson Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jenson Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jenson Logistics Sp. z o.o. w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Cześć, widziałem, że kilka miesięcy temu szukali spedytorów, często zdarzają się rekrutacje na stanowisko, czy nie mam nawet na co liczyć, że w tym roku coś się pojawi. Niby mi się nie spieszy, bo dopiero będę zmieniał firmę, ale nie wiem, czy mam brać to miejsce pod uwagę. Ponoć oferują umowę na czas określony już na starcie, faktycznie nie ma żadnego okresu próbnego? Wolę podpytać, bo te wpisy o braku umów na stanowisku kierowcy mi spokoju nie dają.

KP Nowy wpis

Zaproponowane stanowisko dotyczące zarządzania flotą. Rozmowa przeprowadzona w fajnej atmosferze, kompetentni przełożeni z tego co można było odczuć na pierwszy raz. Za parę dni rozmowa odnośnie okresu próbnego ale jestem dobrej myśli :)

Estera Nowy wpis
@KP

Ooo....a powiesz jak długo czekałeś na odzew po przesłaniu CV? Rozumiem, że jesteś po pierwszej rozmowie, a na drugiej ma być omówienie okresu próbnego? Powiedziałbyś jakie pytania Ci zadawali na tym stanowisku zarządzania flotą?

KP Nowy wpis
@Estera

Na kontakt oczekiwałem około tygodnia czasu. Co do pytań zadawanych podczas rozmowy to raczej sprawa oczywista - weryfikacja wymagań podanych w ofercie. Aktualnie jestem zatrudniony i póki co po 2 dniach jestem zadowolony - pozostali pracownicy, atmosfera, przełożeni idzie naprawdę złapać dobry kontakt. Prędzej pomogą i podpowiedzą niż opieprzą :P Co do samej pracy i jej specyfiki no to raczej szybko można zostać zweryfikowanym - oby nie

Grzesiek

Teraz szukają asystent managera floty. Trzeba mieć doświadczenie przy transporcie kontenerów morskich? Bo widziałem że gównie się tym zajmują. Jak z językiem? Angielski komunikatywny wystarczy czy trzeba też znać drugi język?

Malczik

Polecam firmę szczególnie pracownikom z Ukrainy i Mołdowy!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Daniel

czy kto może mi powiedzieć jak wygląda sprawa przyjęcia do pracy jako kierowca?

@Daniel

Głownie kierowcy z doświadczeniem. Wszyscy muszą mieć kod 95. Na miejscu do lekarza, Następnie szkolenia w zakresie obsługi tacho.

XYZ
@Drajwer

a jak to jest w przypadku kierowców z białrusi czy ukrainy???

@XYZ

Test, jeśli negatyw zostajesz wykreślony z kwarantanny i może jechać do pracy.

XYZ
@Drajwer

A jak ma coivd?

@XYZ

To masz hotel w samych słubicach! Tuż koło firmy.

Hubas
@Daniel

standardowa rekrutacja ostatnio nawet podwyżki były

Olek

jak obecnie wyglada sytuacja w związku z Ukrainą? Czy to wpływa na pracę?

Majkel
@Olek

Wszystko normalnie, kursy są na zachodzie, płatności w terminie

Izabela
@Majkel

A napiszesz coś o tych płatnościach? Mężu chciałby do Was przejść, jak będzie ogłoszenie /akurat teraz nie ma/ i się zastanawiamy, jakie tam warunki macie, czy się opłaca z nimi jeździć.

Kamil

Czy ktoś się orientuje czy w obecnej sytuacji trwa rekrutacja? Może zwolniły się ajkieś miejsca w związku z Ukrainą?

@Kamil

Tak, rekrutacja jest otwarta. Widziałem ogłoszenia ostatnio.

Hubi

Polecam firmę. Proste warunki, terminowe wypłaty, dobry sprzęt. Szukałem miejsca, w któym mógłbym się na dłużej zaczepić i wydaje mi się że to będzie to.

Denis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do J. Jaka jest atmosfera w firmie i podejście do pracownika?

Tomasz
@Denis

Atmosfera jak najbardziej w porządku. Pracownika traktuje się jak człowieka. Ludzie z biura bez problemu pomagają we wszystkim.

daniło

Pracuję tam od 3 lat. Firma przeszła wiele etapów. Najpierw dyrektor od rekrutowania werbunku na Ukrainie zachowywał się niefair. Wtedy firma zatrudniała tylko chłopaków z Ukrainy. Były przypadku jazdy na czarno. Kierowcy mieli różne podstawy i różne premie. Od czasu kiedy NILSON bo tak się nazywał wcześniej został zamknięty jest coraz lepiej. Teraz jak jest facet z belgii szefem jest w końcu jak powinno być. No może kasa powinna być wieksza w podstawie ale u mnie nadrabiają premiami.

tracker

mam od nich ofertę płacą nawet 11 tys

wasyluk
@daniło

premie za ekonmiczną jazde też są!

Niki
@daniło

Ta premie nawetny pomysł. Nie zapomnij, że umowę masz też z firmą nie z pośrednikiem. To też jest ok i to że nie musisz iść na działaność gospodarczą.

Jan z Hrodnej

Ktoś coś wie na temat pracy jako kierowca?

Niki
@Jan z Hrodnej

Robota jest taka jak u innych. Tutaj masz jednak kilka bonusów jak ADR czy nocna jazda, Jak sobie to poskładasz to nawet dobre pieniążki wychodzą.

Dawid

Peter to spoko facet. Pracowałem w tej firmie u niego jako szefa rok. Odchodząc nawet mi było szkoda, ale musiałem się z żoną wyprowadzić do Szczecina. Pozdrawiam cały zespół ze spedycji!

sajdel

Z tego co wiem, prowadzą rekrutację na Spedytora. Byłem na rozmowie zdalnej. Robota wydaje się przyzwoita. Czy ktoś wie ile za ile można wynająć mieszkanie w Słubicach rozważam przeprowadzkę.

Gruby

1600 a 2000 i masz umeblowane mieszkanko w centrum SŁU. to idealne miejsce blisko jest Frankfurt i Berlin. Zapomnij o Polsce.

sajdel
@Gruby

a jak firma? ujdzie

Gruby
@sajdel

ma dobre podejście do pracowników, może dlateo ze boss nie jest z Polski.

Włodek

Jaka to firma? Czy to nie jest dawnyw NILSON????

Pat
@Włodek

To był kiedyś nilsen. Ale z tamtego stanu rzeczy nic już nie pozostało. Nowi ludzi, nowe biuro, nowa spedycja.

Mieczysław
@Pat

I co, firmie wyszło to na lepsze? Jak sądzisz.

Miran
@Mieczysław

Pewnie tak

Bart

Szukają ludzi na spedytora jakieś szczegóły?

Piter

Na gieładach pewnie?

barakuda
@Bart

Standardzik. Szukanie przewozników i ładunków.

Master
@Piter

Taaaak i angielski ogarnięty.

Mieczysław
@Master

A ile płacą na tym stanowisku?

Drajwer

Szukają dużo ludzi ale musza być mieć doświadczenie w Europie. Tych co udają że umieją jeździć odrzucają. To dobra firma nie biorą każdego.

Rob

Czy nabór pracowników wciąż trwa? Jakie są warunki wynagrodzenia???

Bolo

Ja już jestem na szkoleniu. Sprawdzają umiejętności jazdy samochodami z naczepami. Czyli nie należy mówić ze się umie jeździć. Kto się zgłasza musi na prawdę umieć jeździć samochodami z naczepami. Pracujesz 3 miesiące tylko w Niemczech, Francji, Belgii i Holandii. Jeździsz samochodami na belgijskich numerach rejestracyjnych. Nowych. Auta maja zaledwie po kilka lat.

Grzechu

Czy trzeba mieć sporo doswiadczenia zeby mnie przyjeli?

Rudy
@Grzechu

Nie, jeśli dobrze wypadniesz na rozmowie i jesteś kumaty to Cię wezmą i najwyżej przeszkolą

Krzysiek

Proszę o informacje czy jest teraz rekrutacja i na czym polega

Zibi
@Krzysiek

z tego co wiem to jest otwarta rekrutacja

Baltazar
@Krzysiek

Mój znajomy ostatnio skladal papiery. Nie trzeba dlugo czekac na rozmowe. Rerkturacja normalna bez wydziwiania.

Pyotr
@Krzysiek

Jeśli chodzi o pracę w Jenson to szukają kierowców. Warunki standardowe: czyli kierowcy c+ e koniecznie z doświadczeniem i waznymi dokumentami jak wiza z schengen i śwadectwo kierowcy (z gitd)! Angielski przynajmniej w podstawach. Kontenery w krajach jak belgia, holandia, Niemcy czy nawet Francja. Dają UOP dodatki za ADR i premie raz na kwartał. Maszyny to głównie daf euro 6 prawienówiki. To jest stary nilson, tylko tamten biznes zamknęli i skupili się na drugiej firmie. Kasa standardowa od 7 tysi w podstawie.

wasyluk
@Krzysiek

jak na obostreznia idzie szybko i praca jest od razu i pieniążki też szef i zespół super ludzie!

Zostaw merytoryczną opinię o Jenson Logistics Sp. z o.o. - Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

• Jak się pracuje w Jenson Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jenson Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jenson Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jenson Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jenson Logistics Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jenson Logistics Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Transportowa 8
    69-100 Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Jenson Logistics Sp. z o.o.