Opinie o Ankra Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ankra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ankra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ankra Sp. z o.o. w Zabrze

Poszkodowany Nowy wpis

(usunięte przez administratora) naciągacze gnoje żeby nie użyć wulgaryzmów bo zostaną usunięte. Mam nadzieję że ktoś im naje... za to jak potraktowali ludzi i firmy - takich tylko w taki sposób można potraktować Oby karma wróciła dla "wielkich" prezesów ankry.

Andora w nędzy bez pieniędzy Nowy wpis
@Poszkodowany

(usunięte przez administratora) ich (usunięte przez administratora) babka o tuszy przepisała wszystko na babki z poza woj śląskiego zadowolona ciągnie L4 u psychola pracuje na Łabędzkiej dalej Toyotom się wozi a ten 2(usunięte przez administratora)wie co porabia ale karma wróci (usunięte przez administratora)e a 3 chudzielec kombinuje leci na 2 fronty zadowolony z życia kanciarz

Poszkodowany Nowy wpis

TOM ARAYA

YOGI, BUKA I TYGRYS - WYŁUDZILI SPORE KWOTY OD PAŃSTWA W FORMIE DOTACJ JAK I OD KLIENTÓW W FORMIE PRZEDPŁAT ZA NIEWYKONANE ZLECENIA!!!! YOGI, BUKA I TYGRYS TO ZWYKLI (usunięte przez administratora)

@TOM ARAYA

Kasę na wynajęcie podnośnika mają żeby przepierzenie ściągać podprezes zbysio (usunięte przez administratora) Cały (usunięte przez administratora) stylu wywieziony tylko worki zostały do wywozu silosy i podajniki stoją a Tomasz Cz.siedzi teraz nad morzem i będzie chajs ciągną z bicz baru obyś zysku nie miaj z tego interesa ankra w nędzy bez pieniędzy

@PIP

Jeśli to prawda, co piszesz to słabo, ale w sumie i tak aktualnie tutaj na cokolwiek wpływu nie macie? Bo niby coś o sądzie było, ale temat ucichł

Wszystko jest prawdą

@PIP

No o w takim razie co aktualnie z tym wszystkim? Jedynie obserwujecie temat?

@Ilona

A ty o niku Ilona założyłaś coś do sądu? Czy tylko tak sobie czytasz?

Ilona Nowy wpis
@Pip

To zapytanie sugeruje, że temat odszedł w niepamięć?

Jakie wartości są cenione w Ankra Sp. z o.o.?

Adolf

Co zlowieku poczytaj opinie tej firmy dawno niema ankra w nędzy bez pienidzy

@Adolf

Czyli tę upadłość już prawnie mają zatwierdzoną?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ankra Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PIP

Co do upadłości śmiesznej ankry cymbały nie umieją wszystkich papierów złożyć żeby to zakaczyc żeby ludzie mogli pieniądze odzyskać .Mamy Lato o oni na L4 siedzę nazarci od nachapanej kasy i brzuszki im pękają yogi bukabi tajger trzeba spróbować tą sprawę załatwić do tv interwencja Polska by zobaczyła ich przydkie pyski

@PIP

O jakiej Ty upadłości piszesz, skoro w krs są aktywni? Co się tam dzieje?

@Ilona

Napisałem że nie złożyli jeszcze wszystkich papierów do sądu żeby sąd ogłosił upadłość wiem że jest aktywna

Major Ząbek

Yogi zajumane pieniądze wpompował w interes nad morzem, Buka pewnie znowu kogoś oszuka a Tajger siedzi przyczajony w krzakach i kombinuje kogo z kasy wyśmigać - zaliczki mu się marzą, co do Zbysia to nie mam pewności może błąka się po pustej hali i za Yogim tęskni!!!!

OTTIS

YOGI, BUKA I TAJGER - NIECH ŻYJĄ NAM!!!!!!

PRACOWNIK

Drodzy właściciele Ankry Sp z o o my pracownicy nie podarujemy ani jednej złotówki która nam się należy pracowaliśmy na was a zostaliśmy potraktowali jak ????? Zgłaszamy to (usunięte przez administratora) do wszystkich służb i instytucji Może się przeprowadzicie ale my zawsze tam będziemy informować właściciela hali przyszłych pracowników o tym co miało miejsce

Maggi
@PRACOWNIK

Niestety nie będzie z czego ściągnąć kasy!!!! Pozostałości po firmie są wywożone bądź upłynniane w szybkim tempie!!!! ANKRA w nędzy bez pieniędzy!

Ankra
@PRACOWNIK

(usunięte przez administratora) ich do (usunięte przez administratora) i nic więcej jeżdżą sobie BMW a ludzią nie umiał wypłacić kasy za przepracowane dni pracy wy (usunięte przez administratora) tak łatwo wam się nie uda z tego wyjść będziecie (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora) wszyscy Tomasz Roman Zbyszek czy pani Barbara kiedyś się spotkamy na ulicy i w zębach ta kasę oddacie

@Maggi

Ej ale naprawdę to jest chore.xd Bo człowiek potrzebuje i mu się zwłaszcza należy zapłata, a przecież jak się spłukują to co, firma ma umyte rączki a pracownik z ręką w nocniku? Tak to będzie wyglądało? :/

@Ilona

Jest jeszcze takie coś jak Fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych

@PIP

I jak zgłasza się do nich sprawę? Normalnie podobnie jak do pipu i wszystko przebiega według podobnego schematu?

Bogdan
@PIP

To co? Firma nikomu nie zapłaciła i się zawinęła? Zwolnili wszystkich pracowników bez żadnych odpraw, bo w necie nic nie znalazłem.

@Bogdan

Nikomu nie zapłacili ludzi zostawili samym sobie niestety bydlaki . A o pieniądze zaległe tylko przez sąd .

@Maggi

Jeden baran jeździ Audi 2baran jeździ mercedesem Baśka jeździ toyota a podprezes Zbychu (usunięte przez administratora).wie czym dziennie siedzą linie rozkręcają właściciel hali wywozi (usunięte przez administratora) na swój koszt.Szkoda że właściciel nie dotrzymał slowa do że do póki go nie spłaca to nic nie wywiozą a jest na odwrót chyba że tygrys wziol kredyt na częściową spłatę zadłużenia? A na wczasy jedziemy do Dziwnowka może Tomek Dale ma tam Bicz Bary to na jego koszt zjemy i wypijemy może przekonamy za fri

@Brekkkk 56

I dużo osób na ten sąd się decyduje? Bo to sporo zachodu jakby nie patrzeć jest. :/

@Ilona

Wszyscy pracownicy . Sąd jest jedyną rzeczą gdzie może pomóc rozwiązać ten problem nikt za darmo nie pracuje nie ma czegoś takiego . Każdy chce zapłatę .

@Brekkkk 56

No to ile osób już sądownie odzyskało należności a ile jeszcze czeka w kolejce?

PIP

Dzwonione było pod ten numer oni się też zajmują innymi spółkami co ich ankra wystukała

PRACOWNIK

Niestety NIE POLECAM BO NIE ISTNIEJĄ ZOSTALI OPISANI W GŁOŚIE ZABRZA WYDANIU Z 17.02.2022 PRACOWNICY NIEWYPŁACENI I LICZYMY NA SĄD I PIP PRAWDA JEST ŻĘ WYWORZĄ WSZYSTKO Z MAGAZYNOWEJ 2 NIE WIADOMO GDZIE ??? PRAWDĄ JEST TEŻ ŻE PAN PREZES TOMASZ CZ ,DYREKTOR HOMAN J I KIEROWNIK ZBYSZEK SĄ TAM CODZIENIE I SAMI ŁADUJĄ CO ŚIE DA PANI WICE PREZES BARBARA G PRZESIADUJE U NOTARIUSZA I PRZEPISUJĘ MAJĄTEK NA RODZINĘ IZNAJOMYCH NIEMAJĄ SUMIENIA UDAWALI DO KOŃCA ŻE WSZYSTKO JEST OK A GDY WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI ZABEZPIECZYŁ ZAKŁAD ZA DŁUGI ( NIE OPŁACANIE CZYNSZU ) I ZOSTAŁA PRZERWANA PRODUKCJA NIE POSZLI ODRAZU DO LUDZI MAŁO YEGO WSZYSCY MUSIELI OPUŚCIC ZAKŁAD ALE PRACOWALI TAM TEŻ UKRAINCY KTÓRYM ZOSTAŁ WYPOWIEDZANY HOSTEL KTÓRY NYŁ NA TERENIE ZAKŁADU PRZEWIEŻLI ICH DO INEGO HOSTELU W ZABRZU ZA KTÓRY NIE ZAPŁACILI MUSIELI ZAPŁACIĆ SOBIE SAMI ZA NIEGO DRAMAT I MYSLE ŻE ZAPŁACĄ ZA TO SWOIM MAJĄTKIEM

@PRACOWNIK

Wszystko prawda (usunięte przez administratora) bez serca nie odbierają telefonu mają nas w (usunięte przez administratora) Ja nie popuszczę walczyć będę o każdą złotówkę nikt z nas nie pracował zadarmo . Tak Panie Tomaszu Cz i Pani Barbaro G to teraz my byli pracownicy pokażemy na co nasz stać . Nie polecam tej firmy nikomu nie są wypłacalni są obojętni w stosunku do pracownika .

piekna

przyjmuja kobiety co trzeba umiec

Bua
@piekna

Brak jakiegokolwiek kontaktu z działem personalnym brak jakiejkolwiek kontaktu z firmą jeśli chodzi o załatwianie interesów. Zadzwońcie sobie państwo na numer telefonu podany na stronie internetowej i życzę powodzenia może ci się czekać 30 minut i nikt nie odbieram pozdrawiam

Klient
@Bua

Firma zamknięta. Obiekt pusty.

Iza
@Klient

Jak to? Z tego co widzę to firma nadal działa. Poza tym nie odpowiedzieliście na pytanie. Jakie kompetencje trzeba mieć żeby dostać się tam do pracy?

JanekJanek
@Iza

Jak firma działa jak nawet wypłaty za styczeń nie ma. Auta pozabierali to jest bankurut, następny Polaczek ogłosi upadłość żeby kasy nie wypłacić i założy następna firme. Chcieliście to macie Polski nowy Ład !

RJ
@JanekJanek

Liczą pod stołem kasę i za chwile ruszą pod nowym szyldem!!!! Wykonają kolejne wyłudzenia i ludzi (usunięte przez administratora)!!! Takie z nich biznesmeny!!!! :-)

@RJ

Biznesmeni jak z koziej (usunięte przez administratora) rajzyn tasza panowie najpuzniej dostaniecie pieniądze do 2tygodni tak gadała pani radca prawny a co się okazało mamy marzec i dalej cisza szkoda tego 2 kierownika co stał za ludźmi starał się o wszystko co trzeba było to załatwił dla pracowników wporzadku gościu.Nie to co ogniwo produkcji Zbysiu cały czas siedział z telefonem w ręku i milczał o wszystkim a teraz tyra i pakuje nawet zaczął soboty pracować nie pozdrawiam gościa.Zanoedlugo ich odwiedzi pip widzimy się w sądzie.

@PIP

Jak jest to spółka to powinna mieć kapitał zakładowy właśnie na takie okoliczności. Nikt z Was jeszcze pieniędzy nie dostał?

@piekna

Już nić

Zdzisiu

I co wywieźli już prezes na taczce czy nie ?

RJ
@Zdzisiu

NIE!!!! Wyjechała białym BMW!

PIP

Zacznę tak podprezes Zbysiu śmieje się z całej sytuacji zaistniałej na Magazynowej podejrzewamy że wiedział o wszystkim co miało miejsce teraz zapierd...z innymi osobami (osobą) wywożą co mogą ale my się dowiemy gdzie. Temat pieniędzy dalej w czarnej dupi...ale sprawa pójdzie do sądu i miło będzie uśmiać się w pysk po przegranej rozprawie a napewno przegrają teraz pracowników mają za złodzieji a oni co zrobili? Miejmy nadzieję że zato co zrobili poniosą tego konsekwencje Ankra w nędzy bez pieniędzy

TEUFEL

ANKRA TOT

Antoni Kosiba

ANKRA to stan umysłu!

AP

Niestety WAŁ JAKICH MAŁO firma zamknieta i zapraszam zobaczyć jak Prezes i jego pacynki Roman J w ubraniach roboczych wynoszą co mogą A zapomniałem i Zbysiu najważniejsze ogniwo produkcji Za parę dni nie będą mieli nawet adresu Więc zapraszam wszystkich wierzycieli od poniedziałku Zabrze ul Magazynową 2 od godziny 10.00 bo szlachta musi się wyspać (usunięte przez administratora) A I JESZCZE PANI WICE PREZES BARBARA G ktura przypisuje co może na rodzinę DRAMAT!!!!

Wypłaty nie w terminie. Premie do tej pory niewypłacone.

Kamila

Hej, możecie podać link do strony internetowej Ankry? Szukam informacji o aktualnych naborach pracowniczych, warunkach zatrudnienia oraz wielkości zespołu pracowników. Może ktoś z Was ma informacje z tego zakresu i mógłby się nimi podzielić z innymi użytkownikami forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Ankra Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Ankra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ankra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ankra Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ankra Sp. z o.o.
  • Zaolziańska 11