Dynacon Sp. z o.o.

Opinie o Dynacon Sp. z o.o.

Droga do #NIS2

Jesteśmy ekspertami projektu #CyberMadeInPoland Academy - Droga do #NIS2! Wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z wdrożeniem założeń dyrektywy #NIS2, wraz z firmami członkowskimi Klastra #CyberMadeInPoland stworzyliśmy projekt serii webinarów, podczas których eksperci oraz specjaliści #cyber podzielą się najlepszymi praktykami z zakresu wdrażania dyrektywy.

Aktualność
Dołączyliśmy do Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska!

IGEOS jest ogólnopolską organizacją branżową samorządu gospodarczego. Istotnym członem działania Izby dotyczy przygotowania i realizacji wspólnych przedsięwzięć w dziedzinie inwestycji energetycznych w kraju i zagranicą, promowania nowoczesnych technik i technologii. Dodatkowo posiadają rozbudowaną działalność w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego i promocji odnawialnych źródeł energii.

Wigilia 2023

Cały zespół Dynacon spędzał tegoroczną Wigilię na strzelnicy! Zespół wpadł na pomysł spędzenia światecznego czasu w nieco inny, a zarazem oryginalny sposób. Połączyliśmy Święta Bożego Narodzenia ze spokaniem integracyjnym dzięki czemu bawiliśmy się świetnie. Nie zabrakło śmiechów, dobrej zabawy i oczywiście pysznej, tradycyjnej Wigilii.

Czy pracownicy Dynacon Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pracodawca

Niestety osoba kryjąca się pod @pracownik, mija się z prawdą. Organizowane są różne atrakcje, a ostatnia wigilia była bardzo nietypowa :) Proszę o kontakt @pracownika celem wyjaśnienia przyczyn dlaczego taki wpis się pojawił. Jeżeli jest to faktycznie pracownik, to znaczy iż jeszcze nie miał/miała okazji w czymś uczestniczyć bo pracuje zbyt krótko. Jeżeli nie jest to pracownik, proszę uprzejmie o niepodszywanie się pod inne osoby.

@@Pracodawca

Czy coś, co jest oczywiste można traktować jako formę integracji? Poza wigilią czy inne formy integracji występują? Według mnie nie.

@pracownik

Wyjazdy integracyjne są oczywiste, generalnie wspolne formy integracji sa oczywiste, wiec w sumie wszystko jest oczywiste. Latem sa organizowane grille, pomagamy zwierzetom, itp. Dążenie do wspólnych celów i wspólne działanie jest forma integracji. Niestandardowe formy np wigilii to tez okazja do integracji. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania.

Anonim789
@pracownik

@pracownik, z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że wigilie firmowe nie są oczywistością ;) a te organizowane przez Dynacon są zawsze przygotowane ze starannością, co owocuje prawie stuprocentową obecnością zaproszonych (co również nie jest oczywiste). Poza organizowanymi z wyprzedzeniem wydarzeniami, firma ma także bardziej spontaniczne okazje do świętowania, a co za tym idzie integracji. Podsumowując, jako pracownik Dynacon Sp. z o. o. nie mogę narzekać na brak okazji do integracji.

@Dynacon Sp. z o.o.

Jakie wyjazdy integracyjne?

@pracownik

Jeżeli jesteś naprawdę pracownikiem naszej firmy to zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z zespołem, a nie przez portal GoWork . Będzie to najefektywniejsze. Wszyscy w firmie że sobą rozmawiają, więc napewno uzyskasz pełną intwresujaca Cie informacje i to z pierwszej ręki.

Firma Dynacon Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Zna ktoś stawkę na programistę Pythona tutaj? Jak wchodzę w ogłoszenie tam to pokazuje że wygasło osiem dni temu, ale to niedużo, to chyba jeszcze zadzwonię się zapytać, czy nie można wysłać papierów. Tylko nie mogę już treści przeczytać, warto w ogóle?

Technik

Zarząd firmy chyba nie do końca buja w obłokach, jak to wcześniej ktoś napisał w poście, skoro nawet FORBES wyraził uznanie dla firmy i nagrodził ją "Diamentem Forbes 2021". https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2021/dynacon/ky50v8e

Firma ma dwie otwarte rekrutacje dla programistów, oświeci mnie ktoś czemu? W 2021 pisaliście o rotacji, czyżby chodziło o nią? Czy po prostu jest zapotrzebowanie na takich pracowników i nie potrzebnie jestem podejrzliwy? Chciałem też dopytać o doświadczenie. W wymaganiach oprócz znajomości danych języków i programów nie napisali, ile lat doświadczenia wymagają, to może mam szanse, jeśli dopiero rok pracuje?:) Podacie zarobki? Lub chociaż widełki? Można pracować hybrydowo, czy tylko z biura?

@Pracodawca

Szanowni Państwo, firma ma kilka otwartych rekrutacji celem zwiększenia widoczności oferty. Rotacji w zasadzie nie odnotowujemy. Wszelkie pomówienia w tym zakresie są niepoparte faktami. Osoby, które nie przejdą pozytywnie okresu wstępnego nie są wliczane do rotacji a i tym przypadku są to sporadyczne sytuacje. Z poważaniem Zespół Dynacon

@@Pracodawca

Oo, a mogą Państwo napisać kilka słów na temat okresu wstępnego, czy to chodzi o okres próbny? Jaka obowiązuje umowa w trakcie jego trwania, inna od standardowej? I ile trwa?

Szanowni Państwo, okres próbny jest jednocześnie okresem wstępnym. Zawsze stosujemy umowy o pracę, zgodnie z zapisami prawa polskiego. Okres próbny trwa do 3 miesięcy. Z poważaniem Zespół Dynacon

Zośka

Hej :) Proszę o opinie czy na dzień dzisiejszy warto aplikować na stanowisko pracownika działu handlowego? Chodzi mi o płace, premie, ewentualne szkolenia, atmosferę. Jeden wpis dał mi do myślenia, tzn. o sporej rotacji czy niskich zarobkach. Jak jest w przypadku działu handlowego? Czy są możliwości awansu wewnętrznego? Jak wygląda ścieżka rozwoju w firmie? No i czy firma jest przychylna do negocjacji, jeśli chodzi o zarobki? Mogę poznać od was widełki?

@Zośka

Szanowna Pani, odpowiadam w imieniu firmy Dynacon. Płace są informacją zastrzeżoną i nie można ich podawać. Premie w firmie są naliczane i wypłacane terminowo. Premie są przyznawane za przekroczenie efektów, które są określone w odniesieniu do pensji podstawowej. Awans wewnętrzny nie tylko jest możliwy ale wręcz zachęcamy do wzmacniania swoich kompetencji, wiedzy, kwalifikacji, których efektem jest zdobywanie kolejnych szczebli stanowiskowych oraz obszarowych jak i merytorycznych. Zaczynamy od podstawowego szkolenia, które wprowadza pracownika do zakresu obowiązków. W miarę chęci rozwoju, wprowadzamy kolejne szkolenia zarówno handlowe jak i techniczne i stałe wsparcie podczas wspólnej pracy działów. Ścieżka rozwoju może się zakończyć nawet na wydzieleniu indywidualnego obszaru (aspekty formalne pomijam), którym dana osoba może w pełni zarządzać na poziomie formalnego Członka Zarządu. Atmosfera w firmie jest budowana w oparciu o wzajemne poszanowanie osób i ich pracy. Wszelkie działania mogące wprowadzać niezdrową atmosferę są eliminowane. Zespoły wzajemnie się wspierają i szanują swoją odmienność i niezależność ale przy rozumieniu pracy zespołowej. W dziale handlowym nie ma "wyścigu szczurów". Pracujemy na wspólny wynik. Właściwa postawa, zdobywanie wiedzy, poszanowanie Klienta, Partnera i Członka Zespołu oraz efekty finansowe są nagradzane w formie pieniężnej i niefinansowej. Wpisy o firmie pochodzą z czasów, gdy na GoWork można było bez autentykacji wpisywać praktycznie każdy hejt. Niestety wszystkie firmy padały ofiarą tego modelu. Stąd mogła Pani przeczytać różne opinie. Rotacja jest niewielka. W dziale handlowym ostatnie zmiany nastąpiły ok 2 lata temu. Negocjacje zarobków - częściej to przełożeni przychodzą do pracownika o ewentualne zwiększenie wynagrodzenia i premie niż pracownik do osoby przełożonej. Wszystko musi oczywiście opierać się o uzasadnione działania a nie tylko o roszczenie. Zapraszam do składania CV i bezpośredniej rozmowy, z pracownikami firmy. Warto wyrobić sobie zdanie osobiście a nie na odległość. Z poważaniem Andrzej Cieślak Prezes Zarządu

Maciej

Przy rozmowie rekrutacyjnej spotkałem się z dużą uprzejmością pracowników oraz zostałem poczęstowany kawą. Chociaż całego biura nie widziałem to w mojej opinii było ono dobrze doposażone. Pierwsza część składała się z testów ogólnych, druga polegała na bezpośredniej rozmowie z Panią (usunięte przez administratora). Mimo tego, że rozmowa nie poszła mi genialnie mogę z pewnością stwierdzić, że była rzeczowo i profesjonalnie poprowadzona. Generalnie wrażenia bardzo pozytywne.

Dynacon Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Dzień dobry, Pracowałem w firmie Dynacon niecały rok, niestety ale płaca bardzo niska, rotacja w zespole bardzo wysoka i warto nadmienić, że większość osób samych odeszło z pracy, także to o czymś świadczy. Pracownikom "wyższych" szczebli (menagerowie, zarząd itp.) raczej nie można było ufać, łatwo było zauważyc "kto się z kim trzyma i ma lepiej". Atmosfera bardzo na minus, raczej ciężko było spotkać szczęśliwego pracownika wśród inżynierów. Nikomu nie polecam tej firmy.

James Bond

Sporo czasu upłynęło od mojej pracy tam. Czytam te wpisy po raz kolejny i wniosek nasuwa się jeden - ludzie nie potrafią spojrzeć z szerszej perspektywy. Gdyby jeden z drugim "biedny" i "zniewolony" pracownik był odpowiedzialny za bezpieczeństwo kraju (tak, to ta skala!), to zrozumiałby, dlaczego jest "rygor". Każdy musi wiedzieć, co ma robić i dawać z siebie 120%. Cały czas poszerzać wiedzę. Czy to źle? Pracowałem niecały rok, nauczyłem się więcej, niż przez całe życie. Popełniłem dużo błędów, ale rozumiałem je, poprawiałem i stawałem się coraz lepszy. Czy było ciężko? Bardzo, zwłaszcza, że prywatne problemy atakowały z każdej strony. Czy czasem miałem dość? Czasem tak, jak w każdej pracy. Ale warto było, dziękuję za każdą spędzoną tam minutę, za doświadczenie. Wskazówka dla innych-jeśli chcecie być przeciętni i odbijać kartę 8-16, to nie w tej firmie. I najważniejsze - żeby coś dostać, trzeba coś dać, nigdy na odwrót...

James BłĄd
@James Bond

Teraz taka historia... no popłakać się można tak się wzruszyłem. Prawda jest taka, że nigdy takiej chorej firmy nie widziałem i właśnie nie chodzi tu o bezpieczeństwo czy inne frazesy żyjącego w utopi zarządu.. tylko ich traktowania ludzi i tego jak wykraczają poza granice jakby to określić "przyzwoitości ludzkiej" ale również dobrego wychowania i kultury. Czy można się było czegoś nauczyć - tak jak najbardziej tutaj nie zaprzeczę ale inne sprawy zw. z pracą były wielkim nieporozumieniem a w wielu wypadkach chorym i nienormalnym podejściem do pracy/ludzi.

sam spróbuj
@James Bond

Do wszystkich kandydatów. Sami spróbujcie, a jeżeli się zdecydujecie zostawcie opinie :) Ciekawa firma...

Anty James Bond
@James BłĄd

Zdaje się, że Bond jest pracodawcą. Zgadzam się z Błędem, że takiej firmy należy unikać. Pomiędzy faktem i rzeczywistością a kreowanym wizerunkiem kosmiczna odległość.

JB
@Anty James Bond

@Anty James Bond Nie, nie jestem, chociaż chciałbym :) Moja opinia jest oczywiście w 100% subiektywna, stanowisko również miałem dość nietypowe, ale to tylko potwierdza wartość mojej opinii o firmie - miałem okazję poznać Prezesa bliżej i chociaż nie ukrywałem faktu, że jest bardzo wymagający i czasem wybuchowy, to jest w nim więcej empatii, niż w połowie tu komentujących...

Jacobe

@Tosiek a uważasz, że nie powinni się reklamować?

Iwo

Bardzo dobra firma, do tego świetny pracodawca więc z pewnością jest to dobre miejsce do pracy.

@Iwo

Taka firma, że w kwietniu odeszli prawie wszyscy deweloperzy. Kolejna fala odejść. Firma się przenosi poza miasto.

Jak to w kazdej firmie bywa, osoby sa zatrudniane, ale czasem rowniez zwalniane, jak nie spelniaja oczekiwac, niektore osoby same znajduja firme i przychodza do pracy, niektore osoby sa zapraszane do wspopracy, czasem ktos sie zwolni. Wszystko naturalne, zadnych "fal" zwolnien ani odejsc nie ma. Normalna rotacja. Firma dziala na rynku bardzo nietuzinkowym i czasem oczekiwania obu stron niespotykaja sie w jednym punkcie. Natomiast najcenniejsze jest to ze firma daje stabilna prace i mozliwosci. W dzisiejszych czasach, gdzie tyle sie czyta o problemach pracownikow, tutaj nikt nie zostal zwolniony z powodu pandemu, nikomu nie postawiono ultimatu o zmniejszeniu wynagrodzenia albo zwolnieniu. Nic z takich rzeczy, wrecz przeciwnie. Co wiecej firma zatrudnia nawet teraz.

Inżynier

Porażka na każdym froncie. Na zewnątrz przedstawiają się co to nie oni i czego to nie robią, a środku: - totalny bałagan i zarządzanie ludźmi przez chaos (usunięte przez administratora) - wytrzymałem tam 4 miesiące (09.2019 - 12.2019) - czas stracony z punku widzenia pracownika i jego rozwoju, na rynku pracy jestem ponad 9 lat i przyjmowałem się kierując się tym jak firma prezentuje się na zewnątrz (a było to moje 4 miejsce pracy). Sprzęt jak sprzęt, zadania na nim dało się realizować.

@Inżynier

Na podstawie podanego okresu w jakim pracowałeś, wygląda że pomyliłeś firmy. W zespole nie mieliśmy nigdy Inżyniera z 9- letnim stażem w branży, w której działa firma, który pracowałby w podanym w "opini" okresie.

Jaki dress code obowiązuje w Dynacon Sp. z o.o.?

Ktoś

Nie ma oficjalnego dress code'u. Jeśli jesteś natomiast handlowcem/dyrektorem, masz już poczucie estetyki i schludny strój to po prostu szacunek dla pracy, pracodawcy i klienta...

Klaudia

Faktycznie jest taki problem z donosami? To nie ma dobrej atmosfery?

Wro
@Klaudia

Potwierdzam, szkoda pisać nawet... Odradzam patrzeć w ich stronę, niech sobie żyją w swoim "chorym" świecie. Ryba zawsze psuje sie od głowy a tam już się rozpada...

It

Firma z założenia ambitna, rozwojowa i chce być "liczącym" się zawodnikiem na rynku.... ale tylko w założeniach. (usunięte przez administratora)Tak czy inaczej, płacą tak jak się umawiasz przy rozmowie, natomiast zapomnij o obowiązkach, jakie są ci przedstawiane przy rozmowie o pracę. Dochodzi ich cała masa, zazwyczaj są to czyjeś (usunięte przez administratora)Upy, trzeba sprzątać po prostu gruby bajzel a jak zaczniesz kwestionować jakiś głupi pomysł ( np. zarządu ) bo wiesz, że będziesz musiał to wszystko odkręcać za chwilę, to wiedz, że i tak wyjdzie, że to twoja wina w 100%. Hipokryzja na całym kroku, wywyższanie się, tworzenie problemów w zespołach - tak zachowuje się twój pracodawca, czasem zastanawiasz się, czy to cyrk, czy praca ??? Nie polecam tego miejsca nikomu (usunięte przez administratora)

Wizytatorka

Proszę się wczytać w te dyplomy. Z nudów czytałam. Co się dało pozdawali, aby mieć podkładkę na popis :) Widać wręcz klepanie na ilość. Świetnie się prezentuje początkujący w programowaniu w Pythonie i początkujący Linux w porównaniu do poziomu certyfikatów Cisco. (usunięte przez administratora)Skoro wręczała nagrodę, to wiadomo że nomonacja za kasę i na pokaz.

Ekspert
@Wizytatorka

To ze są zróżnicowane certyfikaty to świadczy tylko o tym że nie klepią ich na ilość, a na jakość. Widać że się w czymś specjalizują. Gratuluję osiągnięć i specjalizacji. Tak trzymac. Nie da się być omnibusem we wszystkim. "Jak ktoś jest od wszystkiego, to jest od niczego". Tutaj widać że są od Czegoś bardzo specjalistycznego i wiedzą dokąd zmierzają.

Czy firma Dynacon Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dział HR

Tak. Firma Dynacon w całości finansuje szkolenia dla pracowników. Oczywiście należy spełnić podstawowe warunki kwalifikujące daną osobę do uruchomienia procedury inwestycji osobowej. Dynacon w swojej pracy, m.in. jako producent technologiczny, bazuje na wiedzy i doświadczeniu, stąd Zarząd firmy, wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Dynacon Sp. z o.o. - Iwiny

• Jak się pracuje w Dynacon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynacon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dynacon Sp. z o.o.