Opinie o MTM Logistics Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MTM Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MTM Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM Logistics Sp. z o.o. w Wrocław

Kierowca dużego

Bardzo dobre warunki.jazda max 8 godzin.dobra dniówka.polecam

@Kierowca dużego

Nie kłam Marcin 1 i 2 Marcin...

@Kierowca dużego

...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MTM Logistics Sp. z o.o.?

Dno...

Agatka Nowy wpis

Cześć. Zastanawiam się nad zarobkami kierowców, bo jak w zeszłym roku szukano kogoś na kat B to były wpisane widełki od 8 do 9 tys. partner ma już doświadczenie na kurierce to może by się podjął. Tylko jak płacą w tym roku?

Witam, Może tak w skrócie... Zarząd i psy gończe zarządu spółki . Janusze biznesu na najwyższym poziomie... Obracają milionami,lecz nie swoimi... Omijać i nawet nie myśleć o podjęciu pracy w tej firmie i innych spółek,którymi zarządzają ci ludzie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MTM Logistics Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam, W w/w firmie praca jak w typowej kurierce ... i trochę nawet gorzej ponieważ w/w firma zamiata magazyny z najgorszych dostaw i realizuje najgorsze trasy . Jeżeli chodzi o stan aut w większości przypadków nie powinny być dopuszczone do ruchu publicznego. Wymagania oczywiście bardzo duże nawet jeżeli ktoś chce im sprostać i tak dostaje komentarz od Pana Marcina:) że za mało lub nie tak Jeżeli w/w Pan Marcin nie ma się czego przyczepić w niedługim czasie wymyśli powód do nie zadowolenia z kogoś pracy. Podejście do pracownika niby początkowo na stopie koleżeńskiej ale tak naprawdę traktowanie na poziomie najwyższego buractwa z pod klatki blokowej dosłownie i w przenośni Nie ma co liczyć na szybką reakcję pracodawcy jeżeli chodzi o usunięcie usterek w samochodzie nawet tych poważnych ,jeżeli juz podejmą działania są one znikome lub połowiczne aby tylko auto się potoczyło żeby jakoś dostarczyć towar . Na temat wypłaty ,hm oczywiście zapewnienia pracodawcy bardzo fajne a tak naprawdę standardowa najniższa krajowa oczywiście wypłacana terminowo bo muszą jeżeli ktoś posiada umowę o pracę ,druga nie oficjalna część wypłaty niestety już nie kolorowa czas oczekiwania zależy od kaprysu pracodawcy i nie jest napewno do 10-go każdego miesiąca jak deklarują. Pozdrawiam.

Instruktor prawa jazdy

Wypadałoby nauczyć się prowadzić pojazd o dmc powyżej 3,5t, nie wjeżdżać w drzewa, nie rozwalać i krzywić kontenera , nie cofać uderzając w zaparkowane auta rozbijając im lampy, wyjąc ręce z kieszeni i pakować towar a nie stać i spoglądać w gwiazdy nie robić codziennie 1,5h przerw na hot-doga w czasie pracy , wypadałoby nie przewracać towaru zostawiajac go na pace w szczątkach , oddawać europalety - które kosztują. No i na koniec nabrać trochę ogłady i nauczyć się ciężkiego i trudnego słowa - przepraszam . Pozdrawiam.

Wszystko się zgadza...

@Instruktor prawa jazdy

Instruktor.:) Kogo ty pouczasz jak masz tylko Kat B a na wyższe Kat używasz wozy bez uprawnień. Nie ośmieszaj się:) Pozdrawiam.

Qwerty

Nie polecam. Warunki pracy jak i płacy na najniższym poziomie..Zatrudniają na najniższą,reszta po stołem, ale i tak za byle co odcinają pensję. Jak nie jesteś spokrewniony z szefostwem to jesteś na samym dole. Nawet do kuchni masz wstęp wzbroniony. NIE POLECAM.!!!!

Kucharz
@Qwerty

Przepraszam o co chodzi z tą kuchnią?

@Kucharz

Cała powyższa opinia jest bezpodstawna bez żadnego uzasadnienia.

Mieczysław
@:)

Skoro masz inna opinię niż Qwerty napisz proszę jak wygląda zatrudnienie i wynagrodzenie z Twojego punktu widzenia. Szczególnie interesuje mnie szansa uzyskania premii lub innych benefitów. Jest to możliwe?

Kucharz 1
@:)

Bez podstawna jest twoja działalność i podejście Panie prezesie:)

Bo jest ona prawdziwa.

A.....

(usunięte przez administratora) to podstawa. Jak nie jesteś z rodziny to lepiej się tam nie zatrudniaj.(usunięte przez administratora)

Soko
@A.....

Jak jesteś z rodziny to też uważaj

Dor

Wszystko zle: -dzien próbny za free - placa pod stołem - na początku oczywiście smieciowka, potem ewentualnie UOP.na minimalna - tragiczna szefowa,

Barbara
@Dor

Cześć, czy długo byłeś/aś pracownikiem firmy? Zastanawiam się jak realnie wyglądają warunki pracy w MTM Logistics przy dłuższej współpracy. Może ktoś jeszcze się do tego odniesie i napisze jak to wygląda w tym miejscu? Będę wdzięczna.

Dor
@Barbara

Kilka miesięcy, na szczęście trafiła się inna oferta pracy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MTM Logistics Sp. z o.o.?

Dd

Najlepiej dla nich bez umowy :d

Czy w MTM Logistics Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak, potem uop. Oczywiście najniższa krajowa na umowie, (usunięte przez administratora)

Pracownicy zatrudnieni na najniższej krajowej, reszta pod stołem w kopercie. Wynagrodzenie bardzo niskie, a wymagania wielkie. Pracodawca nie zapewnia odpowiednich warunków pracy. Biuro nie spełnia żadnych wymagań BHP np. brak odpowiedniego oświetlenia miejsca pracy, zimną brak odpowiedniego ogrzewania, latem wiatraki ustawione na biurkach, wszędzie panujący bałagan, kuchnia i łazienka brudna i oblepiona. Atmosfera bardzo nie przyjemna. Podział na grupki, konflikty i odgadywanie. Pracodawca nic z tym nie robi, a wręcz dokłada się do takiej atmosfery. Firma rodzinna, każdy z każdym powiązany. Wszędzie panujące (usunięte przez administratora) i prostactwo. Nie polecam.

koala

Straszna firma, nepotyzm, chamstwo-nie polecam

Tomasz

Omijać wielkim łukiem, są lepsze spedycje-normalne.

Firma to tragedia. Trzymają ludzi bez umowy. Jak się upomniałam po 2 tygodniach o umowe to stwierdzili ze sie jednak nie nadaje bo się nie bałam odezwać. Zarządzanie biurem chyba przerasta Panią(usunięte przez administratora) bo nie ogarnia nic. Nie polecam. Żałosne żeby kłamać ze umowa będzie a nie dali nic. Za tą kasę Żałosne serio omijać szerokim łukiem.

OSA

Nie polecam, słabe warunki, szef straszny. Gorzej niż w korpo (bo tam chociaż dobrze płacą).

Igor

Czy firma podczas pandemii była zamknięta ?

Anonim :)

Bardzo polecam pracodawcę!

Olgierd

Malo informacji - prosze o pomoc w sprawie zatrudnienia w tej firmie, jak tam z zarobkami i warunkami pracy

Xxx

Bardzo polecam tego pracodawcę! Bardzo dobra atmosfera, bardzo dobre zarobki!

Zostaw merytoryczną opinię o MTM Logistics Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MTM Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTM Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM Logistics Sp. z o.o.?

MTM Logistics Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wojciecha Korfantego 30A lok. 1
    53-021 Wrocław