Opinie o Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o. w Rybnik

Kordian Nowy wpis

Czy zmieniło się coś w firmie od czasu kiedy ostatnio narzekaliście? Warto starać się o pracę w firmie?

Jan dziurdz Nowy wpis

uwaga !!! Firma sciema , zalozonych kilka stron internetowych , pobiera zaliczki obiecuje pierdoly , system opracowany Mozna znalezc juz od 2011 na poczatku wykonuje plan samochodu wysyla cene itd , uzgadnia detale itd , pozniej wysyla sie auto , zaczyna cos przy tym robic wysyla zdjecia prosi o nastepna wplate bo cos trzeba zamowic , w miedzyczasie bierze nowy projekt , I zaczyna od nowa , I w tym momencie zaczyna sie opoznienie ludzie zostawiaja robote ( brak platnosc) z podwykonawcy nagle maja duze oblozenie I czas leci w miedzyczasie pan Robert jest bardzo zajety I nie odbiera tel itd . A caly proceder trwa nadal. Jedna wielka sciema , prosze sie kontaktowac z ludzmi ktorymi Pan Robert wykonal projekt bedzie latwo Ich znalezc . Szkoda ze tak pozno zaczalem drazyc w tym temacie

Witalij Nowy wpis

Witam. Pracowałem z Treściński parę miesięcy, (usunięte przez administratora) mnie i klientów (zarabia na ich zaliczkach). Pracownikom nie płaci. Zwróciłem się do policji, prokuratury, pip. Teraz jest karna sprawa. Mogę świadczyć też jak on robił te piagio . violpik@ukr.net Witalij

Przestrzegam przed tą firmą, nie dajcie się ludzie z wieść opowieściami szefa R. Treścińskiego!!!!! Na temat tego człowieka można znaleźć bardzo dużo informacji dostępnych w internecie > proszę szukać firmy LORD Częstochowa lub Rybnik

pogromca debili
@pracownik

(usunięte przez administratora) patrz na nip firmy , zamiast pisac bzdury !! Krs i inne dokumenty . Armin powinien weryfikować te wpisy . MH II nie zatrudnia leniwych roszczeniowych polskich pracowników

Yanomebel.pl Nowy wpis
@pogromca debili

Panie (usunięte przez administratora), właśnie patrząc na dane firmy oświadczam, że posługuje się Pan naszym adresem bez jakiegokolwiek umocowania. Kierując do nas PIP, firmy windykacyjne etc. Jak Pan tego nie zmieni w ciągu tygodnia, złożę doniesienie do prokuratury.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Yanomebel.pl

Mannheim Investments Polska II sp. z o.o. posługuje się fałszywym adresem: Rybnik, ul. Podmiejska 69. Jest to budynek fabryki mebli Yano i od momentu kiedy p. Treściński kupił spółkę MI Polska sp. z o.o. spółka ta nie ma tam swej siedziby. Pan (usunięte przez administratora)celowo nie zmienia siedziby spółki w KRS. KRS zaś nie jest zainteresowany gromadzeniem I udostępnianiem aktualnych I prawdziwych informacji bo nie reaguje na żądania wykreślenia tego adresu z rejestru, kierowane przez właściciela nieruchomości. Wierzytelność wobec Treścińskich I ich innej spółki wystawiona jest na sprzedaż: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o. - Rybnik

Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o.
  • Podmiejska 69 lok. 14
    44-207 Rybnik
  • NIP: 6423200726 REGON: 366752564 KRS: 0000667519

Mannheim Investments Polska II Sp. z o.o.