Opinie o Ei Trans Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ei Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ei Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ei Trans Sp. z o.o. w Szczecin

Sebastian Nowy wpis

Jest oferta pracy dla spedytora międzynarodowego na ich stronie. Z ważniejszych oczekiwań to znajomość angielskiego, niemieckiego, samodzielność i niekaralność. A od firmy jest umowa o pracę i premia za efekty. Skoro doświadczenie jest mile widziane, a nie konieczne, to w jaki sposób odbywa się przeszkolenie nowej osoby do pracy? I jaką pensję firma jest w stanie zaoferować, zarówno zasadniczą, jak i w formie wspomnianej premii?

Irmina Nowy wpis

Skąd takie informacje? Sprawdzałam w internecie i wszystko wygląda jakby funkcjonowało. Jesteś pewien? Wiadomo dlaczego firma padła?

Xxx Nowy wpis
@Irmina

To gdzie się podziały auta,naczepy, kasa na koncie ZUS, PPK i dlaczego wszyscy już tam nie pracują? Polecam sprawdzić na stronie Sądu Gospodarczego od kiedy jest sprawa o upadłość...

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Ei Trans Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Były Pracownik

Jako Były Pracownik chciałbym napisać ze szkoda że firma pada by byla jedna z fajniejszych ale zaczne od początku niestety pani S zaufała swoim bliskim i sa tego skutki... Grzegorz R wielki pseudo przekaznik bo Spedytor to dla niego za duże słowo to dzieki miedzy innymi jemu może pani S podziękować tak mu ufała bez granicznie ze jego Cargo położyło firme .., zamiast auta robic po 5500 tus na 2 tyg robiły polowe tego a promem zamiast w nocy pływać ..., pływały w dzien Nastepny As tej firmy to Michał K mechanik z krwi i kosci ze na trave przewiercił na wylot poduszke po pijaku a później pani S wciskał kity chodząc gadając na innych kierowców ...(podobno z Zona otwierają Firme Lewarek Trans)... Reszte tak jak kolega poniżej napisał choć i tak łagodnie ...Najbardziej szkoda pani S bo to dobra kobieta ale tak to jest jak sie ufa swoim ludzia a oni robia co chcą ....ps nie wspominając o kradzieży paliwa bo Nord Stream 2 to mało powiedziane ...

@Były Pracownik

co tu się podziało. :o To wszystko serio prawda czy odrobinę podkoloryzowałeś? To tutaj można sobie tak pić bez konsekwencji? Skoro tak lubiłeś tę Panią to czemu nie myślałeś, żeby jakkolwiek w tym wszystkim jej pomóc?

@Ilona

Niestety droga Ilono ona nie słuchała tych ludzi co trzeba ... Jest takie przyslowie tam gdzie zaczynaja pieniądze tam kończy sie przyjaźń...

@Były Pracownik

Czyli według Ciebie poważnie firma padnie i nie ma co się nią zbytnio interesować? :/

chłop z Mazur

Widzę ~były pracownik~ ,że jesteś po studiach logistyki i transportu i dobrze wiesz jak prowadzić taką firmę ! W sieci pełno jest znawców takich jak ty ( specjalnie z małej litery) kozak w necie, (usunięte przez administratora) w realnym świecie. Podejrzewam, że gdybyś był na miejscu pana Grzegorza to już po pierwszym dniu kierowcy by ci grozili ( co ci tam urwą i potem gdzie to wepchają) . A nie pracujesz już tutaj ,ponieważ byłeś słabym ogniwem. A pani S. się takich pozbywa. Jeszcze jest tu kilku którzy pójdą w twoje ślady. Narzekasz jaka to firma (usunięte przez administratora) a sam pewnie tyrasz u niemca i cię poniewierają. Dobrze, że odszedłeś, bo zaniżałeś nam średnią IQ wśród kierowców. I odpimpaj się od pani S. Lepszego pracodawcy nigdy nie miałeś i nie będziesz miał. Nie pozdrawiam

@chłop z Mazur

Nie bądź śmieszny akurat widać jakie masz IQ skoro nie umiesz czytać z zrozumieniem skoro nic złego na pania S nie napisałem ... Po drugie uważasz ze Pan G ciężko pracował chyba w (usunięte przez administratora) wszystkich robił ...ilu przez niego odeszło chłopaków z którymi od początku tej firmy zaczynałem ?? To że położył firme to dzięki jemu i jego Cargo... Po 3 nie przypominam sobie żeby jakiś pracownik z mazur pracował?? Chyba ze to ty G sam sobie odpisujesz????

chłop z Mazur
@Były Pracownik

Zabolało co ? .....A teraz przestań beczeć, wciągnij smarka i zapindalaj abladen ,bo niemcy czekają na towar. Mówisz, że nie pisałeś nic na panią S. A to że niby zaufała nie tym co trzeba ...? A może to tobie miała zaufać,lub może dać ci posadę w biurze...hahahaha. żałosny jesteś. Ps. Lepiej,żebyś nie trafił na chłopaków z EI , bo chcieliby porozmawiać z tobą o twoim wcześniejszym wpisie. I wiedzą z kim muszą porozmawiać. Bajo jajo

@chłop z Mazur

Po 1 dla twojej świadomości nie pracuje w Niemczech Po 2 co napisałem to jak rozmawiam z bylymi i jeszcze obecnymi chłopakami z EI transu to przyznali mi racje i powiedzieli ze za mało napisałem i tak... Po 3 kim ty mnie straszysz tymi kierowcami którzy co jedynie potrafia 3mac flaszkę od wódki w zyciu hahaha Po 4 jak wiesz kim jestes to czemu osobiscie nie zadzwonisz do mnie ? Po 5 ostatni to mój wpis

GA
@chłop z Mazur

Akurat co (Były kierowca) i po przedni koledzy napisali to jest 100% racji ... ps mam nadzieję że firma sie odbije od dna .... Pozdrawiam

@GA

A też tam ogólnie pracowałeś?

GA
@Bożena

Tak pracowałem ... Firma sie z mną rozliczyła co do grosza więc ok ...reszte chłopaki wyżej napisali pozdrawiam

@GA

A czemu już nie pracujesz? Pytam z ciekawości.

GA Nowy wpis
@Bożena

To że się rozliczyli to rzecz normalna. Koledzy wyżej napisali , brak rozwoju i atmosfery to główne czynniki

nobody

Firma wysprzedaje auta...ostatni gasi światło..

@nobody

Jak to? Sugerujesz, że to koniec? Są gdzieś ogłoszenia o tym?

@nobody

A jakie auta zostały im jeszcze na stanie? Jakie mają ceny? Akurat szukam czegoś dla siebie. Polecasz coś?

King Bruce Lee

Pracuje tu 4 lata. Firma była fajna, 4 lata temu. 63eu/dzień i najniższa krajowa. Dieta w dniu wyjazdowym ( niedziala) 50eu. Zajazd w piątek, w granicach godziny 19. Z piątek 63eu, za zjazdową (dojazd do domu) sobotę też 50eu. Żadnego socjalna, ani premi. Czysta dieta i podstawa + zwrot kosztów dojazdu do miejscowości Brake. Po niestety zaniżonych kosztach. Jazda pod spedycja L.I.T= UK i samochodówka. Promy z Jork van Holland do Harwich, to chyba największy plus tej firmy. 2/1. Wyjeżdżasz do pracy w niedzielę i po nie calych 2 tygodniach( bo w sobotę) jesteś w domu. (usunięte przez administratora). O DKV nie wspomnę. Zero podwyżek. Auta zajeżdżone i ciągły brak funduszy na serwis. Opony?baterie?....Webasto? O naprawę każdej pierdoły trzeba walczyć, jak o życie. Mimo sentymentu, nie polecam. Czas płynie wszędzie, ale zatrzymał się w EI Trans, na Kolumba 13 w Szczecinie. Wejście do biura, to cofnięcie się w przeszłość.

@King Bruce Lee

Nie dziwię się, że narzekasz na brak podwyżek, w końcu inflacja oszalała :( Nie wspomniałeś o umowie, przez cały okres 4 lat miałeś umowę o pracę? Zależy mi również na informacji, czy nowi pracownicy również mają takie stawki, jak napisałeś? Mąż zastanawia się nad zmianą pracodawcy.

Olek12
@King Bruce Lee

Komentarz King Bruce Lee jest trafny i prawdziwy. Choć napisany bardzo łagodnie . Trzeba dopisać ze ZUSY są nie płacone w całości , że brak jest empatii od szefowej firmy. Ciagle kłamie że nikt jej usterek nie zgłasza . Kłamstwa o sprzedaży aut. Jest wiele niewłaściwych rzeczy. Tez jeszcze pracuje w tej firmie ale rozglądam się za inna firma . Teraz nie polecę Ei-trans nawet wrogowi.

Alicja
@Olek12

jak można nie płacić ZUS'ów w całości? no to jak inaczej? na raty? to mi się w głowie nie mieści.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ei Trans Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
V

Pracuję prawie 4 lata, polecam. Dojazd do Niemiec własnym autem ze zwrotem kosztów dojazdu. Wypłaty, zjazdy na czas. Bez zbędnego poganiania i pośpiechu, wszystko na legalu.

J.B

Jak najbardziej polecam. Pracuję tam prawie od początku i jestem zadowolony. Oczywiście wszystko zależy od tego czego szukasz (system,dojazd,płaca itd...) Jeżeli masz doświadczenie z innymi firmami i odrobinę chęci, będziesz zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Ei Trans Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ei Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ei Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ei Trans Sp. z o.o.?

Ei Trans Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krzysztofa Kolumba 13
    70-035 Szczecin