Opinie o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Głogów

Pacjetka Nowy wpis

Jestem po operacji przez doktora Sebastiana.Endoproteza biodra, jestem bardzo zadowolona z całej opieki w tym szpitalu jak i oddziału ortopedycznego.Doktor przemiły człowiek,personel na oddziale dbający o chorych . Jedzenie pyszne.Same plusy polecam szczerze ten szpital.

Jak szefostwo w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Zosia Nowy wpis

Byłam na wizycie u Diabetologa w Przychodni Szpitalnej i nie mam pozytywnej opini ani do pana Diabetologa ani do pani Pielęgniarki. (usunięte przez administratora) jakich mało. Empatii do ludzi ZERO.

Rodzina

Sor w Głogowie to nie porozumienie mam wrażenie że wszyscy pracują tam za karę zero empatii dla rodziny i pacjenta którego traktują przedmiotowo panie nie miłe odpowiadają z łaski wiem można być zmęczonym po 2 godz dyżuru ale to nic nie tłumaczy zostawiają chorego leżącego samemu sobie nie interesują się ale ploteczki o młodym żonkosiu kawka śmiechy chichy to już tak młoda w okularach ubrana na zielono z wczorajszego dziennego dyżury nie polecam przyjęcia na jej zmianie współczuje rodzicą wychowali zimną kobietę zero kultury krowy paść a nie opiekować się chorymi może ktoś zainteresuje się jakie podejście do chorego .Trzeba mieć zdrowie żeby zachorować na tym Sorze

Agnes Nowy wpis
@Rodzina

W niedzielę mój siostrzeniec przyszedł na się ze strasznym bólem głowy. Lekarz na sorze powiedział mu że ma iść do apteki kupić tabletki i on też tak miał. W tej chwili siostrzeniec leży na oiomie i walczy o życie. Ma 25 lat i jest po kilku udarach . Nie pozdrawiam lekarza.

Czy w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Lukas

Witam . Tak mnie zastanawia dlaczego porodówka i położnictwo w szpitalu w Głogowie ma takie negatywne opinie . Moja żona miała tam 21.06.2023 cesarskie cięcie i jesteśmy naprawdę w szoku jak profesjonalnie zostało wszystko wykonane . Żona miała pierw dwie cesarki jedna w Walbrzychu drugą w Legnicy i tamte szpitale naprawdę się chowają do Głogowa. Nie dość ze w tamtych szpitalach obsługa to tragedia to żona z Legnicy wyszła z taka szrama po cesarce ze to szok . A tutaj mieliśmy ciąże prowadzoną przez wspaniałą dr. Iżycką polecam Panią doktor każdemu profesjonalistka pod każdym względem . Poleciła nam szpital w Głogowie i tam tez się wybraliśmy na poród przez cesarskie cięcie . W szpitalu od samego przybycia poprzez poród i pobyt w szpitalu wszystko na najwyższym poziomie obsługa profesjonalna miła a szpital bardzo nowoczesny . Pani doktor Iżycka i jej syn to naprawdę najlepsi lekarze jakich spotkaliśmy w życiu poród przez cesarskie cięcie odbył się bez jakichkolwiek komplikacji . A dodatkowo żonie została naprawiona blizna po poprzednich cesarkach cięciach blizna teraz jest minimalnie widoczna . Żona i synek po wyjsciu bardzo szczęśliwi i zdrowi . Polecamy każdemu dr.izycka i jej syna oraz szpital Głogowski . Za wszystko serdecznie dziękujemy . Najlepszy personel jaki można spotkać na porodówkach .

Iga

Wspaniały personel na położnictwie, doktor Izycka jej syn, pani anestezjolog i cała cudowna ekipa zasługuje na uznanie. Po cesarce co 10 minut pielęgniarki zaglądają na salę. Dziękujemy ❤️

Selwa

Dziś pogotowie zabrało tatę z domu wiek 74 lata chory onkologicznie zostawiłam numer telefonu ratownikom i dzwoniłam na sor ok godziny 18 kazano zadzwonić po godzinie 20 zadzwoniłam okazało się że tatę wypuszczono a do domu miał 15 kilometrów bez żadnego powiadomienia osobą starszą z demencją szukaliśmy go ok 1 godzin szczęśliwym trafem pozytywnie został wypuszczonych z wkutym wenflonem paranoja i żenada

Ewelayna

Dziś przyszłam do szpitala z dziećmi z powodu powikłań po ospie. Ale nie o tym chcę tu powiedzieć to co przeżyłam wraz z dziećmi nie da się opisać nie będę pisać ile czekałam na lekarza bo każdy wie,że cała niedzielę się spędza na pomoc ale Pani która urzędowała za biurkiem dr........... wywołała,z arowno u dzieci jak i u mnie postrach mowa o zachowaniu ,wyglądzie i podejściu do pacjenta Owa pani dr poruszała się na wózku inwalidzkim na pewno była na jakiś prochach a do tego zamiast zębów miała w.buzi druty Nie krytykuje nikogo ale.moje dzieci dosłownie wystrzeliły z gabinetu z placzem,!!!! Kontakt z owa panią żaden, jak można dać osobę która sama.potrzebuje pomocy do pomocy każdego z nas a tym samym dla dzieci!!! Straszne trauma dla dzieci do końca życia!!!!

KATARZYNA

Miłą atmosferą,dobre przyjęcie

Bardzo dziekuje personelowi SOR ,za profesjonalna i troskliwą opiekę, którą otrzymałam będąc pacjentką z Covid dodatni

Roman

Ten SOR to jakas (usunięte przez administratora)jeszcze łazi jakaś ruda wojskowa co pierdzieli klamoty a wywalić ja w cholere

Stefan

co za ubojnia powinni leczyć konie a nie ludzi ! pielęgniarki i lekarze nadają sie do tarcia chrzanu bardzo nie miłe podejscie do pacjenta prośba do prezesa wymień cały personel bo to jakaś kpina omijać szerokim łukiem

Pacjent

Nie polecam Iżby Przyjęć. Mają pacjentów za nic. Cały personel z Iżby Przyjęć do wymiany

Co za szpital mogą szczury leczyc a nie ludzi po prostu masakra

Ketonka

Lubię atmosferę w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. za: Dr na SOR-e który pracuje tam na okrągło.

Zostaw merytoryczną opinię o Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.
  • Kościuszki 15
    67-200 Głogów

Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.