Opinie o Home Doctor Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Home Doctor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Doctor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Doctor Sp. z o.o. w Lublin

GDZIE SĄ MOJE HAJSY

Teoretycznie wypłata w home doctorze jest do 20. Do dzisiaj jej nie dostałem, a pracownicy administracyjni cały czas mówią, że już wysyłają przelewy.. Mam nadzieję, że to chwilowy problem, a nie dłuższe problemy, bo nie mam wypłaty ani za październik, ani listopad i zastanawiam się czy w grudniu pracować...

lekarz
@Aneta

wypłata przed 20-stym to raczej nie przyjdzie, póki co czekam na zaległą za luty, za marzec o dziwo przyszła

Doktor Nowy wpis

Praca w firmie Home Doctor jako lekarz sprawia mi ogromną satysfakcję. Firma zapewnia doskonałe warunki pracy, profesjonalne wsparcie i elastyczny grafik. Współpraca z pacjentami jest efektywna, bardzo przejrzysty system do dokumentacji Polecam to miejsce każdemu lekarzowi, szukającemu pracy

GDZIE SĄ MOJE HAJSY

Aneta
@GDZIE SĄ MOJE HAJSY

Aha. A już do dziś masz wszystko uregulowane? I tak właściwie skoro już o administracji była mowa to wiadomo jakie warunki na niej mają? U nich wszystko terminowo? Ile osób na dziale i jak płacą?

lekarz Nowy wpis
@Aneta

Co z pracownikami biurowymi? po niektórych komentarzach widzę, że nie tylko mnie pokazała się tamta oferta dla specjalisty ds. rekrutacji. zastanawiam się przede wszystkim ile mogą wynieść zarobki w tym roku jeśli w zeszłym sięgały gdzieś do 7 tysięcy? Tak przynajmniej było napisane w ofercie, ciekawe czy trudno jest to wyrobić?

Monia Nowy wpis

Ginekolog online super. Szybka porada i taniej niż w konkurencji.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Home Doctor Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pacjent

Recepta kupiona, bardzo dobra usługa.

Pracownik jest taktowany jak co? Za dużo nie da rady wyciągnąć z takiej wypowiedzi, możesz opisać o szerzej i bardziej merytorycznie? Potrzebuje poznać konkret zwłaszcza, że zbyt wielu aktualnych opinii tu nie ma. jak od nowego roku warunki wyglądają?

Odradzasz jedyne ze względu na brak niektórych benefitów? A inne powody odnośnie rezygnacji ze współpracy jakie mogą być? Czy podnoszą tu stawki na przełomie roku? wiesz cos więcej?

Nie polecam,stracisz pieniadze,lepiej isc na nfz,lekarz pomimo choroby nie wystawia zwolnien!!

W większości są opinie od klientów? na takim portalu wisiała oferta dla speca od spraw rekrutacji i chciałam sprawdzić warunki, bo z treści wynika, że jeszcze na początku roku widełki placowe wynosiły do 7 tys., dalej na takim poziomie się utrzymują? Co z perspektywa na przyjęcia oraz ewentualną podwyżki od kolejnego roku?

Nie polecam korzystać z tej usługi, jedyne co jest prawdziwe to teleporada w 15 minut ale poza tym nic, lekarz wypisuje paracetamol i kieruje na badania, żadnej dobrej recepty, porady, skierowania, zwolnienia, lepiej iść państwo bo poziom ten sam tylko pieniędzy się nie traci, pierwszy i ostatni raz.

@Marcin

Jak to nie ma skierowania skoro napisałeś że kieruje na badania po teleporadzie. A zwolnienia też nie daję jak ktoś chory? Próbowałeś poprosić?

Pacjent
@Piotr

Ma obowiązek dać l4

Potwierdzam
@Marcin

Przeziebiony, kaszle, z nosa mi sie leje. Do przychodni sie nie dostalem.poszedlem do pracy w takim stanie.po pracy chcialem na teleporadzie uzyskac spis lekow i 1-2 dni zwolnienia.tylko 1-2 dni zeby wylezec.lekarz powiedzial podaczas rozmowy, ze udzieli mi 2 dni.nie zrobil tego. Nie mam urlopu bo zmienilem prace. Wiec jutro w takim stanie musze isc do pracy.

Agnieszka

Konsultacja z lekarzem to jakaś porażka serdecznie nie polecam ! Przez brak możliwości dostania się do swojego internisty zdecydowałam się wykupić poradę z E-zwolnieniem. Lekarz kompletnie nie dopytał o nic na słowa o wystąpieniu gorączki, osłabienia, kaszlu i bolu gardła przepisał mi syrop i tabletki na gardło Musiałam sama prosić o antybiotyk a na prośbę o l4 usłyszałam ze nie wystawi bo nie może przez telefon stwierdzić czy jest zasadne a ZUS kontroluje i mam udać się do swojego rodzinnego lekarza. To jakaś paranoja. Gdybym taka możliwość miała nie płaciła bym za prywatna poradę. W takim razie dlaczego wprowadzacie w błąd klientów proponując usługę ze zwolnieniem skoro z góry zakładacie nie wystawienie go. To jest wyłudzanie pieniędzy i (usunięte przez administratora) Opłata 70 zł za tabletki na gardło i syrop który mogła bym kupić sama bez recepty to chyba jakiś żart. Zero profesjonalizmu lekarza. Sprawa powinna skończyć się na Uokik. Nie polecam !

Katarzyna

Jedyne do czego nadawały się te teleporady to do brania zwolnień lekarskich, i nie ma się co dziwić bo tym zachęcają klientów do kupna ale w rzeczywistości za te 70zł mamy dwa może trzy dni zwolnienia i oczywiście zachęcają do wykupienia kolejnej wizyty, co się nie opłaca bo za 140zł załatwi się wizytę u lekarza w gabinecie i dwa tygodnie bez gadania. A do tygodnia wystawi internista na NFZ więc skorzystałem dwa razy i podziękuje.

Danuta

Tutaj jest firma jednoosobowa?

HR
@Danuta

Jest to firma zatrudniająca pracowników i współpracująca z wieloma profesjonalistami :)

Agata
@HR

Jesteś pracownikiem tej firmy? Może podzielisz się opinią jak się tu pracuje? Ciężko znaleźć jakieś informacje, weszłam tu żeby się dowiedzieć na jakie warunki pracy można tu liczyć a spotkałam się z samym narzekaniem pacjentów.

Nicken
@HR

Zabawne:) całe grono niekompetentnych ludzi

Iwona
@Nicken

Czemu tak twierdzisz? Na podstawie pozostałych opinii czy masz może jakieś doświadczenia?

Fuss

Nie polecam!! Ciągły brak terminów na wizyty domowe. Sprzedają coś czego nie mają. Ściema.

M.

Po wypełnieniu formularza dotyczącego e -recepty żadnej odpowiedzi - ani na "tak", ani na "nie". 59 zł wyrzuconych w błoto.

Janusz

Dawno nikt z pracowników Home Doctor nie zostawił tu żadnej opinii. Czy ktoś zechce wypowiedzieć się na temat warunków płacowych w firmie? Liczę, że niedługo ktoś powie coś więcej na ten temat.

P.

jakies naciaganie a nie firma!!!

Czyli to firma tylko na dojazd ?

nie polecam!

Wystawili e-skierowanie, ktore sie okazalo takim nie byc. Poprosilam poprawic, wystawili kolejne na druku Recepty. Zadne z nich nie przyjeli w przychodni. NIE POLECAM!

NIE POLECAM

Nie poszłam do pracy , a lekarz nawet na jeden dzień nie wystawił mi zwolnienia. Pracuje od 7:00 od rana źle się czuje , boli mnie gardło, nie mogę przełknąć nawet herbaty , ledwo się ruszam bo bolą mnie wszystkie mięśnie przez co nie poszłam do pracy , a lekarz, który rozmawiał ze mną przez telefon stwierdził, ze nie jestem chora. Dał mi skierowanie na wymazy, a jestem po prostu przeziębiona. Potrzebowałam dojść do siebie , ale lekarz twierdził inaczej. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Home Doctor Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Home Doctor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Doctor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Doctor Sp. z o.o.?

Home Doctor Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Spółdzielcza 4
    20-401 Lublin