Opinie o Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. w Siechnice

Agata Nowy wpis

Dzień dobry, rozważam zmianę pracy i chciałabym zapytać, czy praca dla osoby „z zewnątrz” jest tutaj możliwa? Nie trafiłam tu z ogłoszenia, tylko z researchu na temat firm świadczących usługi prawne, i to mi daje do myślenia. Zespół jest spory, a naborów w sieci brak:) Interesuje mnie stanowisko administracyjne/związane z obsługa klienta.

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy na stanowisku Księgowa. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Księgowa. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

W ogłoszeniu na stanowisko Młodsza księgowa podają, że zarobki są zależne od doświadczenia i umiejętności. Hmmm, ale no ja dlatego szukam (usunięte przez administratora) na takim juniorskim stanowisku, że go zbytnio nie mam jeszcze :D To na co mogę liczyć?

Tomasz Nowy wpis

Super, świetny kontakt z kancelarią, widać że tematyka im bliska,Zaangażowani w każdą sprawę z indywidualnym podejściem do klienta

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku HR Business Partner?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Świetna kancelaria polecam

Kinga

Kancelaria na wysokim poziomie, świetne podejście do sprawy i ostatecznie rozstrzygnięcie, które dla mnie jest pozytywne.

Michal

Na poziomie, kancelaria zaangażowana w to co robią i faktycznie z bardzo dużą wiedzą w sprawach frankowych więc można na nich liczyć.

Sprawa wygrana, od A do Z prowadzona przez kancelarię, pełne zaangażowanie w temat z ich strony, polecam.

Rafał

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, sprawa jeszcze w toku, ale liczę na to, że rozstrzygnięcie będzie dla mnie pozytywnie.

Wojtek

Świetna kancelaria, bardzo dobry kontakt, duże doświadczenie i profesjonalna pomoc z ich strony.

Wojtek

Polecam, świetna pomoc prawna i w końcu sprawa kredytu u mnie rozwiązana, udało się go przewalutować.

Sebastian

Pomoc prawna na najwyższym poziomie, duże doświadczenie po ich stronie jeśli chodzi o kredyty frankowe.

Tomasz

Super, można liczyć na ich doświadczenie w sprawach frankowych, świetne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Arek

Można liczyć na ich doświadczenie i indywidualne podejście do sprawy, jeśli chodzi o kredyty frankowe duże doświadczenie po ich stronie.

Wiktor

Bardzo dobra kancelaria, duże doświadczenie i profesjonalne podejście, zdecydowanie polecam.

Kuba

Polecam, świetne podejście do klienta i poszukiwanie indywidualnych rozwiązań na sprawę, jak szukacie pomocy to polecam.

Tomasz

Świetny kontakt z Panem Andrzejem, profesjonalne podejście, zdecydowanie wszystkim polecam ich propozycje.

Robert

Świetny kontakt z całym Zespołem, profesjonalna obsługa, zdecydowanie wszystkim polecam ich propozycje.

Arek

Oferta wypada bardzo dobrze, przede wszystkim można liczyć na ich pomoc, rozmowę nim jeszcze podpisze się z nimi umowę, można liczyć na ich pomoc.

Sebastian

Profesjonalna oferta, na pewno warto zwrócić uwagę ze względu na ich duże doświadczenie w sprawach frankowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o. - Siechnice

Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o.
  • Opolska 4
    55-011 Siechnice

Centrum Pomocy Prawnej Bewa Lexgroup Sp. z o.o.