Opinie o Kanu Nature Sp. z o.o. w Świeszyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kanu Nature Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kanu Nature Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanu Nature Sp. z o.o. w Świeszyno

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Pracownik Produkcji można liczyć na 4600 . Czy to prawda?

Widziałem, że niedawno firma potrzebowała ludzi na magazyn. Praca 7-15 więc to dla niektórych spory atut. Zdarza się, że pracy jest na tyle dużo, że trzeba zostawać po godzinach? Takie godziny są do odbioru np jako wolne czy dodatkowa kasa za nie? Premie tylko świąteczne czy miesięcznie też coś wpada np frekwencyjna?

Szczerze, to kosmetyki są robione chałupniczo. Zero kontroli składu. Kupiłam , użyłam i o zgrozo ... Uczulenie leczone już od miesiąca. Spękana skóra i opryszczka na twarzy od mydła w pianie. Wszystkie komentarze zamieszczone na google są fałszywe. Nawet bezczelnie Maciej Przebierała czyli właściciel zamieszcza opinie o swojej firmie. Zastanówcie się, bo to jest tylko ładnie opakowane. Przestrzegam przed tym niebadanym dziadostwem.

Magda
@Karolina

Właśnie że produkty są bardzo fajne, a firma profesjonalna! Stosuję u siebie w gabinecie masażu produkty od lat i jestem bardzo zadowolona. Wygląda na to, że nie może nie lubisz za coś właściciela (skoro w ogóle wiesz kto to jest) i uprawiasz sobie czarny PR.

@Karolina

Nie jest fajnie tutaj odgrywać się na firmie za jakieś własne pretensje, a tak to wygląda. To jest profesjonalna i wbrew pozorom duża i poukładana firma, współpracuję z nią od lat.

Asia
@Karolina

Pan Maciej nie jest właścicielem tej firmy od 2019 wiec proszę takich personalnych ataków nie stosować ponieważ nie mają żadnych podstaw.

Renata Nowy wpis
@Asia

A co się stało, że ten Pan już nim nie jest? Ona w połowie 2020 mogła o tym faktycznie nie wiedzieć?

Asia Nowy wpis
@Renata

Z tego co mi wiadomo poprostu sprzedał komuś innemu, a nowy właściciel też bardzo się stara by wszystko było na wysokim poziomie. A z tego co wiem to opryszczka to wirusowa sprawa więc trochę się pani Karolina ośmieszyła wypisując takie rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanu Nature Sp. z o.o. - Świeszyno

Kanu Nature Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 39
    76-024 Świeszyno