Opinie o Wwglass Sp. z o.o. w Gościcino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wwglass Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wwglass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wwglass Sp. z o.o. w Gościcino

Czaro Nowy wpis

Cześć, pracowałem chwilę na produkcji (nie pracuję od grudnia). Co prawda, trzeba przywyknąć do 10-godzinnych zmian, ale uważam, że atmosfera, ludzie, jak i kierownictwo jest naprawdę w porządku. Wypłaty są na czas, no i oczywiście nie można zapomnieć o owocowych wtorkach i słodkich piątkach. Grafik jest stały: system 3-brygadowy - 2 tygodnie na rano (6:00 - 16:00) i tydzień na po południe (16:00-02:00). Stawka jest uzależniona od stanowiska, na którym się znajdujesz. Wiadomo, nie każdemu ta praca się spodoba, ale spróbować zawsze można. Pozdrawiam wszystkie osoby, które miałem przyjemność poznać w tej firmie!

A przedstawiciele jak obecnie oceniają swój zakres obowiązków w porównaniu do osób z jakości? wiem z internetu, że z rok temu oferowane były zarobki do 6 tys, rozumiem, że to z podstawy? Zastanawiam się jak wobec tego mogą wychodzić wyniki sprzedażowe

Lola

Na jakość też kogoś szukają? Mnie pokazywała się oferta dla specjalisty ds. zaopatrzenia ale nie mogę już w szczegóły jej wejść. Chyba nieaktywna? Często poszukują na to stanowisko? akurat mam doświadczenie, opiszecie więc jak pracuje się teraz na dziale?

koku Nowy wpis
@Lola

Co chwila zatrudniany ktoś inny na to stanowisko. Obowiązków masa!! - raczej dla całego zespołu, niż dla jednego specjalisty. Atmosfera fajna, płaca nienajgorsza jakby odjąć połowę obowiązków. Zdecydowanie nie polecam dla osoby o słabej odporności na stres.

Zuza

Faktycznie jest tak jak ktoś stwierdził, że trudno jest się nowym tu wpasować? Bo jeżeli tak to jaka w zasadzie kultura pracy docelowo występuje? już wcześniej byłam zainteresowana zatrudnieniem i zastanawiam się czy może jednak jakoś się wpasuję?

nowy
@Zuza

Jestem nowy w ww, jeśli wykonujesz swoją pracę to naprawdę nie masz się o co martwić, kasa zawsze na czas, Atmosfera jest przyjemna, osobiście polecam

Olga Nowy wpis
@nowy

Oo, super! W takim razie bardzo bym cie prosiła o więcej informacji na temat wdrożenia w obowiązki i ogólnie w życie firmy:) Miałeś na wstępie jakieś szkolenia, czy od raz rzucili cię na głęboką wodę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wwglass Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czemu jakieś słowa na „s” padają? Jestem tu z powodu ogłoszenia dla specjalisty ds. jakości, wiem ze było dodawane dość dawno, bo chyba w zeszłym roku przy tym jednak podano przedziały płacowe od 4000 do 6000 zł, ciekawi mnie czy teraz może być jeszcze więcej jeśli była styczniowa podwyżka? Mam doświadczenie dlatego pytam

Kassia

w firmie to tylko rodzina i przyjaciele królika mają dobrze a każdy inny to jest tylko na chwilę, bo wychodzi na to że nie pasuje do nikogo i nie ważne czy coś umie czy nie

Jak wygląda kwestia awansu w Wwglass Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska specjalista ds. jakości?

Dobry człowiek

Czy ktoś wie czy potrzebują kierowcę c+e? I na jakie zarobki można liczyć.

Jaka atmosfera panuje w firmie Wwglass Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 9 stycznia. Czy jest rotacja?

Grzesiek

Firma bardzo dobrze prosperuje pracuje tu 2 lata zarobki na dziale przygotowania surowca oscylują w granicy 3900zl na rękę z nadgodzinami i sobotami udaje mi się zarobić 4700zl polecam gdzie indziej tak nie płacą.

Kobieta
@Grzesiek

Ściema, kłamstwo, obłuda aż nie idzie wierzyć że tak kłamliwy ludzie istnieją.

Urszula
@Kobieta

Aż tak to podważasz? Która część jest tak bardzo niezgodna z Twoją rzeczywistością? I jak według Ciebie jest naprawdę?

Zenek
@Grzesiek

3900 hahaha to przy 70h tygodniowo kpina nie zarobki

Dzień dobry, Rozmowa o pracę jako przedstawiciel. Stanowczo odradzam to miejsce. Osoba która rekrutuje zatrzymała się na latach 90. Oferowanie kopert do wypłaty tragedia. Skrajnie nietaktowne pytania do kandydata. Praca to konsultant klienta a nie przedstawiciel handlowy. Brak perspektyw. Brak kreatywnego podejścia do biznesu. Praca tylko dla osób które rozpoczynają swoją pracę i chcą mieć auto służbowe choć i tak w między czasie sugerował bym szukanie innego przede wszystkim normalnego miejsca.

Grażyna
@Nowy

O super, że ktoś pisze o doświadczeniach. A kto prowadzi rekrutację, ktoś z HR czy potencjalny przyszły przełożony? I jeszcze jestem ciekawa, ile trwa ten proces rekrutacyjny. Chodzi mi czasowo ile zajmuje.

Justyna
@Nowy

O co chodzi dokładnie z tymi kopertami do wypłaty?

Xxx

Czy w tej firmie kobiety również przyjmują? Jeżeli tak to czym się zajmują?

Urszula
@Xxx

A nie myślisz, że dla kobiety to praca tu byłaby nieco zbyt ciężka? Chyba, że o biuro pytasz?

Amianie

Witam jak wygląda stawka postawy miesięcznej w tej firmie jako pracownik produkcji

Mloda

Pani Renata dobra osoba i wiele potrafi ogarnąć. Nawet idiotyczne pomysły. Lubi ludzi i potrafi z nimi pracować. Tylko leniom się nie wiedzie

Aha
@Mloda

Dobra, dobra, ty to pewnie osoba z biur, albo fucha "po znajomości". Pracowałem tam, nie polecam - typowy Januszex.

szklarz

Firma dobrze prosperująca i silnie rozwijająca się na rynku . Pani Renata .A dyrektor bardzo pozytywnie wpływa na zespół i sukcesywnie rozwija firmę wraz z właścicielami . Ale żeby nie było tak pięknie to od paru miesięcy funkcje kierownika pełni pan Krzysztof i w firmie zaczynają się problemy związane z tom oto osobą . Każdy pracownik który pracuje tam min 3lata kwestionuje polecenia kierownika z tytułu że nie mają one sensu i zastanawiają się czy pan Krzysztof ma jakiekolwiek pojęcie w produkcji szyb zespolonych . Co można powiedzieć o pracodawcach złoci ludzie zawszę wysłuchają i pomogą życzę im najlepiej więc prosił bym o rozmowę z pracownikami w temacie pana K.

kolega
@szklarz

Złote słowa kolego.. Dodatkowo trzeba dodać że Pan Krzystof ogólnie to tylko chodzi i udaje że dogląda. wszystkich denerwuje. Ale szefowa jest w niego WPATRZONA jak w obrazek. Pani Renata złota kobieta. Pomocna, ale potrafi też pokazać pazury.. no i widac że samotna kobieta bo widac jak bardzo faworyzuje niektórych.. a i jeśli ktoś chce przyjść do nas do pracy to polecam, kasa na czas. premie też. imprezy zakładowe. No i jest na co popatrzeć ????

@szklarz

I znowu jest tak jak było, raj dla ściemniaczy. Szkoda kobiety. Z nią był przynajmniej porządek i każdy wiedział co i kiedy ma robić. Strata dla firmy i ludzi.

Porażka i żenada.. inaczej nie da się opisać rekrutacji w tej firmie człowiek przychodzi na rozmowe po prace tymczasem zamiast ludzkiej rozmowy zostaje zbombardowany pytaniami prywatnymi wchodzenie ubliżanie i traktowanie kogoś jak idiote jak natręta.. niż przyszłego pracownika. A sama pani R.A od rekrutacji jest osobą toksyczną, potrafi oceniać osobe kompletnie jej nie znając :) bardzo źle to świadczy o firmie już na samym wstępie. Nie polecam.

Nowa
@Kandydat

Głupoty piszesz. Widocznie latasz od firmy do firmy i patrzysz kto zrobi z ciebie prezesa albo przynajmniej dyrektora. Kobieta którą oczerniasz dała mi dobrą posadę z której jestem zadowolona. To dobra i serdeczną osoba. Ty zapewne z tych nierobów jesteś.

Magda

Czy ktoś wie jak wyglada socjal w tej firmie ?

@Magda

Jaki socjal ????????

Krystian

Wiatam to racja zero nagodzin jak zwykle godzin przydał się pip..nie długo zaczymam pracę tam tylko badania gdzie pracować tylko 10 godzin 10 tylko gdzie pip

Barbara
@Krystian

Nie do końca zrozumiała jest dla mnie Twoja opinia i nie wiem, na co się nastawiać u tego pracodawcy. Teraz podobno poszukują do Wwglass pracowników na produkcję, czy w związku z tym możecie coś aktualnego napisać o tej firmie i samej pracy? Fajnie byłoby gdybyście doprecyzowali, o co chodzi z tymi nadgodzinami i PIP.

Radek

Firma z dobrymi opiniami pod każdym względem. Mając chęci oraz umiejętności można liczyć na dobrą pracę.

Dawid

Nagodzin nie sam płacone jako zwykle godziny ..(usunięte przez administratora) brak koltury.

Wie ktoś jak wygląda proces rekrutacji tak krok po kroku?

Zostaw merytoryczną opinię o Wwglass Sp. z o.o. - Gościcino

• Jak się pracuje w Wwglass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wwglass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wwglass Sp. z o.o.?

Wwglass Sp. z o.o.
  • Handlowa 18