Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.

Jeden z TT Nowy wpis

Pracuję ,super atmosfera i ludzie :)Kierownik -pierwsza klasa:)

Ewa Nowy wpis
@Jeden z TT

Tutaj jest jeden Kierownik czy mają więcej obszarów do zarządzania? Ciekawa jestem czy na takie stanowisko można tu jakkolwiek awansować czy jeśli już to biorą osobę z ogłoszenia? Dużo wymagają?

Nowy wpis

@Ewa

Chętnie przedstawię Pani kilka szczegółów. Nasza firma ma płaską strukturę organizacyjną, co oznacza, że nie ma zbyt wielu stanowisk kierowniczych. Koncentrujemy się na zapewnieniu naszym pracownikom równych szans rozwoju i awansu zawodowego, niezależnie od ich pozycji w hierarchii. Nie mamy ogólnej ścieżki rozwoju dla każdego obszaru firmy, ponieważ wierzymy, że każdy pracownik ma swoje unikalne mocne strony i zainteresowania. Dlatego perspektywy ustalane są indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub z przełożonym w trakcie pracy. Wymagania i oczekiwania na stanowisku pracy są również dostosowywane do konkretnego stanowiska, w oparciu o osiągnięcia i zaangażowanie danego pracownika. Często stawiamy na rekrutację wewnętrzną przed pojawieniem się ogłoszenia. Wierzymy, że nasi pracownicy posiadają cenne umiejętności i wiedzę, które mogą przynieść korzyści naszej firmie, dlatego zachęcamy ich do aplikowania na wolne stanowiska przed poszukiwaniem kandydatów zewnętrznych. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania lub chce się dowiedzieć się więcej o naszym procesie rekrutacji, prosimy o kontakt na rekrutacja@trans-tok.pl

Kaj Nowy wpis

Polecam firmę Bardzo dobra atmosfera

Jeden z TTLG

Jestem w Trans Toku od ponad trzech lat jest OK, bardzo dobrze czuję się w firmie.Polecam

Lianca

Jestem pracownikiem firmy od ponad roku i mam nadzieję pozostać kolejne lata :) Firma bardzo przyjazna. Rzetelne i uczciwe warunki zatrudnienia. Natomiast największym atutem jest doskonała, przyjazna atmosfera w pracy oraz szacunek do pracowników. Wewnątrz firmy działamy na zasadzie współpracy. Pomagamy sobie w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Otrzymujemy wsparcie od pracowników na każdym szczeblu zawodowym. Codziennie idę do pracy z uśmiechem i z takim samym nastawieniem z niej wracam. W ciągu minionego roku pracy dało się zauważyć stały rozwój Trans Tok. Wspólnie pracujemy na to by było coraz lepiej i lepiej. Głos i opinia każdego pracownika ma u nas znaczenie. W swoim prawie 20 letnim doświadczeniu zawodowym jeszcze nie spotkałam się z tak dobrą atmosferą i tak ludzkim podejściem jak w Trans Tok. Jeśli zastanawiasz się nad tym czy warto do nas dołączyć - to z czystym sercem polecam:)

@Lianca

To jakie stanowisko zostało tak naprawę zaoferowane po 20 latach doświadczenia i jakie warunki przy tym można było śmiało wynegocjować? Był w tym przypadku jakikolwiek okres próbny?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca C+E? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Robert

Dzień dobry chciałbym się podzielić moim spotkaniem rekrutacyjnym. Na spotkanie zostalem zaproszony do firmy Trans-Tok. Rozmowę przeprowadzał ze Mną pan Rafał. Zostalem bardzo miło przyjęty. Rozmowa przebiegała w bardz miłej atmosferze. Pan Rafał w bardzo miły sposób przedstawił mi zakres obowiązków obowiązujący na stanowisku rekrutacyjnym. Bylem mega zadowolony z podejścia do kandydata. Bylem juz na kilku roznowach ale ta która odbyłem w firmie Trans--Tok zadziwiła mnie bardzo pozytywnie. Chciałbym bardzo podziękować za tą rozmowe. Życzę wszystkim rozmowy z tak przemiła osobą jak pan Rafał. Mogę się pochwalic iż zostalem zatrudniony w firmie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Robert

@Robert

Witamy nowego pracownika w naszym gronie i życzymy samych sukcesów nie tylko w Nowym Roku, ale we wszystkich nadchodzących latach w naszej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. - Macierzysz

• Jak się pracuje w Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.?

Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o.