Opinie o Marco Marconi Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marco Marconi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marco Marconi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marco Marconi Sp. z o.o. w Leszno

Zuza Nowy wpis

Witam, myślałam kiedyś o zatrudnieniu jako konsultant sprzedaży ale nie mogłam doszukać się aktualnej oferty. chyba niczego na stronie firmowej nie przeoczyłam? W dawniejszej ofercie było napisane, że to praca do 16:00 co jest dla mnie wygodne a podkreślę ze mam już doświadczenie. przyjęcia będą możliwe?

PWK Legionowo Nowy wpis

Firma rzetelna i sprawdzona każde zamówienie zgodne z przedstawioną ofertą, ceny konkurencyjne. Współpracuję z firmą "Marco Marconi" od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam, a zamawiam sporo gadżetów. Pani Ilona Kuźniak konsultant d/s sprzedaży wspaniale doradzi dobór asortymentu. Gorąco polecam "Marco Marconi"

Administrator Nowy wpis

Marco Marconi Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko elektromonter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

@Marzena Nowy wpis

Marco Marconi Sp. z oo. - z którą mam przyjemność współpracować po raz kolejny; to firma w której spotkałam się z profesjonalnym podejściem do ofert, realizacji zleceń. Opieka na każym etapie ze strony Pani Anny Chatlińskiej jest dla mnie bardzo pomocna z uwagi na jej kompetente i fachowe podejście do tematów zamówień i obsługi zamówenień, dodam też że nasze rozmowy są poprostu przyjemnie:) a to mocno redukuje stres związany z zadaniami przed nami stawianymi. Duży asortyment, rzetelna obsługa. Polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marco Marconi Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Elżbieta

z czego wynika ten wspomniany brak powagi? chodzi o jakieś konkretne okoliczności? jest to perspektywa kontrahenta/klienta? ciekawa jestem podejścia osób zatrudnionych do tego tematu. w jakiej aktualnej atmosferze teraz się pracuje? kiedyś były co do tego tematu rozbieżności

Xxx

Nie polecam biura masakra kierowniczka na DARMOWYM szkoleniu daje skrypt co masz mowic przez mikrofon a następnie jak to mówisz przychodzi i okazuje się ze zle ze mowisz to co ci sama podala smiech na sali, do tego siedzi obok ciebie i krzyczy do kolezanek

@Xxx

Czemu tak mocno zostało podkreślone to, że dane szkolenie jest darmowe? I co w zasadzie wchodzi w ten cały skrypt? Jeżeli zostało to podane na papierze to czy oznacza, że doszło po prostu do pomyłki? jakie jeszcze potencjalne błędy juz w trakcie pracy mogą się zdarzać? na co zwrócić szczególna uwagę?

Małgorzata

Obsługa klienta na wysokim poziomie. Oferta jest różnorodna. Jestem zadowolona ze współpracy i napewno powtórzymy zamówienie.

Szczerze polecam współpracę z firmą Marco Marconi. Bardzo fajna profesjonalna firma. Komunikacja na piątkę z plusem. Polecam bardzo Panią Ilonę Kuźniak z którą msm przyjemność współpracować. Szeroki wybór asortymentu, bardzo dobra jakość produktów, szybki termin realizacji. Polecam serdecznie Kasia

Ja polecam szczerze i nie mam pojęcia skąd wzięły się negatywne opinie. Stały zespół liczy kilkadziesiąt osób, które współpracują z Firmą od kilkunastu lat. Fajna, przyjazna atmosfera w pracy. Zawsze można zwrócić się o pomoc do innego pracownika.

Elżbieta

Czyli nie ma kompletnie nikogo z firmy, kto po prostu przez "przypadek" wyleciał i by chciał się mścić po takich forach za to?

Rudy

Tak może było kiedyś, teraz kilka osób....

Digi

Zdecydowanie odradzam. Cały czas rekrutacja, ludzie przychodzą na rozmowę a na drugi dzień już nie przychodzą. Tam kilka dni popracujesz i albo odejdziesz sam albo oni Cie zwolnią beż podania przyczyny.

Danka

Nie zgadzam się, ponieważ tam pracowałam i to była trauma!

@Danka

Ciekawe są te rozbieżności w zdaniach. chodzi tutaj o jakieś indywidualne predyspozycje? czegoś teraz szczególnego będą wymagać od kandydatów żeby utrzymali się na pozycji? U ciebie z czym konkretnie występował jakiś problem i po jakim czasie zdecydowałaś się odejść?

Marco Marconi sp. z o.o. - to firma, z którą chce się nawiązać stałą współpracę. Wszystkie zamówienia realizowane są z wielką starannością, a także indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Świetny kontakt, bogata oferta, a przede wszystkim kreatywne podejście do każdego projektu. Polecam.

Okręg Mazowiecki PZW

Firma godna polecenia jako stowarzyszenie współpracujemy kilka lat. Pracownicy kompetentni i co najważniejsze terminowi. Szczerze polecamy współpracę.

Magdalena

Wynoszą się z biurem, czy z całą drukarnią? Myślisz, że wtedy będzie powiększenie produkcji i rekrutacja na nowych operatorów? Bo teraz pracy w MM nie ma, a przynajmniej w sieci sie nie ogłaszaja.

@Magdalena

drukarnia zostaje na energertyków, tylko biuro sie przenosi. mogą dawać ewentualnie rekrutacje na ankieterów, chociaż czasem pojawiają się też rekrutacje na drukarnie

@pracownik

Czyli praca dalej będzie? a specyfika warunków to jakoś mocno się zmieni czy jeszcze niczego nie wiecie? pytam, bo nie wiem co z aplikowaniem teraz, ma ktoś jakąś opinię na temat bieżącej pracy?

Operator

Śmieszne pieniądze wypłacają żeby na godzinę nawet nie maja 12 zł porażka , nie polecam nikomu tej firmy .

@Operator

To chyba mało prawdopodobne, żeby było mniej niż 12 zł? O co z tą stawką tak naprawdę chodzi?

@operator
@Elżbieta

Niestety ale nawet za nadgodziny nie płacą idź i się przekonaj

@@operator

No ja nie wiem czy byłby sens gdyby serio tak płacili. Ty mi lepiej wyjaśnij jakim cudem można tak legalnie robić, bo nie rozumiem chyba

Ana

Praca na magazynie to jest po prostu nieporozumienie, wszystko dzięki dziewczyna które na nim pracuje . Nie polecam

Zosia

To już nie jest śmieszne ani smutne tylko żałosne zatrudniają ludzi i potem ich zwalniają na śmiesznych umowach może trzeba nagłośnić w tv i w pip z resztą przyjdzie taki czas że nikt wam tam do pracy nie przyjdzie a wtedy zrozumiecie może ale wątpię

on24

Nie polecam !!! kablowanie i obgadywanie na porzadku dziennym. Zwalniaja z dnia na dzien. Niemozna miec swojego zdania. Klamia kreca oszukuja. Zdecydowanie nie polecam .

@on24

W jakim sensie kablowanie i obgadywanie? Kto na kogo? Podasz przykłady tych chorych sytuacji?

Zxzx
@Elżbieta

Proszę wyprostować panią Natalie bo będzie na nią skarga do szefostwa i też nie popracuje długo osoba beszczelna i niech idzie do dobrego psychiatry bo czegoś jej brakuje niech się zastanowi nad swoim postępowaniem bo jej poziom jest poniżej zera

@Zxzx

Tak właściwie to nie mam pojęcia kim ta Pani jest, bo tu nie pracuję i w zasadzie to na podstawie czego tak ostra opinia od razu? Normalnie dogadać się z nią nie da?

Nikt
@Zxzx

Czemu zamiast pisać na forum i straszyć od razu nie pójdziesz do szefostwa ze skargą? Nie rozumiem takiego zachowania. Łatwo kogoś oskarżać w internecie ale nie ma się odwagi pójść i skonfrontować

Lejek

@Fgyu zgadzam się z opinią, dodałabym rzekomą Olę do sprawy, kontakt z nią jest nieznośny. Pani na włościach

Bber

Bałagan w firmie jakich mało. Wszystkim tam odbija, kto był na magazynie ten wie, że rodzinka szefostwa nie musi pracować jak inni na magazynie. Siedzieć przy biurku cały dzień to nic nadzwyczajnego i wywijanie oczami. Odradzam, największy błąd !

Bolo

Żenada jednym słowem żenada najgorsza praca w moim życiu . Podejście dziewczyn na magazynie masakra nikt tam się nie utrzyma

Leszczynianin
@Bolo

Popieram

Zosia

Jak byście tak robili w Norwegii i Szwecji to już byście poszli z torbami zastanówcie się nad swoim postępowaniem bo każdy kij ma dwa końce

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Marconi Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Marco Marconi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Marconi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Marconi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Marconi Sp. z o.o.
  • Ogrody 19 lok. 6