Opinie o Koki Europe Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Koki Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koki Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koki Europe Sp. z o.o. w Lućmierz

qwerty

W lutym zmieniło się kierownictwo-osoby z zaburzeniami maniakalnymi już nie sieją grozy i zaszło wiele pozytywnych zmian. Nieczytelne i złodziejskie umowy poszły w niepamięć, teraz są proste i przejrzyste. Pakiet socjalny został poszerzony o karty sportowe i prywatną opiekę zdrowotną. Generalnie firma nie jest duża, panuje tu raczej rodzinna atmosfera, pracownicy wspierają się wzajemnie i pomagają sobie nawzajem. Polecam ludziom, którzy szukają uczciwej pracy.

Kolega
@Hela

Praca raczej równomiernie po 8 godzin i tak mi mówili na rozmowie, więc spoko bo można np drugi etat. Czasem pracy jest i więcej i wtedy jakieś dodatkowe godziny wpadną. Większość do odbioru w okresie rozliczeniowym, ale jak coś ekstra - to do wypłaty. Dla mnie w porządku.

Grzegorz

Widziałem nowe ogłoszenie tej firmy, że chcą zatrudnić pracownika produkcji. Piszą o jednej zmianie, szkoleniu, dofinansowaniu do posiłków i atrakcyjnym wynagrodzeniu, zależnym od kompetencji i doświadczenia. Kto się orientuje, jaka to jest na początek kwota i po jakim czasie nastąpiłaby podwyżka? No i na, ile ustalenia uzgodnione na rozmowie rekrutacyjnej zgadzają się z rzeczywistością? Pytam, bo nie lubię niemiłych niespodzianek.

Voxxx
@Kornelia

Dotarła pół roku później na platformie olx. Nigdy wcześniej się nie zostałem z takimi metodami od pseudo-pracodawcy. Głównie interesowało go ile bym chciał zarabiać i tyle. Jak ktoś uważa to za proces rekrutacji to cieszę się że się nie odezwali. Szkoda czasu a rynek nie śpi Ze swoimi kwalifikacjami pracę znalazłem za 2x tyle ile chciałem.

Jacek Nowy wpis

Podobno wcale nie tak łatwo się tu dostać na produkcje. W necie też nie widziałem żadnych nowych rekrutacji. Nadal pierwsza rozmowa z kandydatem jest telefoniczna i trzeba podać stawkę finansową jakiej się oczekuje? Może odezwie się ktoś kto już przeszedł dalej i był na spotkaniu bezpośrednio w firmie. Jakbym chciał się dostać to przydałyby mi się wskazówki.

Grzegorz

Voxxx
@Grzegorz

Ogólnie to ta firma jest jakaś dziwna... Osobiście z CV nie wpuszczają Zadzwoni typ po złożeniu aplikacji przez (usunięte przez administratora) ( czekałem chyba 1,5 roku... ) Wypyta o poprzednią robotę i zapyta o stawkę Na koniec powie że się odezwie... Zalatuje (usunięte przez administratora) z daleka Takie rzeczy to się załatwia osobiście nie przez telefon...

Kornelia
@Voxxx

To tylko taka jedna rozmowa się odbywa? Telefonicznie? Nie zaprosili cię na rozmowę w firmie? A jakaś decyzja odmowna do ciebie chociaż dotarła czy też nic?

kandydat
@Kornelia

Do mnie też najpierw dzwonili - taki wstępny wywiad, miałem tak parę razy wcześniej więc pewnie i tu tak jest. Mi powiedzieli że na rozmowę osobiście zapraszają tych którzy przejdą dalej po telefonie. Mnie się nie udało ale byli otwarci jak to działa więc ok.

Voxxx Nowy wpis

Łukasz Nowy wpis

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko produkcyjne. Firma wydaje się być w porządku, wszystko dokładnie wyjaśnili. Ponoć jest multisport i opieka medyczna i firma zapewnia obiady. Super, że jest tylko jedna zmiana, bo wszędzie wokół trzeba też na nocki. Mam nadzieję że się odezwa

Gigi Nowy wpis
@Łukasz

W jakiej części jest opłacony ten MultiSport i opieka medyczna? W jakich godzinach odbywa się ta jedna zmiana? 6-14? Czy jakoś inaczej ? :) Odezwali się do Ciebie? Pracujesz tutaj?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Koki Europe Sp. z o.o.?

IXI

Tak. W ubiegłym roku spotkanie na koniec lata a pod koniec roku świąteczne oraz drobne upominki od firmy dla każdego pracownika. Już za kilka tygodnie odbędzie się plenerowe wakacyjne spotkanie integracyjne oraz planowana jest impreza na święta. :)

Kasandra
@IXI

Dużo tego! Coś jeszcze z socjalu macie? Chodzi mi o benefity typu multisport albo dofinansowanie do szkoleń. Da sie tu w ogóle rozwijać w zawodzie?

Brałeś udział w rekrutacji do Koki Europe Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
qwerty

Amelia
@qwerty

Super, że poszerzono taki pakiet. A jak jest ta opieka medyczna prywatna, to tyczy się pracowników? A co z ich rodzinami? Jest też opcja na dołączenie rodziny??

Iksigrek
@qwerty

Atmosfera przyjazna i śmiało powiem, że dni zrobiły się jaśniejsze. Zawsze można liczyć na wsparcie - zespół jest ekstra, dodatkowo na co dzień jest mnóstwo śmiechu nawet kiedy pracy po same uszy i teraz aż się chce! Zmiana kierownictwa wpłynęła na cały zakład, czuć to w powietrzu. Dodatkowe benefity świadczą najlepiej o kroku w dobrą stronę i wszystko da się załatwić spokojną rzeczową i szczerą rozmową.

Hela
@Iksigrek

No to fajnie, a jak pracy dużo to zostajecie po godzinach czasem? Płacą za nadgodziny tutaj czy wolne sie odbiera? Czy może jakies premie czasem dają za to?

Kolega
@Hela

Bob

Rozmowa rekrutacji przez telefon jest chora.. Pierwsze pytanie jest ile Pan by chciał zarabiać na miesiąc??? Żeby nie odejść po miesiącu. Rozwala system.

1910

Jednym słowem polecam każdemu omijać ta pseudo firmę szerokim łukiem. I nie tracić czasu na śmieszne gadki i obiecywanie wymyślonych kwot które mają się nijak do kwoty na umowie. A dwóm panom ktorzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne radziłbym mówić ludziom otwarcie że proponujecie najnizsza krajowa. Za te pieniążki proponuję się przebrac w ubrania robocze i pracować samemu haha

1910

Odradzam każdemu ta smieszna firmę,a może lepiej napisać śmieszny Polski zarzad. Po rozmowie dostałem telefon z ofertą która była w miarę satysfakcjonująca podana w kwocie brutto.Po czym dostałem skierowanie na badania z agencji przez którą firma zatrudnia na początku.Zrobilem badania które zajęły mi 8 godzin.Z wynikami udałem się podpisać umowę i tu nastąpiło rozczarowanie. Oprócz tego że Pan pomylił się w wynagrodzeniu o połowę pensji brutto to okazało się że jest to najniższa krajowa.Premie które ponoć miały być wypłacane nie zostały nawet uwzględnione na umowie.Procz tego Pan stwierdził że muszę mieć swoje ubrania robocze bo oni zapewniają ale ewentualnie po kilku miesiącach.Mysle że Pan który rzucał wymyślonymi kwotami przez telefon które niby zarobię powinien byc obciążony moimi kosztami które poniosłem za paliwo i czas który straciłem na badaniach.Banda naciagaczy próbujaca robic z ludzi (usunięte przez administratora) Nie wiem jak taki człowiek może sobie patrzeć w lustro.Jednym słowem żenada.

Marian

@Tomek a dodatki jakie lub za co ?

@Marian

"dodatki" są za jakość Twojej pracy - jeśli ktoś uzna, że należy Ci się za coś kara lub nie przykładasz się - to zostanie Ci obcięta część pensji.

Jojne Daniels
@Tomek

Obcięta część pensji która jest zagwarantowana w umowie? To za ja bym im krwa pół magazynu po wynosił. Natomiast za jakieś głupie nakazy typu nie można się zasmiac czy inne glupoty to nawet na to uwagi bym nie zwrocil. Nie pasuje to se ukraincow ztrudnijcie, pracy jest multum.

haha...fajna opinia Tomek! Nich Was nie zwiodą na pozór warunki pracy w czystym nowym biurowcu - zarobki poniżej przeciętnej, socjal słaby - dużo obiecują, a potem większość okazuje się być "uznaniowa". Ale największy minus tej firmy to OSOBY NIESTABILNE EMOCJONALNIE na kierowniczych stanowiskach - kto pracował ten wie o co cho. :)

Witam. Pracowałem w tej firmie. I to prawie na samym początku, bo było na 7 osób. Ogólnie zaklad i praca fajna tylko gorzej z wynagrodzeniem. Najniższa plus dodatki. Zarabiałem (usunięte przez administratora)w styczniu 2020r. Prowadzą to Polacy. Pan (usunięte przez administratora) wporzadku gości lubiłem go do pogadania i dogadania. Za to (usunięte przez administratora) to moim zdaniem nie powinien być na tym stanowisku. Ludzi robi pod górkę. Myli się niby przypadkowo w liczeniu wynagrodzenia 3x na 6 miesięcy pracy. Zabiera dodatki za nic. Zachowuje się jak by że swoich pieniędzy wyciągał. Ogólnie złotową. (usunięte przez administratora) Tobie nie można bez czepka chodzić a on jak panisko może. Pralnia co dwa tyg. i dostałem jeden komplet ubrań i dwie koszulki. Pani sprzątaczka była z zewnątrz co 2 tyg. porządki tylko biura bo trzeba prowadzić jak najtaniej globalną firmę. Pracownikom kupił najtańsza myjkę by sami ogarniali zaklad. Najtańsze paleciaki z czarnymi kółkami do białych posadzek. Ogólnie nie polecam. Reszta ekipy super. Pracowałem niecałe (usunięte przez administratora) miesięcy zwolniłem się i zarabiam teraz (usunięte przez administratora)tys

Kornel

Dużo pytań i żadnej odpowiedzi? Jest tak dobrze dlatego przestaliście tu zaglądać?

Czy jest tam praca dla pań,produkcja.

Kandydatka

Mam mieszane uczucia co do pana dyrektora który przeprowadzał ze mną rozmowę. Trwała ona ponad godzinę, po polsku i angielsku, niby wszystko ok, zadzwonimy i poinformujemy...i nadal czekam na telefon.. Według mnie takie zachowanie negatywnie wpływa na wizerunek i solidność firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Koki Europe Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Koki Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koki Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koki Europe Sp. z o.o.?

Koki Europe Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przemysłowa 4
    95-100 Lućmierz