Opinie o Wald-Gold Sp. z o.o. w Brańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wald-Gold Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wald-Gold Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wald-Gold Sp. z o.o. w Brańsk

Patrząc po ogłoszeniach z PUP to parę lat temu pracownik produkcji zarabiał minimalną, dlatego mam pytanie, czy teraz jest dokładnie 4242 brutto? Czy jakby pracować jako operator maszyny, a nie odbierający i pakujący wyrób, to będzie więcej? Tylko trzeba by się uczyć obsługi, bo w branżówce u nas tego nie było XD

Ewcia Nowy wpis

Co tu taka cisza nagle? Przychodzę do was z konkretnymi pytaniami, jak stoją przyjęcia na produkcji aktualnie, bo w necie nic nie widzę, ani na ich stronie? Kobiety też przyjmują? Jaka jest stawka, może jakieś ciekawe benefity czy socjal wchodzi w grę? Tak ogólnie chciałabym się dowiedzieć, czy warto tu pracować. Pozdrawiam:)

Mietek Nowy wpis
@Ewcia

Benefity to są bezpłatne nadgodziny

Zelmer Nowy wpis

No i jak tam doczekam się procesu? Jeżeli jeszcze raz jakieś ścierwo bez szkoły nazwie kogoś ułomem idę do inspekcji pracy i wyszczególnię wszystkie wasze cwaniactwa. Także Brańskie chamy na kolana.

Sztywno z charakterem.

Prawda jest taka, że nie jest kwestią zarobków. Jak ktoś jest leń i ułom to czy dostanie 1600 czy 7 tys to identycznie tak samo będzie się opierd..alał i zawsze będzie mu mało. Druga kwestia, że jak komuś nie pasuje 3 tys za 300godzin, to nikt mu nie broni nauczyć się jakiegoś fachu.Za czyszczenie puszek, na tubach czy pakowaniu rolek, nikt więcej niestety nie zapłaci. I trzecia kwestia jest taka, że tylko tym nierobom wydaje się, że rynek należy do pracownika. Chociaż ludzi jest mało do pracy, to rynek zawsze należeć będzie do pracodawcy. Reasumując żeby zarabiać trzeba coś umieć i mieć chęci do roboty. Pozdro Zelmer.

@Sztywno z charakterem.

Po 4. wypłata 3tyś za 300 godzin jest nie zgodna z prawem. Po 5. Jest tyle pracy ze jak nie tu tto tam. Ale za 10zl/h to nawet 16 latek na wakacjach nie bedzie pracowal

Weronika_

Po 5. Dlaczego kłamać i pisać że ktoś tam ma 10 zł na godzinę ????

@Weronika_

Czytanie ze zrozumieniem na poczatek. Nic takiego nie napisalem ze ktos tyle tam zarabia. Obrońca firmy napisal to w komentarzu na ktory odpowiedzialem. Jak jakis hejter (Zelmer) pisze ze tak jest to mozna to olac. Ale jak Koles ktory broni firmy w kazdym komentarzu napisal, ze nikt wiecej za tuby i pakowanie nie da to widocznie cos w tym jest. Z reszta nie moja sprawa. Wszedlem tu tylko po to bo chcialem zmienic prace, ale jednak wolę ten zakład pominąć.

@Sztywno z charakterem.

Co ty możesz wiedzieć co ja potrafię i co robię? Bolą słowa prawdy?

@Sztywno z charakterem.

Kim wy jesteście, co wy potraficie zrobić? Żadne z was nic nie potrafi, nie macie szacunku u pracowników. Dzwonicie po ludziach napraszacie się żeby przyszli do pracy i to do was należy rynek? Aśka się się produkuj bo napiszę dlaczego zostałaś tym kim jesteś w tym kołchozie.

Firma Wald-Gold Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Hostessa - Wysokie zarobki - połowa lutego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
Zelmer

A może zweryfikujemy na jakiej zasadzie działają inne podmioty typu KasPak Elwals? Czy nie jest to sztuczne robienie kosztów?

Zelmer

Nie jestem hejterem. Wszystko co napisałem można zweryfikować, a jeżeli to nie prawda to czekam na zgłoszenie na policję lub sprawę cywilną w sądzie. Pani Caryca powinna sobie poradzić miała już np. sprawę o (usunięte przez administratora) Jeszcze jakieś trzy lata temu panie z produkcji w Brańsku i z tub w Bielsku zarabiały tam po 8zł.

Sztywno z charakterem.

Od Adama W. Proszę 3 (usunięte przez administratora) w bok, bo to jedyna osoba, która trzyma tam porządek i ogarnia co się dzieje na wszystkich działach.Jedna osoba z nielicznych w tej firmie w sumie,której na czymś zależy. Zelmer

Hej, na jaką umowę zatrudnia Wald-Gold? Chciałabym dowiedzieć się, czy nowy pracownik firmy ma szansę na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony - czy raczej otrzyma zlecenie. Jak to jest?

Zelmer

Andrew jak myślisz dlaczego jesteś prezesem?

Zelmer

Ciekawe jest to, że są 4 negatywne opinie moich komentarzy i 4 pozytywne inteligencji z metropolii Brańskiej: Caryca, Asia, miękki Andrew i Bogi jak mniemam

Zelmer

Widać po ortografii i gramatyce, że inteligencja Brańska się wypowiedziała. Moja opinia jest poparta faktami. Niestety niektórzy nie mają wyjścia i muszą tam pracować, bo sytuacja życiowa ich zmusiła. Może gdy więcej pracowników się wypowie to w dwóch szarych komórkach Carycy coś zaświta, chociaż zbyt wielkich szans nie widzę.

Zelmer

Jakie hejterstwo gdzie tu jest napisana nieprawda? Czy to, że taśma i raszle pracują po 7 dni w tygodniu, czy że 90% sprzętu na tubach ma kartki, że są wyłączone z eksploatacji czy to że suwnic nie ma dozoru technicznego, czy że mąż carycy pracuje po 16 godzin i kipy zbiera po placu, czy może to że cześć załogi nie ma umów o pracę? Gdzie mijam się z prawdą?

Zelmer 2
@Zelmer

Płytki jesteś zelmer/odkurzacze skladasz/ktoś kogoś tam na siłę trzyma?? Otwieraj sam taki (usunięte przez administratora) jak u nich i pójdą do Ciebie za parobkow robic

Machiavelli
@Zelmer

Te.. napisz, kim jesteś bohaterze, bo szczekać każdy potrafi

Antek

Dobre opinie zbiera firma więc takie wpisy hejterskie nic nie zmienią!

Zelmer

Kolega mi mówił, że oferowano mu pracę w Waldschwitz. Mógł zarobić nawet 3000 tyś zł. tylko że za 300 godz. pracy. XD

Zostaw merytoryczną opinię o Wald-Gold Sp. z o.o. - Brańsk

• Jak się pracuje w Wald-Gold Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wald-Gold Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wald-Gold Sp. z o.o.?

Wald-Gold Sp. z o.o.
  • Marii Konopnickiej 20