Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

kciN

Firma już nie ukrywa, ze Polak będzie do ciężkich prac a Ban..Ukrainiec to zastąpi koordynatorów, dysponentów, uczcie się ukraińskiego koleżanki i koledzy. Być może kierownictwo z Ukrainy za mniejsze pieniądze tez będzie.

Telefon do Okręgowej Inspekcji Pracy 71 37 10 430, nie bójmy się zastraszania.

Na czarnej zmianie przełożony już nawet się nie kryje z (usunięte przez administratora)(sd) brawo BSH. Tyle skarg a on nadal jest. Szkoda ze hr nic ze skargami nic nie robi.

Arturro

Co się tu dzieje, to ludzkie pojęcie przechodzi! Planują nadgodziny, nie zachowują należnego czasu na odpoczynek, choć to wszystko wbrew zapisom Kodeksu Pracy! Gdzie są organizacje pracownicze? Gdzie PIP?? Wszyscy zgadzają się na łamanie prawa i nawet nie kwękną... Stado baranów!

Moriarti
@Arturro

A jaki jest czas odpoczynku o którym piszesz ?

Arturro
@Moriarti

@Moriarti, czas odpoczynku to 35 godzin w weekend, nieprzerwanie (art. 133, paragraf 1 KP). Kiedyś było tak, że szło się w sobotę na pierwszą zmianę, do 14:00 i na drugi dzień, w niedzielę, na nockę od 22:00. Odstęp od zakończenia zmiany w sobotę do początku zmiany w niedzielę wynosi 32 godziny jedynie. Teraz słyszałem, że wrócili do tego procederu, do łamania praw pracowników.

Odpoczynek
@Arturro

Kodeks pracy przewiduje sytuacje, w których możliwe jest skrócenie odpoczynku tygodniowego (musi przy tym zostać zapewniony odpoczynek obejmujący nie mniej niż 24 godzin): w związku z przejściem pracownika na inną zmianę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fiona

Cześć :) Czy mogłby mi ktoś napisać jak wygląda typowy dzień pracy pracownika produkcji? Jakieś plusy i minusy tego stanowiska? Dostałam propozycję pracy, przeszłam przez rozmowę pozytywnie ale biję się z myślami. Z góry dziękuję :)

Były
@Fiona

Wierz mi nie chcesz wiedzieć (usunięte przez administratora)pełna geba koordynatorzy o kan (usunięte przez administratora) potłuc bo nie wiedzą coś nawet na lini produkuje a jak jest problem to mają swoich wysłańców tak zwanych dysponentów którzy rozwiązują za nich problemy to tak w skrócie wygląda...

@Fiona

Przyjdź i zobacz, jak chcesz się wyżyć fizycznie to praca idealna, tragedii nie ma, gorzej z ludźmi, szczególnie dla osób które szukają akceptacji u innych, jak masz dystans do ludzi i nie za bardzo ich lubisz to praca idealna.

Xxx

Czy w tym roku można spodziewać się nagrody rocznej?

Moriarti

Nawet mogę stwierdzić że w tym roku będą obie linie na dwie zmiany pracować i pozbędą się wszystkich agencyjnych

Hmm
@Moriarti

W sensie ze 2 zmiany i po 10 godzin do północy? To by się nawet zgadzało.

@Xxx

Nagrody roczne to w budżetówce, tu co najwyżej weekendy pracujące i nadgodziny, ale będzie kasa na fajne wczasy.

Nowa

Hej dziękuję a w pracujące soboty też jeździ?

Proszę bardzo innym po zabierali busy a po was zapiernicza autobus nawet w sobotę i gdzie sprawiedliwość, jedni muszą za dojazdy płacić a inni się lansują i mają za darmo .

Milicz

To nasz wina ze wam zabrali? Lansujemy sie? Szczególnie w tym tygodniu będziemy sie lansować(sd, gorsza linia, bo bf dojazd o północy mieli) do północy własnymi autami, kto auta nie ma ten po Wrocławiu lansować będzie do 1 lub 2 w nocy. Po pracy na imprezę można iść.

Przeglądam oferty

Kolejne ogłoszenie w poszukiwaniu pracowników na produkcję. Stawki które są u was oferowane to trochę strata czasu dla ludzi... Chyba że ktoś potrzebuje pracy na szybko to się zadowoli byle czym ale to też tylko na chwilę. Nie jestem pracownikiem bsh ale przeglądam oferty pracy. A takie oferty z niskimi stawkami zaśmiecają aplikacje z pracami. 5000 zł brutto większość firm daje zasadniczej a u was już z premiami ... Dlaczego nie macie chętnych. Może praca lekka? Ale nikt nie będzie marnował czasu żeby netto zarobić 3500 przy obecnej inflacji to bardzo śmieszne zarobki. Zacznijcie doceniać swoich pracowników operatorów itp.

Ciastek

Czy ktoś wie skąd nagle teraz tyle zwolnień? I dlaczego nawet koordynatorzy lecą za bramę?

Samanta

Tam każdy nawzajem liże sobie za przeproszeniem (usunięte przez administratora). Zarówno na BFie jak i SDku jak nie masz pleców u koordynatora czy dysponentki, to nie masz prawa głosu. Kasztan wielki wódz pastwiący się nad pracownikami a Główka to by kopcił każdą babe na tej linii.

Ktoś tam

Czy na BF można już pracować we własnych ciuchach bo widziałem w zeszłym tygodniu jak pare kobiet w jeensach na taśmie pracowało .O co chodzi w tej firmie bo nie wiem na SD jst przestrzegane BHP a na BF nie !!Na BF włosy mogą być rozpuszczone i nikt tego nie widzi że to jest nie z godne z zasadami BHP w BSH i też te damy dysponetki taki przykład dają gdzie na SD dysponenti muszą mieć włosy związane. Jedna firma a inne zasady ?!?! NIECH KTOŚ SIĘ WEŹMIE W KOŃCU ZA TO ! GDZIE SĄ LUDZIE Z BHP ?

Rycerz ortaliony
@Ktoś tam

Tam są trzy różne firmy SD jest git BF robi co chce i pieksy z rygorem na karku

@Rycerz ortaliony

A z czego wynika tego typu zróżnicowanie między nimi? Ci pierwsi czemu tacy git są według Ciebie, jaka zasługa?

Rycerz ortaliony
@Małgorzata

Że SD jest git? Już tłumaczę bo pracują tam tak zwane dinozaury czyli doświadczeni ludzi którzy widzą wady itp... Tylko przykre jest to że to tylko jedna zmiana tak działa, a dlaczego bo sami o to dbają i pracują na swoją premie a reszta ślizga się na plecach innych albo się uda.

@Rycerz ortaliony

to ciekawa jestem ile w przybliżeniu sobie tej premii nabijają. Z drugiej strony, skoro oni mogą tak sobie nabijać to pozostali nie czy wręcz przeciwnie? Czemu się ślizgają, nikt nie pokazał inaczej?

Małpa
@Małgorzata

Premia jest dla wszystkich zmian jednakowa ...jeśli jedna zmiana z....la szczegolnie dobrze, to podciąga wyniki reszty, która korzysta z ich wyników ...to proste...jest wielu leserów, którzy dzięki pracusiom mają lepsze wynagrodzenie

@Małgorzata

Dla Twojej informacji premia na SD wynosiła 760 zł a na Bf jak 200 zł dostaną to jest dobrze ????

Ktos

Nie trzeba donosić, kierownictwo samo widzi co robicie i zaniżacie wszystkim premie.

Samuraj
@Ktoś tam

SD jest git? tam jest terror na niebieskiej. Czarna zmiana koordyatorzy to z ulicy chyba brani, jeden co udaje że wszystko wie drugi nie ogarnia nic. Owad który chodzi i pupili co nic nie robią wychwala. Na sd przydała by się dobra zmiana... nowy kierownik który zrobi zmiany wśród koordynatorów i wtedy kumpelstwo między Kasztanem Owadem i Panem M się skończy i bedzie normalna atmosfera jak na bf gdzie koordynatorzy i kierownik są normalni.

E
@Samuraj

Koordynatorzy? Na czarnej, na montażu nie jest źle, do wymiany to są dysponenci, proponuje wymianę na tych z niebieskiej, przynajmniej przezbrojenia będą na czas zrobione. Dwa tygodnie koordynatora nie ma i rotacji też nie, bo nie chce się niektórym pracować( jest na to sposób:lekarz i rehabilitacja a nie siedzenie na telefonie w pracy przez 8 godzin), na niebieskiej chociaż rotacja jest. Kierownik przyjmuje w piątki i trzeba mówić co się dzieje, jak nie to wypowiedzenie i ciao.

Czacha
@Samuraj

Na BF są normalni koordynatorzy i kierownicy? Pracowałem tam 3 lata temu przez 4 lata. Sylwuś i Mariuszek biją wszelkie rekordy....

A

Zastanawiam się czy do kwietnia powiedzą ludzia ze dojazd z Milicza likwidują po długich urlopach? Nie wiadomo kiedy dać wypowiedzenie i kiedy szukać sobie nowej pracy.

Stan

Proponują mi na Milkrun warto?? Kaska bodajże 28,6 zł brutto... Dajcie znać.

Dawid

Ja idę tam na staż BHP z możliwością pracy później i radzę wam uważać bo nie będę się bawił z wami trzeba było się uczyć a nie teraz stękać jak to źle ciężko i zasad nie przestrzegać posypią się kary i to grubo bo już się dowiadywałem jak tam u was jest dzicz i samowola ale już niedługo

M.O.
@Dawid

Tak, bo akurat się ktoś stażystą przejmie ????????????

Ciekawski

Witam ,mam rozmowę na lakiernie,jakie tam są stawki i jak wygląda praca ?

Krzysztof

Jeżeli dbasz i chcesz być zdrowy nie idź tam ;) 4500brutto

Mbp
@Krzysztof

Podajesz nieprawdziwe informacje na temat zarobków i zagrożenia zdrowia! I dlaczego stosujesz w Niku imię jednego z operatorów?

Ciekawski
@Mbp

To napisz prawdę ,niczego nie wniosłeś do tej rozmowy ,więc jakie są zarobki?

Lupita
@Ciekawski

Zależy czy operator czy produkcja

AM
@Krzysztof

Agnieszko! Nie podawaj się za operatora! Każdy wie, że on sobie bardzo pracę chwali!

AM

Wyślij CV!!!

Robert
@Krzysztof

Krzysiek ceni sobie swoją pracę! Obecnie jest on jedynym operatorem. Nie kłam!

ZZTOP
@Krzysztof

Zalatuje tu Knurową plotek z tego działu.... Krzysztof to jedyny operator i bardzo lojalny i zaangażowany. Nieplec bzdur na pod jego imieniem... On ceni sobie warunki pracy i pensję... Jak któryś przedmówca wspomniał to raczej wypowiedziała się A'K

aky

Witam ile teraz można na początek zarobić w bsh po podwyżkach ? Na produkcji oczywiście

aky
@aky

Czesław
@aky

Wyślij CV i poznaj warunki!

Logistic

Nie polecam pracy w transporcie wewnętrznym w chłodnictwie (sc) nowy „trener” i kierownik z piekarników to jakaś paranoja, wprowadzają absurdalne zasady (zakaz siedzenia na wózkach, opierania się, chodzenia w swoich ciuchach nawet jak ma się na sobie firmowy polar, i to pewnie dopiero początek) lepiej nie aplikujcie na to stanowisko. Było dobrze a odkąd przyszli każdy na nich narzeka.

Ocb

Pojawiło się ogłoszenie Z darmowym dojazdem do pracy z Sycowa. Oferta pojawiła się dzisiaj 30.01.2023 a jak wiadomo od 1 stycznia autobusy nie jeżdżą. Ktoś to potrafi wyjaśnić? Link do oferty : (usunięte przez administratora) Jutro jesteśmy w biurze posrd

Ktos

Pracuje tu ponad 5 lat, poszłam do centrum szkoleniowego i okazuje się ze złe pracowałam( w ich mniemaniu), śmiech na sali. Do tej pory koordynatorzy i kierownicy byli zadowoleni z mojej pracy(dalej są, ale z centrum wiedza lepiej).Niech to w końcu zlikwidują.

Agata
@Ktos

O, a co to za centrum szkoleniowe? To firma prowadzi takie centrum, aby doszkalać pracowników, czy to jakiś zewnętrzny organ? Jak to wygląda, można sobie iść i się tam doszkalać, czy firma wysyła na przeszkolenie? O co z tym centrum chodzi?

Robol

Ludzi przyjmują a dojazd likwidują. Po co w ogłoszeniu o pracę podają darmowy dojazd???

@Robol

Skąd informacje ze dojazd likwidują? Pracuje tu pół roku, przyjęłam się bo był dojazd do którego muszę i tak dojechać, ale zawsze to coś. Autobus zawsze pełny i teraz takie coś?

Robol

Koleżanka dojeżdża i od stycznia z Sycowa już nie ma. Taki prezent na święta

@Robol

Jaki powód? Za mało osób dojeżdżało i się nie kalkulowało, że poważnie zaczyna w firmie pieniędzy brakować? ile oni miesięcznie do tego dojazdu musieli dokładać, domyśla się ktoś?

Mario2206

Hej, mam pytanie . Dostałem propozycję rozmowy. Zdradzisz jak się tam pracuje? Byłbym wdzięczny. Może jakoś na priv. Pozdrawiam Mariusz

Zły
@Małgorzata

Tłumaczą się tym że małe zainteresowanie a tak naprawdę to jeździło ludzi dużo. Powiedzieli że przeliczali przez trzy miesiące co jest nie prawda bo może ze dwa razy i to jeszcze w takich dniach gdzie było rzeczywiście mało ludzi bo na lodówkach nadgodziny na piekarnikach urlopy itp.

@Małgorzata

Niektórzy się zwolnili, bo nie maja jak dojechać do pracy, ja nawet mogę płacić za taki dojazd.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 234.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.