Opinie o Pure&Fit Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pure&Fit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pure&Fit Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pure&Fit Sp. z o.o. w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Barbara Nowy wpis

Znalazłam starą ofertę pracy dla specjalisty ds. jakości, ale była dodana ona przez urząd pracy. Czy o etat we firmie można się również starać, nie będąc osobą bezrobotną? Pensja proponowana, wtedy wynosiła 3.5k i domyślam się, że pewnie trochę wzrosłą od tamtego momentu. Tylko o ile?

Byłam tam

A jak tam się miewa pani ważna brygadzistka z działu formowania?Dalej tak szybko pozbywa się zagrożenia dla swojej miejscówki? :)

@Byłam tam

Odwracanie uwagi, ona jest szczerą osobą która dba o atmosferę w miejscu pracy, zawsze broni dziewczyn i szuka zgody. Pani kierownik powinna iść na praktyki do niej, a nie głupoty wypisywać. Do pięt jej nie dorasta co najwyżej może jej torebkę nosić.

@Ona

A może by tak samo co do tej chwili obecnej nie wiem jak z tymi ludźmi biznesu i tak jest w stanie się na to nie będzie problemu z tym samym czasie rzeczywistym sumieniem i nie mam pojęcia co to znaczy ze strony związane są w otoczeniu ustalonym przez internet i komputery

×s
@Ona

O matko i ojcze jakie bzdury!!! NORMALNIE PRACOWNICA ROKU ;) Szczerze to ona robi was wszystkich w ......ja a wy dalej zapierdzielajcie na nieroba.

Miśka
@×s

Ty to prawdę napisałaś

Ona Nowy wpis
@Miśka

Nierób to (usunięte przez administratora)koleżanka pani kierownik z pakowania, dobrze że do 10 rodzice nauczyli liczyć.

Miśka Nowy wpis
@Ona

Co ty za głupoty wypisujesz

Ona Nowy wpis
@Miśka

To jest moja opinia pamiętam dokładnie jaki to nierób i pozorantaka pracy, wszystko na pokaz, ile razy dziewczyny pakowania nażekają na nią. Otwarcie nikt się nie wypowie bo mściwe dziewczę jest. Prawda po oczach boli, no i jak widać zrobią wszystko by odwrócić uwagę od siebie. Co zrobicie jak wam zabraknie wrogów. Zestaw widera już czeka na koleżanki, w końcu to im najlepiej wychodziło.

Xxx

Brak słów! Najwięcej mają do powiedzenia osoby, które same nie były w porządku. Sracie do swojego gniazda bo inaczej tego nazwać nie można. Firma zatrudnia i każdy otrzymuje wynagrodzenie. Jeśli jest tak źle to po co siedzicie w tym zakładzie. W rybach są miejsca albo innym zakładzie produkcyjnym gdzie na pewno będzie Wam lepiej. Gdzie trzeba tyrać na dwie a nawet trzy zmiany. Bez wyjść na papieroska itp.

@Xxx

A propo sracie ty to masz już wprawę wycieranie sobie buzi. Tylko nie zapomnij papieru ściernego na tą facjatę. Tak myślę że na ten tatarski łeb może nawet pomóc i nawet troszkę wyszczypli nie zapomnij o języku.

Milusia
@Xxx

Ooo!!! Który argument SRANIA się PANI nie spodobał: 1 od sprzątaczki do kierowniczki. 2 zimna woda w zakładzie 3 notoryczne dopisywanie godzin 4 brak szacunku dla pracownika 5 wyjścia co godzinę na ???? WIEM!!!! 6 CHOWANIE SIĘ W CIEMNYM KIOSKU W KUCHNI ........A SORKI O TYM TO SOBIE TERAZ PRZYPOMNIAŁAM ???? Czekam na szybką odpowiedź !!!!!!!!!

@Milusia

Nic nie odpiszę. Potrafi tylko knuć oczerniać i nic nie reprezentuję swoją osobą. jak już trzepie (usunięte przez administratora) to powinna sama być lustrzana. A sami wiemy co wyprawia z tym boże pożal się następnym jegomościem.

@Xxx

No to nie ma co robić w domu to jest to bardzo dobrze ze względu na ich stronie głównej części do samochodów marki do koszyka dodaj do porównania przejdź niżej niż wcale się w tym roku nie wiem jak się okazało że nie będzie problemu ze znalezieniem i z powrotem na to samo względu na brak autoryzacji wymiana informacji o tym jak to wygląda

Milusia

Hejka mam pytanko, czy ktoś w końcu zrobił porządek z nagminnym dopisywaniem sobie godzin PRZEZ KOLEŻANKĘ PANI KIEROWNIK OD FAJKI!!!!! ......... a i jeszcze jedno CIEPŁA WODA TO PODSTAWA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNUM!!!!!! NIE KAPRYS PRACOWNIKÓW ..... DZIEWCZYNY ZRÓBCIE COŚ Z TYM SZKODA WASZEGO ZDROWIA.

@Milusia

Nikt z tym nic nie zrobi, trzeba sobie wypracować u dyra plecy.

Wiem, co teraz się dzieje i to jest prawda Ja byłem tam około 4-5 miesięcy temu

@Ona

Oj tak, wiadomo kto teraz w chwili obecnej ma teraz plecy u dyra.

Co?
@Kierownik

Weź się do roboty a nie zazdrościsz, jako pracownik jesteś od tego by cię poganiać. Przywileje są nie dla roboli.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pure&Fit Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kierownik

Nie polecam pracy w firmie Pure&Fit!!! Robią z ludzi wołów do roboty, nie za bardzo chcą płacić za nadgodziny gdzie człowiek zostawał po swoich 8 i wiadomo,że nie jest już tak wydajny jak na początku dnia, a można było jeszcze usłyszeć od kierownictwa że masz się ruszyć do roboty. Nie wspomnę o tym, że jeśli przychodziły dni gdzie było full pracy i mieli plan żeby dłużej pracować danego dnia to mało co za przeproszeniem w(usunięte przez administratora) człowiekowi nie weszli, a co doszło do wypłacenia pieniążków za nadgodziny można było usłyszeć że niestety firma niema kasy i proszę o wzięcie dni wolnych za nadgodziny. A jak człowiek zaczął się w końcu przeciwstawiać i że nie będzie się zostawało, to oczywiście co było??? Po miesiącu wypowiedzenie, a w uzasadnieniu człowiek usłyszał, że niestety muszą ukracać ilość osób bo nie ma tyle pracy. Śmiech na sali, bo oczywiście produkcja szła i to nie w małych ilościach. A najśmieszniej jest to, że w biurze pracy ogłoszenie że potrzebują ludzi do pracy i na stronie olx również ogłoszenie. Podsumowując, najlepiej dla tej całej bandy i szlachty, pracować i nie upominać się o własne pieniądze a najlepiej nie brać nic i robić za darmo i jeszcze dziękować za tak wspaniałą pracę ???????????? NIE POLECAM NIKOMU !!!!

@Kierownik

Potwierdzam opinie o tym zakładzie. Za tego nowego bura jest jeszcze gorzej niż za jego poprzednika. Ten nawet zamyka się przed ludźmi i nie patrzy im w oczy, typ nieprzyjemny w rozmowach o kłopotliwych tematach dla niego.

Zuzanna

Widzę, że w tamtym roku zarobki w firmie kształtowały się na poziomie 2800 brutto, a czy w 2022 coś się zmieniło? Wiadomo wszystko drożeje, to może podwyższyli wam pensje?

:-/
@Zuzanna

Nie. Brak odcinków do wypłat. Nie wiadomo co za co. Często wypłaty się nie zgadzają, po ponownym przeliczeniu z osobą odpowiedzialną za naliczanie pensji kwota wyrównywana jest dopiero w następnym miesiącu.

@:-/

A co oni mają za problemy tam w środku z tym liczeniem, że się nie zgadza? Czyli każdy dość często musi tak chodzić i przeliczać z tą osobą?xd

@Izabela

A to są specjalne szkolenia do liczenia, to tylko pan herdirectore umie liczyć. Tylko on potrafi tak by się nie zgadzało

@$

Aj nie zgadzało No to słabo. :/ A może tak znaleźć kogoś kto będzie to dobrze ogarniał? Czy uważają, że nie ma takiej potrzeby? ;p

Była.
@Izabela

Trzeba rozmawiać jak się coś nie zgadza.

@Była.

By prowadzić rozmowę to trzeba mieć z kim, a tak idzie się do osoby pozbawionej kręgosłupa moralnego.

@Była.

Tam się nie da rozmawiać, ten człowiek nie ma kręgosłupa. Patrzy w oczy mówi jedno a i dalej jest co innego.

@$

Serio? A możesz przytoczyć przykład? Bo stwierdzenie o braku kręgosłupa brzmi poważnie

Hip hip hura
@Izabela

Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka. Życzymy nowemu trzeźwego spojrzenia i oceny sytłacji w zakładzie. Oby nie dał się zmanierować karierowiczom co rozumem nie grzeszą i brylują na pierestale co to nie potrafią zrobić i tu pozdrowienia dla naszej pani z wielkim ego.

@Hip hip hura

Przepraszam czy to w jakiś sposób zostało skierowane do mnie? Bo nie wiem co o tym myśleć

Mik
@Hip hip hura

Gratuluję Panu dyrektorowi, a taki pan mądry przecie jest. Ps oliwa zawsze nawierzchni wypływa, hahahaaaa. Pozdrawiam panią kierownik, no karierę jakoś trzeba osiągnąć nie koniecznie inteligencją. Hahahaaaa

Hihi
@Mik

No spore to biurko jest dla pani A. :)

@Hihi

Ta kierownik to środek kapusty, ani wyglądu ani na sobie nie mówiąc co ma w głowie, a ten jegomość dyr udaje mądrego a tylko lepszy z niego (usunięte przez administratora) wielko miastowy.

@Ona

A karierę zaczynała od sprzątaczki, jednak potrafi miotłą zamiatać, wszystkich wymiotła zostało jej tylko jedno stanowisko które jeszcze nie osiągnęła. Tylko czekać co dalej z tego wyniknie i obserwować jak się wiję i owija śiwego wokół palca.

Młodszy pracownik
@Starsza pracownica

To źle, że zaczynała nisko ? Czy źle, że doszła wysoko ? A może lepiej żeby kerownik P wrócił ? A w ogóle skoro tak źle ze wszystkim, to może trza się zwolnić ?

@Młodszy pracownik

A może by troszkę szanowć ludzi, to nic nie kosztuje. Tylko słaby człowiek zaraz straszy i zwalnia ludzi. Proponuję oleum na rozum kupić! Co do zwalniani to śiwy ma w tym wprawę i już dobrze mu to idzie.

Witam. Nie polecam pracy w firmie Pure&Fit w Białogardzie. Najpierw zatrudniają na 3 miesięczny okres próbny a później nie przedłużają umów tłumacząc się za małą liczbą zamówień itp. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie również trzeba tego pilnować, ponieważ pieniążki zarobione w ostatnim miesiącu mojej pracy również się nie zgadzały.

Kik

Nie polecam w tej firmie pracy (usunięte przez administratora) z wypłatami i nie ma kwitków od wypłat płacą ile chcą .Pisze o firmie w Białogardzie (usunięte przez administratora) wypłaty na 2raty są wypłacane ludzie pracujący od 1dnia pracy są bez badań lekarskich ,bez przeszkolenia BHP wpuszczani na zakład masakra

Mik
@Kik

No niestety pracodawca nie może sobie pozwolić na to by przyjąć pracownika i po paru dniach zrezygnuje z pracy. Są przyjmowani na tydzień w którym mają czas na podjęcie decyzji, czy chcą pracować. Jeżeli się rozmyślą to zakład nie ponosi z tego tytułu kosztów. Takie panują tam zasady. Do liczeni wypłat w ostatnim czasie było dwóch, jakby ich nazwać językiem szkolnym osłów. I dalej się nie zgadzało w naliczaniu pensji. Kopneli jednego wzięli jeszcze bardziej cwańszego krawaciaża.

Kik
@Mik

To po co trzymają takie osoby do liczenia wypłat co nie umią policzyć godzin pracy dziwne acha wiadomo na korzyść kierownictwa zakładu zarobek na ludziach

Lidia
@Kik

A przy rekrutacji firma wspomina, ze wypłata jest w dwóch ratach? Czy dopiero potem wychodzą takie rzeczy?

Zniesmaczona

Nie polecam pracy w tej firmie. W tych czasach jakie mamy to nawet pracownicy z UK omijają ten zakład szerokim łukiem. Powodów jest kilka, gdzie zarządzający tą firma nie robi kompletnie nic by poprawić pracę podległych pracowników. Praca ciężka za najniższą krajową, notoryczne nadgodziny występujące w pracy, przekroczenia dobowe, przekroczenia tygodniowe. Jeszcze nic by nie było gdyby się wypłaty zgadzały za przepracowany i poświęcony czas w zakładzie. Wynik jest taki że przychodzi umowny czas wypłat i następuję zwarcie maszyny losującej pana Dyrektora. Może powinni ludzie zrobić składkę na porządny kalkulator do liczenia dla owego pana, bo ten co ma to nie domaga i nie liczy tak jak się należy. Ludzie by przestali chodzić po dwa razy co miesiąc do niego że wypłata się nie zgadza. Pytanie takie mamy, my załoga czy w zakładzie były robione badania środowiskowe bo jakoś te 5C na hali to nie zgodne z przepisami. Gdzie dodatkowe w związku z tym przerwy w pracy i dodatek regeneracyjny nalężące się za warunki zgodne z przepisami. Jeszcze raz nie polecam tej pracy

Dominika

W kwietniu Pure&Fit szukało ludzi na produkcję w Białogardzie. W ogłoszeniu dla pracownika produkcji wegeburgerów i pierogów, operatora pakowarki i magazyniera, był podany przedział zarobków 2,800-3,000 brutto. Rzeczywiście tak jest? Będzie miło, gdy pracownicy podszepną, czy są jakieś premie, dodatki i tak dalej. Z góry dzięki!

M
@Dominika

Tak to prawda 2900 brutto

!
@Dominika

Najniższa krajowa + premia UZNANIOWA tylko 5% (wychodzi sto z haczyniem) Uznaniowa,więc może być a nie musi

@!

A te uznaniową to tną tu ostro czy raczej tutaj przychylni są?

ANDRIEJ

Szczerze to masakra ale co tu dużo mówić pjur fiat 126p

K

Zmiana kierownictwa wpłynęła na poprawę atmosfery w pracy. Ponura atmosfera się zakończyła, w końcu pojawiły się uśmiechy na twarzach ludzi.

@K

,, Kierownik P,, Wprowadził bardziej ponurą atmosferę Bleeee nie polecam

arnold

Macie w ofercie ogory kiszone ? Jesli tak jutro bede po 3 palety salcesonu

imo

czy tam w kontroli jakości pracuje teraz ta mąci woda R ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pure&Fit Sp. z o.o. - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

• Jak się pracuje w Pure&Fit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pure&Fit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pure&Fit Sp. z o.o.?

Pure&Fit Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • J. Rogowskiego 4
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno
  • NIP: 6722088473 REGON: 368235241 KRS: 0000694479

Pure&Fit Sp. z o.o.