Opinie o Cartonplast Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cartonplast Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cartonplast Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartonplast Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Na ile zmian pracuje się tutaj na produkcji? Ile mniej więcej się zarabia, skoro zarobki są przeciętne, tak jak pisaliście? Można wyciągnąć z 4000 złotych? Pracowałem już na niejednej produkcji i myślę, żeby spróbować tutaj.

Bogusia Nowy wpis

Ok, dzięki za info. Ta pensja 3500 to jest startowa, jak przychodzi nowa osoba bez doświadczenia? A potem? Jak popracuje się tu np. 2 czy 5 lat, to są regularne podwyżki i można dostać więcej, czy cały czas to samo, bez względu na staż w firmie?

PAS Nowy wpis
@Bogusia

Podwyżki są najniższej krajowej. Efekt jest taki , że stary pracownik zaraz będzie zarabiać najniszą.

Adela Nowy wpis
@PAS

No w ogłoszeniu sprzed 3 lat podawano pensję 3100 - 3500 brutto i teraz jest podobnie? Czytam też o umowie o pracę, ale czy docelowo na stałe dają? Praca na produkcji, więc i praca zmianowa, ale dajcie znać ile jest zmian i w jakich godzinach.

Aneta

Ale poza tym wszystko inne jest okej, czy jak? Zarobki, atmosfera między pracownikami

Bucefał
@Aneta

Poza tym praca jak każda inna w tej branży, zarobki przeciętne, atmosfera ujdzie

@Bucefał

No to teraz nie wiem. w sumie to warto na jakiś czas się zahaczyć?

Bucefał
@Gabriela

Zależy na jakie stanowisko

@Bucefał

Aj no tak, zawsze wychodzi, że to "zależy"... ;) Które ewentualnie być proponował jak już? I jakie warunki, bo to akurat warto wiedzieć

Alicja

Ale kobiety jednak tam pracują i dają radę? Nie wszystkie kobiety są słabe fizycznie :)

@Alicja

Zgadzam się nie każda kobieta jest słaba Fizycznie, jedyny problem co będzie po 2 latach ciężkiej pracy??Nie wiem jaki rodzaj pracy wchodzi w grę, ale lepiej unikać i iść w coś prostego.

Cesarz

Nie zapomne, jak na początku mojej pracy tam, gdzie robiłem może kilka dni przyszła moja pierwsza ranna zmiana i ten cały leader kazał mi czyścić maszyne, gdzie oczywiście nie miałem pojęcia o co chodzi bo miałem z czymś takim styczność po raz piewszy. Oczywiście padały komentarze w stylu: "Ty to powinieneś wiedzieć", "Czego oni was uczą w tych szkołach", "za moich czasów" XDDD gość jest niesamowitym przykładem wulca i osoby z zamkniętym łbem

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Produkcji w firmie Cartonplast Polska Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Nie

Były

Kto pracował w Cartonplaście ten z cyrku się nie śmieje

@Były

A wyjaśnisz czemu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cartonplast Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pracownik produkcji - czyszczenie specjalne ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Niby w jaki sposób z tego korzystają? Możesz podać jakieś szczegóły? Bo za dużo ogólników tu jest :)

Jak wygląda praca jako operator wózka

Martian
@Nowy

Nie polecam. Chyba, że ktoś chce zachorować na chorobę psychiczną lub nerwicę.

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w Firmie .jaka atmosfera i czy jakieś cza normy wyrabiać

Martian

Od momentu odejścia "starego" dyrektora stale pogarszająca się sytuacja. Kiepska atmosfera, a wszystko zmieniło się w obóz pracy.Dziwię się tylko ludziom, że im się jeszcze chce. Mam nadzieję ,że już niedługo.

Zostaw merytoryczną opinię o Cartonplast Polska Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Cartonplast Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cartonplast Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cartonplast Polska Sp. z o.o.?

Cartonplast Polska Sp. z o.o.
  • Białobrzeska 47
    41-409 Mysłowice
  • NIP: 6342349950 REGON: 276661970 KRS: 0000117191

Cartonplast Polska Sp. z o.o.