Opinie o Bni Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bni Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bni Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bni Sp. z o.o. w Wrocław

Edzia Nowy wpis

A ja w sieci właśnie zobaczyłam, że otworzyli rekrutację na stanowisko asystent biura regionalnego. Jest lista obowiązków, lista wymagan ale nie ma nic o dodatkach czy o tym, co daje firma zatrudnionym. Wiecie cos o benefitach, no wiecie karty sportowe, pakiet medyczny, jakieś dodatek na wakacje?

WartybuD Nowy wpis

Nie polecam jakichkolwiek kontaktów zwłaszcza z Piotrem M... tylu bajek w życiu nie słyszałem, na koniec sztuczne pretensje by robic problemy z płatnością. ostrzegam!!!

Mógłbyś napisać coś więcej w temacie niewypłacalności? Chciałem podjąć współpracę z tą firmą, a widziałem na ich stronie, że można wysłać CV, jednak chętnie się dowiem co miałeś na myśli.

Paweł Andrejka

Piotr M o którym tutaj wszyscy piszą jest największym bajkopisarzem. Opowiada głupoty a jak przychodzi do rozliczenia to wtedy się robi nie przyjemnie ponieważ jest niewypłacalny i każdego próbuje wykiwać. Nie polecam bo na początku bedzie miło i zabawnie ale jak przyjdzie do rozliczeń wtedy Piotr M pokazuje jak to u niego wyglada. To samo w innych jego spółkach jak Prosta Kreska, Univer metal itp

@Paweł Andrejka

Naprawdę jest niewypłacalny? To jakaś stała sytuacja, czy po prostu jakieś opóźnienie było jednorazowe? No ciekawe naprawdę, ale dobrze wiedzieć wcześniej takie rzeczy, zanim się wyśle papiery. A ile ogółem obiecał zarobków?

A co z zabezpieczeniem praw pracowniczych? Czy ta firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę, gdzie w razie niewypłacalności mam Sąd Pracy?

Weszłam sobie na ich stronę w necie, ale nie ma tak aktualnych ofert pracy. Ale jest info o dziale marketingu. Napisali, że w tym dziale tworzą komunikację wewnętrzną do Regionów i Członków Grup BNI. A wiecie czy trzeba tu podróżować służbowo po PL do tych regionów? Czy to takie działania bardziej online, na odległość?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bni Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bni Sp. z o.o.?

WTTS - Savia

Polecam firmę BNI Construction jako solidnego partnera wykonawczego w Budownictwie K.K

A.B.

Piotr M....:) Współpracujesz tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność

Dariusz
@A.B.

Co oznacza słowa o współpracy wyłącznie na własną odpowiedzialność? Jestem inżynierem budownictwa i chciałem sprawdzić, jakie by zaoferowali warunki zatrudnienia, gdyż interesuje mnie jedynie UoP. Możesz opisać sytuację w tej firmie z punktu widzenia pracownika i wyjaśnić, co oznaczają te wpisy o problemach z rozliczeniami?

Waldorf K

Cudownie milczący telefon kolejnego No name prowokanta ))

Waldorf

Konkurencja albo kolejny zgorzkniały. Merotyryka jest wtedy gdy jest konkretna określona strona. Niby ktoś tu Oceania ale oceniającego nie widać. Bajki bajkopisarzy. Każdy tutaj może napisać że Putin jest fajny. Albo że Macierewicz jest z Marsa. Ten numer i wpis to kpina. Przedszkole.

@Waldorf

Ano.. I pytanie czy rzeczywista firma ze słabą renomą czy żart tylko... Ale generalnie tutaj faktycznie z tym nierozliczaniem występują jakieś problemy?

podwykonawca

całą spółka bni i wszystkie powiązane to wałek, także dzwoncie do kancelarii wyżej napewno wam pomogą

@podwykonawca

Tylko czemu akurat do tej, nie ma innych alternatyw? Pzt., skoro już padło takie negatywne stwierdzenie o nich, to jako podwykonawca jakie konkretnie możesz mieć doświadczenie ze spółką? I to dalej tak od miesięcy się ciągnie?

Txx

Uwaga Nie polecam firmy. Firma wynajmuję mieszkania dla pracowników nie płaci za wynajem i ucieka z mieszkania nie oddając kluczy i nie rozwiuac się z warunków podpisanej umowy . (BNI construction,BNI Wrocław) Banda cwaniaków i (usunięte przez administratora) Życzę każdemu żeby odzyskał pieniądze od tych (usunięte przez administratora)

Katarzyna

3 faktury z 3 budow nie rozliczone . Prezesem firmy mianuje się Pan Piotr który nim nie jest , ma firmy na córkę i słupów ... wszystkim zarządza sam... samo to to przestępstwo gospodarcze ...

ANER
@Katarzyna

Jaka praca Taka płaca może? Katarzyno ?

Poddostawca

Nienaganna współpraca. Bez zarzutów. Generalnie bez uwag

Podwykonawca

Jest to standardem w tej firmie, nie rozliczają podywykonaawcow. Biorą duże obiekty a otem szukaja od wykonawców, których z założenia chcą oszukać bo w ten sposób zarabiają. Następnie powodów jest dużo a to nie ma odbioru Inwestora (który już dawno jest) a to pracownik jest tak zapracowany, że nie ma czasu zrobić protokołu itd. W rezultacie tak (usunięte przez administratora) ludzi a potem brak kontaktu. W ten sposób oszukali bardzo dużo firm.

@Podwykonawca

Taką właśnie sytuację mamy teraz

@Tomek

Za chwilę dostaniecie notę obciążająca za "zniszczone" materiały.. Np łazienka 5m2 wyjdzie im że zuzyliscie 10x więcej materiału niż przewidywano i jak to oni nie musieli poprawiać, wprowadzić wykonastwa zastępczego itd. To są ich patenty

@Podwykonawca

Dokladnie tak jest z tą firmą bni , kolejna firmę już zamknęli a pewnie kolejna otworzyli . W internecie można znaleźć ile tych firm z.o o po otwierali każdy wie oczywiscie po co to robią żeby tylko nie płacić. Ludzie nie czekajcie tylko sprawy do sądów kierujcie od razu .

Prawda

Martin
@Podwykonawca

Nieprawdopodobne historie. Ktoś tu musiał być na prawdę orłem Polskiego budownictwa takim samym orłem jak opiniodawcą. Pracuje od wielu lat w BNI Construction i znam masę naszych zadowolonych kontrachentów w całej Polsce. Hitem jest to że ta zakładka nie jest BNI Construction tylko BNI biuru nadzoru inwestycji - inwestora zastępczego który zatrudnia jedynie kierowników i managerów . Nie umiecie podawać dobrze nazwy firny: nie znacie nr NIP firmy która was rzekomo skrzywdziła i pewnie tak samo precyzyjnie wykonaliście swoje zadania. Jedyny problem jaki znamy z całej Polski był na kontraktach BNI Group w cwaniackiej Stolycy gdzie właśnie nieudaczni podwykonawcy wygenerowali takie spóźnienia i taką jakość że mamy ze 3 procesy o zapłatę z inwestorami którzy przez te arcydzieła wykonawcze odmawiali zapłaty. Brawo za bystrość i inteligencje!

Wiktor
@Podwykonawca

Bzdura. Kto wypisuje te bajki? Pracuje w tej firmie 7 lat i nic takiego nigdy nie miało miejsca

BudoRych

Bardzo dobra współpraca. Nic dodać nic ująć. Skończyliśmy dwu miesięczny kontrakt w Poznaniu a teraz drugie zlecenie w Warszawie. Faktury co 2 tygodnie. Protokół w trzy dni.

@BudoRych

Piękna opinia , tylko prawda nas wyzwoli !!!! Jak bym oglądał TVP 1 ..... Odradzam współpracy z tymi ludźmi!!!

@BudoRych

U nas niestety na protokół się czeka tydzień lub dłużej ale za to terminy płatności 14 dni i raczej wchodzi w miarę a terminie

Monolith Group

Polecamy BNI Construction jako profesjonalnego partnera w dziedzinie budownictwa. W.P. & K.K

Waleria
@Monolith Group

Znana dobra firma poleca znaną dobrą firmę. Te No name komentarze tylko robią śmietnik na tej stronie.

@Waleria

Dokładnie.

Koral-Bud

Skończyliśmy kolejne zlecenie i zaczynamy kolejne. Polecamy współpracę

Tatra bud

Prawidłowa współpraca i w miarę normalne podejście. Materiały mogły by przyjaźdzać szybciej

Kawbud

Dobre warunki współpracy

@Kawbud

No i fajnie ale dobre tzn jakie konkretnie?

Kop-bud

Polecam współpracę

Krystyna
@Kop-bud

A co konkretnie Ci się podoba we współpracy z nimi ?

KAPATHON

Roboty ok. PLACENIE ok. Dobre sa one. OK

STB Bud Grzegorz

Polecam współpracę z tym przedsiębiorstwem. Te negatywne opinie piszą chyba Janusze budownictwa po których się wiecznie poprawia. Zadanie wykonane i nigdy nie ma problemu tylko kolejne zlecenia

Darm
@STB Bud Grzegorz

Do czasu, nie odbieraja telefonow pizniej, brak zaplaty za fv

Walbud Kris
@STB Bud Grzegorz

Potwierdzam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bni Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bni Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bni Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bni Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bni Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Buforowa 115 lok. 18
    52-131 Wrocław