Opinie o BR Ignes Sp. z o.o. w Wilkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BR Ignes Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BR Ignes Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BR Ignes Sp. z o.o. w Wilkowice

Kierowca Nowy wpis

Masakra ta firma a przede wszystkim jej właściciel . Z daleka, odradzam

Byly pracownik Nowy wpis

Oj widze, że nic sie nie zmienia. Jak bylo tak jest i raczej będzie dopóty dopóki ten człowiek (czyt (usunięte przez administratora)) będzie zarządzał tą firmą. Rotacja byla zawsze u niego, ale to taki typ człowieka, nie nadający się do współpracy niestety.

Janusz Nowy wpis
@Byly pracownik

Mówisz o kimś z góry, tak? To słabo że szef ma taki problem z dogadaniem się ze współpracownikami. Też odszedłeś z tego powodu?

Mex Nowy wpis
@Janusz

Sporo osób na tym cierpi

Kierowca

Dlaczego część wpisów została wykasowana.?? Czyżby Właściciele firmy zapłacili za usunięcie .??Prawda Boli..

Zarząd firmy BR Ignes sp zo.o.

„Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za napisanie opinii na nasz temat. Każda opinia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu z naszą firma w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Pozdrawiamy Zespół firmy BR Ignes sp z o.o.”

Kierowca
@Zarząd firmy BR Ignes sp zo.o.

To czyli prawda co tu jest napisane we wszystkich postach, że firma się przyznaje i dokłada wszelkich starań aby więcej takie sytuacje się nie pojawiły i dokłada wszelkich starań.SZACUN

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BR Ignes Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kierowca

Przyjechał w porwanych sandałach i gumowcach z Radomia reanimuje stare auta i naczepy i pali wariata że ma nowe samochody każdy wie i widzi co to za szroty pomalowane i po neuroanimacji . Poznasz go po (usunięte przez administratora) gatkach i nerwowym zachowaniu . Jak ktoś będzie leżał na parkingu na asfalcie i zaglądał pod naczepę - jak kierowca odjeżdża to jest on. Obserwuje czy kierowca czegoś nie uszkodził wyjeżdżając z parkingu albo polnej drogi . Chodzi ciagle blady . Może być tez w takiej pozycji ze zad uniesiony do góry , kolana na asfalcie , głowa przytulona do asfaltu -wyglada jak pomurnik modlący się to znaczy ze to on .Odradzam tam prace

Justyna
@Kierowca

Cześć @Kierowca, czy możesz zdradzić o kim dokładnie mówisz? Czy chodzi o jednego z przełożonych, czy może właściciela? Interesuje mnie firma BR Ignes, więc byłabym wdzięczna gdybyś sprecyzował.

Justyna

Sprawdziłam i niestety BR Ignes nie prowadzi w tym momencie żadnych rekrutacji, Możecie podać e-mail kontaktowy na który można podesłać CV? Prośba skierowana do osób z wewnątrz firmy:) Czy często prowadzą nabór?

kierowca_mana

W ogole nie rozumiem tych komentarzy. Czlowiek prowadzi firme, dba o samochody, normalnie placi i jak jezdzisz to nie robi zadnych problemow. Nie chce ci sie pracowac to szukaj pracy w biurze a nie psujesz komus opinie. Pracowalem ponad rok i naprawde nie moglem narzekac. Po pol roku dostalem nowsze auto, pracodawca docenia ciezka prace. Naprawde polecam prace w tej firmie.

Do kierowcy mana
@kierowca_mana

Tam nie ma nowszych aut same rupiecie -piszesz bzdury .Z tym człowiekiem nie można się porozumieć łagodne słowo dla niego to oszołom . Od razu wiadomo ze tam nieboracowales przybtskiej rotacji i braku szacunku dla pracownikow

Kierowco z Mana
@kierowca_mana

Co ty za bzdury wypisujesz ,dla ciebie to jest normalne płacenie wynagrodzenia?? 1go podstawa najniższa na konto .A w kopercie pod stołem pierwsza sobota po 10ym każdego miesiąca.Nawet jak 10 wypadał w sobotę to ci nie wypłacił tylko kazał czekać do następnej.

Do kierowcy z MANA
@kierowca_mana

Kolego jeżeli pracowałeś u niego" to dlaczego już nie pracujesz jak tak zachwalasz człowieka.??? Coś mi się wydaje że to Aruśia wpis.

Kierowca

Odradzam zadawanie się z tym człowiekiem .Nic dobrego cię tam nie spotka to nie jest normalny pracodawca tylko oszołom z przypadku mający się za najlepszego byłego kierowcę i właściciela na świecie i wszystko wie najlepiej . A w rzeczywistości to bezrozumny człowiek nie mający w ogóle szacunku dla ludzi. Ciągła rotacja świadczy o wszystkim. Szuka uległych jemu pastuchów którymi można sterować . Nie polecam przez duże N .

Kierowca z Ukrainy
@Kierowca

Zgadzam się z kolegami co napisali o tej firmie pracowałem u niego i to jest nie dobry człowiek bardzo wykorzystuje i nie szanuje pracownika.

Tez były kierowca
@Kierowca z Ukrainy

Jego zachowanie jako pracodawcy to jedna wielka żenada upokarza siebie i pokazuje jak z dzia-..da zrobił się pan zapominając o szacunku dla drugiego człowieka -bo to ludzie na niego pracuja i jego rodzine . Spedycja dla dla której pracuje tez wie co to za artysta . Mam nadzieje ze ludzie pogonią go z tych polnych dróg które im zastawia i się panosi . Naciąga błoto na drogi publiczne . Panie kierowco z Ukrainy trafna opinia . Praca u niego to jedne wielkie nieporozumienie. Uwaga na tego cwaniaczka .

Natalia

Podpowiedzcie jak się pracuje w biurze rachunkowym? Czy teraz są jakieś szanse na pracę?

Kierowca CE

Jest kierowca który pracował w pseudo firmie BR IGNES Sp.zo.o. WILKOWICE15(usunięte przez administratora) wynagrodzenia za wykonaną pracę nie szanuję kierowców,magnesy w każdym aucie.Stan techniczny w opłakanym stanie,Non stop się ogłasza na OLX szuka kierowców nikt z tym człowiekiem długo nie wytrzyma nawet Kierowcy(usunięte przez administratora).

@Kierowca CE

Panie Krzysztofie, dorosły człowiek i pisze takie bzdury, Proszę na to dowodów co Pan pisze, rzucił Pan pracę, co druga jest gorsza? Niemożliwe? Stąd tyle złości? Nie rozumiem. Przecież z Pana prawem jazdy cały świat stoi otworem, a nie, bo Pan może tylko do Szwecji i Słowacji, do Niemiec to już nie, bo konflikt z prawem. No cóż jest Pan zbyt porywczy, Policja na to sobie nie pozwoli. Proszę pisać pod swoim imieniem i nazwiskiem chyba to żaden wstyd. Proszę nie pisać pseudo firma, bo firma jest legalnie zarejestrowana zgodnie z polskim prawem. Gdzie jest administrator, żeby zacząć weryfikować informacje? Papier i internet wszystko przyjmie.

Kierowca CE

Ze względu że administrator usuną część mojego wpisu to powiem tylko że co do wynagrodzenia to (usunięte przez administratora)wypłaca kiedy mu pasuje nigdy nie na czas.A wyjeżdżając w trasę musiałem się wietrznie upominać o przelanie pieniędzy, na Paliwo,Adblu, myjnię,winiety itd.""weź zapłać ze swoich a ja ci puzniej oddam""Nie poleciałbym nawet najgorszemu wrogowi tej firmy.!!!!!

@Kierowca CE

Panie Krzysztofie, założenie nawet 10 nicków nic nie da, pisanie kłamstw też, czy Pan chce żeby wstawić na forum wszystkie potwierdzenia przelewów i płatności wysłane Panu, proszę może przejrzeć swoje konto bankowe, a dodatkowo kartę Bp i Eurowag. Inspekcja pracy już otrzymała dokumenty. Nie przychodzenie do pracy bez usprawiedliwienia zawsze skutkuje art 52 zgodnie z kodeksem pracy, więc skąd teraz tyle jadu. Znalazł Pan „lepszą” pracę, proszę ją cenić i przestać pisać bzdury z internecie.

Właściciel

Proszę o wykasowanie nieprawdziwych danych, chyba, że istnieje na to dowód, że jest kierowca, który wykonywał swoją pracę i nie otrzymał za nią wynagrodzenia. A także co do utrzymania stanu technicznego samochodów i naczep, bardzo chętnie udam się na stację diagnostyczną w celu sprawdzenia stanu technicznego floty. Może osoba, która pisze pod pseudonimem kierowca ujawni swoje zarzuty albo zgłosi sprawę do Sądu Pracy.

Kierowca

No co się dzieje? Dziad nad dziady, sprzęty nówki z zeszłego dziesieciolecia, opony "jeszcze trasę zrobisz"! Arek nerwowy chłopek, w nocy nie odbiera telefonów bo i po co. P.S. przy szybkim rozstaniu najpierw kasa a później kluczyki bo u nich to że kasa później to standart z tego co słyszałem.

Zostaw merytoryczną opinię o BR Ignes Sp. z o.o. - Wilkowice

• Jak się pracuje w BR Ignes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BR Ignes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BR Ignes Sp. z o.o.?

BR Ignes Sp. z o.o.
  • 15