Opinie o Karpol Wentylacje Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Karpol Wentylacje Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karpol Wentylacje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpol Wentylacje Sp. z o.o. w Piła

Mik Nowy wpis

Robota ciężka, ciągłe poganianie , śmieciowe umowy , najniższa a jeszcze kroją na nadgodzinach, nie wydają kwitków jak człowiek się nie upomni, ciągła rotacja pracowników, bo co chwilę ktoś odchodzi bo nie da się wytrzymać , przerwa 15 minut z zegarkiem w ręku.totalny (usunięte przez administratora)praca dla ludzi którzy mają problem i nóż na gardle

Administrator Nowy wpis

Firma Karpol Wentylacje Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Lakiernik. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 5900 .

Ona Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla lakiernika, która została dodana niedawno. Piszą w niej krótko, że to praca na 2 zmiany. czy możecie przybliżyć w jakich godzinach? I czy jakieś nadgodziny też się zdarzają?

Marcel

Zupełna cisza na wątku to z pewnością efekt tego, że dobrze się wam pracuje?

Kocur
@Marcel

Nie szkoda nam czasu na gadanie w kółko tego samego.

Szczęśliwy

Czy ta opinia jest wynikiem jakiejś frustracji związanej z pandemią ? Może bardziej efektywnym byłoby wziąć swoją karierę zawodową we własne ręce, zwolnić się i zacząć pracować gdzieś indziej.

Brat Żyd
@Szczęśliwy

Tak też uczyniłem. Ajwaj.

Pani Kasia
@Marcel

W tej firmie nie idzie wytrzymać z kierownictwem. Chorzy na głowe ludzkie. Sprzeczne decyzję, trzeba mieć przysłowiowom szklaną kulę.

Siostra Żydówka Nowy wpis
@Brat Żyd

I słusznie. Przynajmniej nikt już nie obraża, zwłaszcza kierownik.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca paliwowy / Pracownik podjazdu w firmie Karpol Wentylacje Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Renata

Po jakim czasie można liczyć na jakieś podwyżki wynagrodzenia w Karpolu? Czy one się w ogóle zdarzają? Czy może stawka proponowana na początku obowiązuje już później cały czas?

Manual
@Renata

Stawki głodowe obowiązują przez cały okres kariery. Wzrost obowiązków bez wzrostu wynagrodzenia.

Grzesiek

@Kocur tego samego czyli czego?

Maciek

W jaki sposób najszybciej skontaktować się z szefostwem firmy ?

Piotrek

Jak atmosfera w firmie ? Przymierzałem się złożyć cv ale sytuacja z pandemią powstrzymała mnie ,czy może jednak warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Karpol Wentylacje Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Karpol Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karpol Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karpol Wentylacje Sp. z o.o.?

Karpol Wentylacje Sp. z o.o.
  • Gliniana 2
    64-920 Piła

Karpol Wentylacje Sp. z o.o.