STRADE Transport Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o STRADE Transport Sp. z o.o.

To kiedy mogę spodziewać się nowych rekrutacji? Piszecie tu, że kasa spoko i na czas, a na tym właśnie mi zależy. Tylko nie bardzo rozumiem, to współpraca w końcu tylko na B2B jest czy też umowę o pracę można dostać bez problemu? No i finansowo jak to ostatecznie wychodzi dla kierowcy C+E z doświadczeniem?

Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękuje za zainteresowanie naszą ofertą. Na chwile obecną, wszystkie miejsca na Umowe o pracę mamy zajęte. Proszimy o kontakt po Nowym Roku :-)

Piotrek Nowy wpis

Kasa na czas, roboty sporo. Weekendy na socialu. Na pewno się znajdą płaczki, ale ja mogę polecić.

Ewelina Nowy wpis

Piszesz z własnego doświadczenia czy jak, zwolnili cię? Za co tam można stracić pracę właściwie? Takie rzeczy dobrze wiedzieć na starcie w sumie, powiedz jak możesz. I na ile dają umowy?

Polak

Jest wiele firm w naszym kraju gdzie poszukiwani są kierowcy kat. CE na kierunkach : Szwecja / Norwegia lub pojedyncze ale osobiście polecam firmę STRADE z wielu powodów. Negatywne wpisy istnieją przy praktycznie ogłoszeniu o pracę i takie podejście jest po prostu czymś czego nie można pochwalić. Jeżeli komuś praca się nie podoba to niech zmieni pracę a nie wypisuje same negatywne opinie. POLECAM...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie STRADE Transport Sp. z o.o..
Poznaniak

MEGA solidną Firma Pełna zaufania i w dodatku profesjonalna w całej okazałości. Jedyna Firma w POLSCE gdzie kierunki Skandynawii to jest piękna sprawa. Pełen szacunek dla firmy STRADE Nie ma lepszej w Naszym kraju niż STRADE Można tylko i wyłącznie okazac szacunek i pelen podziw dla tak Solidnej Firmy.

Benet

Witam.Osobiście nie polecam tej firmy .Jaka działalność jeśli już to tylko umowa o pracę a zarobki po przeliczeniu kosztów związanych z dojazdem i przyjazdem do Szwecji to sobie sami odpowiedzcie .Po Polsce tyle można zarobić.Pozdrawiam wszystkich kierowców trzymajcie się!!!

DumaWarmii
@Benet

Koszt przelotu w dwie strony w lipcu wylatując w piątek i wracając 4 tyg później w piątek to 74 zł. DWIE STRONY! koszt dojazdu do lotniska w moim przypadku to 60 zł. To dużo?

Kazik

Podpowiedzcie w takim razie czy firma teraz prowadzi rekrutacje i jakie stawiają wymagania żeby się w ogóle dostać?

Zofia

Wspomniałeś, że jest duża rotacja. Zainteresowało mnie to. Z czego ona wynika? Czy pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Jest to dość ważna kwestia więc miło by było gdybyś napisał na ten temat coś więcej.

Dominik

Solidna firma kasa na czas,praca ułożona dla ogarniętych,pełen socjal atmosfera super

Dominik

Wypłata na czas, fajna atmosfera firma godna polecenia, dużo tras Norwegia

Ryszard

Nie może być inaczej bo firma jest jak najbardziej dobra i dba o ludzi.

Krzysiek

kasa na czas robota poukladana

Zofia

Na stronie przedsiębiorstwa nie widziałam żadnych ofert pracy, czy obecnie jest zapotrzebowanie na kierowców? Widzę tu też sprzeczne opinie- czy pracodawca wymaga założenia własnej działalności, czy zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Dajcie znać, jak wygląda kwestia zarobków.

Grzegorz

Praca na własnej działalnosci.Solidna firma.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o STRADE Transport Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w STRADE Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STRADE Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STRADE Transport Sp. z o.o.?

STRADE Transport Sp. z o.o.