Opinie o Enadis Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Enadis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Enadis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enadis Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Enadis Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Hej, powiedzcie mi jak teraz zapłacą programiście PHP / JS. Jest teraz oferta i nie widzę by wprost pisano o tym, że trzeba mieć komercyjne doświadczenie. nie mam go i dlatego zastanawiam się czy by nie spróbować się zgłosić ale dobrze wiedzieć na jaka stawkę

asdfgh

Pozytywna praca w dobrych warunkach, dużo ciekawych projektów do realizacji, dużo się można nauczyć. Największa zaleta to to, że nie jest to korpo, ze wszystkimi konsekwencjami (nie zwariujesz w openspace, nie ma tysięcy bezużytecznych spotkań, współpracownicy chętni do pomocy, nikt nie zmusza do nadgodzin, itp. itd.).

Julij Zoria
@asdfgh

Korzystam z produktu tej firmy - Systim.pl - jestem fanem tego oprogramowania :) W szczególności jeżeli porównać do innych typu Insert i Symfonia, ceny kosmiczne, interface z lat 1990, stanowisko zdalne kosztuje jak skrzydło samolotu. Tylko dobra firma może robić tak dobry produkt. Szerze dziękuję.

Grażyna

Piszecie, ze zarobki dla programisty są na najniższym poziomie... serio programista zarobi tutaj najniższa krajowa? Przecież to niemożliwe :/ Jaka rotacja jest w firmie skoro warunki są średnio sprzyjające?

luki
@Grażyna

Zarobki na najniższym poziomie - czyli najniższym jako programista, a nie najniższa krajowa. Generalnie praca wygląda tak - dostajesz umowę jak na magazynie w biedrze około 4000zł, praca w sztywnych godzinach od 8 do 16, żeby szef miał Cię ciągle na oku, o stacku technologicznym to nawet nie będę wspominać, lepiej wspomnę jeszcze bo tylko raz widziałem taki papier toaletowy, naprawdę wart podziwu :D W skrócie praca dla frajerów bez ambicji. Pozdrawiam

Natalia
@luki

ja o tym stacku to bym jednak chętnie poczytała, zwłaszcza, że temat po tym tak nagle się urwał.. opiszesz? A obecnie praca jak zorganizowana by była ile osób w zespole i jakie projekty teraz tu mają?

Olaf Nowy wpis
@Grażyna

Rotacja była bardzo duża. To było miejsce pracy na przeczekanie aż znajdzie się docelową pracę

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Ostatnie opinie z pracy przy PHP są sprzed trzech lat? maja teraz dostępne oferty pracy i ciekawi mnie ile za nią płacą. Nie ma wskazanych przedziałów płacowych. Dodatkowo zapewniają w opisie o możliwości tworzenia ciekawych projektów. jakie teraz są w toku? I jak współpracuje się z zespołem?

Polecam to miejsce do pracy jako PHP developer (na takim stanowisku sam pracowałem) Zarówno zespół 4 pozostałych programistów, jak i szefa oceniam bardzo dobrze, Ogólnie luźna atmosfera, nie jak w korpo, ale wiadomo ze swoje trzeba robić . Co do zarobków to duże widełki w zależności od umiejętności.

@Michał

Cześć. :) Czy w tych zespołach macie czas na przyjmowanie juniorów do siebie? bo jasne ze trzeba swoje robić ale zastanawiam się czy byłaby szansa na wsparcie od starszych kolegów. Mam w ogóle problem ze znalezieniem teraz oferty na jakieś juniorskie stanowisko, nie wiem czy szukacie?

Jak ja byłem to nie szukali juniorów.Przez ostatnie parę lat rynek się mocno zmienił. Firmy już nie szukają juniorów, wolą zapłacić więcej i mieć samodzielnego pracownika.

Dominika Nowy wpis
@Michał

Hej, ciekawa jestem kto ostatecznie podejmuje decyzje o stawce, z kim ewentualnie negocjować? Widzę ze oferta jest dostępna, tylko zastanawiam się nad tymi wskazanymi średnimi zarobkami „7 200 – 10 800 zł” czy to te widełki, które wspominasz?

Alan

Pracowałem w tej firmie i nie polecam pracy w niej. Nie ma sensu marnować czasu na tą firmę. Nawet dla początkującego programisty PHP nie jest to dobre miejsce. Łatwo tutaj o złe nawyki w programowaniu. Zarobki na najniższym poziomie. Od średnich zarobków programistów PHP mocno odbiegają w dół. W pewnym momencie najstarszy stażem programista miał rok. I to rok przepracowany w tej firmie. Nie ma tutaj ani jednego doświadczonego seniora i nigdy nie było. Tutaj jest używany tylko PHP i MySQL. Nic innego nie jest używane. Takich rzeczy jak git, jenkins, twig, react itp w tej firmie nie znają. Kod nie jest pisany w frameworku. Ogólnie poziom programowania tutaj to początki XXI wieku. Brak jakichkolwiek socjalów typu karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie czy jakiekolwiek integracje. Na wszystkim było oszczędzane. Nawet były oszczędności na papierze w łazience. Papier do rąk był tak słaby jakościowo, że rozlatywał się w rękach. I zawsze było pełno kawałków papieru na podłodze w łazience. Szef często zwracał uwagę, żeby oszczędzać papier bo każda sztuka kosztuje 1 grosz. Sprzątaczki też regularnie znikały. Nie znam powodu ich odejść. Ale bywało że trzy tygodnie nie było sprzątane i (usunięte przez administratora) w biurze był niesamowity. Praca w sztywnych godzinach od 8:30 do 16:30. Jak się ktoś spóźnił 1 minutę to była wielka afera. Ogólnie pracownicy byli rozliczani co do minuty z czasu spędzonego w biurze. Jak komuś brakowało 13 minut w miesiącu do 160h to szef kazał je odrabiać. Praca zdalna była zakazana. Co w IT moim zdaniem jest nie do pomyślenia. Jak pracownik chciał sobie odpocząć na chwilę i np. odszedł sobie na parę minut odpocząć do kuchni to zaraz było upomnienie aby wracać do komputera. Ogólnie po zmianie miejsca pracy uświadomiłem sobie w jak strasznym miejscu pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Enadis Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Enadis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enadis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enadis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enadis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enadis Sp. z o.o.
  • Morska 149 lok. U2