Opinie o POLONIAVITA w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POLONIAVITA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie POLONIAVITA o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLONIAVITA w Szczecinek

Grażyna

Z tego co się orientuję firma już kilka lat jest na rynku. Co prawda wcześniej jeździłam do Niemiec za pośrednictwem innej firmy ale przeszłam do PoloniaCare i nie żałuję. W poprzedniej firmie nie było źle ale tu mam lepszą wypłatę i jest jakoś tak sympatyczniej. Panie na telefonie są mile i pomagają w trudnych sytuacjach a jak wiemy za granicą różnie bywa. Ja jestem na prawdę zadowolona z tej współpracy i bardzo się cieszę, że trafił mi się też fajny podopieczny Pan Rudolf. Serdecznie pozdrawiam w wszystkich Państwa z Niemiec

Były już pracownik...
@Grażyna

No właśnie...tak jak Pani pisze - " trafił " się Pani fajny podopieczny Pan Rudolf, dlatego też, co jest zrozumiałe, chwali Pani tą firmę. Trafić w tej branży zawodowej / niezależnie jaka to firma / na ofertę pracy można różnie - dobrze , znośnie i wręcz źle ... Jaki jest stan podopiecznych i schorowanych starszych osób, większość opiekunek mających doświadczenie w pracy w Niemczech chyba wie ...Gorzej jest jeśli sama firma zataja tak istotne fakty, tak naprawdę po prostu oszukując opiekunkę i wysyłając ją w ciężkie miejsca na zasadzie i chyba licząc na to, że jak opiekunka już wyjechała, to pewnie i jakoś to przetrwa.... Z tego co mi wiadomo, dużo opiekunek w ostatnim czasie wypowiedziało umowę pracy w firmie Polonia Care24 / ja m.innymi też / bo nie wszystkie Panie są jednak tak zdesperowane i w trudnej sytuacji finansowej, że przyjmą każdą ofertę...O czym zdaje się powinny wiedzieć Panie, które jak to ktoś tu napisał...szumnie nazywają się " koordynatorkami "....

Aga
@Były już pracownik...

Moja mama już 4 podopiecznych zmieniła u jednego była to pijok awanturnik u drugiej to 130 kg wagi i sama musiała podnosić ta panią firma kłamie

Rysiek

Jak wygląda socjal w tej firmie?

Wyjechalem na truskawki do Hamberge i jednym slowem to jest porażka!!!! Warunki ktore oferowala pani przedstawicielka nie mialy nic wspolnego z tym co spotkalem na miejscu. Zasyfiale kilkuosobowe kontenery, toi toie na 30+ osob a kuchnia chyba ze 100 metrow od kontenerow wspolna razem z innymi grupami mieszkajacymi na barakach czyli na jakies chyba 100 osob w tym wiekszosc cyganów!!! (usunięte przez administratora) i wodorosty, na polu(usunięte przez administratora) i dbania o pracownikow, pracodawca nawet nie zapewnil wody dla pracownikow a dodatkowo gonil do pracy kiedy zrobiles sobie przerwe mimo iz placa jest za akord!!! Istny (usunięte przez administratora)!!!

Dominika

Jakie trzeba mieć uprawnienia żeby móc wyjechać do takiej pracy ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie POLONIAVITA.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Jagoda centr. polska

Właśnie wróciłam z Niemiec. Czytając komentarze przed wyjazdem trochę byłam zaniepokojona ale temat był już dogadany więc nie chciałam odmawiać. I chyba całe szczęście. Praca jest ciężka ale zarobiłam więcej niż w poprzedniej firmie, do tego pieniądze były na czas. Mój pdp dość trudny jeśli chodzi o współpracę, starsza Pani z alzhaimerem ale przecież jako opiekunka nie jechałam tam na wakacje. Wcześniej pracowałam w dps i miewałam cięższe przypadki łącznie z pobiciem (nieświadomym) przez jednego z mieszkańców a zarabiałam grosze. Ze swojej strony polecam i szykuje się ponownie na wyjazd z tą firmą bo nie miałam negatywnych zdarzeń a to, że pdp bywa nieznośny - taka charakterystyka pracy, nie firmy wina

Rozczarowana...

Całkowicie zgadzam się tutaj z jedną z Pań, której słowa zacytuję..." może mam pecha, może nie należę do wybrańców- nie wiem. Faktem jest, że zostałam wprowadzona w błąd odnośnie stanu podopiecznej " . Tak też było i w moim przypadku.. Pech ?! Dowód miałam na komórce zmienniczki, gdzie były wysyłane maile do firmy informujące o dużych problemach na Stelli, a mnie koordynatorka powiedziała, że o niczym nie wie...Nie będę się rozpisywać, ale mam więcej dowodów na to , że Panie w firmie nie mówią prawdy do końca, solidaryzują się i wspierają się chyba wzajemnie w tych kłamstwach... Kolejna oferta pracy też była z dużym " niedomówieniem ", dlatego nie dałam się oszukać po raz kolejny i zakończyłam współpracę z firmą PoloniaCare24 Sp .z o.o

Jadwiga

Bardzo porządna firma. Opieka nad pracownikami wzorowa, pieniądze zawsze na czas a szefostwo elastyczne i pomocne. Podobnie Panie, które siedzą w centrali- rzeczowe i kompetentne. Współpracę wspominam bardzo miło i gdyby nie fakt, że zdrowie na ten moment nie pozwala na pewno współpracowała bym nadal. Sam fakt, że szefowa pomogła mi w trudnym momencie (nie chce mówić jakim) świadczy o zaangażowaniu i poważnym traktowaniu przez pracodawcę za co jestem niezwykle wdzięczna. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wyjechać za pośrednictwem Poloniacare24 bo bardzo cenię sobie tą pracę i możliwości jakie mam dzięki firmie. Moje sugestie dla Poloniacare 24 Sp. z o.o.: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Poloniacare 24 Sp. z o.o. za: Pomoc ze strony strony biura i fajna atmosfera

Krystyna

U mnie wszystko ok. Terminowo i zgodnie z umową.

Zostaw merytoryczną opinię o POLONIAVITA - Szczecinek

• Jak się pracuje w POLONIAVITA?

Zobacz opinie na temat firmy POLONIAVITA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLONIAVITA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLONIAVITA
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Boh. Warszawy 3 lok. 2
    78-400 Szczecinek