Opinie o Modus Odszkodowania Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Modus Odszkodowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Modus Odszkodowania Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Odszkodowania Sp. z o.o. w Gdynia

Roxi Nowy wpis

Witam. zauważyłam, że jest teraz dostępna oferta dla Ambasadora Marki. Wynagrodzenie w kanale HoReCa zostało oznaczone jako 36 – 68 zł od godziny. Może ktoś jasno określić z czego wynika tak duża różnica w stawce?

Modus to firma mieszcząca się w mieszkaniu prywatnym. Firma której nie stać na wynajęcie biura. Osoba zarządzająca została dyscyplinarnie zwolniona z firmy odszkodowawczej

Hakanta
@Anna

Przypomimam że firma krzak Europejski gwarant odszkodowan znajdowała się długo w mieszkaniu Pani Prezes JB a z kolei firma jej partnera biznesowego Pana K Sz Nestia znajdowała się na klatce schodowej... A co do dyscyplinarnego zwolnienia to sprawa trwa w sądzie i proszę się nie wypowiadać, bo wiem doskonale kto stoi za (usunięte przez administratora).Firma Modus przepraszam kancelaria składa się wyłącznie z prawników i radców prawnych, wszystko jest prowadzone profesjonalnie więc proszę się zastanowić i lepiej czekać za wezwaniewm na BSW polecam juz szukać pracy na szparagach w Niemczech bądź Angli

@Anna

Przepraszam za powyższy komentarz - napisałam go pod wpływem mojej wróżki :(

Rrrr Nowy wpis
@Anna

Opinia nieprawdziwa. Świadczy o tym treść strony internetowej.

Łucja Nowy wpis
@Rrrr

W sensie, że jaka konkretnie treść?

Rrrr Nowy wpis
@Łucja

Na stronie wskazany jest adres Spółki, jest to adres biurowca.

Zaneta

Nie polecam tej firmy kompletnie olewaja klienta ignoruja wszelkie wiadomosci i proby kontaktu nie kontaktuja sie z klientem i nie informuja o dalszym przebiegu sprawy totalnie maja gdzies klienta sprawa lezy na parapecie Jesli nie masz sprawy za kilka nascie tysiecy to lepiej omijaj ta kancelarie bo beda cie w sposob beszczelny ignorowac nie rozumie po co przyjmowac sprawy male a potem tak postepuja z ludzmi w kazdym razie ostrzegam !!! I nie polecam nie kompetentnej kancelari modus w gdyni !!

HALINA W

MAM 52 LATA I MIAŁAM WYPADEK ,OKOŁO 2 LATA TEMU ,SPRAWCA ZBIEGŁ I SAMA MUSIAŁAM SOBIE RADZIĆ ZE ŚMIESZNYM FUNDUSZEM GWARANCYJNYM ,BYŁO KILKA FIRM KTÓRE STARAŁO MI SIĘ POMÓC ALE NIC .....SZKODA SŁÓW TYLKO OBIECANKI CACANKI.SZUKAŁAM I W OPINIACH I PO ZNAJOMYCH PRAWDZIWEJ KANCELARII I ZNALAZŁAM MODUS ODSZKODOWANIA,PANI ANIA W GRUDNIU DOSŁOWNIE PRZEZ INTERNET MI POMOGŁA I WŁAŚNIE WCZORAJ DOSTAŁAM PIERWSZĄ DECYZJĘ NA 30 000 TYS ZŁ..AŻ SIĘ POPŁAKAŁAM ZE SZCZĘŚCIA TYLE JUŻ WYDAŁAM NA ZABIEGI,LEKARZY .A TU TAKA NIESPODZIANKA, Z TEJ RADOŚCI POBIEGŁAM DO BIURA Z PĄCZKAMI NA AUGUSTA I POZNAŁAM PRZECUDOWNĄ PANIĄ ANIE ...WYPIŁAM KAWĘ W MIEJSCU GDZIE WCALE NIE CZUŁAM SIĘ JAK U PRAWNIKÓW ,BYŁO PRZEMIŁO.PANI ANIA POWIEDZIAŁA ZE TO TYLKO POCZĄTEK I PIERWSZA KWOTA .JESTEM ZACHWYCONA PODEJŚCIEM I PROFESJONALIZMEM TEJ KANCELARII.AKTUALNIE JESTEM PO KAWIE I PĄCZKU I PISZĘ CO MI NA SERCU LEŻY.POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Modus Odszkodowania Sp. z o.o. na stanowisko Ankieter w sklepach Lidl OD ZARAZ BIAŁYSTOK bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Izabela Poznań

Może krótko, dziękuję bardzo że sprawa zakończyła się jeszcze w tym roku,chociaż wiem że pieniądze które otrzymałam nie wrócą życia mojemu bratu ,ale dziękuję za wszystko..kancelarii za bardzo delikatne podejście do mojej sprawy ,za miłe słowa Pani Anny i Pana Tomasza Pozdrawiam serdecznie .

Zbysiu Zibi

Dziękuję Modus Odszkodowania za pieniądze które właśnie wczoraj otrzymałem ,dziękuję za sprawność, szybkość i profesjonalizm, dodam że firmie na Kancelari V ....wypowiedziałem umowę bo rok czasu sprawa leżała chyba na parapecie (cbyba zbyt małe pieniądze)ale dla mnie wystarczające w stosunku do obrażeń, dziękuję, dziękuję o życzę całej Modusowej drużynie cudownych świąt. Pozdrawiam Panią Annę i Agnieszkę!

Klient

Dziękuję bardzo za pomocą dłoń w mojej sprawie. Fantastyczny kontakt i fachowe podejście .POLECAM z całego serca firme Modus .

Krystyna 45

Serdecznie dziękuje Pani Annie za poprowadzenie mojej sprawy. Otrzymałam bardzo wysokie odszkodowanie, dzięki Pani zaangażowaniu i ogromnej wiedzy w tej dziedzinie. Jest Pani profesjonalistką i mistrzynią negocjacji. Dziękuje! Polecam z całego serca. Modus to firma stworzona dla ludzi przez ludzi o wielkim sercu. Dla Pani Anny liczą sie ludzie, nie pieniądze.

Klientka

Jestem bardzo zadowolona z tego jak została poprowadzona moja sprawa! Nie liczyłam, że dostaniemy cokolwiek, a za te kilkadziesiąt tysięcy będziemy mogli w końcu kupić ten sprzęt rehabilitacyjny i wyremontować dom. Jest Pani Aniołem Pani Aniu!!!!

Czy dyżury międzyświąteczne w Modus Odszkodowania Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie :) Pracujemy normalnym trybem :) Zarówno prawnicy, jak i radcowie prawni będą zajmować się sprawami :)

A ja jako pracownik jestem bardzo zadowolony z pracy dla Modusa . Daje mi to ciekawe możliwości w codziennym życiu jak i zadowolenie innych dla których coś się zrobiło. Bo po chwili klienci ( a mam samych zadowolonych ) sami mnie polecają gdzieś w swoich kręgach . Naliczenia są robione tak jak powinny , przede wszystkim na czas ( często zaczynają się pozytywnym zaskoczeniem ze strony klienta ) . Wyróżniającymi atutami jest przede wszystkim to ze firma pobiera honorarium tylko i wyłącznie za Zadośćuczynienie , reszta uzyskanych kwot trafia w CAŁOŚCI bez żadnych potrąceń z powrotem do klienta gdzie niekiedy przy poważnych złamaniach nie Są to małe kwoty . Mało osób po wypadkach o tym wie , lecz przeważnie podpisują umowy pod naciskiem innych nie mając zielonego pojęcia o odszkodowaniach . Ale najlepsze jest to że bardzo chętnie chcą z nami rozmawiać pracownicy Personelów Szpitali . Są to przeważnie Panie które są przez nas kochane i uwielbiane . Dzięki im zaangażowaniu możemy naprawdę wiele zdziałać co bardzo nam się podoba zwłaszcza że moja mama 30 lat pracowała w Szpitalu i doskonale wiem jak w tym świecie jest . Tak samo jak Anna Sikorska która wie co robi i jest w tym naprawdę Dobra , praktycznie o co ją nie poproszę to we wszystkim mi pomoże . Więc Zapraszamy i Polecamy się na Przyszłość :)

Zadowolony Klient

Firma rzetelna z kompetentną obsługą. Nic dodać, nic ująć. Wielkie zaangażowanie w sprawę, na pierwszym miejscu stawiają dobro klienta. Gorąco polecam każdemu, komu firma odszkodowawcza proponuje grosze za poniesione krzywdy.

Agnieszka M

Jestem agentem tej kancelarii od kilku miesięcy, i nie zamierzam się rozpisywać..i polukrować Modusa ale szczerze jest wspaniale, klienci są zadowoleni, a co za Tym idzie ja jeszcze bardziej, rozliczenia są na czas, i wszystkie materiały reklamowe również,.. Wykonuje ten zawód już 12 lat i wiele przeszłam pracowałam w Euco (fajnie ale korporacja)Ego ( koszmar do dziś nie mam wypłaconych pieniędzy, biegam po prokuraturach, policjach ,BSW ,wstd to wszystko przez machloje Pani prezes JB )Victoria(moja porażka najgorsza firma na ziemi prezes K Sz z Panią JB również jeszcze chwilowo prezes Ego,wypowiada umowy agentom i myśli że nie muszą się rozliczyć za usługi wykonane przed wypowiedzeniem a oczywiście też nie otrzymałam wynagrodzenia, został wyłączony system dzięki któremu miałam pogląd co w sprawach...nie chce mi się pisać tacy ludzie nie prawnicy nigdy nie powinny tworzyć takich tworów Tym bardziej ze (usunięte przez administratora) pożycza pieniądze po agentach i nie oddaje) Polecam Modusa i zapraszam do współpracy z czystm sercem!

Jan

Ogółem nie jestem blisko z fb czy też z instagramem ale czesto czytam opinie chociażby kiedy mam w zamiarze kupić telewizor. A co do Modusa ,moja sprawa jest prowadzona od kilku miesięcy, dostałem i dostaje nadal przelewy ,mam zwrócony utracony dochód jak i opiekę osób trzecich ,a kontak z (usunięte przez administratora) Polecam!

klient

Firma bardzo solidna, miła obsługa, bardzo sprawna, na bieżąco jestem informowany o postępach w mojej sprawie, klient z Kaszub

Agent

Bardzo solidna firma osoby w Niej pracujące są rzetelne i bardzo skuteczne w procesie likwidacji szkód... Odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi od czegoś trzeba zacząć aby móc rozwinąć skrzydła. Po cóż biura i piękny wizerunek jak jakość będzie słaba. Nie miejsce tworzy firmę i jakość tylko ludzie

Zadowolony klient

Gorąco polecam! Najlepsza firma z jaką do tej pory się spotkałem, profesjonalne podejście do sprawy, nie mogłem trafić lepiej. Odszkodowanie, które uzyskałem dzięki tej cudownej kobiecie przeszło moje wszelkie oczekiwania (Pani Aniu dziękuję). Każdemu polecam firmę Modus Odszkodowania jedyna firma na rynku, dla której klient jest ważny i nie jest kolejnym numerkiem. Jakość przede wszystkim!

Klaudia

Modus Odszkodowania to bardzo rzetelna firma. Prowadzona przez fachowców przez duże "F" w swej dziedzinie. Bardzo skuteczni, a współpraca z takimi ludźmi to przyjemność!

Franek

Fantastyczna firma - jestem zarówno Agentem, jak też poleciłem Modusowi swoją sprawę do prowadzenia. Świetny kontakt bezpośrednio z osobą prowadzącą sprawę, do tego pomoc we wszystkich innych kwestiach, nawet niezwiązanych z samym odszkodowaniem. Modus to ludzie, którzy chcą pomagać i tym żyją. Jako Agent mogę tylko powiedzieć, że Klienci bardzo sobie chwalą współpracę z firmą, uzyskaną kwotę odszkodowania i to, że zawsze mają kontakt bezpośrednio z prawnikiem prowadzącym sprawę! Polecam!

współpracownik

Profesjonaliści! Rodzinna firma, dla której każdy Klient i współpracownik jest ważny. Rozliczenia na czas. Jasny i uczciwy sytem wynagrodzeń. Liczne szkolenia merytoryczne, pełne wprowadzenie nowego agenta. Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się w branży. Jakość broni się sama!

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Odszkodowania Sp. z o.o. - Gdynia

Modus Odszkodowania Sp. z o.o.
  • Starowiejska 38 lok. 7
    81-356 Gdynia

Modus Odszkodowania Sp. z o.o.