Opinie o Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. w Prabuty

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. w Prabuty

Pacient

Szpital psychiatryczny w Prabutach oddział 6. To nie jest szpitala to Cyrk.ludzie trafiają tu często z głęboką depresją,potrzebujący wyciszenia,a tu uzależnieni od alkoholu i chorzy psychicznie, kobiety i mężczyźni razem,dzieją tu się cuda, salowe czują się jak by były co najmniej lekarzami, karzą pacjentom myć podłogi sprzątać sale korytarz i toalety, potem dalszą część terapii pomaganie w kuchni, gdzie często posiłki są skromne bo przecież obsługa też musi się najeść, i jeszcze wziąć na wynos. W pokoju pielęgniarskim po 22 słychać już tylko chrapanie, od czasu do czasu pielęgniarz z pielęgniarką zamykają się w grudniu... Pan Darek od terapii i w ,,ramach terapii'' ogląda swoje ulubione filmy fantastyczne. Pielęgniarki nie wspominając salowych krzyczą na pacientów, fantastyczny model pomocy, terapii l, ktoś w końcu powinien się tym zainteresować!

Magda
@Pacient

Dzień Dobry. Czy mógłby Pan się do mnie odezwać?

Roma Nowy wpis

Witam serdecznie. w ofercie dla stanowisko Anestezjologa zauważyć można wzmiankę dotyczącą mieszkania służbowego. Jakie mogą być szczegóły odnośnie jego użytkowania? I ile mniej więcej wynosi jego odległość od samego szpitala?

Asia

Dlaczego nie można się dodzwonić do was skoro każecie się rejestrować. Specjalnie jeździć by się dowiedzieć by dzwonić do głuchego telefonu . Cyrk , a nie szpital

Xxx Nowy wpis
@Asia

Jedna rejestratorka obsługuje jeden telefon do kilku poradni jednocześnie poza tym odbieranie telefonów w poradni nie jest jej jedynym obowiązkiem. Pozdrawiam

Ulka Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie szpitalnej widziałam ofertę pracy dla magistra farmacji. Nie widać jednak w niej kompletnie żadnych szczegółów. nie mam pojęcia nawet jakie formy umów są oferowane. Chyba ze jest dowolna?

Bezdechowiec Nowy wpis

Wiązałam duże nadzieję, że pomogą mi z zaburzeniami bezdechu sennego. Dojezdzalam tu aż z Gdańska. Na pierwszej wizycie dr. poradził sobie z moją oddycharka. Za drugim razem usłyszałam odmowe, bo on się tymi sprzętami nie zajmuje. To jest druga placówka. W Gdańsku ciągle przekładane wizyty. Na Prabutach odmowa leczenia. Naklanianie na kupienie sprzętu używanego, bo inaczej pomocy nie będzie. Sprzęt kupiony w sklepie medycznym. Za ponad 5 tysięcy i co zostaje bez pomocy, bo Doktor pracuje na innych sprzętach więc karze kupić firmy philips. Nie śpię na pieniądzach a mam wydawać kolejne tysiące na grymas lekarza. Nie polecam Poradni zaburzeń snu i lekarza przyjmującego w poniedziałki zostałam bez pomocy. Gdzie wiązałam duże nadzieję na pomoc tracąc na każdą wizytę 3 h drogi. Lekarz na pierwszej wizycie przestawił mi oddycharke(cpap) a momentalnie na 2 wizycie już nie chciał tego robić. Więc nie polecam. Jeżeli nie chcecie lub nie macie oddycharki Philipsa to omijać szerokim łukiem ta przychodnie. Lekarz wymusza zakup innego sprzetu. Bez cpap philips nie macie co tu szukać pomocy

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno - Administracyjnych – Główny Księgowy ? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko brak. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Oki

Tak w sumie to ile osób jednocześnie pracuje przy rejestracji? Zastanowiła mnie po prostu ta opinia dotycząca problemów z kontaktem. Nie pokazywała mi się teraz żadna aktywna oferta dla rejestratorki medycznej, od jakiego czasu pełny ślad pracuje? ciekawi mnie atmosfera i to czy nie będą może jeszcze w tym roku kogoś potrzebować?

Witam. nie widzę by ktokolwiek poruszał temat pracy jako fizjoterapeuta. Na stronie widnieje taka oferta wśród innych, zastanawiam się nad złożeniem dokumentów. Proszę jednak o odniesienie się do warunków współpracy. z opisu wynika, że doświadczenie jest mile widziane, czy to oznacza, że bezpośrednio po studiach mam szanse na zatrudnienie? Proszę o opis atmosfery a także zarobków, o ile to rzecz jasna możliwe

Pacient

@Pacient

A może warto zgłosić takie zachowanie wśród pielęgniarek? Przecież pacjenci to osoby o które trzeba zadbać jeszcze bardziej...

Magda
@Pacient

Dzień Dobry. Czy mógłby Pan się do mnie odezwać?

Paulina

Widzę, że pacjenci zabrali głos na form a co z personelem i opisem warunków od drugiej perspektywy? Zauważyłam, że jest ogłoszenie dla Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomiczno - Administracyjnych, co zostało określone jako Główny Księgowy. Ciekawa jestem jak współpraca w biurze może wyglądać i tak właściwie dlaczego szukają kogoś nowego? Nie można w szpitalu awansować na takie stanowiska? Wiecie jak na nim płacą?

Wojciech

W 2021 roku Covid pozostawil w moim organizmie cos, czego sie nie spodziewalem ani nie chcialem. Sluszna diagnoze postawila pani pulmonolog z Gizycka i niezwlocznie skierowala mnie do Szpitala w Prabutach. Stamtad skierowano mnie na dalsze leczenie do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (Oddzialy Kardiologii oraz Chirurgii Klatki Piersiowej) w Gdansku. W placowkach tych czulem sie jak pacjent. ktoremu chce sie pomoc i pomaga. Zarowno lekarze-wysokiej klasy specjalisci jak i personel tzw. pomocniczy pelen empatii, chce pacjentowi pomoc i w odczuwalny sposob pomaga Wielki szacun i serdeczne podziekowania. Wypisano mnie w stanie ogolnym dobrym, po powaznym zabiegu, do domu we wrzesniu 2022 roku z zaleceniem kontynuowania kuracji uzupelniajacej w postaci radioterapii. Trafilem do Szpitala MSW i A w Olsztynie na Oddzial Radioterapii Onkologicznej. Identycznie,podobnie jak w poprzednich placowkach medycznych, mile zaskoczenie stosunkiem prsonelu medycznego do pacjenta. Tam sie nie balem, ze cos sie nie uda lub bede musztrowany. Niesamowita kultura i przyjazne traktowanie sprawia, ze juz na wejsciu czlowiek czuje, ze trafil tam po pomoc. Mialem szczescie trafic w bardzo dobre rece ludzi o golebim sercu. Zdrowie moje doprowadzono do stanu, ktory pozwala kotrolowac je w placowce zdrowia na szczeblu powiatowej, blizej domu. Ta droga, praciwnikom olsztynskiego szpitala, a w szczegolnosci pani dr. Ewie Zeranskiej oraz przemilym paniom z rejestracji odzialu radioterapi oraz paniom obslugujacym akceleratory, najserdeczniejsze podziekowania za Wasze dobre serce i zyczenia dalszej, satysfakcjonujacej pracy. Jestescie ANIOLAMI. Tak trzymajcie.

Pacjent

Polecam z całego serca szpital Pielęgniarki bardzo miłe, Bardzo konkretny , miły Pan dr Żurek

Domi

Witam. Leżałam w marcu tego roku na oddziale Chirurgia Ogólna. Generalnie jestem bardzo zadowolona, gdyż lekarze Pan S. Kosmalski i W.Pałka uratowali mi tarczycę.... Same pielęgniarki otaczały mnie miła opieką, bez problemu odpowiadały mi na pytanie. Dla mnie to są anioły w ludzkiej postaci. Dziękuję za pomoc i opiekę.

@Domi

To super, że tak wspominasz pobyt :) Zastanawiam się czy według ciebie nie było za mało pielęgniarek? :D Czy oddziałowi przydałby się ktoś dodatkowy? Córka szuka pracy jako pielęgniarka i chciała złożyć cv tutaj

Bożena

Witam. Przebywałam w szpitalu w styczniu 2022 roku. Przeszłam bardzo poważną operację. na oddziale chirurgii klatki piersiowej. Jest tam doskonały zespół lekarzy, profesjonalne, pełne empatii pielęgniarki, Bardzo miła i serdeczna obsługa. Czułam się tam w pełni zaopiekowania. Robiono wszystko, by mi pomóc i bym jak najmniej cierpiała. Wdzięczna pacjentka Bożena Ch. z Gdyni

@Bożena

Hej, to super że pielęgniarki są empatyczne :) Jestem ciekawa jak z ich organizacją pracy, przydałby się dodatkowe pielęgniarki na oddział?

Żona

Leżałam w zeszłym roku w maju,opieka lekarska i pielęgniarska była super,wszystkiego można było się dowiedzieć,czy telefonicznie,cz bezpośrednio od lekarza.Ale ci teraz tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.Maz leżał na ddziale plucnym,w dobie pandemii odwiedzin nie ma ,ale niech jest dostępna informacja telefoniczna, bardzo rzadko można tam się dodzwonić,wielką łaska z udzieleniem informacji, no i dr Żurek bez żadnej empatii,tak jakbyśmy byli intruzami,bo chcieliśmy się sos więcej dowiedzieć. Bardzo nieprzyjemny lekarz.

Leon

Jest jeszcze kilku lekarzy znałem bardzo dobrych specjalistów którzy odeszli do szpitala w Kwidzynie był to były ordynator oddz chirurgii oraz dr Piotr w bardzo dobry chirurg tym lekarzom zawdzięczam życie po ich odejściu to nie jest ten oddział jest tam jeszcze dr prejdS wysokiej klasy specjalista o ile chodzi o płuca

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. - Prabuty

• Jak się pracuje w Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.
  • Kuracyjna 30
    82-550 Prabuty
  • NIP: 5811956717 REGON: 170746756 KRS: 0000432908

Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o.