Opinie o Mono Energy (Mono Sp. Z O.O.) w Brzezie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mono Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mono Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mono Sp. z o.o. w Brzezie

Zastanowił mnie ten temat wspomnianej niewypłacalności, jak można go wyjaśnić? Pytam, bo mam właśnie dawniejsza ofertę dla handlowca. Interesuje mnie szerszy zakres tego całego rozwoju, który w opisie jest deklarowany. Na stronie istnieje opcja na przeslanie CV ale teraz nie wiem czy się nie wstrzymać

Monter Nowy wpis

Witam, jestem z okolic Zastanawiam sie nad praca w Mono Energy jako monter. Posoadam wszystkie uprawnienia, Jak z wynagrodzeniem czy jest na czas? Jak praca w delegacji- jakies dodatki? Dzieki za kazda opinie

Lion Nowy wpis
@Monter

Daj sobie spokój, niewypłacalni, handlowców tez (usunięte przez administratora) ogólnie firma krzak i dno

Maja Nowy wpis

Widzę, że jeden Pan interesował się zatrudnieniem jako monter, na stronie firmowej są dwa ogłoszenia ale po wejściu w odnośnik dla asystentki handlowej odsyła go ogłoszenia sprzed dwóch lat... Tzn., że oferta jest nieaktualna czy po prostu warunki opisane w nim do dziś nie uległy zmianie? Ktoś coś wie więcej na ten temat? Jak obecnie płacą na tym stanowisku, na jakie widełki się nastawiać?

" obserwator"

Ogólnie firma OK. Zastanawia mnie tylko dlaczego w tej firmie Dział Administracji (2 młode Panie) oraz Dział Kontroli Jakości i Polityki Magazynowej (1 starszy Pan), mieszczą się w jednym biurze? Czyżby taki układ miał stwarzać pozytywny wpływ na JAKOŚĆ pracy i rodzinną atmosferę firmy? Jeśli tak, to zazdroszczę temu Panu! (Też bym tak chciał!)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam. Praca po godzinach za (usunięte przez administratora) Kiepskie warunki zimno jak cholera. Cały czas cisnienie nawet nie ma kiedy śniadania zjeść. Wypłata słaba.

Zgadza się.

Zarząd

Dzień dobry, Skoro już Pan sobie sam odpisuje to pozwolę się do tych pomówień odnieść. Panie Grzegorzu, czy Pan naprawdę myśli, że w dzisiejszych czasach można być anonimowym i bezkarnym w internecie? Oczernianie naszej firmy i poniekąd ludzi weń pracujących, w taki sposób jest nie na miejscu, zważywszy chociażby uwagę na fakt, że naszym pracownikiem nigdy Pan nie był, a z firmą Mono jest Pan w sporze prawnym! Oczernia Pan nie tylko dobre imię firmy ale i ludzi, a to nasza Załoga, to wspaniali ludzie i nikt tutaj nie pracuje pod przymusem, zna Pan nas, nie wstyd Panu? Jak dotąd nikt się z firmy Mono nie zwolnił, podwyżki zazwyczaj wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, a średnie wynagrodzenie na danym stanowisku jest znacząco wyższe niż średnia nań przypadająca. Odnosząc się jeszcze do tej temperatury na magazynie.... Nasza branża (o czym Pan nie ma pojęcia) niestety jednak wymaga określonych warunków przechowywania materiału, dlatego też pracownicy dostają zestawy ciepłej odzieży i codzienny zestaw obiadowy od firmy przez cały okres jesienno-zimowy ( i pakiet kilkunastu obiadów na miesiąc w pozostałym okresie). Nie wie Pan co to zgrany zespół, pozytywna atmosfera w pracy, zaangażowanie pracowników każdego szczebla i nowoczesne narzędzia pracy - to fundamenty nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy nastawionej na rozwój na każdym szczeblu swojej struktury. Reasumując jak by Pan był pracownikiem firmy MONO Sp. z o.o. to doskonale by Pan wiedział, że można w każdej chwili podejść do przełożonego, usiąść, napić się kawy i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, nie tylko na tematy firmowe, a nie wypisywał bzdur na portalu internetowym.

@Zarząd

Nieudolna próba wybielania się.

Zarząd

Panie Grzegorzu, jest Pan bezczelny. Wrzuca Pan seryjnie, co kilka minut opinie (jako pracownik czy też klient) i komentarze w każdej możliwej zakładce na tym tendencyjnym portalu, który to rzekomo walczy z hejtem. W ten sposób nie wymiga się Pan od uregulowania zaległych należności. Nie będziemy się zniżać do Pana poziomu. Życzę dalszej udanej zabawy jeśli to Pana kręci. Żegnam.

Gabriela

Z tego co napisałeś wynika, że głównym minusem pracy w Mono jest - jak rozumiem - częsta praca w godzinach nadliczbowych. Mógłbyś proszę powiedzieć, ile pracodawca płaci za nadgodziny swoim pracownikom? Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Były
@Gabriela

0 możesz sobie niby odebrać w wolnym lub dostajesz jakieś śmieciowe „w kopercie”

pablo
@Gabriela

nie płaci mamy niby odbierać w dniach wolnych których i tak nie ma.

Obserwator

Posiłki regeneracyjne w przypadku pracy w warunkach szkodliwych są obowiązkiem a nie przywilejem.

Były klient

Ogólnie słabo to wyglada nie wdając się w szczegóły.

Klient

Ogólnie polecam - w firmie można zastać pozytywnie nastawionych i życzliwych ludzi - raczej zadowolonych z pracy. Co do cen, to jak to w tej branży: są zmienne, ale zawsze rynkowe - jednak przynajmniej na jakość nie można narzekać - jest naprawdę okey!

Zostaw merytoryczną opinię o Mono Sp. z o.o. - Brzezie

• Jak się pracuje w Mono Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mono Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mono Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mono Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mono Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szlachecka 92
    32-080 Brzezie