Opinie o Hollywood Textile Service Sp. z o.o. w Sierpc

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hollywood Textile Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hollywood Textile Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hollywood Textile Service Sp. z o.o. w Sierpc

Były kontrachent Nowy wpis

Bardzo nierzetelna firma, mieliśmy wątpliwą przyjemność współpracy z tą firmą. Za każdym razem kiedy oddawaliśmy pranie to albo wracało nie nasze albo wracało z brakami. Mimo zapewnień, że wszystko zostanie zwrócone lub finansowo wyrównane to nigdy to nie nastąpiło.

Dariusz Nowy wpis
@Były kontrachent

Zamiast "bedziemy winni grosika" powinni mowic "bedziemy winni skarpetkę" :) A tak serio, nie ma tam nikogo kto nadzoruje albo osobiscie odpowiada na skargi klientow? Bo pracownicy moga w takim razie olewac sprawe...

Paulina Nowy wpis

Szukają pracownika pralni na pełen etat, nie wymagają doświadczenia. Dobrze myślę, że w takim razie prawdopodobnie zaproponują minimalną, czy jednak trochę więcej. Są jakieś perspektywy na podwyżki np. przy przedłużaniu umowy?:) Podpowiedzcie mi czy warto się tu teraz przyjąć, opinie są takie sobie, ale trochę czasu już mają.

50+ Nowy wpis

Miałem dość krótki kontakt z właścicielem i tzw. menedżerami tej firmy kilka lat temu. Został niesmak.

Radzę omijać szerokim łukiem! Na rozmowach bardzo dużo obiecują, a później mówią, że o niczym takim nie było mowy. Zakłamana firma! Nie polecam.

Zofia

Ale co takiego obiecują? Chodzi o zarobki czy o coś innego? W ogóle to ile etapów jest w rekrutacji?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hollywood Textile Service Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Menadżer ds. kluczowych klientów?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jeszcze klient

Przestrzegam przed firmą Hollywood HTS, odzież pracowników została oddana "po praniu" w gorszym stanie niż przed!

Tomcio

Co sądzicie o tej firmie na stanowisku kierowcy kat. C Hollywood Textile Service Sp. z o.o odział w Stargardzie

Starbo

Feudalizm był lepszy niż praca w tej firmie a tak nawiasem mówiąc takiej dziadowskim firmie powinni zakazać używania nazwy Hollywood bo to hańba i obraża dla tej nazwy. Czy w tym kraju niema niezależnej kontroli bez uprzedzenia o kontroli. Praca w święta godziny nocne za ktore się nie płaci po 16 godzin i wile innych opisanych na tym forum

Irena
@Starbo

Faktycznie z tego co piszesz dość nieciekawie sytuacja tutaj wygląda. Uprzedzanie o kontroli to słaba sprawa, ale przecież normalnie chyba jesteście w stanie udowodnić, że nie płacą za noce tak jak powinni? Tego chyba trudno się wyprzeć?

Maja
@Starbo

Po 16 godzin się codziennie tu pracuje?

Mike
@Maja

Kierowcy pracują tu miesięcznie po 300h za ledwo 5 tys złotych, auta które mają 2 lata nadają się tylko na złom, brak jakiejkolwiek organizacji, każdy błąd firmy jest zganiany na kierowce

Irena
@Mike

Prawdę piszesz z tymi godzinami i wynagrodzeniem? Przecież to lekko ponad 16 wychodzi. I jak dwuletnie auto może się na złom nadawać, bo nie bardzo rozumiem?

Ewka

Witam proszę o jakieś informacje na temat pracy w firmie Hollywood w Sierpcu , mam 2 stopień niepełnosprawności czy takie osoby firma przyjmuje i jaka jest podstawowa stawka za pełny etat . Dziękuję za jakieś inf.

Krystyna
@Ewka

A masz ogólnie jakieś doświadczenie?

CzarnyCzlowiek

Gosc w WSS w Olsztynie z prostej pracy robi taki (usunięte przez administratora) że wszyscy odpuszczają sobie pracę.

Gość z WSS Olsztyn
@CzarnyCzlowiek

Panu chyba się coś już całkowicie poprzestawiało w głowie myśląc że na okresie próbnym po 2 dniach pracy będzie Pan dyrygował przełożonemu w pracy co kto ma robić:)

Cz780

Czytam i widzę że nic się nie zmieniło.Dobrze ze te dwie idiotki już tam nie pracuja ale i tak omijać

XXX

Chyba to jest najgorsza firma w rejonie, jeśli ktoś się zastanawia, to omijajcie ją szerokim łukiem! Obiecują gwiazdy z nieba a jak coś do czego przychodzi to mówią że nie było mowy o takim czymś. Również potwierdzam jak w poniższej opinii - kadra strasznie zakłamana, mówią prawdę jak się dopiero pomylą .

nick
@XXX

ta, nawet jak się pomylą, to się nie przyznają

Bożena

Niektóre osoby bardzo dosadnie wypowiadają się o pracy w Hollywood Textile Service. Ale to są wpisy sprzed jakiegoś czasu i mam nadzieję, że teraz jesteście zadowoleni z pracy. Jak obecnie wygląda sytuacja? Warto teraz iść tam do pracy, napiszecie? Z góry dzięki.

Mm

Kompletny wyzysk !!! Nie polecam z całego serca

Jakub
@Mm

Pod jakim rzekomo względem w firmie Hollywood Textile Service panuje wyzysk? Twój wpis stał się dla mnie aktualnie mało zrozumiały i bardzo bym chciał, abyś go nieco rozwinął. Będziesz tak uprzejmy, aby to zrobić i przybliżyć mi to, jak wygląda praca w tej firmie? Będzie mi miło móc to ustalić.

...

Złożyłam swoje CV do firmy z polecanie znajomych ale niestety żałuję !!! Co to tutaj się wyprawia nie jest do opisania to jest jakiś cyrk . Na rozmowach wszystko ładnie pięknie a później wszystkie ustalenia i tak nie wchodzą w życie . Najlepiej by chcieli aby człowiek u nich pracował za miskę ryżu i to jeszcze z pocałowaniem ich w rękę !!! Cała kadra jest zakłamana jak się z nimi rozmawia to uśmiechają się ale za plecami już gadają swoje !!!! Pracowałam na pralni i nie polecam lepiej iść pracować gdzie indziej w Sierpcu bo tutaj i tak można tylko się dorobić nerw .

To jest jakaś kpina co się w tej firmie wyprawia.. Zwalniają ludzi przez całą sytuację bo nie mają pieniędzy a kogo to obchodzi ?? Jeśli nie mają ludzi niech zgłoszą upadłość a nie zwalniają ludzi bezpodstawnie . Nikomu nie polecam tej firmy jeśli chce ktoś mieć stałą i dobra pracę niech omija tą pralnie z daleka

Firma ma gdzieś pracownika myśli tylko o swoim (usunięte przez administratora) .

XYZ

Firma niestety gardzi pracownikami szczycą się że są wielką firma a nawet nie ma dobrego wynagrodzenia. Wszystko co dla nich pracownik robi to ciągle mało i mało nigdy nie usłyszysz dobrego słowa. Kadra kierownicza jest strasznie zakłamana niewiadomo kiedy mówią prawdę. Totalne (usunięte przez administratora)

Stanisław

A to że piorą pościel szpitalną razom z hotielową to standart. Wsio sie miesza i jest problem. Klinet zly

nn

Waldi konkurencja? Daruj sobie! Oddział Gdynia, kompletny wyzysk. Połączyli dwie firmy Heve.liusz i Bal.tica i myślą że są bogami. Kadra kierownicza zakła.mana jak chole.ra, ludzie zasuwają godziny nocne a karzą listy podpisywać że pracujesz od 6-14, wózki pościelą napakowane po 200-300kg a rozp.ierdzielone tak że na pusto ledwo jadą, soboty są dniem ustawowo wolnym od pracy a zasuwasz, zrób coś dodatkowo to dostaniesz tyle co nic albo fige z makiem, umowy na najniższej krajowej reszta pod stołem. To chcesz mi powiedzieć że zapiep.rzając po 8-12 godzin dzień w dzień i w tym soboty wszystkie i godziny nocne za 3.000-3.500 złotych to uczciwe? W biedronce na kasie jesteś w stanie takie pieniądze zarobić, a nie tu sprzęt rozpi.eprzony, umowy kiepskie...... a zresztą śmiech na sali. Powiem Ci tyle u konkurencji masz większe pieniądze niż tu!!!!!!! HTS Oddział Gdynia OUT

Waldi

@nn Mam wrażenie, że konkurencja tak inspiruje do zamieszczania wpisów oczerniających. Zabrakło argumentów uzasadniających?

Zostaw merytoryczną opinię o Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Sierpc

• Jak się pracuje w Hollywood Textile Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hollywood Textile Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hollywood Textile Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hollywood Textile Service Sp. z o.o.