Opinie o Eggersmann Polska Sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eggersmann Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eggersmann Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eggersmann Polska Sp. z o.o. w Suchy Las

Magazynier Nowy wpis

Dlaczego trzeba tyle zasuwac na magazynie za najniższą krajowa. Koledzy ciągle narzekają i praktycznie po 3 miesiącach się zwalniają. Trzeba tyrać za 2 .

Ania Nowy wpis
@Magazynier

A to tylko na magazynie czy na innych etatach jest to samo? Bo teraz trwa rekrutacja dla specjalisty ds. zakupów i wolę rozeznać się w sytuacji wcześniej. Myślę, że specjalista może liczyć na większą pensję niż minimalna, albo 100zł więcej? Ciekawa jestem na jaki czas są zawierane te umowy, skoro tak łatwo je rozwiązać...

Krzysztof B bo rodo Nowy wpis

W firmie tej pracuje od niedawna aczkolwiek już zdążyła skraść moje serce. Odkąd przyszedłem do tej firmy moje życie zmieniło się o 360 stopni! Firma ta pozwoliła mi w końcu rozwinąć skrzydła. Praca w tym zakładzie jest dla osób ambitnych, aczkolwiek pracując możesz być pewny, że twoja praca zostanie doceniona. Dodatkowo w firmę panuje fajny klimat i przyjazna atmosfera, serdecznie polecam każdemu!

Administrator Nowy wpis

W Eggersmann Polska Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Referent. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Aga

Witam jestem trochę rozczarowana, złożone zamówienie ponad tydzień czekam na jego realizację. w tym czasie dostałam jednego e-maila że jest nieznaczne opóźnienie.. bez uwzględnienia szczegółów jak długi będzie czas oczekiwania na zamówione produkty. Zamówienie oczywiście opłacone wcześniej. zdecydowanie wystawiam ocenę negatywną za brak kontaktu z kupującym, to ja muszę szukać swojego zamówienia i pilnować by w terminie przyszło na czas???

Firma Eggersmann Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Beata

Czy jest szansa na zatrudnienie w tym miejscu jako kierownik produkcji mając doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem, ale do 150 osób i jeśli tak, to na jakie warunki można liczyć? Widzę, że teraz Eggersmann zaprasza do rekrutacji na to właśnie stanowisko u Was, więc chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej. Bardzo proszę o opinie osoby, które już tutaj pracują i mają doświadczenie na tym stanowisku lub innym kierowniczym.

Zostaw merytoryczną opinię o Eggersmann Polska Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Eggersmann Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eggersmann Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eggersmann Polska Sp. z o.o.?

Eggersmann Polska Sp. z o.o.
  • Kwarcowa 2
    62-002 Suchy Las

Eggersmann Polska Sp. z o.o.