Opinie o Domel-Domy Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Domel-Domy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Domel-Domy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domel-Domy Sp. z o.o. w Jaworzno

Kandydat Nowy wpis

I nadszedł ten czas iż, wyrażę opinie o Firmie. Jakiś czas temu aplikowalam do sekretariatu. Otrzymałam kwestionariusz osobowy gdzie było do wpisania wynagrodzenie jakie by mnie usatysfakcjonowało, podałam widełkowo. Rozmowa odbyła się o 7.00 jak to pani kierownik uznała od razu pogadam z szefową, cyrk na kółkach gdyż na rozmowie zostałam poinformowana iż, szefowej nie będzie ma zebranie, z innego pomieszczenia dochodziła rozmowa z księgowości jak to pracownica powiedziała że dziś nie bardzo jej się wstać chciało. Choć szefowa weszła to pani kierownik próbowała tak uniknąć bym się nie pokapowala że to szefowa ???????? przypuszczam iż kwota wpisana nie była na realia tej firmy możliwa, gdyż podając okolo4-5 tys pani kierownik jakoś dziwnie popatrzyła na mnie, oznajmiając iż żebym czekała na telefon w ciągu 2 dni, gdyż umówi mnie z szefową. Oczywiście jak można spodziewać się nie doczekałam się telefonu, a w momencie skontaktowania się oznajmiono mi że przyjęli kogoś innego. Droga Firmo nie łatwiej było poinformować od początku iż nie jest się zainteresowanym, niż obiecywać iż telefon będzie tylko mam czekać, reprezentujecie firmę w końcu.

Mieszkaniec Nowy wpis

Ta pseudo firma to porażka, odpowiedź na pismo to jak cud. Nie wywiązywanie się z obowiązków. Pani Galas to chyba za kare jest prezesem a jej chamstwo i arogancja jest na porządku dziennym. Jakiekolwiek niewygodne pytanie i odrazu atak. A na drugie Pani powinna mieć „Nie pamiętam”

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Konserwator w firmie Domel-Domy Sp. z o.o.?

Kaska Nowy wpis

Nie polecamy jako zarządcę. Nie odpisują maile i zgłoszenia, ciężko się dodzwonić, nic nie można załatwić tym bardziej na "już". Prezes firmy p.Galas tym bardziej ma w nosie co lokatorzy mają do zgłoszenia i unika kontaktu w każdej sprawie. Brak konsekwencji dla pracowników, którzy nie wywiązują się z obowiązków. DRAMAT

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Domel-Domy Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KONSERWATOR-HYDRAULIK?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Janusz1977

Fachowa firma zarządzająca nieruchomościami, w porównaniu do innych, z którymi mieliśmy do czynienia- ta wypada zdecydowanie najlepiej. Nie żałujemy zmiany zarządcy.

Mieszkaniec
@Janusz1977

Czy w dzisiejszych czasach, firmę, która świadczy usługi na rzecz obywateli naszego miasta i nie posiada swojej strony internetowej, nie odpowiada na wysyłane do niej wiadomości na podaną skrzynkę - można nazwać "fachowa"?

Cześć, wiem, że firma Domel-Domy zatrudnia elektryków, prawie pół roku temu była rekrutacja, z tego co widziałam. Czy ktoś mógłby powiedzieć, tak na przyszłość, jak wygląda proces rekrutacyjny? Im więcej szczegółów, tym lepiej. Bardzo mi zależy, żeby czegoś się dowiedzieć.

Może ktoś opisać przebieg rekrutacji w Domel? Fajnie by było, gdyby napisała jakaś osoba, która brała udział w rekrutacji w ostatnim czasie.

Ol
@Anna

Brałam udział w rekrutacji w ostatnim czasie razem z ok 10 kandydatkami. Siedziałyśmy jak sieroty na korytarzu wszystkie razem po czy wyszła jakaś Pani i poznała jedna z nich że jest ich była stażystką, po czułych przywitaniach wzięła ja do osobnego pomieszczenia. Ja byłam na końcu rekrutacji więc jestem w 100% że ta dziewczyna nie miała egzaminu, ani nie pisała pism sprawdzających jak my wszystkie. Po czym zaczęli do mnie z tekstami żebym się pospieszyla bo Pani prezes chce wyjść, więc zaraz skończyłam ale Pani prezes nie raczyła poczekać i rozmowę przeprowadziła, ze mną Pani z sekretariatu. Pracy nie dostałam, tak samo jak inne dziewczyny ( potwierdzone w urzędzie pracy że wzięli dziewczynę, która miała już u nich staż)

@Ol

Najwyraźniej uznali, że to odpowiednia osoba na to stanowisko pracy, mimo wszystko oczywiście przykro mi, że nie udało Ci się dostać pracy w Domel-Domy. A możesz proszę powiedzieć, o jakie stanowisko pracy się starałaś? I jak dokładnie przebiegł proces rekrutacji?

Kate
@Ol

Do mnie Pani zadzwoniła że zaprasza mnie na rozmowę, nie wiem czy na to samo stanowisko co Pani była. Mam się przygotować z ustawy o własności lokalów i ma być jakiś test z Worda i Excela. Dość krótki okres czasu między rekrutacjami. Może Pani napisać na jakie stanowisko miało Pani rozmowę? Dziękuję

Gabriela
@Kate

I jak? Byłaś już na tej rozmowie w Domelu, na którą Cię zaproszono? Czy ten test był trudny? Jak mniej więcej wyglądał? :)

hidden3002

Świetni ludzie, świetne szefostwo, Pani Prezes zwłaszcza. Kontakty z tymi ludźmi to czysta przyjemność, problemy rozwiązywane od ręki, nic tylko chwalić.

Darek

Czy można w firmie liczyć na szkolenia podnoszące umiejętności?

Motdehaj

Powiem w paru słowach unikaj jak diabeł święconej wody .praca za którą szefostwo wraz z kierownikiem mają pracownia za nic ,pracujesz za najniższą krajową ,a dodatkowo dyżur po pracy na telefon za który nie płacą no jak masz awarię to masz płatne.Brakuje ludzi do pracy i osób do sprzątania więc coś o tym świadczy dobry pracodawca nie martwi się o pracowników.Szkoda czasu na pracę w te firmie no może jak jesteś desperat.

Araukana

Byłam niedawno na "rozmowie kwalifikacyjnej". Polegała ona na tym, że dostałam do rozwiązania testy dt. ustawy o własności lokali w formie papierowej i dwa testy w komputerze, dotyczące obsługi programów komputerowych. Były to bardzo stare, darmowe programy. Dostałam do wypełnienia ankietę, w której miałam zadeklarować minimalną kwotę netto, za którą zgodzę się podjąć pracę. Pisemnie miałam się zadeklarować, czy mam samochód i czy wyrażam zgodę na używanie go do celów służbowych. To samo dotyczyło wyrażenia zgody na pracę w dni wolne od pracy i poza godzinami pracy. Nikt nie poświęcił mi nawet chwili czasu na rozmowę. Na wejściu usłyszałam tylko, gdzie mam usiąść i co wypełnić....po czym: Skończyła Pani? To dziękujemy i tyle.... Najlepsze jest to, że na wyciągnięcie mojej ręki siedziała koło mnie pracownica, która robiła operacje na koncie bankowym i stale głośno o tym mówiła do swoich koleżanek siedzących w sąsiednim pokoju. Zdarzyło się też, że odeszła od swojego komputera, by została pomóc koleżance. Gratuluję rozumu! Jeśli chcecie pracować po godzinach, za darmo, na starych darmowych programach i używać w celach służbowych własnego samochodu, to polecam tę pracę!!!!

ashes

Dostałem propozycje pracy w tej firmie czy warto, proszę o opinie na (usunięte przez administratora)

Dziki 123

Praca w domel domy jest dramatyczna szefowa jest dramatyczna unikaj chyba że dzieci nie mają co jeść

Zostaw merytoryczną opinię o Domel-Domy Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Domel-Domy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Domel-Domy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Domel-Domy Sp. z o.o.
  • Energetyków 16