Opinie o Eight Horses Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eight Horses Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eight Horses Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eight Horses Sp. z o.o. w Wrocław

rem

witam Macie informacje na tema jakiś nowych spółek Pana Łukasz Białek, bo słyszałem ze golden juz bedzie zamykany , jak sie można było spodziewac znowu długi narobione i zamykamy półke i otwieramy nową a sąd i pracownicy którzy nie dostali kasy moga sie pocałować w (usunięte przez administratora) myslenie Pan Łukasz Białek, nawet konta ma pozakładane na litwie zeby komornicy nie mogli mu nic zrobic, goraco nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym Panem

@rem

jak w temacie Łukasz Białek nie płaci trzy ostatnie wypłaty nie wypłacone komornik nie pomoze mimo wyroku konta na litwie nie maja jak odebrac pieniędzy gorocą nie polecam pracy u Łukasz Białek z wrocławia pewnie zaraz bedzie kolejna spółka narobic zadłuzen kase za frachty zabrac i zamykamy

@były kiero

biuro w warszawie juz zamkniete nie płacili za czynsz teraz maja wirtualne biuro wiec nie ma szans na kontakt

Marta Nowy wpis
@były kiero

wirtualne biuro? w sensie że pracownicy pracują w 100% zdalnie? to kontakt chyba powinien byś telefoniczny.

@Marta

w sense taki ze nie ma biura, pracowników zresztą tez ostatni spedytor odszedł rok temu Łukasz Białek próbował coś sam ogarnąc ale mu nie wyszło, pobrał kase za frachty kierowcą nie zapłacił i zamknął golden najprawdopodobnie, jak rozmawiałem z drugim kierowcą to powiedział ze juz zabrali mu wszystkie auta i nawet nie ma czym jezdzic

były kiero

niestety eightk horses juz dawno nie ma teraz jest golden road , ale tez długo nie pociągnie, kierowcy prawie wszyscy odeszli bo Pan Łukasz Białek który jest szefem rzeczywiscie a nie jakiś słup w papierwach którego nikt na oczy nie widzał nie płaci opóznienia w wypłatach a jak się zwalniasz to już wogóle możesz zapomniec o jakiś pieniądzach, masa spraw w sadzię o zapłate czyli niedługo można się spodziewac kolejniej spółki Pana Białka , oczywiście na jakiegos slupa, gorąco nie polecam ja od 3 miesiecy czekam w sumie na 11.000 które jest mi winnien

Olek

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z 2 września 2019 r., ogłosił upadłość Eight Horses Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu

Jak długo trwa proces awansu w Eight Horses Sp. z o.o.?

L

eight horses padlo-nie istnieje.teraz jest golden road i rowniez nie za bardzo ... placa w ratach, a proces awansu trwa rok

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eight Horses Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Kier

Mam pytanie . Szukam kontaktu z kierowcami jeżdżącymi dla Eight Horses sp.zoo którzy jeżdżą w nowej firmie teraz to Gold cośtam. Proszę o podanie numeru abym mógł się z kierowcą skontaktować. Dziękuję.

tubi
@Kier

to nowa firma? ich?

Czy ktoś może podać informację o zarobkach w tej firmie?

kan

tel o płatności 512 988 800

Prawda

Najlepsi kierowcy odchodza to coś świadczy o firmie że im nie zależy na dobrych pracownikach

Wiktor

Jak sadzicie czy firma poradzi sobie z problemami? Warto zaczekać z aplikowaniem?

Maciej
@Wiktor

Sądzę że sobie nie poradzi, sądząc po tym jak pracują i jakie maja podejście. Poza tym jak juz jest w restrukturyzacji to szybka droga do upadłości

były

muszę i to napisać że walcze o kase w sądzie bo jak pisze pracownik od 8 mc uczciwa firma a spraw w sądach masa ciekawe ,może jestem idiotą dają kase a ja chcę chodić po sądach zamiast spędzać czas z rodziną

@były

Były - ty idź być mądry gdzie indziej - jak walczysz to walcz -podtrzymuje zdanie Marek przestań pisać swoje głupoty bo nikt nie chce z tobą gadać

@Pracownik od 8 mc

Rolniki tam jeżdżą i się uczą cofać ?

@Kierowca

Firma mała jak inne za wszystko obciążają kierowcę ,trzeba sprawdzać zestaw odbierając od zmiennika i zgłaszać .Ma pare ciągników nowych ale naczepy stare wypadają klocki ,blokują się zaciski itd serwis w drodze .Dojazd autem służbowym tez sprawdzanie rysek itd.Jak się coś stanie w drodze to problem bo nie umiesz naprawić a zlecenie czeka .Nie polecam

@Kierowca

Ogólnie to nie wina firmy ze kierowcy z łapanki ,i uczą się jeździć w Eight horses .Na 35kierowcow w tej firmie tylko 2osoby nie miały uszkodzeń sprzętu ,chyba coś otym świadczy .Wiadomo dziki elicie która tam pracuje inni maja przerąbane .Lepiej do molochu iść .

Jarek
@Seba

Seba nie pisz nieprawdy

umowy zlecenia, opóżnienia wypłat, zniszczony sprzęt ( wkręcanie kierowców wmawianie im ) automatyczny brak ostatniej wypłaty,tylko walka przed sądem lub łażenie po prawnikach, dojazdy daleko w niemca np. Hanower . Spedytorzy już nie maja biura w Warszawie jak się reklamuje firma z braku kasy pracują w domu. DROGI KANDYDACIE WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ JUŻ W PIERWSZYM MIESIĄCU PRACY. wybór należy do ciebie

jarek
@Marek

Panie Marku powodzenie ja pracuje w tej firmie i jestem super zadowolony i wszyscy się cieszą ,że Pan odszedł - pozdrawiam Jarek

@jarek

Jarek ty napewno bo wciskać kity ,ze opona ci pękła wczoraj to możesz mówić Łukaszowi .Dziwi mnie to ze kierowca z 15letnim stażem co 3przekazanie zestawu ma coś uszkodzone .Ale ważąc 40ton to trzeba myśleć żeby krawężniki omijać .Sorry trzeba myśleć ?

Pracownik od 8 mc

Podjąłem prace w styczniu. Jestem bardzo zadowolony ze wzgl na terminowa wypłatę . W każdej firmie Najdzie się coś co nam się nie podoba ale dla mnie ojca 3 dzieci wazę jest wypłata ze się zgadza i jest na czas . Biuro w Warszawie istnieje z tego co wiempzyjmuje się spedytorów nowych i we Wrocławiu siedziba jet nadal w miejscu w którym była , Marku słyszałam o Tobie od kolegów - przecież odszedłes bo narobiłes plotek - także ja osobiście polecam firmę

@Pracownik od 8 mc

Ty nowy ty lepiej patrz bo będziesz miał kontrole niebawem .

były

pracowniku od 8 mc plotki i głupoty to ty wypisujesz dowiedz się więcej i napisz gdzie była a gdzie jest baza

Pracownik od 8mc
@były

Marku a to nie ty chciałeś być numerem uno w firmie i nie dostałeś kierownika i teraz hejtujesz - powodzenia .

@były

Śmieszny jesteś człowieku pisaleś że masz z firmą sprawę w sądzie a nie wiesz gdzie baza ?:-)oby z daleka od takich powodzenia w pracy :-) a bazy szukaj na S8 może szalety hahaha Powodzenia !!!!lecę w trasę:-)

@były

Śmieszny jesteś człowieku oby z daleka od takich powodzenia w pracy :-) piszesz że masz sprawę w sądzie a nie wiesz gdzie siedziba hahahaa Szukaj bazy na S8 może szalety hahaha Jeździsz u jakiegos dziada i szukasz nie wiado czego nikt tu za tobą nie tęskni Powodzenia :-)

@Pracownik od 8mc

Kto wraca od Niemca do Polaka ?ten co nieumie jeździć i płaci gebelsowi za szkody ,w Polsce liczy ze frajera kolegę wrobi przy przekazywaniu auta .Ajak pokaże to zdziwiony kiedy to zrobił i znów będzie płacił .Polskie firmy będą obciążały matolow do skutku a później pretensje do świata ma

@Kierowca

W każdej firmie jest jakiś myk ,w horses pękające opony nalewki ,bo ładunki przeciążone Wina spedytor z Warszawy,ale tacho OK .Auto sprawdzać po rolniku bo zawsze coś jest nie tak .Kasa jeden ma więcej drugi mnie i słuszne !!!

marek

potwierdzam jedno wielkie oszustwo ,wmawianie czegos co nie miało miejsca i obserwacja gościa czy połknie haczyk i odpuści

Zostaw merytoryczną opinię o Eight Horses Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eight Horses Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eight Horses Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eight Horses Sp. z o.o.?

Eight Horses Sp. z o.o.
  • Stanisława Leszczyńskiego 4