DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.

Kasia S.

Pracę w firmie Domitech oceniam bardzo pozytywnie. Pracuję w młodym zespole, składającym się z ambitnych osób. Wszyscy są bardzo pomocni, atmosfera jest przyjemna. Cenię sobie to, że w firmie jest ubezpieczenie zdrowotne PZU, multisport, wynagrodzenie na czas, nowoczesne biura i duży parking. Pracodawcy dbają o pracowników, dzięki czemu czuję się tutaj doceniona i potrzebna :) Polecam!

@Stasiek

Dzień dobry, Wdrożenie osoby młodej polega na zaprezentowaniu obowiązków, przez doświadczonego pracownika. Oczywiście też jest pomoc ze strony zespołu i małymi kroczkami nowy pracownik się uczy, a później jest już w stanie sam wykonywać różne zadnia. A jeśli chodzi o rotację, to nie jest duża, firma dba o jakość i stara się zatrudniać osoby, które są pełne zapału i motywacji do pracy, później oczywiście nagradzając je za pracę, dlatego może wydawać się, że jest trudno się dostać, ale to też dlatego, że jak już ktoś zatrudni się w Domitech, to rzadko się zdarza, że odchodzi. Firma mocno się rozwija i powiększa, więc nowe wakaty wciąż powstają i to jest na pewno możliwość do tego, aby uzyskać zatrudnienie :)

@Kasia S.

Zgadzam się, szczera, przemiła atmosfera jak i wsparcie!

Alicja W.

Domitech to dobry wybór na miejsce do pracy i rozwoju z uwagi na przejrzysty system oczekiwań i oceny pracownika, możliwości rozwoju, szkolenia oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Jako pionier e-commerce na rynku elektronarzędzi daje możliwości zarówno wykorzystania obecnych, jak i rozwoju nowych kompetencji pracowniczych. Każdego dnia uczysz się tutaj czegoś nowego, a miejsce jest pełne pasjonatów branży! Osobiście nie wyobrażam sobie istnienia firmy jako eksperta w danej dziedzinie bez posiadania w zespole osób, które cały czas są na bieżąco z produktem, nowościami i mają doświadczenie techniczne. Tutaj mogę czerpać z wiedzy takich osób i zarażać się ich pasją przy tworzeniu efektywnej strategii marketingowej. W firmie panuje dobra atmosfera pracy, co jest dla mnie równie ważne, jak uzyskiwane wynagrodzenie. Polecam to miejsce pracy :)

@Alicja W.

Potwierdzam, miła atmosfera w firmie i wsparcie w rozwoju. :)

@Pytanie jak najbardziej motywuje możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji liczne szkolenia zewnętrzne jak i wewnętrzne, karta multisport, opieka medyczna, kwartalne premie oraz dodatki do pensji zasadniczej.

Administrator Nowy wpis

Firma DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. rekrutowała na stanowisko Magazynier. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 5100 PLN?

Były pracownik Nowy wpis

wynagrodzenie podstawowe to trochę powyżej minimalnej plus obiecują jakieś dodatkowe premie co miesiąc, ale doświadczeni pracownicy mi wspominali, że nie zawsze je widzą. Na minus duży, że oczekują na początku pracy na czarno. Spotkałem tam ludzi którzy pracowali w ten sposób po 2-3 tyg.

Paweł Nowy wpis

Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje?

Nowy wpis

@Paweł

Aktualnie jesteśmy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Nasze oferty pracy można znaleźć na portalach pracuj.pl oraz olx.pl - link do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-specjalista-dzialu-handlowego-dzial-zakupow-i-produktu-bydgoszcz-bydgoskich-przemyslowcow-6a,oferta,1002918787?s=eca56442&searchId=MTY5NzcwNjQ2MTYwNS40Njgz Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Kasia S.

@Kasia S.

Zgadzam się, szczera, przemiła atmosfera jak i wsparcie!

tak

tak

Stasiek
@Kasia

Dobrze wiedzieć, że tak dobrze tu się pracuje. Potwierdziłaś też, że pracownicy są dobrze zadbani przez firmę, dlatego skoro jest młody zespół to w jaki sposób odbywa się wdrożenie nowej osoby w obowiązki, które ma wykonywać? Jeszcze pozwolę sobie zapytać o rotację. Taka tu jest, czy ciężko się z reguły dostać?

@Stasiek

Czy DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. zatrudnia studentów?

Tak, domitech zatrudnia również osoby młode posiadające status studenta. CV proszę przesłać na adres praca@domitech.pl

Wojciech

Jeśli chodzi o grafik to jest na tyle elastyczny że student nie będzie miał problemu połączyć naukę z pracą? Można wziąć pół lub 3/4 etatu? Idą w tym na rękę?

@Wojciech

Pracodawca do każdego pracownika podchodzi indywidualnie. Jest szerokie spektrum zatrudnienia oraz rozwoju.

Jagna

Hmm...to całkiem spoko, a jest szansa na zmianę grafiku w trakcie miesiąca, gdyby mi coś wypadło? Zazwyczaj w jakim systemie godzinnym się pracuje?

@Jagna

W zależności od działu przeważnie pracujemy 7-15 lub 8-16 pon-pt, jeśli chodzi o zmianę grafiku w trakcie miesiąca to kwestia dogadania się bezpośrednio z kierownikiem działu.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. na stanowisko Pracownik restauracji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

@Alicja W.

Wystawiłaś super laurkę. Piszesz o rozwoju. Uczysz się tylko od innych bardziej doświadczonych pracowników czy też możesz wybrać szkolenie które sfinansuje pracodawca? Masz otwartą drogę jeśli chodzi o awans?

@Wojciech

@Wojciech jeśli chodzi o kwestie szkoleń to korzystamy ze szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych w zależności od potrzeb. Droga awansu jest jak najbardziej otwarta. Stawiamy na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Doceniamy indywidualność, zaangażowanie i pasję. Skupiamy się na odpowiedzialnym rozwoju, opartym o zaangażowanie pracownika. Pozwala to na szybkie osiąganie widocznych rezultatów, zrozumienie znaczenia pełnionej roli i zwiększa możliwości zawodowe.

@Wojciech

Uczę się dużo od innych pracowników, ale też korzystam ze szkoleń organizowanych przez pracodawcę. Dużą wiedzę zebrałam już wcześniej na przestrzeni lat pracy w zawodzie w różnych branżach, ale jako pracownik marketingu muszę stale ją poszerzać by być na bieżąco, więc poświęcam czas na korzystanie z bezpłatnych zasobów wiedzy dostępnych w sieci. Wiedza nie zawsze wymaga szkoleń od pracodawcy. Cenię sobie zwłaszcza szkolenia produktowe, które zapewnia pracodawca gdzie mogę poznać nowości i uzyskać informacje, które pomagają mi zrozumieć branżę. Widzę też, że firma jest na dobrej drodze do rozwinięcia ścieżek rozwoju pracowniczego. Cenię sobie to, że w pierwszej kolejności pojawiły się takie benefity jak dopłata do multisport i pakiet pzu prywatna opieka medyczna bo chętnie z tego korzystam :) Jeśli chodzi o awans to moje stanowisko jest kierownicze, ale chętnie angażuje się w dodatkowe projekty, które pomagają mi poszerzyć horyzonty pozastanowiskowe np. działania CSR.

@Alicja W.

Potwierdzam, miła atmosfera w firmie i wsparcie w rozwoju. :)

Jo Anna

Na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia kobiety? Jakie są szczególne wymagania, itp.

@Jo Anna

@ Jo Anna aktualnie poszukujemy: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim/niemieckim/francuskim, Specjalista ds. SEO, Content Manager, Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki, Specjalista ds. treści. W celu kontaktu proszę wysłać CV na adres praca@domitech.pl

Dominika
@Pracodawca

A jakie kompetencje na stanowisku Content Managera są wymagane? Czy praca na tym stanowisku obejmuje również prowadzenie kont na social mediach tj. instagram/facebook? Czy wymagacie wiedzy z zakresu pozycjonowania?

@Dominika

@DOMINIKA Content Manager Zakres obowiązków: • tworzenie strategii content marketingowej i PR-owej, • kreacja treści dostosowanych do potrzeb brandu, produktów, • wdrażanie ustalonej strategii komunikacji dla marki, dla produktów, • zarządzanie publikacją treści w różnych kanałach komunikacji, • współpraca z działem handlowymy, producentami, • współpraca w ramach różnych obszarów w dziale marketingu (SEO, UX/UI, Social Media, PPC, Ceneo, Allegro), • analiza wyników i optymalizacja projektów, raportowanie. Wymagania: • jesteś expertem w efektywnym monetyzowaniu contentu, • umiesz i lubisz tworzyć oraz redagować bardzo dobrej jakości treści, • masz „lekkie pióro”, a przy tym doskonale znasz język polski i jego zasady, • jesteś otwarty na innych, komunikatywny, ciekawy – pytasz i aktywnie słuchasz, zależy Ci na zrozumieniu potrzeb, • znasz nowe media i trendy branżowe w content marketingu, • masz praktyczną wiedzę na temat wykorzystania technik i narzędzi SEO w content marketingu (np. planer słów kluczowych Google, Ahrefs, Senuto, ScreamingFrog, Google Search Console), • potrafisz zarządzać własnym czasem realizując wiele zadań, • uważasz, że nieszablonowe pomysły mogą przynieść bardzo dobre efekty, • jesteś odpowiedzialny, • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • znajomość IAI Shop (Idosell) będzie dodatkowym atutem.

Adam G.

Firma Domitech wykorzystując ambicje oraz chęci pozwoliła mi rozwinąć się na wielu płaszczyznach a dzięki wszystkim współpracownikom panuje tu świetna atmosfera. Zarówno wewnątrz działów jak i pomiędzy nimi stawiamy na dobrą komunikację. Regularne szkolenia oraz systemy motywacyjne stawiają pracodawcę na wysokim poziomie. Polecam

Dominika
@Adam G.

Ooo... a możesz opisać jakie szkolenia firma oferuje i jakie wprowadza systemy motywacyjne dla pracowników? Rzeczywiście dużo osób pisze o tych szkoleniach. Często one są?

@Dominika

@Dominika firma oferuje szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne w zależności od potrzeb pracowników, odnośnie systemu motywacyjnego oferujemy karty multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczna, system poleceń pracowniczych oraz premie miesięczne.

Wojciech

Wspomniałeś o dobrych zarobkach.Przez te kilka lat miałeś systematycznie podnoszoną pensje? Nie trzeba prosić się czy wnioskować tylko sami dają przynajmniej raz w roku małą podwyżkę? Napiszesz jak to wygląda z twojego doświadczenia?

Basia

Jestem pracownikiem firmy DOMITECH od ponad pół roku. Nie spotkałam się tutaj z żadnym mobbingiem. Jest tutaj przyjazna atmosfera, zgrany młody zespół co powoduje chęci do pracy. Godziny pracy są elastyczne, kwestia dogadania się z kierownikiem działu. Przełożony daje możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Jest możliwość skorzystania z karty multisport oraz ubezpieczenia grupowego z opieką medyczną. Podsumowując jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu.

Zadowolony

Zgrany zespół, sympatyczni ludzie, brak konfliktów i spin. Polecam.

Wanda

Aaa okej! A macie może jakieś fajne benefity?

xyz
@Wanda

@Wanda oczywiście że są benefity dla pracowników karta multisport jak i ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną.

Zuzanna
@xyz

płaci za te benefity pracowdawca w 100% czy jest to jakos inaczej dzielone? (teraz mam ze pracodawca placi 50%, reszte ja)

@Zuzanna

@Zuzanna obecnie 50% refunduje pracodawca

Abc

Chodzi o stanowisko zwiazane z transportem i logistyka. Poinformowano mnie ze nawet po okresie probnym dalej zostaje umowa zlecenie.

Kandydaci do pracy to często osoby młode, które chcą pogodzić studia z pracą zarobkową dlatego też na rozmowie rekrutacyjnej proponowana jest umowa zlecenie oraz grafik dopasowany do potrzeb kandydata. Co ważne, kandydat na pracownika nie musi mieć wykształcenia kierunkowego, a nabyte w pracy umiejętności pozwolą mu w przyszłości awansować na wyższe szczeble. Do wykorzystania przez pracowników jest szereg benefitów, takich jak: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna oraz pakiet szkoleń.

@Abc

@ABC jeśli aplikowałeś na stanowisko związane z transportem i logistyką a nie posiadasz owego doświadczenia to jak najbardziej po okresie próbnym, wdrożeniowym możesz przejść na umowę o prace .

Czy pracodawca DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Co wchodzi w socjal Domitech Sp. z o.o.?

@OLA z benefitów jakich może skorzystać pracownik to karta multisport oraz ubezpieczenie grupowe z opieką medyczna.

@Pytanie pracownik może skorzystać z benefitów takich jak karta multisport oraz ubezpieczenie grupowe z opieką medyczna.

szukający

Czy na stanowisku magazyniera wymagane jest posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych? Ktoś wie na ten temat coś?

Domitech.pl
@szukający

Wspomniane uprawnienia są jak najbardziej mile widziane, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny.

@szukający

Dzień dobry, praca na stanowisku magazyniera nie wymaga uprawnień do obsługi wózków widłowych posiadanie UDT jest dodatkowym atutem.

2023
@szukający

Na stanowisko magazyniera nie jest wymogiem koniecznym posiadanie UDT lecz dodatkowym atutem, wiec jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie aplikuj.

Yyy

Witam, czy można się zatrudnić stale na jedna zmianę? Pozdrawiam

@Yyy

Dzień dobry, praca na magazynie obejmuje dwie zmiany 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00

zmora

Moje doświadczenie na magazynie to 25 lat ze skanerem i wózkiem w jednym palcu w tym jako brygadzista 18 lat pytanie na jaką kwotę netto można liczyć podpisujac z państwem umowę do której by doszło oczywiście po przejściu kwalifikacji?

Domitech.pl
@zmora

Dzień dobry, zachęcamy do przesłania CV z numerem kontaktowym na adres praca@domitech.pl. Chętnie skontaktujemy się i z Panem porozmawiamy.

Czy w DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. pracuje się na open space?

Put in

tak, na magazynie

@Put in

Jest hałas? Da się normalnie pracować?

Owszem spełnia! Możemy się pochwalić ponad 50-osobowym zespołem. Zapraszamy do aplikowania! :)

Panie Snake rekrutacja to proces wymagający czasu, nie zawsze uda nam się znaleźć odpowiednią osobę od razu. Słusznie Pan zauważył, że firma się rozrasta i w przeciągu kilku lat liczebność pracowników znacząco się powiększyła. Nie zatrzymujemy się więc i rekrutacja przebiega w trybie ciągłym.

Izabela

Specjaliści ds. obsługi klienta - jaka znajomość języka jest wymagana? Muszę certyfikat mieć, czy komunikatywność na rozmowie to wystarczy? I ciekawa jestem, jak ten angielski jest wynagradzany :3

@Izabela

Pani Izabelo, dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej firmie do działu obsługi Klienta. Nie wymagamy certyfikatu jeśli chodzi o znajomość języka, chociaż jest on oczywiście cennym potwierdzeniem umiejętności. Najważniejsza jest dla nas znajomość języka w praktyce.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.