Opinie o Medezin Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medezin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medezin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medezin Sp. z o.o. w Łódź

byłypracownik

Poszłam do pracy z nastawieniem, że zostanę na długo. Niestety, Po dwóch miesiącach byłam wykończona i psychicznie i fizycznie. Atmosfera w zespole kompletnie mi się nie podobała. Czułam się odseparowana i ciągle obgadywana. Każdy nawet najmniej istotny błąd był komentowany. Pani menadżer wydawała się bardzo sympatyczna i konkretna, ale potrafiła wbić szpilkę z uśmiechem na ustach, Wykazywała brak taktu. Gdyby nie jedna osoba z zespołu, to nie wytrzymałabym nawet miesiąca. Praca nie była w żaden sposób rozwijająca. Polegała na robieniu ciągle tych samych rzeczy. W zasadzie nie było to nic ciekawego. Przy pierwszej nadążającej się okazji uciekłam i była to najlepsza decyzja w życiu. Możliwe, że trafiłam do niewłaściwego zespołu, bo z tego co widziałam nie wszędzie była taka atmosfera.

@byłypracownik

No to teraz pytanko, po których działach można się śmiało spodziewać takiego podejścia, które opisujesz? Czy są tu osoby będące na bieżąco, które mogłyby się odnieść? jakie działy można brać w tym przypadku pod uwagę? Nie ukrywam ale atmosfera jest dla mnie dość ważna, lecz rozwój również

Pracuje w terenie na stanowisku PM od 5 lat. Produkty bardzo pozytywnie odbierane wśród lekarzy. Praca głównie u specjalistów i w ośrodkach klinicznych. Produkty mające wiele badań klinicznych. Świetna atmosfera. Jeżeli masz dość pracy w korpo, ale lubisz tą prace to tu się odnajdziesz. Benefity, auto służbowe do celów prywatnych, świetna szefowa na cała Polskę. Polecam

@@Julana

Nie. Można korzystać do celów prywatnych bez dodatkowych kosztów jak to w niektórych firmach jest.

@byłypracownik

A widzisz, nie masz przy tym żadnego wpływu na jaki zespól natrafisz? Dopytuję bo interesują mnie te, na które wskazujesz pod koniec. Po czym wnioskujesz, że tam akurat atmosfera była ok? może jakieś porady odnośnie tego jak lepiej trafić ktoś ma? chce od nowego roku spróbować. a tak poza tym to ile w tej sytuacji wypowiedzenie trwa?

byłypracownik

Co do zespołu to tak naprawdę nie wiedziała, jaka atmosfera będzie panować. Tego nie da się wiedzieć na etapie rozmowy o pracę. Tym bardziej, że zespół do którego aplikowałam był opisywany, jako ten z rodzinną atmosferą i bardzo przyjazny. Próbować zawsze możesz, może akurat trafisz do działu, gdzie pod względem atmosfery i ciekawości pracy będzie lepiej :)

Rysiu Nowy wpis

Cześć. kiedyś widziałem ofertę dla pracownika magazynu na Janika. Teraz gdy spoglądam na aktywne ogłoszenia to niczego w tym zakresie już nie ma na stronie. czy na ten magazyn jeszcze przyjmują pracowników?

Beata

Nie wiem czy widzieliście ale na stronie w sekcji z ofertami widnieje taka dla specjalisty ds. reklamacji i wprowadzania danych. Proszę opowiedzieć mi o tej pracy coś więcej. gdy czytam wymogi to się w nie wpisuje. Myślę czy by nie aplikować

k. Nowy wpis
@Beata

Zaaplikuj i się dowiesz. Fajna, normalna firma. Polecam.

Celina Nowy wpis

hejka, czy jest tu może ktoś kto pracuje aktualnie jako asystent działu sprzedaży telefonicznej? Interesuje mnie oferta ze strony. Nie mam doświadczenia ale podkreślają, że to nie problem i ze jakoś się chyba wdrożę. Jak tegoroczne szkolenia oceniacie

k. Nowy wpis
@Celina

Jest to stanowisko asystenckie więc pierwszy szczebel w karierze - na pewno warto spróbować swoich sił. Będziesz miała opiekuna, który wdroży Cię w nowe obowiązki. Aplikuj śmiało.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. współpracy z zagranicą w firmie Medezin Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Paulina
@Anonim

Cześć, 5 lat to już jakiś staż i zastanawiam się przy tym po jakim okresie udało się odnaleźć taki pułap maksymalny jeśli chodzi o wyniki finansowe. po jakimś średnio okresie udaje się wejść we wprawę? są może jakieś sezony które byłyby gorsze?

Ola
@Anonim

Tak szefowa jest naprawdę super!

Paulina
@Ola

Tylko na temat Szefowej się wypowiesz? A odnoście specyfiki warunków pracy itp? Co można na ich temat jeszcze napisać? Atmosfera podobno w porządku a jak współpraca z pozostałymi pracownikami przebiega?

Ola
@Paulina

Jak dobry szef to dba o warunki pracy, atmosferę i wszystko inne. Pracować trzeba wszędzie, ale w dobrym towarzystwie zawsze lepiej.

@Julana
@Anonim

A jak jest z kwestią samochodów, czy trzeba coś dopłacać do użytku prywatnego?

@@Julana

Czy Medezin Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

pracownica

Tak. Jeśli jesteś na tyle dyspozycyjny by łączyć studia z pracą na pełen etat-to tak. Polecam - ja studiuję zaocznie. Bardzo fajna firma.

ktoś

Moja przygoda z Medezinem była krótka. Niewątpliwie wyniosłam dużo wiedzy, którą po czasie doceniam. Nie uważam jednak, że była to praca bardzo rozwijająca. Polegałam na wykonywaniu tych samych czynności z użyciem kopiowania. Może odbierałabym to inaczej gdym nie czuła się tak wyobcowana i z góry oceniana w zespole, to byłoby dużo lepiej. Ogólna atmosfera w firmie była w porządku. Dziewczyny ze sprzedaży telefonicznej wspaniałe, sympatyczne, uśmiechnięte i pomocne. To samo dział HR. I może gdybym trafiła do innego działu czułabym się lepiej. Mnie zestresowana, wykończona psychicznie. Po pracy w zespole, do którego trafiłam musiałam korzystać z pomocy specjalisty. Mocno to odbiło się na mojej psychice i pewności siebie. Moment zakończenia współpracy z Medezinem pozwolił mi na pierwszy porządny oddech i wprowadził spokój. Nie będę zniechęcać, bo nie taki mam cel. Raczej przestrzegać, że nie warto w ciemno wierzyć w rodzinną atmosferę.

Do dziś myślicie, że roboty będzie tak samo dużo jak jedna Pani kiedyś podkreślała? Myślę o pracy jako specjalista ds. sprzedaży telefonicznej. Widnieje taka oferta na stronie ale zarobki z niej do końca nie wynikają. Może więc tu ktoś będzie wiedział ile w praktyce wyniosą na słuchawce?

@infinite

Pracuje w firmie kilka lat. Praca w sprzedaży jest pełna wyzwań są stawiane cele ale idzie za tym w parze współpraca i wsparcie od managera i zarządu. Jak w każdym miejscu gdzie są ludzie i obowiązki pojawiają się emocje każdy jest inny ale nie zauważyłam eskalowanych konfliktów wśród pracownikow bardziej firma dąży do rozwiązywania takich sytuacji i stawia przede wszystkim na ludzi i ich rozwój. Szkolenia wyjazdy na eventy branżowe podnoszenie kwalifikacji. Oprócz pracy w której docenia się zaangażowanie i wklad w rozwoj firmy, organizowane są integracyjne wyjazdy wspólne lunche więc o złapanie pozytywnej atmosfery i relacji nie jest trudno. Benefity i dofinansowania z zfsś są dostosowane do potrzeb pracowników i rodzin. Nie mam zastrzeżeń choć pracy dużo ale przynajmniej cele i zadania sa jasno i konkretnie sprecyzowane. Jak to się mawia wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.????

CM

Pracuje w biurze. Zespół fajny i stały od dłuższego czasu. Można zacząć pracę między 7 a 9. Fajne benefity, spotkania integracyjne. Ludzie ogólnie bardzo w porządku. Mam doświadczenia z innych miejsc pracy i tutaj nie mogę narzekać.

I.

Praca biurowa w bardzo dobrej atmosferze, pracodawca tam gdzie może stara się zapewnić pracownikowi komfort pracy czy możliwości szkoleń (np. menadżerskie, excel). Elastyczne godziny pracy ( można przyjść między 7 a 9 i wyjść między 15 a 17). Zarząd i Menadżerowie są otwarci na pomysły pracowników i ma się poczucie wpływu przynajmniej na swoje najbliższe otoczenie.

Ona

W fimie pracuje od lat (pierw Pharmapoint, potem Medezin) to co najbardziej cenię to ludzie. Roboty dużo, sporo się zmienia, ale to specyfika branży

Oaza spokoju

Pracuje w Medezin od początku jego powstania. Polecam firmę jako pracodawcę. Atmosfera w sprzedaży moim zdaniem bardzo dobra. Wiadomo, że są wyznaczone cele, ale jest to oczywiste. Zespół zgrany i wspierający się wzajemnie. Benefity znakomite. Moje dzieci zachwycone ???? To nie jest standardowe korpo. Relacje między działami też super. Polecam bardzo jako miejsce pracy.

pracownik_biura

Polecam z czystym sumieniem. Wiadomo, ze pracować trzeba wszędzie ale to jest firma z ludzką twarzą. Nie zostawi cie wtedy, gdy bedziesz miał problem. wielu osobom pomogła, dala wsparcie w trudnych sytuacjach zyciowych a wiekszość ludzi pracuje tu od lat. Biuro bardzo nowoczesne i fajne benefity. Nie jest to typowe KORPO bo nie ma wyścigu szczurów i atmosfera bardzo przyjazna.

Lidia

Jak wygląda ta możliwość rozwoju zawodowego i zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego? Szukają kogoś z doświadczeniem w pracy z konkretną grupą, np. pediatrami, czy to ma wpływ na zarobki, jeśli ktoś spełnia to oczekiwanie? Jak ogólnie wygląda praca w tym miejscu, mocno firma jest nastawiona na cele sprzedażowe? Nie ginie w tym odpowiednie podejście do pracowników?

GRK

Cześć,czy może ktoś opisać jakie warunki na stanowisku pracownik magazynowy?Jaką jest szansa na umowę na czas nieokreślony,czy jeśli pracownik przychodzi i wywiązuje się z obowiązków jest w jakoś sposób doceniany,jak z atmosferą między pracownikami?Chcialbym aplikować na to stanowisko.

Jaki jest wkład kierownictwa Medezin Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Można zdalnie pracować ?

Xyz

Bardzo nieprofesjonalnie prowadzona końcowa rekrutacja w siedzibie firmy na stanowisko sprzedażowe. To było swoiste " polowanie na czarownice" w wykonaniu sztywnej p. Prezes , zero sprawdzania kompetencji i merytorycznej rozmowy , za to przez 30 min czepianie się punkt po punkcie cv....no na tym etapie rozmów tego juz się nie robi...To zadanie HR i kier reg na pierwszym czy drugim etapie . Zmarnowany dzień i kasa na dojazd do tej firemki....po to żeby słowo w słowo pytać o to samo co na Skype. Żle to rokuje i świadczy o firmie. Rekrutacja z czasów kamienia łupanego i , chociaż akurat p. z.hr i p. kierownik reg przemiłe. Ale co z tego skoro reszta passe....

Frania
@Xyz

Kurczę, a czy podczas tej końcowej rozmowy już można było poznać chociaż warunki jakie proponują? Kasa, umowa itp? I na jakie stanowisko startowałeś? I czy koniec końców otrzymałeś info zwrotne czy też negatywnie to oceniasz?

@Julana

Witam, Jak wygląda sytuacja z samochodami służbowymi w Medezin? Można korzystać prywatnie? Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Zostaw merytoryczną opinię o Medezin Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Medezin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medezin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medezin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medezin Sp. z o.o.
  • Zbąszyńska 3