Opinie o Premium Alcohols Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Premium Alcohols Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Premium Alcohols Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Alcohols Sp. z o.o. w Reguły

kiedyśtambyl

Nie polecam tej pseudo firmy, wieczne pretensje ze storny wlascieli jak czegos nie ma na sklepie to pretensje do ciebie, żona szefa ktora udaje, ze cos wie, zero premii, pensja minimalna, zalosne i tylko dzwonia jak cos chca, jak ty cos chcesz zalatwic to cisza... szef obieca ci zlote gory...

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca c w firmie Premium Alcohols Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 9900 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

kiedystambyl

pensja minimalna jak chcesz cos osiagnać to nie tam

Jola Nowy wpis

To możliwe by kierowca jeździł na stawce minimalnej tak jak ktoś teraz niedawno wspomniał a magazynier na spokojnie zarabiał sobie do 6300 zł jak nie więcej? tam pokazało mi się w ogłoszeniu sprzed paru miesięcy. myślałam, że na przełomie roku mogły wystąpić jakieś podwyżki. były?

Administrator Nowy wpis

kiedystambyl Nowy wpis

pensja minimalna jak chcesz cos osiagnać to nie tam

kiedyśtambyl Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Premium Alcohols Sp. z o.o.?

Wino man

Poczytaj, masz wszystko poniżej

Izabela
@Wino man

Ok, poniżej jest sporo komentarzy, ale ja chciałabym dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda obecnie. Wiadomo, że wiele zależy od kadry zarządzającej, wystarczy, że przyjdzie ktoś nowy i sytuacja w ciągu kilku tygodni może ulec natychmiastowej poprawie albo pogorszeniu... Poniższe wpisy raczej nie zachęcają, bo wynika z nich, że oczekiwania są nieadekwatne względem zarobków... Atmosfera też nieciekawa... Ale może są jakieś plusy, warto podjąć pracę i samemu się przekonać, jak uważasz?

@Izabela

Komentarze wrzuca jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami, więc niczego nowego się Pani nie dowie :) Na jakie stanowisko chciałaby Pani aplikować?

Bronisław
@Agnieszka

Skoro taki wątek się rozpoczął i nie ma odpowiedzi to ja zadam pytanie :). Jestem zainteresowany pracą jako handlowiec i chciałbym dowiedzieć się, jak konkretnie wygląda praca w tym miejscu. Czy trzeba mieć doświadczenie? Jaką umowę oferujecie? Chodzi mi o takie najważniejsze informacje :) Pozdrawiam Bronisław

@Bronisław

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Proszę o przesłanie CV na adres a.pienkowska@premiumalcohols.pl. Gdy rozpoczniemy rekrutację, wówczas się z Panem skontaktuję i może akurat w tym momencie będzie Pan zainteresowany podjęciem pracy u nas. Oferujemy umowę o pracę od 1 dnia pracy. Nie trzeba mieć doświadczenia - wystarczy sumienność i chęć do pracy. PH ma do pełnej dyspozycji samochód służbowy, laptopa i smartfona. W tym momencie szukamy specjalistów sprzedaży w detalu. Pozdrawiam serdecznie.

były i miły
@Agnieszka

nie zgodzę się że komentarze pisze jedna osoba. Za to jedna osoba tzn. żona właściciela odpisuje na wszystkie negatywne komentarze chcąc się wybielić. Żona właściciela nawet nie bywa w firmie ale wszyscy na jej pensje i zachcianki muszą robić.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Premium Alcohols Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel handlowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zniesmaczeni ex-pracownicy

sytuacja wygląda tak - w tym roku "firme" opuściło kilku pracowników - każdy z nich odetchnął z ULGĄ! lubisz jak źle cie traktują? poczekaj trochę a prędzej czy później będą. lubisz płacić za straty które robią "przełożeni"? to też cie nie ominie.. lubisz pracować w warunkach rodem z poprzedniego stulecia? tu tego doświadczysz.. szanse na rozwój? poszanowanie godności? poszanowanie czasu prywatnego poza godzinami pracy? rodzinna atmosferka? zapomnij! obiecanki cacanki a potem szara rzeczywistość!

Witold
@zniesmaczeni ex-pracownicy

No dobrze, ale skoro firmę opuściło kilku pracowników, to gdzieś są ogłoszenia o naborze na zwolnione miejsca? I na jakiej podstawie pracownik ma płacić za straty - jest taki zapis w umowie?

Jak długo trwa proces awansu w Premium Alcohols Sp. z o.o.?

Agnieszka

W detalu jest to okres 3 miesiący (ze stanowiska sprzedawcy na stanowisko kierownika). Obecnie nie prowadzimy rekrutacji w przestrzeni sprzedaży hurtowej. Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o kontakt na maila a.pienkowska@premiumalcohols.pl Pozdrawiam.

Lidia
@Agnieszka

Co 3 mies, ze po tylu się awansuje czy tyle trwa awans i trzeba czekać na zmianę stanowiska pracy? Nie zrozumiałam

Nie ma ma awansów, tylko obietnice. Nikt tam długo nie wytrzymyuje.

@Anonim

Anonimie, jeśli pracowałeś z nami, to odwagi, podpisz się imieniem i nazwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć na forum, dlaczego ominął Cię awans, bo bardzo łatwo jest wydawać takie nieprawdziwe opinie anonimowo :) Nietrudno zauważyć, że powyższe opinie są napisane w tej samej formie stylistycznej i gramatycznej przez jedną osobę, ktora rzekomo u nas pracowała, a nie ma odwagi się ujawnić. Jest to bardzo nieprofesjonalne. Pozdrawiam.

Iwona
@Agnieszka

A to akurat ciekawe, że takie gorzkie żale ktoś wylewa, czyli faktycznie niektórych ominął tu awans i na pewno ktoś z firmy to napisał? To za co tak przykładowo taki awans może kogoś tak właściwie ominąć?

@Iwona

Bardzo trudno odnieść mi się do wypowiedzi osób, które wypowiadają się anonimowo. Minusem tego portalu jest to, że opinie są nieopatrzone nazwiskiem, bo tak naprawdę można wymyślić tu każdą bzdurę. Nie wiemy czy to konkurencja czy mściwy pracownik, któremu się powinęła noga, a kilku ich było :) Zakończyliśmy współpracę z jednym magazynierem po tym jak zniknęła nam w niewyjaśnionych okolicznościach paleta towaru, jeden z przedstawicieli handlowych, z którym się rozstaliśmy wszedł w nielegalny sposób w posiadanie bazy naszych klientów, których nie obsługiwał (!!!) i pracując w nowej firmie zaimportował wina z naszej zaprzyjaźnionej winnicy sprzedając klientowi produkt po cenie zakupu, by wypiąć nas z siodła (zorientowaliśmy się po fakcie, lecz na szczęście Klient zerwał z tym PH współpracę tłumacząc brak etyki w działaniach). Jeden z kierowców i magazynier ciągnęli w nieskończoność lewe zwolnienia od psychiatry jeżdżąc jednocześnie w Uberze, a innego kierowcę zwolniliśmy, bo był pod wpływem alkoholu w pracy. 2 pracowników sklepowych również zwolniliśmy w trybie natychmiastowym za picie w pracy. Nie zastanawiamy się w takich przypadkach, tylko wypowiadamy umowę. Cóż mogę powiedzieć - na pewno błędem było ofiarowanie z naszej strony zbyt dużego kredytu zaufania. Przedstawiciele handlowi nie mieli awansów tylko mnożyli swoje wypłaty - jesteśmy małą, prywatną firmą i ich wynagrodzenie opierało się na obrocie. Zatrudnialiśmy maksymalnie 3 PH w jednym czasie. Na 1 sklep zatrudniamy 2 osoby. Po 3 miesiącach wyłaniamy spośród nich kierownika sklepu. Druga, mniej zaangażowana osoba zawsze ma otwarta furtkę posiadając możliwość przejścia do innego sklepu jako kierownik. Spośród kierowników sklepu wyłaniamy nadrzędnego kierownika wszystkich sklepów. Liczę, że ktoś z wypowiadających się osób założy wreszcie jaja i będziemy mogli napisać wprost, skąd u niego poziom frustracji, bo wylewanie gorzkich żali anonimowo to żaden wyczyn, jednak mnie cieszy to, że taka osoba nie stanowi dziś z nami zespołu:) Pozdrawiam serdecznie.

Agata
@Anonim

A możesz coś więcej powiedzieć? Jakie masz konkretnie doświadczenia i ile czasu pracowałeś? Albo może i pracujesz nadal.

żart?

HaHaha praca w tej firmie to jedna wielka farsa. Prezes - właściciel, wymaga nie wie czego, obiecuje złote góry, zarobek żaden, a jeśli już, ochłapy pod stołem.... Wizja wielkiej firmy, a tak naprawdę kto uwierzy ten głupi... Żart i żenada.. NIE POLECAM x 100!!!!!!

Emilia
@żart?

Co oznaczają te złote góry, o których wspominasz? Czy chodzi o to, że podczas spotkania rekrutacyjnego szef obiecuje duże pieniądze, czy może dobrą ścieżkę awansu?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Premium Alcohols Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

aLLien

Na żadne narzędzia pracy nie możesz liczyć. Jeszcze powiedzą że nie dostaniesz premi bo sklep przynosi straty

Bogdan
@aLLien

Czyli zdarzało się już takie ucinanie premii, masakra, jakie beznadziejne metody „motywacji”. Ile zabierali?

@aLLien

W kazdym sklepie pracownik ma do dyspozycji telefon i komputer. Handlowcy pracujący w kanale dystrybucji otrzymują służbowy telefon, laptopa i samochód, z ktorego korzystają swobodnie po godzinach pracy, w weekendy. Podpisz sie z imienia i nazwiska, skoro u nas pracowales, bo mam wrazenie, ze opinie wystawia nam konkurencja i jest to krzywdzące.

Dramat!!!

Żenada!!!, Dramat!!! To wszystko prawda, telefony o 8:00 rano jaki plan, co ktoś zrobi, na koniec miesiąca brakuje kasy a jest mail czy jakieś wesela a przecież wesel nie ma. Haha. Szef w totalnej ułudzie. Zero normalnych zadań. Fikcyjnie twierdzi że robi e-commerce a nie zrobił nic, wszystko pracownicy a jeszcze to za mało... Haha jaja.. Ludzie, nie bądźcie naiwni.. To nie branża winiarska tylko firma żenady!!!

Masakra

Żenada.. Prezes?? Hahaha. Towar?? Hahaha. Dramat, wymagania jak na prezydenta, codzienne telefony, zero swobody a targety i wymagania jakby firma przynosiła kokosy. Nie Polecam, Dramat, Żenada!!!, Masakra!!!!

Dramat

Nie ma poprawy. Obiecywane złote góry a premia żadna. Wymagania jak dla Prezydenta a nic z tego nie ma. Najwyżej postawieni pracownicy, jak chorągiewka na wietrze, jak prezes zagra. DRAMAT!!! NIE POLECAM!!!

?

Jak wygląda praca handlowca, czy jest dużo delegacji odległych od miejsca zamieszkania ?

Nic to nie da

Żenada, Prezes powinien być przez małe p. Obiecywanie złotych gór, premii nie wiadomo jakich a nie ma podstawowych środków. Wszystko pod stołem, ciekawe kiedy skarbowy sie doczepi. Plany sprzedażowe nierealne czy to hurt czy sklepy własne. Atmosfera napięta, zero wsparcia od zarządzających a wymagania jak na stanowisku Prezydenta. Nie polecam!!!!

Premium alcohols =dobre flaszki. Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągły nacisk, bezsensowne pomysły i polecenia, inwentaryzacja nie wnosząca niczego. Brak jakiego kolwiek rozwoju, nerwowa i napięta atmosfera. System premiomwy opuźniony o 3 miesiące, i tak nie dostaniesz tego co powinieneś, a jak już coś Ci się uda dostać to pod stołem. Nie korzystne warunki pracy, brak minimum socjalnego. Telefony i meile od szefa co chwilę . Wynagrodzenie za nadgodziny nie istnieje. Wynagrodzenie po terminie. Jeżeli auto się popsuje to wiadomo że to twoja wina. Niezapewnienie handlowcą materiałów sprzedażowych, chore targety, nacisk na sprawowania których nikt nie czyta. Dwustronność najwyżej postawionych pracowników.

Piotrek
@Anonim

Moge sie wypowiedziec. Zawsze dostawalem pieniadze w na czas, premie wyplacane bez zarzutu, nie wiem co z nadgodzinami, bo ich nie mialem. Poprostu handlowcy musza pilnowac platnosci swoich klientow, otrzymuja co miesiac gazetki sprzedażowe, nie ma zadnej odpowiedzialnosci za samochod sluzbowy czy kompa. Faktycznie - szef czasem niecierpliwy i oczekuje wielkiego zaangażowania i codziennie dzwoni raz dziennie by spytac o plan dnia , a co piatek handlowcy zdaja raporty z tygodniowej pracy. Warunki pracy ok, bez szału ale jak zrobisz duzy obrot to premia jest na prawde spoko. A ty na jakim stanowisku i kiedy pracowales Anonimie?

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Alcohols Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Premium Alcohols Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Alcohols Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Alcohols Sp. z o.o.?

Premium Alcohols Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 298
    05-816 Reguły

Premium Alcohols Sp. z o.o.