Opinie o Shadowline Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Shadowline Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Shadowline Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shadowline Sp. z o.o. w Szczecin

AKR

Nie polecam,(usunięte przez administratora)Jak nie ma pracy wysyłają na wolne,zabierając urlopowe. Brak klimatyzacji,pracuje się przy ponad 30*,Nie ma wyjść na papierosa,wychodzą tylko nieliczni,wiadomo dlaczego ????. Ludzie bez papierów i przeszkoleń, jeżdżą na podnośnikach, stoją przy piłach i to kobiety,bez okularów ochronnych,bez słuchawek, wszyscy pracują w klapeczkach. Jak ktoś ulegnie wypadkowi to straszą żeby nie zgłaszać do ubezpieczenia,a pobierają co miesiąc dodatkowe ubezpieczenie i to nie małe. Pieniądze najniższa krajowa plus jakieś grosze premii.

AKR Nowy wpis

Okaja Nowy wpis

Są dni że jest luzik ale niektóre dni to tak gonią że pot po t.... leci. Dobrze ze teraz temperatury są niższe. Trzeba uważać bo np dziś zwolnili dobra pracownice - coś tam raz czy dwa z brygadzistka się spięła i trzeciej szansy jej nie dali.

Hela Nowy wpis
@Okaja

Wowo to jak warunki wyglądają na hali, że ten pot spływa? Jest klima, jakieś wiatraki czy inne takie kontrole temperatury? Jak jest taka praca, że az pot spływa to jest dodatkowa przerwa na uzupełnianie płynów?

Okaja Nowy wpis
@Hela

Wiatraki są ale klimatyzacji na hali nie ma:( Pewnie szkoda im kasy na prąd a fajnie byłoby ustawić sobie 20 stopni i w takiej temperaturze pracować. Prxzerwy dodatkowej nie ma ale wodę zimna nawet mamy na każdym dziale. mogli by tez się zgodzić na piwo bez alko w lodowce na stołówce. No i nie zwalniać za szybko jak dziś.

Inka75

Pracuje od niedawna i jak na razie jest OK.

@Inka75

Możesz rozwinąć pod jakim względem jest ok? Chodzi o atmosferę czy o jakieś ustalenia z umowy? Płacą tyle ile ustalone było na rekrutacji?

Kiwi

Są dni ze bywa nerwowo i dużo pracy ale generalnie nie można nie lubić pracy w tej firmie. Dużo się dzieje, nie ma nudy i fajna atmosfera

XYZ
@Kiwi

Skoro nie ma nudy, to mam nadzieję, że płacą adekwatnie obowiązków? A ta atmosfera to fajna między współpracownikami? Czy kierownictwo też jest w porządku? Idą na rękę z urlopami itp?

Kiwi
@XYZ

Zawsze mogliby płacić lepiej;) Ludzie są fajnie to najważniejsze choć czasem są spiny jak wszędzie:) Kierownictwo też OK.

Elżbieta
@Kiwi

Te spiny jakoś rozchodzą się po kościach? Ludzie tu umieją się do błędu przyznawać albo odpuszczać jakieś niepotrzebne kłótnie? Co do zarobków, skoro mogliby płacić lepiej, to jakich widełek można się spodziewać? Same podstawy u was sa czy jakieś dodatki też?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Shadowline Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy z językiem angielskim.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Akuna

Atmosfera fajna, pensje mogłyby być wyższe bo są jak wszędzie w okolicy. Ważne że praca blisko domku i w fajnych godzinach 7-15.

Byly

1. Praca za najniższa krajową czyli, plus minu (usunięte przez administratora)na rękę wraz z wyjazdówką włącznie. 2. Nadgodziny płatne 25 zl netto za godzinę.(usunięte przez administratora) 5. Kawa, herbata, mleko, cukier bez ograniczeń o ile nie zapomną kupić. 6. Woda rozstawiona na każdy dział plus kubki bez ograniczeń. 7. Owoce 2 x w tyg po 2 owoce na jedna osobę. 8. Maszyna z przekąskami w kuchni. (Płatne). 9. Urlop płatny- trzeba zostawić kilka dni urlopu w grudniu pomiędzy świetami a sylwestrem ( zamknięta firma) bo w innym wypadku masz bezpłatne od ok 5- do 7 dni. (usunięte przez administratora) 10. Praca nie jest ciężka. 11. Kamery na calej hali. (usunięte przez administratora) 13. Brygadziści całkiem ok( brak szans na obronę z ich strony) 14. Zabronione wyjście na papierosa. Można palic tylko podczas 20 min przerwy. W innym wypadku 50 zł kary. (usunięte przez administratora) 15. Integracja. Była. (usunięte przez administratora) Brak imprez. 16. Podwyżek brak. Tylko przymusowe. Ludzie ze starzem 20-30 lat w shawoline zarabiaja (usunięte przez administratora) tys netto. 17. Nie ma darmowego transportu do pracy. Jednostki mają. Nie ma dopłat do paliwa. 18. Brak kart multisport, dofinansowań i innych dodatków. 19. Przerwa 20 minut. Do toalety w międzyczasie możesz iść. 20. Telefon możesz mieć przy sobie. Słuchawki tez. Z ograniczeniami. 21. Praca 7-15 22. W szatni każdy ma swoja szafkę na kluczyk. Raczej nie kradną. 23. Pozegnanie pracownika z ponad 20 letnim stazem- ani słowa podziekowania za poswiecone 20 lat pracy na rzecz firmy. Fakt. 24. Szczere Rozmowy z szefostwem nic nie pomagaja, wrecz przeciwnie(usunięte przez administratora)

ML

(usunięte przez administratora)Kierownicy ciągle chcą tylko szybciej szybciej i szybciej, przychodzisz pracowac na jedno stanowisko a zaraz robisz na wszystkich i w żadnej czynności nie jesteś dobry, za co oczywiście opierdziel od dyrektora, ze to zle, tamto zle... Ja naprawde rozumiem, że W PRACY SIE PRACUJE, ale nie haruje i to za psie pieniadze...

@ML

A ta reszta to znaczy ile, o jakich pieniądzach mówimy? Chociaż podaj kwotę jak możesz. Będzie wiadomo wszystko, a jakieś premie są, oficjalnie lub nieoficjalnie? Pozdrawiam.

Czym w Shadowline Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

sodn

Niestety teraz szukają do biura. Ja byłam na rozmowie o prace i forma robi bardzo dobre wrażenie. Czysto, zadbanie i nawet muzyka gra n linii - tego nie widziałam w żadnej firmie dotychczas. Mam też informacje od znajomej która tam pracuje że warunki są świetne i fajna atmosfera ale podobno jest dużo chętnych na produkcje i jak zatrudnią to trzeba się starać bo zostawiają tylko najszybszych. Czekam mając nadzieje że mnie zatrudnią.

Anonimowy

Bardzo mocno radzę omijać ten zakład pracy, niestety (usunięte przez administratora)stosowany jest na każdej płaszczyźnie, nie tylko przez pracodawce, ale również przez brygadzistów, ludzi z którymi się pracuje. Krzyki i groźby od brygadzistów są na porządku dziennym, za przyzwoleniem pracodawcy. Praca może i nie jest najcięższa, ale atmosfera wręcz okropna, jeśli pracy jest dużo, pracodawca bardzo dosadnie nakazuje pracownikom robić nadgodziny. W druga stronę oczywiście tez to działa, jeśli zamówienia spadają, to potrafią grozić utratą pracy pod byle pretekstem. Brygadziści, to ludzie trzymający jedynie stronę pracodawcy, niestety na nich tez nie można liczyć, jeśli będą mogli to sami doprowadza człowieka do odejścia z pracy, tyczy się to nawet członków własnej rodziny. O wynagrodzeniu nawet nie wspomnę. Wypadki przy pracy są bardzo mocno ukrywane, nawet pracodawca nie poczuwa się w żadnym stopniu do odpowiedzialności. Zasada jest prosta jeśli się nie podoba - to do widzenia.Dla bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego polecam omijać ten zakład pracy.

@Anonimowy

Omijanie omijaniem, ale czy ktoś podjął jakieś kroki z zatrudnionych? Żeby coś się zmieniło po prostu, przecież nie każdy się zwolni, prawda? Ciekawe, jak rotacja wygląda przy tym. Często się zmieniają ludzie?

GK88

Firma jak firma. Praca jak praca. Pracować trzeba. Płacą jak wszędzie w okolicy. Atmosfera fajna. Ludzie fajni. Najważniejsze że nie jest to praca na zmiany. Weekendy wolne. Dostajemy owoce, kawe itp.

Małgorzata
@GK88

To co wyróżnia tą firmę spośród innych, skoro piszesz że płacą jak wszędzie w okolicy? To, że nie ma zmian właśnie? A jakieś szkolenia branżowe firma oferuje? Albo integracje?

KZ
@Małgorzata

Najważniejsze że praca blisko domu i na jedną zmianę. Fajni ludzie i atmosfera. Trzeba się szybko i dużo nauczyć aby zostać po okresie próbnym.

Izabela
@KZ

W jakich godzinach ta praca jest? Jeśli możesz napisać to ciekawi mnie kto szkoli podczas tego okresu próbnego? W jaki sposób to potem weryfikują?

Basia
@Izabela

Praca 7-15. Szkola na próbnym. Trzeba szybko się nauczyć się wielu rzeczy. Jak po miesiącu pracujesz niewiele wolniej od starych pracowników to cię zostawią. Jak pracujesz dużo wolniej to nie przedłużą umowy.

Izabela
@Basia

To szkolenie jest na tyle dobre że można wyrobić normy tych starych pracowników? Pisali że płacą jak wszędzie - to znaczy ile? Jakie stawki proponują teraz nowym pracownikom?

Szukam pracy w mieście Stargard. Zainteresowała mnie oferta firmy Shadowline Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3400 ?

Lobo

Chyba brutto,nie dostaniesz tyle na rękę.

Lobo
@Lobo

Nie polecam tej firmy ręka rękę myje za dużo kapusia tam jest dołki kopane są każdy sobie.

Nie

Nie. Najniższa krajowa. Więcej nie dostaniesz. Ewentualnie premie wyjazdową, skromną.(usunięte przez administratora)

@Nie

Można podpytać o potencjalną wysokość tej wspomnianej premii? Te soboty też by mnie interesowały, jak są wyliczane?

@Karolina

Soboty płacone są w euro tj 100 eu. . Teraz, po podwyżkach to ok 4500 na rękę za miesiąc plus premie karta multisport i dostęp do większości lekarzy prywatnych. Co 3 miesiące imprezy integracyjne.... Oprócz tego soki owoce kawa itp kiedy chcesz o ile chcesz

Rozbawiona
@Marcin

Panie Marcinie te 4500 to chyba koszty zakładu ponoszone na pracownika w całości ???? a i tak jest kawa,do lekarza chodzimy sobie prywatnie,na siłownię też a imprezy raczej w weekendy ze swoimi znajomymi robimy. W euro to chyba wychodzi 638.

Kolega Marcinów

Siemka. A wiesz ilu Marcinów pracowało tu a ilu jest teraz ???? Podaj pierwszą literę nazwiska Marcina lub ksywę i wszystko się wyjaśni.

@Rozbawiona

o czyli kawa jest. to wracając do tej kasy ostatecznie interesuje mnie rozstrzygnięcie tych 4,5 tys. jak to w praktyce powinno wyjść?

OKM
@Karolina

4,5 na renke za pracę fizhczna to chyba w żadnej firmie w okolicy nie płaca? Pracuje obok u rolnika, jest ciężko ale jak żniwa - tu można nieźle zarobić ale pozostałe miesiące szału nie ma. Zastanawiam się nad sprobowaniem w tych oknach. Sąsiadka pracuje i nawet chwali tylko mówi ze trzeba sie pilnowac - jak jests za wolny to na próbnym od razu nie przedłuzaja.

@Marcin

Dostęp do lekarzy, w sensie coś jak Luxmed? A co do tej kawy, to od razu przyszła mi na myśl kwestia godzin i przerw. Ile jest tych drugich na ile godzin (po ile pracujecie)?

KZJ
@Danuta

Hmmm jak w każdej firmie - 8 godzin dziennie i przerwa 20 min po 4 godzinach. Znasz firmy gdzie więcej przerw jest?

Jakie warunki pracy są w Shadowline Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Biurowy?

Jak w każdym zakładzie jest szatnia i stołówka,nie przebieramy się w samochodach ani tam nie jemy ????Co do dojazdu to kwestia dogadania się z szefostwem.

Pysia

Szybko szybciej i jeszcze szybciej. Tak wygląda praca - nawet dla nowych. Pracowałam w wielu firmach ale nigdzie takiego tempa nie było. Na szczęście po niecałym miesiącu udało mi się odejsc bez problemów i od jutra zaczynam normalną pracę w sklepie. Ludzie fajni więc ich pozdrawiam. Pyśka.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Shadowline Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant?

SL

Zapraszamy na rozmowę.

@SL

Ja mam pytanie. Szukam pracy. Tylko chciałabym wiedzieć jakie trzeba mieć doświadczenie jako serwisant?

Zuzanna

Hej wiecie coś o pracy jako Kierownik techniczny? Macie info o rekrutacji, jak jest sprawdzany czy testowany kandydat? Są jakieś zadania rekrutacyjne?

SL
@Zuzanna

Zapraszamy na rozmowę :)

JoJa

Pracowałam w kilku firmach a w tej jest ok. Szału nie ma pracować trzeba - brygadzistka za bardzo che się przypodobać dyrektorowi i stale karze nam szybciej pracować. Wypłatę przelewają na czas. Są owoce i kawa. Mile widziane aby pensje podnieśli. W automacie mogłyby być jakieś kanapki a nie same słodycze.

Kazba

Pracuje tam mój kuzyn -od pól roku i bardzo sobie chwali. Złożyłam Cv. byłam na rozmowie - bardzo nowocześnie to wygląda. Obiecali mnie przyjąć w pierwszej kolejności ale mówi że najwcześniej w styczniu. Praca blisko domu i fajne godziny.

Kamilka
@Kazba

To cudownie

Kamilka
@Kazba

Ponoć płacą w euro.

KiWi

Z uwagi na przeprowadzkę zmieniłam pracę i po 2 tygodniach już żałuje że nie pracuje w Shadowline. Super atmosfera i warunki. Bardzo polecam tą firmę. Gdybym tylko mogła to wróciłabym. Złe opinie - zwalniają najgorsze/leniwe osoby a ci zawsze obwiniają wszystkich tylko nie siebie.

@KiWi

Socjal leży,tylko na święta coś jest i to wg uznania.Fajnie by było gdyby zrobili coś więcej jak w większości firm.

Uśmiałem się
@KiWi

Przecież dojazdy są darmowe,więc nie ma problemu by wrócić jak tu tak wspaniale,ludzie jeżdżą że Szczecina i Pyrzyc wspólnym busem więc co stanęlo ma drodze by odchodzić?Chyba komentarz fejkowy????

To słabo jeśli faktycznie leży. Ale skoro uważacie, że fajnie byłoby coś na święta zorganizować to nie możecie pójść spytać czy by nie dali rady? O dziwo czasami rozmowa też może coś wskórać

@Uśmiałem się

A pomyślałeś że mogłam z się przeprowadzić kilkaset km dalej? Szkoda że Ty się nie przedstawisz. ciekawe skąd taka straszna krytyka?

KiWi

Fakt, poza owocami i kawą oraz świętami nie ma jak w niektórych dużych firmach dofinansowania np do wakacji:(

@KiWi

A skoro o dużych firmach mowa to ile tu osób w zasadzie pracuje?

Czy w Shadowline Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie. Jest gorzej niz było. I nie zanosi sie na lepsza prace.

JPPPP

Miej pracy i miej zamuwien. jest ok, tzeba uwazac bo wszystkich wolno o złe pracujących zwalniają.

????
@JPPPP

Jaki poziom taka odpowiedź. Jak widać firma przyjmuje również ludzi z ograniczeniami. ????????‍♂️????‍♀️

Zostaw merytoryczną opinię o Shadowline Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Shadowline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shadowline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shadowline Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Shadowline Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kniewska 1
    70-846 Szczecin