Opinie o Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. w Police

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. w Police

Renia Nowy wpis

Partnera interesuje zatrudnieni jako monter. Doświadczenie wskazane jest jako mile widziane. on je jednak posiada. Zastanawiamy się czy jest w ogóle sens by aplikował pod względem zarobkowym. Czy proponowane są lepsze stawki tego typu kandydatom?

Pracownik ZWiK POLICE Nowy wpis

Pracuję w ZWiK Police Sp. z o.o. Umowa o pracę na pełen etat, pracuję w godzinach pracy od 7.00 do 15.00. Osobiście dla mnie praca jest interesująca, pozwala na pogłębianie umiejętności w ramach danego stanowiska. Praca wymaga, jak zapewne w każdej innej instytucji, działania w oparciu o przyjęte regulaminy i zasady. Na stanowisku muszę kierować się dokładnością. Warunki pracy dają poczucie stabilności, choć za ceną za takie poczucie jest konieczność akceptowania, przynajmniej w moim przypadku, wynagrodzenia które jest dość odległe od ideału. Jest to dobra oferta dla osób które będą w stanie funkcjonować w strukturze organizacyjnej, wg przyjętych procedur.

Administrator Nowy wpis

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Informatyk. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Zuźka Nowy wpis

dzień dobry. :) widziałam właśnie dostępna ofertę dla Specjalisty ds. Zamówień Publicznych i In-House. w treści wskazano, że pożądane są umiejętności i doświadczenie ale nie dookreślono konkretnie ich zakresu. Czy staż pracy wpłynie na proponowana podstawę?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Automatyk? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa w Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk? Z iloma osobami się rozmawia? 19 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Bulbul

Zazwyczaj rozmowa odbywa się z jednym z dyrektorów pionu, w zależności na jakie stanowisko się aplikuje.

Czy w Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Bulbul

Nie, zawsze zawierane są umowy o pracę.

Damian

Fajny zakład i mili współpracownicy, jestem byłym pracownikiem i nie mogę powiedzieć nic złego, chętnie bym wrócił, ale zarobki są nieadekwatne do wykonywanej ciężkiej pracy, oceniam 9/10

@Damian

To ile godzin dziennie się pracuje i czemu jest tak cięzko?

Damian
@Anna

osoba która pracuje za biurkiem, lub po prostu kobieta która nie nadaje się do fizycznej pracy, tego nie zrozumie, więc pozwolę sobie nie rozwijać tego wątku, pozdrawiam

Przemek

Czy sytuacja w firmie się poprawiła? Od podanych przez Państwa sytuacji minęło trochę czasu.

Sławomir
@Przemek

A na jakie stanowisko chcesz aplikować w ogóle?

Fragola

W tej firmie od lat dzieje się źle. Za poprzedniego szefa wcale nie było lepiej. Też był (usunięte przez administratora) zwolnienia a nawet sprawy w sądach zakładane przeciwko pracodawcy. Co do Covida - jeżeli ktoś twierdzi, że nie istnieje to dlaczego jesteście ciągle zamknięci na 4 spusty? Do zakładu nie wejdzie żaden klient czy interesant. Urząd Miejski już się dawno otworzył a u Was covidoza szaleje w najlepsze.

sołtys

pracownicy z wydziału wody z tanowskiej to jakieś nieporozumienie, jest tam dwóch lub trzech starszych panów, chyba brygadziści którzy mają dużą wiedzę i wszystko ogarniają, reszta to chyba z piekarni przyszła do tej pracy, jak ich zabraknie to ten wydział upadnie

Mirek

Chciałbym zatrudnić się w zwik Police ale słyszałem że pracownicy odchodzą z firmy. Podobno prezes jest despotyczny. Czy to prawda?

Agata
@Mirek

Despotyczny to mało powiedziane. On jest psychiczny.

Sławomir
@Agata

Hej, ile już pracujesz w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Police? Czy możesz powiedzieć coś o zarobkach w tej firmie? :) Ile dają tu na start i co jaki czas można się starać o podwyżki? Czekam na Twój wpis! :)

Agata
@Sławomir

Płace zależą od stanowiska. 2000 - 2500 na start. Za żadne pieniądze.

Mientus
@Agata

Popieram w stu procentach, a przez to atmosfera w całej firmie wręcz "wspaniała". Całe zgorzknienie przychodzi z góry.

Kamil
@Agata

Czyli na początek w okolicach najniższej krajowej. Nie brzmi to zbyt optymistycznie. A jak jest później, po okresie próbnym? Jest szansa na podwyżkę? Dają coś więcej?

Mors
@Kamil

Nie ma szans na podwyżkę.

Oleksy

Prezes zabrał stażowe, regularnie zabiera premię. Ciężko pracuje się w takiej firmie. Jesteśmy zastraszeni. Niektórzy już nie wytrzymują. A wszystko za zgodą burmistrza bo cyferki się zgadzają. Na te cyferki pracują ludzie Panie burmistrzu i to nie jest zasługa Prezesa.

Aleksandra
@Oleksy

Z jakiego powodu zabierane są premie w ZWiK Police? Chodzi o to, że zostały zabrane i w ogóle ich nie ma? Czy po prostu są jakieś jasno określone zasady, przez które można taką premię stracić?

Odessa
@Aleksandra

To że jest w regulaminie napisane za co możesz mieć zabraną premię to tylko paragrafy pod które możesz podpiąć wszystko. Po to jest zrobiony ten regulamin. I tak o wszystkim decyduje jego świętobliwość. Sprzeciwisz się mu?

@Aleksandra

Czy jeżeli zabiorą komuś tą premię to można się odwołać od tej decyzji do jakiejś komisji albo coś w tym rodzaju?

Aleksandra
@Odessa

Hm, ok. A jak często w ZWiK Police się to zdarza, że premie zostają zabierane? Kto może być o to spokojnym? Czy zabierana jest wtedy cała premia, w całości? Czy odliczane są od niej jakieś kwoty?

Mietek
@Aleksandra

Aleksandra, chciałabyś zatrudnić się w zwik police?

Marianna

Od czegóż by tu zacząć? W sumie od góry, bo chyba tam tkwi problem i chyba nawet jedyny. Pewnie znajdą się inne sprawy, które można by było naprawić w tej firmie i tacy co nie lubią drugich ale odkąd nastał nowy zarząd w zwik police to nie w tym problem. W myśl powiedzenia, ryba psuje się od głowy wydaje mi się że zachowanie innych, te złe zachowanie, wynika z przykładu i nagonki jaka leci z góry. Tu chcę podkreślić, że mówiąc nagonki mam na myśli dezorganizowanie pracy podległych sobie pracowników niekompetencją pana prezesa. Aż dziwne że wpisuje pierwszą opinię o zwik police. Na dzisiaj przykład wyśmienitego zarządzania pana prezesa. Otóż w momencie kiedy pandemia tak naprawdę się rozkręca pan prezes stwierdził: DO ROBOTY WSZYSCY DARMOZJADY. Pal licho tą pandemię. Nie chodzicie do roboty a muszę wam płacić a tego nie mogę znieść. Więc nieważne, że ktoś może umrzeć albo w najlepszym wypadku zachorować. Macie chodzić do roboty. A wszystko przecież działa, wszystkie sprawy są załatwiane pracując w rotacyjnie ale to nieważne. Ważne jest żeby zaspokoić pan prezesa żeby się nie denerwował bo tego chłopina nie lubi. Do następnej opinii drodzy pracownicy obecni, przyszli, niedoszli i takie tam.... Pozdrawiam :)

@Marianna

Witaj Marianno, czy sytuacja w firmie uległa zmianie? Jak radzą sobie w dobie pandemii w 2021 roku? Zastanawiam się, czy firma wprowadziła w życie zasady bezpieczeństwa oraz obostrzenia?

@Magdalena

Magdaleno w naszej firmie nie ma pandemii. Przestraszyła się Prezesa. No dla świętego spokoju Szefo zakazał wychodzenia z pokoi. :))))

Gruba Żaba

...

JohnyBravo

Cóż tu napisać o Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Police Sp.z.o.o. żeby zgodnie z wymogami serwisu było merytorycznie.... Kiedyś to był fajny zakład, fajny szef i fajni ludzie. Teraz zostali ludzie, którym coraz ciężej jest znosić fochy i histerie szefa. I zakład już nie jest fajny. Jeśli planujecie się tu zatrudnić pomyślcie czy warto się stresować mierząc linijką odległość pieczątek na pismach od dowolnie wybranej przez pana prezesa krawędzi czy słuchać jakimi jesteście debilami i imbecylami. To tak dla przestrogi. Pozdrawiam i nie polecam.

@JohnyBravo

@JohnyBravo, czy dalej pracujesz w firmie? Mógłbyś się odnieść do kwestii wynagrodzeń? Czy jak pracownik ZWiK mam szansę na "godziwą" pensję? Na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś?

Kamil
@JohnyBravo

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o firmie. Czy obecnie coś się zmieniło? Praca w przyjaznej atmosferze jest bardzo ważna więc chciałbym to wiedzieć. Pracodawca organizuje wyjścia firmowe żeby pracownicy się ze sobą zintegrowali i dzięki temu byli bardziej zmotywowani do pracy?

@Kamil

Kamil. Atmosfera to u nas jest ale cmentarna. Zapraszamy do nas. Fajnie jest widzieć miny nowych pracowników po paru tygodniach pracy. Takiego poziomu absurdu jeszcze nie widzieliście ale co tam. Dawajcie do nas. :)

@Magdalena

MADZIA. Przygotuj się na godziwe przyjmowanie buty szefa.

Veronika
@Marianna

Widzę że macie problem z Prezesem. Do nas do gminy też wchodzi jak do siebie i się rządzi. Ale nie martwcie się burmistrz już wie o wszystkim i podobno czeka na jego potknięcie.

Oleksy
@Marianna

Dokładnie tak. Zgadzam się.

MarkTom
@Marianna

Tatuś pracę załatwił. Prezio pozbył się z zakładu ludzi z większymi kompetencjami i wiedzą niż on sam. Za młodu na podwórku (usunięte przez administratora). jony zaś jako dorosły pseudo yntelygent się odgrywa. Słaby zawodnik. Panie Zielniku karma wraca :)

Grzegorz
@MarkTom

Zgadzam się - ten człowiek całą firmę traktuję jako swoją własność , własciwie nie jest potrzebny mu nikt nikt więcej bo i tak wszystkie decyzje podejmuje on i tylko on. Gdyby jeszcze miał o nich jakiekolwiek pojęcie.... A tak cała firma jest zastraszona , wynagrodzenia ucinane wybiórczo i bezzasadnie i wszystko dąży do nieuchronnego upadku. Jeśli możecie iść do pracy gdziekolwiek indziej - chociażby do Żabki czy na stacje - będzie 100razy lepiej niż w zwik police ,a i pensje dostaniecie taką na jaką się umówiliście. Że też burmistrz tego nie widzi co dzieje się w tej firmie.

Magdalena

Prośba do osób zatrudnionych w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Police : https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-regulacji-prawnych-sieci-urzadzen-i-nieruchomosci,praca.gov.pl9ea14d4d168a625d22b6161886f2de04,police- przeglądam tą ofertę pracy na stanowisku Specjalisty Ds. Regulacji Prawnych i zastanawiam się nad zakresem obowiązków? Czy startując z tego stanowiska mam szansę na jakąś ścieżkę kariery w tej firmie?

@Magdalena

Cześć Magdaleno. Wybacz że dopiero teraz odpisuję. Nie chcę Cię straszyć więc niech fakty powiedzą same. Jedyną pozytywną osobą z dyrekcji jest dyrektor w Twoim pionie i tyle by było w kwestii dobrych wiadomości. Reszta to (usunięte przez administratora) które gotuje Prezio. Spodoba Ci się. Jest gość czarujący. Ścieżka kariery? Jak będziesz przytakiwać i dziękować za obelgi od niego to oczywiście jest szansa że w nagrodę zabiorą Ci premię. Ta nagroda jest wyjątkowo często stosowana. Powodzenia.

Sergiusz

Zgodnie z przedmówcami, praca w tej firmie przypominała kabaret. Procedury wewnętrzne i decyzję kierownictwa opowiadałem na spotkaniach ze znajomymi jako najlepsze żarty... Poprawianie pism po 5 razy, z powodu zwiększenia wcięcia w akapicie, bądź zagiętego rogu kartki, obcinanie pensji za wydrukowanie czegoś na zwykłym białym papierze /dozwolony wyłacznie jest typu pupuś ekologiczny, za inny karają/, czy też za szafkę na długopisy nie zamkniętą na klucz. Ludzie pracujący są tam zastraszeni odchodząc pozywają firmę o (usunięte przez administratora) a Prezes w odwecie pozywa byłych pracowników. To była komedia i farsa. Atmosfera w firmie nie istnieje takie pojęcie... Ludzie którzy mieli jakiekolwiek pojęcie o pracy i inne zdanie niż szef usunięci. Zero jakiejkolwiek stabilności bo zawsze może nastąpić przeszukanie szafek i odkryty w niej (usunięte przez administratora)dlugopis lub ryza papieru a przecież wczoraj pobrałeś nowe - wyłudzasz i kradniesz. O większości firm na gowork pisze się źle ale w ZWIK Police nie jest źle, to poważnie jest dom wariatów a normalni ludzie którzy tam zostali czekają w nadziei wyłącznie na to że zmieni się nieomylny pacjent nr 1 tego szpitala - Wódz.

zainteresowany

Czy jest jakiś powód, że nie korzystacie z forum dla pracowników? Warto starać się o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. - Police

• Jak się pracuje w Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.?

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Grzybowa 50
    72-010 Police

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.