Opinie o Grandhome Poland Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grandhome Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grandhome Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grandhome Poland Sp. z o.o. w Świdnica

Elmira

Pracowałoby się lepiej gdyby liderów dobierano nie poprzez ilość donosów a raczej przez uczciwy konkurs czy rekrutację. Oby przełożeni mieli teraz dobry plan na oczyszczenie atmosfery na drewnie bo już widać rychły koniec. Na ten moment nie polecam niestety.

Zoja
@Elmira

@Elmira donoszenie i sianie zamętu to domena niektórych pań na drewnie i kopanie dołków pod nowa liderką i donoszenie na nią do dyrektora

Agawa

Beznadziejna tyra za nędzne grosze! ludzie zaczynają się nie trawić. Nie na taką robotę sie pisałyśmy kilka lat temu. Sami dwulicowcy i lizusy, polityka zakładu (albo widzimisie lidera) zniszczyły całą atmosferę i sens pracy tutaj. Chyba już każdy szuka czegoś innego wiec to mówi samo za siebie. Nie ma dnia, żeby ktoś na kogoś nie wyskoczył z bluzgami.

???
@Agawa

Hej, czyli wolałabyś, żeby premie były adekwatne do wyników?

M

Dobrze mi się pracuje w Grandhome Poland, większość współpracowników jest super, duże zadowolenie z pracy

Zainteresowana
@M

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy na produkcji ? Jakie warunki finansowe?

Zadowolona

Na Drewienku super :) Mamy fajne dziewczyny i chłopaków :) Jestem megaa zadowolona :) Pierwszy raz pracuje w takiej super firmie ! Polecam

Brajan

Co się w takim razie zmieniło w firmie przez te ledwo pół roku? Jak tu jest z kasą?

Bronek Nowy wpis

Wszyscy piszą że na produkcji mało płaca. Chciałem się załapać do roboty ale trochę zniechęca mnie ta niska stawka. A co z benefitami? Prócz pakietu prywatnej opieki medycznej dają coś jeszcze atrakcyjnego dla pracowników?

Chce dostać się na produkcje. Słyszałem że praca jest przy produkcji rolet okiennych a mam w tym już doświadczenie. Z benefitów to tylko pakiet prywatnej opieki medycznej czy dorzucają coś jeszcze np. na lato grusze? Chętnie posłucham.

Helena
@M

Duże zadowolenie z pracy, brzmi nieźle. Jaką umowę można dostać na początek pracy? Jest jakiś okres próbny? Stawka godzinowa na początek jak się prezentuje?

Ela
@Helena

Jak chcesz dobrze zarobić to proponuję korpo 3 zm lub 4 brygadowka, dodatki z nocki, dojazdy i inne benefity. Będziesz mieć szczęście to dostaniesz w końcu umowę przez zaklad i na czas nieokreślony.

Dorota
@Ela

A jak wygląda ten benefit w postaci dojazdów? Firma dopłaca do tego czy załatwia transport? I dajcie znać też ile wynosi dodatek za nocki?

@Dorota

Myślę, że Eli chodziło o to, że w innych firmach tak jest, bo w Grandhome nie ma nocek ani dopłaty do dojazdów. Nie ma też czterobrygadówki, przymusowych sobót czy niedziel i problemu z urlopem :) No i jest umowa o pracę bezpośrednio z firmą.

Kubi

Na to odpowiedź mogą znać jedynie pracownicy. A osobie z poza firmy, to na co radziłbyś zwrócić szczególną uwagą w sytuacji rozmowy rekrutacyjnej? W jaki sposób, tak enigmatycznie określone zachowania jednej osoby, wpływaj na komfort pracy pozostałych?

Karo
@M

To ile jest konkretnie zmian i jak to godzinowo wychodzi? Można wnioskować o urlop kiedy się rzeczywiście chce, kiedy ustala się urlop letni? Ty tu pracujesz?

Zainteresowana Nowy wpis
@M

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy na produkcji ? Jakie warunki finansowe?

Klara

Hejo, czy to prawda, że pracownicy posiadają nagranie gdzie przełożony zleca pracę chłopakowi na maszynie wyłączonej z użytku i chcą go pokazać inspekcji pracy?

Helena Nowy wpis
@Klara

Nie wiem, o co chodzi, ale to brzmi tak niezbyt bezpiecznie. Jak sa takie maszyny wyłączone z użytku, to kto o tym decyduje, właśnie PIP, inspektor BHP czy szefostwo? Wgl dajcie znac, czy są jakieś konsekwencje, jak taka maszyna i tak jest wykorzystywana do pracy.

Firma Grandhome Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. logistyki i zaopatrzenia. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Xd
@Agawa

Podziękuj ludziom z którymi pracujesz. Lider ustala normę a one robią kilka sztuk więcej? Po co ? Skoro ludzie na piłach mają normę i o 13 siedzą, to montaż widzę czegoś nie ogarnia . Nie każdy nadąży. W tym zakładzie dobre czasu już były.

Edi
@Xd

Problem nie jest lider ,czy dyrektor produkcji świetni fachowcy .Problemem są sami ludzie na montażu. Szczególnie dwie osoby ,które perfidnie w dalszym ciągu mącą .Dziwi mnie skąd w tych ludziach tyle nienawiści i zawiści ......Nie pasuje szefostwo ,zarobki ,proponuję zmienić pracę.

szczotka
@Edi

Racja i nie racja, co do montażu to się z Tobą zgadzam ale co do fachowości przełożonych niestety nie mogę się zgodzić bo są to ludzie ewidentnie nieobiektywne. A co do zarobków to same i sami decydujemy czy za minimalną krajową warto dawać maximum z siebie czy może to zrównoważyć.

@szczotka

Cześć, ale ta najniższa krajowa to jest dla wszystkich/ Jak ktoś przychodzi nowy do pracy, to dostaje najniższą i każdy, kto pracuje tu nawet kilka lat, to też ma najniższą? A może firma tym pracownikom ze stażem oferuje np. premie stażowe lub coś podobnego?

@Agawa

A macie ustalonego reprezentanta pracowników? Niech porozmawia o podwyżkach. Jeśli faktycznie te pieniądze takie kiepskie to czemu ludzie się nie zwalniają?

ULU
@Samispecjaliści

Najniższa krajowa co do złotówki na umowie, dodatkowo premia 700 zł brutto. Ciągłe przekładanie podwyżek, miały być w czerwcu później okazało się że będą w grudniu a finalnie nie dostałyśmy nic. Reprezentant? A po co skoro ciągłym wytłumaczeniem jest to, że trzeba ładować pieniądze w rozwój firmy. Nikt nic więcej nie usłyszy. Ciągle ciśnięcie o nadgodziny, a dla osób, które na nich zostają żadnej taryfy ulgowej, nawet w postaci uśmiechu lub podziękowania od lidera. Zwalanianie pracowników, za to że ktoś jest dłużej na zwolnieniu lekarskim niż ktoś sobie wymyślił. Lada moment ludzie będą się zwalniać, bo w takim cyrku, gdzie zarobki są marne, panuje (usunięte przez administratora) ciężko wytrzymać dłużej niż kilka/kilkanaście miesięcy.

@ULU

Ciężko się to czyta... Naprawdę współczuję... Braku zaradności i ogarnięcia... Jak mi praca nie pasowała i nie dostałam podwyżki to ją po prostu zmieniłam. Co Cię tu trzyma, skoro jest tak beznadziejnie? Czego oczekujesz w podziękowaniu za płatne nadgodziny? Czerwonego dywanu, płatków róż i uścisku ręki prezesa? Jest mnóstwo firm dookoła, spróbuj swoich sił gdzieś indziej. Może jak powdychasz trochę oparów i posiedzisz w hałasie, to docenisz co miałaś. A odnośnie zwalniania - po co pracodawcy pracownik, który chodzi ciągle na lewe L4? Nie dosyć, że to oczywiście dodatkowe koszty to trzeba go zastąpić na stanowisku, zatrudnić być może nowego. Piszę o tych co biorą dwutygodniowe L4 na katar, nie o tych którym naprawdę coś dolega. A odnośnie premii - może trzeba się bardziej przyłożyć do pracy? Ja mam większą premię. Może Tobie obcięli za L4?

ULU
@Pani Dobra Rada

Zapewniam Cię droga koleżanko, że nie brakuje mi ogarnięcia jak to ujęłaś. Zaczynając od tego, że napisałam o zarobkach i atmosferze panującej w pracy dla osoby piszącej wyżej, która zapewne zastanawia się czy złożyć podanie do naszej firmy, niekoniecznie żeby się żalić. Kontynuując, za nadgodziny oczekiwałabym dla przykładu chociaż odrobiny życzliwości, bo lider potrafi kilka razy w ciągu jednego dnia przyjść i zapytać czy dana osoba może zostać, finalnie ktoś się godzi na nadgodziny i na następny dzień jest to samo i tak w kółko. Jednak jak dana osoba chce wziąć urlop tak łatwo już nie jest. Więc nie, nie oczekuję dywanu ani płatków róż ale zrozumienia przede wszystkim, bo po pracy każdy ma swoje życie, a wyżywanie się na swoich pracownikach, dawanie ich na nielubiane przez nich stanowiska, dlatego że odmówił zostania po godzinach jest trochę nie na miejscu, nie uważasz? Z tego co wiem, wyleciały nie tylko osoby, które brały zwolniania na tzw katar, niestety może były to decyzje podejmowane zbyt pochopnie czy nie wiem jak. Dodatkowo mogłabym dołożyć do tego, że za osoby zwolnione nikt nowy nie przyszedł, a norma w ciąż rośnie, zajechać się można. Do twojego ostatniego komentarza dotyczącego premii, rzeczywiście źle napisałam bo jest odrobinę więcej, mój błąd. Dlaczego się nie zwolnię? Bo lubię tę pracę, oraz ludzi, z którymi pracuję. Jednak tyrać za tak marne grosze nie jest łatwo, zwłaszcza jak ktoś ma rodzinę kredyt i inne zobowiązania. Kończąc mój wywód uważam, ze w tym miejscu powinny wypowiadać się osoby zatrudnione na stanowisku pracownik produkcji, nie biurowy czy inny. Bo tak na prawdę osoby które mają nad sobą lidera mogła adekwatnie odpowiedzieć kandydatom aplikującym na te stanowiska :) pozdrawiam serdecznie i śle całusy

Doma

Wy co środę macie te zebrania? Po co w ogóle one są organizowane? Rozumiem, że pracownicy mogą powiedzieć o swoich sugestiach, ale o czym mówią przełożeni?

@ULU

Jak już chcesz komuś pomóc w podjęciu decyzji gdzie pracować, to pisz prawdę. Pracuje się dobrze, dla tych którzy chcą pracować, a nie kręcić wałki. Za nadgodziny dostajesz kasę, więc to chyba najbardziej motywujące. Nie chcesz, nie bierz. Masz w umowie przypisane stanowisko pracy? Pracownik produkcji pracuje (Uwaga!) na produkcji... Więc pracujesz tam, gdzie lider Ci powie. Jesteś potrzebna na innym stanowisku, to idziesz, a co powiesz "Nie pójdę, bo nie lubię?" Nie bądź śmieszna... Skoro piszesz, że lubisz tą pracę, to ją szanuj. Jeżeli dla Ciebie płaca minimalna + 800 zł premii za pracę raczej lekką i niewymagającą to marne grosze, to nie wiem jak Ci dogodzić, tutaj chyba Ci nie pomogą... Życzę powodzenia i sukcesów zawodowych :)

Nowy pracownik
@Pani Dobra Rada

Jak jest ze zwolnieniami pracowników, gdy sezon się kończy i jest mniej pracy ? Czy mozna liczyć na stabilną pracę ?

wierzbniak
@Pani Dobra Rada

Widzę, że wiele was kosztują pseudo inteligentne wypociny i wymyślanie pozytywnych argumentów. Jeżeli już się bawimy w finansistów to do pensji nie dodawajmy premii bo to jest sztuczne zawyżanie zarobków. Premia to premia czyli coś co raz jest a raz może tego nie być, więc jakby nie patrzeć to faktycznie jest minimalna krajowa. Zwalnianie doświadczonych za chorobowe i szukanie na siłę nowych to błąd który wyjdzie pewnie po czasie.

###
@wierzbniak

Będąc pracodawcom trzymał byś (nawet doświadczonych) ludzi którzy notorycznie chodzą na L4 i tym samym dezorganizują ciąg produkcyjny ?

@wierzbniak

Ciekawe co piszesz... "Sztuczne zawyżanie zarobków"... Ja z chęcią przygarne za ciebie, skoro są ci niepotrzebne. A tak z ciekawości - kiedy nie dostałeś premii? Po co komu tacy "dobrzy" pracownicy, którzy są tylko na papierze, a fizycznie ich nie ma... I później jest rotacja na "nielubiane" stanowiska, bo trzeba kogoś zastąpić... Super... Na prawdę...

wierzbniak
@###

L4 to sprawa między lekarzem a pacjentem więc ciężko powiedzieć, że ktoś symuluje. No chyba, że wszyscy jesteście po medycynie, że podważacie decyzję lekarzy. BTW przez to ludzie boją się iść na L4 i przychodzą chorzy do pracy co napędza błędne koło. A jeszcze chwile temu odsyłano ludzi do domu z bólem głowy bo się bali covida. Wywodu Pani dobrej rady nie skomentuję bo jest żałosna.

@Pani Dobra Rada

Widać, iż problem czytania ze zrozumieniem to sprawa powszechna na prowincji. Z tego co wiem to premia składa się z frekwencyjnej i uznaniowej a Ty swoim zapytaniem do koleżanki twierdzisz, że wszyscy zawsze dostają tą premię. Więc stąd moje zapytanie po co osiągać normy i chodzić cały miesiąc do pracy skoro i tak każdy dostanie tyle samo? A tak serio, bo pewnie nie trybisz, to jakkolwiek premie frekwencyjną każdy może interpretować podobnie tak z kolei premię uznaniową nie wiadomo jak interpretować jeżeli każdy dostaje tyle samo za tak rozbieżne wyniki.

###
@wierzbniak

Oczywiście masz rację ale niestety pracodawcy chcą mieć dyspozycyjnych pracowników a nie takich którzy czesto chorują i są nieobecni w pracy. Takie niestety są realia ( nie moje wymądrzanie ????) i nigdzie takich pracowników się za długo nie trzyma. Oczywiście nikogo nie można zwolnić za L4 i dlatego podaję się powód który ciężko podważyć. Przez takie działania ludzie faktycznie przychodzą chorzy do pracy

???
@Agawa

Hej, czyli wolałabyś, żeby premie były adekwatne do wyników?

marta

Czy w związku z nadchodzącymi audytami wszyscy będą przestrzegać roboczego ubrania? czy dalej kierownictwo bedzie przymykac oko na pomidorowego w dresie i w adidaskach?

Bbb

I tu masz rację ,bo odżywki niektórych osób a szczególnie osoby która wiecznie kręci jakieś afery to jest cios poniżej pasa ! Dlaczego Lider i Kierownik tego nie widzą i nie słyszą? Czy tak można?czy owa osoba jest pod ochrona? Wszyscy zadają sobie to pytanie?

@Bbb

A wiecie, że wystarczy podanie złożyć z kiloma podpisami do Lidera czy Kierownika? Niektórzy nie zajmują się plotkami bo by im życia zabrakło. Sam wiem bo poprzeniej pracy jak to wygląda....

Samispecjaliści

A skąd wiecie jakie są ustalone harmonogramy? Widzę wszyscy zamiast pilnować swojego stanowiska to wiecznie szukają sensacji i tylko narzekają. Jak tak bardzo źle to inne firmy na 3 brygadówke zapraszają i wtedy się przekonacie jak wygląda praca i inni liderzy, którzy tak po Was tu cisną. Widać, że dla większości to pierwsza praca i wygórowane oczekiwania za minimalnie wykonywaną norme. Człowiek przychodzi zobaczyć co piszą i czy warto się zatrudnić to czyta o romansach i ciągłych próbach podkopania drugiego pracownika. Widać że poziom faktycznie tam niski skoro wejście na gowork służy co niektórym do wylewania jadu i żalu pod anonimem...

Drewienko

Skasowano dwie zmiany i teraz za brak podwójnej normy lider grrozi przymusowymi nadgodzinami, chyba powinien poczytać kodeks pracy o ile mu sądy zbrzydły. Żenada i plotki to już codzienność (usunięte przez administratora)

Lidia

A może takich pracowników musza zwolnić co ciagle maja problem i narzekają !! Po co wy tam pracujecie jak ciagle coś wam nie pasuje to jest chore !!!! Idźcie gdzie indziej nikt was tam za karę nie trzyma !

Roszpunka

nie cwaniakuj, bo twój nick mówi sam za siebie. Jeżeli ktoś się odezwie na zebraniu to zostanie dojechany później więc się nie dziw. Najlepszym przykładem jest ostatnia sytuacja jak dziewczyny poszyły na skargę do kierownika bo lider zlewał sprawę, a finalnie wezwano chłopaków na dywanik i wspólnie śmiano się ze skarg zamiast rozwiązać problem.

Długa

Zakład poniżej jakichkolwiek standardów, połączono dwie zmiany w jedną i zrobili wyścig szczurów, trzeba robić dwa razy więcej i dwa razy szybciej za te same marne grosze. Wstyd i żenada bo pracownikom nic nie wolno i za wszystko są ścigani a lider zachowuje się jakby nie był pracownikiem produkcji tylko biurowym, nawet się nie kryje z jedzeniem na hali czy brakiem butów z blachą. Ludzie tu przestali ze sobą współpracować a zaczeli rywalizować tworząc toksyczne grupki. Wszyscy się zaharowują poza dwoma osiłkami, którzy tylko przesiadują w szatni na telefonach i bajerują sprzątaczki. Nie polecam nikomu, ciężka praca za marne pieniądze i wszęch obecne kolesiostwo.

Roszpunka
@Długa

A czego się spodziewaliście po takich układach i układzikach? sprawiedliwości to tu nigdy nie będzie. Najniższą dać, trochę postraszyć i ludzie sami się zajadą.

drewienko0
@Długa

prosto w sedno, popieram w 100%, kamery juz są to wypadalo by spojrzec od czasu do czasu jak sie ludzie zachowuja i czy to tak dalej pociagnie

A na drewnie pracuje się gorzej czy za mniejsze pieniądze, że tam przenoszą ludzi? Ktoś wcześniej pisał o butach z blachą. Mnie interesuje fakt ile takich kompletów odzieży ochronnej dostaje się rocznie? Są jakieś limity?

Głos Prawdy

Hallo, Panie Prezesie ? Gdzie Pan jest , jak u Pana w firmie dzieją się cyrki a prawa pracownika są naruszone. Dlaczego Pan na to pozwala, na te machlojki, bezprawie, brak równego traktowania, brak informacji. Zmieniacie nam zmiany z dnia na dzień, a potem cisza kiedy wróci druga zmiana. Tak się nie robi . Widzę że jedna "zmiana" jest faworyzowana. Bo druga część osób była na zmianie zdegradowanej Liderki. Dlaczego jedni drapią się po (usunięte przez administratora) a drudzy biegają, i nie wiedzą w co mają ręce włożyć? Powiem wam ,bo Pan Lider na to pozwala,już teraz może wszytko. My naprawdę nic nie znaczymy? Panie Rafale dzięki nam ta firma istnieje.

Wiolka

Czyli jednak jacyś fajni liderzy są a nie tylko, że źle, w dodatku kobieta więc brawa za dobre zarządzanie. Ogólnie właśnie to mnie interesuje, czy mam szansę dostać się na produkcję jako kobieta? Maszyny faktycznie są nowoczesne? Przeczytałam tak w starym ogłoszeniu o pracę. Oprócz pakietu medycznego coś na przestrzeni 4 lat doszło?

marta
@Wiolka

juz zdegradowali liderke wiec takie to rownouprawnienie, z dodatkow to tylko dodatkowe obowiazki doszly

×××

Praca jest super, szkoda tylko że liderka i lider nie zainteresuje się kto jakie rolety robi interesuje się tylko wynikiem i nie pilnuje urlopów bo nie które osoby mają je z gumy.

Smerfetka
@×××

Halo!? - dostęp do danych dostałam wczoraj , ja nie z tych co mówią i nic nie robią !!! TO NIE JA !!! - Temat urlopów- to nie do mnie ,ja mam listę i wpisuje odrazu - nie ma , że boli !!! KAŻDY DOSTANIE TO CO SIĘ MU NALEŻY . Liczy się praca i współpraca i kultura osobista . Zachęcam piszcie po imieniu (usunięte przez administratora) PS.Pamiętajcie ja dopiero zaczynam - było zebranie - (usunięte przez administratora)jest osobą decyzyjną np.w kwestii przenoszenia osób ze zmiany na zmianę.(usunięte przez administratora) decyduje , że osoba ze wzgledu na wyjątkowe okoliczności może pracować na naszym dziale na jedną zmianę. Nie życzę Sobie komentarzy na mój temat - pamiętajcie każde zniesławienie, może wywołać odpowiednie skutki prawne .POZDRAWIAM WSZYSTKICH .Takie działanie jak zniesławienie może przyjmować różne formy. Z reguły jednak mówi się o jego występowaniu wówczas, gdy ocenia się w negatywny sposób postępowanie pokrzywdzonego po to, aby podważyć jego renomę w oczach innych osób albo instytucji. Nie ma przy tym znaczenia, czy podawane informacje zostały celowo wymyślone przez zniesławiającego, czy też powtarza on krążące w powszechnym obiegu plotki i pogłoski, ukierunkowane na ukazanie pokrzywdzonego podmiotu w niekorzystnym świetle. Co więcej, w trakcie rozpatrywania sprawy o pomówienie sąd nie bierze również pod uwagę tego, czy oczerniający przy powtarzaniu zasłyszanych informacji uważał je rzeczywiście za prawdziwe. Do wyczerpania znamion czynu zabronionego wystarczy przyświecająca sprawcy intencja ugodzenia w dobre imię danej osoby albo instytucji. NAMIERZANIE IP NA GOWORK PRZEZ ADMINISTRATORÓW SERWISU Zgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl każdy użytkownik, który aktywnie publikuje na forum treści przyjmuje za nie pełną odpowiedzialność. Administrator ma prawo pomóc w sprawdzeniu adresu IP komentującego. W celu jego identyfikacji potrzebna będzie dokładna data i godzina połączenia internetowego, podczas której dodano konkretny komentarz. Na podstawie tych danych dostawca internetu będzie mógł przedstawić policji lub prokuraturze abonamenta i jego adres. Administrator GoWork.pl pomoże sprawdzić IP na kilka sposobów. Już przy samym blokowaniu konkretnego konta, które dotychczas publikowało fałszywe treści administrator będzie miał dostęp do danych, które mogą wskazać IP. Warto wiedzieć, że większość administratorów portali ma również dostęp do szczegółowych statystyk, gdzie znajdują się informacje o odnotowanym ruchu, logowaniach, czy publikacjach. Z tego typu zestawień również bez problemu można zdobyć dane pomagające namierzyć IP komentującego hejtera. Ponadto administrator może pomóc sprawdzić także IP samego połączenia, z którego zamieszczono konkretne publikacje. Oznacza to, że właściciel serwisu GoWork.pl jest w stanie wesprzeć policje i prokuraturę w dotarciu do każdej osoby zamieszczającej treści na portalu.

Święta!!!
@Smerfetka

Widzę że jedyna Emila najlepiej sprawdza się na tym stanowisku na którym jest i chce dla wszystkich bez WYJĄTKU dobrze.... Można z pełną odpowiedzialnością głośno powiedzieć "I TO JEST LIDER" i przedewszystkim traktuje wszystkich jednakowo nie ma żadnych wyjątków i tak powinno być na każdym dziale. A nie na drewnie można wszystko a na dwóch pozostałych działach nic...i ona jedyna nie przesiaduje większości czasu u dyrektora i nie plotkuje o byle gównie że tak powiem. Tak samo ciężko pracuje jak reszta pracowników. A ta święta trójca smerfow co robi??? Na to pytanie sami sobie odpowiedzcie

Emilia
@Święta!!!

Dziękuję, ale takie wpisy w mojej ocenie są zbędne. Każdy lider robi to, co uważa za stosowne .USUŃ PROSZĘ TEN KOMENTARZ !!! Emilia WĘGOREK.

@×××

O co chodzi z tymi urlopami? Jaki jest z nimi problem? Pracownicy nie otrzymują go wtedy, kiedy mieli ustalone? Nie rozumiem stwierdzenia, że "niektóre osoby mają je z gumy". Możesz rozjaśnić?

Wróżka / wróż pisze, co zna cudze myśli, czy wyrażasz opinię na podstawie rozmów? I czy można w tym zakładzie zakomunikować przełożonemu, że coś w jego pracy lub podstępowaniu wymagałoby poprawy / zmiany, czy pozostaje pisać o tym na forum?

xxx

Dzień dobry ,proszę o informację w jaki sposób można przesłać swoje CV bezpośrednio na emaila do Państwa firmy. Na stronie firmy nie ma podanego emaila do zakładu w Świdnicy. Dziękuję serdecznie.

Cześć, ten ich inżynier produktu to na jakieś premie i dodatki do wypłaty może liczyć? Ogólnie widziałem ogłoszenie starsze, takie sprzed 5 miesięcy, ani informacji o stawce etc. Chciałbym wiedzieć, na co może liczyć taka początkująca osoba teraz. Będę czekać na pewno, aż się coś pojawi.

Baton :)

Drewno : brak kultury pracy, uczciwości , blokowanie produkcji przeciwnej zmianie, kombinacje alpejskie aby tylko ICH wynik był najlepszy w komputerze. Ludzie chcą pracować w spokoju. Wydaje mi się że co niektórzy mają za dużo czasu oraz wyjść na papieroska -bez limitu. Gdyby mieli co robić ,nie było by połowy konfliktów. Nie ma osoby odpowiedniej aby zrobiła z tym wszystkim porządek .. Bo firma ma potencjał! Pozdrawiam

Basieńka

A taka sprawa jest, ze skoro jakas osoba krecila afery na jednej zmianie z flszywym usmieszkiem na twarzy, a teraz skluca ludzi na drugiej i jest to samo to czemu nic sie z tym nie robi? za chwile ludzie na obu zmianach beda negatywnie nastawiieni do siebie i do pracy.

Czy prawdą jest że prezes zatrudnia w firmie swoją rodzinę? Zgodne to jest z polityką firmy?

Diagnosta

Bardzo. Rodziny zawsze będę bronił, zwłaszcza tej zatrudnionej po znajomości bo mają trudniej. Nie to co wykwalifikowani doświadczeni pracownicy z łapanki - tacy to skarb dla naszej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Grandhome Poland Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Grandhome Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grandhome Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grandhome Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grandhome Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Grandhome Poland Sp. z o.o.