Opinie o Pegamos Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pegamos Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pegamos Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pegamos Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Janina

Panie Marku  co sie dzieje ?dlaczego pan nie odbiera tel??? Prosze odebrac ,prosze sie ze mna skontaktowac. Tak sie nie robi mieliśmy umowe/ układ i prosze sie ze mna rozliczyć albo zadzwonie do pana szefa i wszystko mu opowiem Janina .S

@Janina

To w takim razie bardzo dobrze. Ale co to był jakiś błąd systemy, brak kontaktu czy co? Dobrze, żeby w razie czego inni wiedzieli, żeby się nie stresować niepotrzebnie

Czy w 2022 roku było więcej odejść? ktoś teraz w komentarzach podkreślił, że w tym roku pewien pracownik odszedł, zastanawiam się przy tym czy było takich okoliczności jeszcze więcej? aktualnie jaki jest poziom rotacji? na stronie nie widzę żadnych ofert o prace, faktycznie nikogo nie potrzeba?

Kamil Nowy wpis

Nie kupujcie od robotnika marka , m, Żadnych tabsów ,to podroby , nie działają, szkoda kasy

Czarna Nowy wpis

Gdzie mogły być wystawiane oferty? jeszcze w kwietniu pewna pani pisała o tym, że była na rozmowie, a ja do niczego archiwalnego dokopać się nie mogę. Nie ze zależy mi tak bardzo na pracy skoro o jakichś podsłuchach tu pisano, ale czy to sprawdzone informacje są? i przede wszystkim czy aktualne? do biura nie potrzebują przypadkiem konsultantów?

Angelika Nowy wpis

Jakiś czas temu byłam na rozmowie  o pracę  w tej firmie .szef  pań  Joeren.  pochodzi  z Austrii .okazało  się że pracuje tam osoba która znam. To ona mówiła że   wszędzie kamery wszystkie rozmowy podsłuchiwane Telefonybsluzbowe też. Podobno cały dom tegonJoerena jest na podsłuchu i okamerowany Żeby uważać  takiego Marka bo  wchodzi do biura nic się nie odzywa  żeby wyciągnąć informacje. Podobno załatwił on takiego faceta który jego zatrudnił. Pozatym bnie do końca wtedy warunki płacowe jakieś nie jasne

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pegamos Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maria

Ile osób obecnie tu pracuje? Pytam, bo widziałam te negatywne opinie odnośnie jakiegoś kierownictwa i ciekawa byłam rotacji. Ale z tego co zauważyłam na stronie firmowej nie ma żadnych ofert, więc mimo wszystko w porządku się pracuje? A weszły tu może jakieś konkretne zmiany w związku z nowym rokiem? napiszecie?

Camel

Najśmieszniejszy jest ten wsiok Kazał mi żeby sie do niego zwracać Panie Kierowniku. Kierował to on xhyba tylko pługiem. Pozatym intrygant i donosiciel

Seba

W jakich godzinach można tam w tej firmie spotkać tego nibykierownika? Marka czy Darka?(taki wielki koleś)

Maria

Pracujacy tam pan marek bardzo często "mija sie z prawdą"

Jadwiga
@Maria

Mario to ty się mijasz z prawdą bo nie włączyłaś kierunkowskazu buhaha

Kamila

Widzę że nie ja jedna zostałam "oczarowana" obietnicami M! Kamila

Mars

Wszystkie negatywne info na temat Pana kierownika Marka pisze prawdopodobnie były pracownik Mariusz .P który nie był lubiany ani przez pracowników ani nawet przez szefa i został zwolniony za alkohol.

@Janina

Czy szef już przypadkiem się o tym nie dowie skoro napisała to Pani na forum publicznym?

Wszystko sie juz wyjasniło . To.pomyłka ,

@Janina

Pomyłka w sensie? Jednak miał się nie rozliczać z Panią?

@Maria

Tak tak .wszystko juz sie zgadza wszystko uregulowane .Dziekuje.

Tomasz

poproszę o kontakt do firmy

Jan

Wspópraca z Panem Jurgenem nie nalezy do łatwych trzeba wykazać troche cierpliwości, ale koniec końcow to uczciwy i wypłacalny  klient,  jednocześnie przestrzegam przed  pracownikiem nijakim Markiem.M  odradzam przyjmować od niego te nie jasne propozycje.nie warto dla "paru groszy"narobic sobie problemow

@Jan

Ale coś konkretnego się Panu z nim przytrafiło, że tak Pan odradza? Co takiego

Krzysztof

Przestrzegam wszystkich przed spółką Pegamos i Jurgenem S. Szkoda czasu i zdrowia na wchodzenie w jakikolwiek kontakt z tą spółką. Porażka! Powinna się nimi zająć prokuratura, bo ile jeszcze osób musi ucierpieć zanim ktoś z nimi zrobi porządek?

Honorata
@Krzysztof

Ale tak właściwie to co konkretnego masz na myśli jak tak przestrzegasz?

Crystianoronaldo

Potwierdzam wszystki w,w  uwaga na Pracownika Marka .M  tego wysokiego ktory jest odpowiedzialny za wymiane toalet i wywóz (usunięte przez administratora) z jego  posesi jest on bardzo zazdrosny o swojego PANA . Wszystkich nowo zatrudnionych oczernia  a poniewaz   kantuje  swojego szefa na faktury i nie chce miec świadków

Crystianoronaldo

Joanna

uważajcie na niego , biuro schowane nie do znalezienia bo każdego dnia pukają wierzyciele po swoje pieniądze

stephano
@Joanna

Potwierdzam. A pracownicy muszą prosić się o wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Pegamos Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Pegamos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pegamos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pegamos Sp. z o.o.?

Pegamos Sp. z o.o.
  • Raszkowska 29