Opinie o Renoova Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Renoova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Renoova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renoova Sp. z o.o. w Zabrze

Dorota Nowy wpis

Magazynier - Sprzedawca poza tą podaną stawką - mam nadzieje ze to 4242 do 4400 to sama podstawa - ma jakieś dodatki pieniezne czy to naprawde wszystko już? Z czasem coś rośnie z nabraniem stażu? Proszę państwa o pomoc, w ogłoszeniu nie napisali tak nic o dłuższej perspektywie.

Robok Nowy wpis

Tytus to jest prezes tej niby firemki sam sobie recenzje wstawiał... A teraz firmę zamknie z powodu.... JAKI JA TO UCZCIWY JESTEM

Kato Nowy wpis

Robili u mnie gaz , umowa była na daną stawkę robocizna plus materiał . Po wykonaniu zlecenia okazało się parę dobrych stówek drożej . Więc albo ktoś ma problemy z liczeniem albo ...

Sylwia Nowy wpis
@Kato

Tyle że wspomniana umowa była słowna czy na papierze? Bo jeśli wariant drugi to raczej trudno go tak po prostu podważyć? Ciekawa jestem jak uargumentowana została ta cała podwyżka ceny

Marian

Z faktoria czy bez , bo z faktórka będzie drożej . Standardowe pytanko przy rozliczeniu z klientem

Sylwia
@Marian

A dlaczego w sumie drożej? Jak to działa. Chyba, że chodzi o to, że be z paragonu także?

Niko
@Marian

Dla klienta pewnie nie wielka różnica ale dla urzędu skarbowego ... ?!

Sylwia
@Niko

No jak dla klienta nie? To on nie dostanie jakby taniej bo nastąpi jakieś pomniejszenie vatu czy coś? No bo tak by wynikało z tego, że z fv miałoby być drożej. Pytanie czy serio tak się dzieje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Renoova Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Niezadowolona

Wykonywali u mnie instalacje elektryczna, nadwyżka kabli za którą zapłaciłam wyparowała razem z Panem Arturem.

Mario

Beznadzieja , brak słów by opisać

Marzena
@Mario

A może jednak? Czemu beznadzieja :)

Ulubieniec szefowej

Początek pracy to wizja przyszłości była daleka , słowa szefostwa były wielkie i myślałem że coś znaczą . A poważnie to zadufana w sobie parka o ambicjach wielkich tylko logistyki to im brak , a szacunek do człowieków to im brak .powielają własne błędy oskarżając za nie cały świat byle tylko całkowita mieć kontrolę . Zresztą krótko powiem mając pięciu pracowników bardzo dobrych fachowców w wielu dziedzinach zwolnili się z dnia na dzien i pewno nadal szukają kogo kolwiek . Więc oceńcie sami

Tytus

Firma jest bardzo rzetelna, wywiązuje się z powierzonych zadań,są dokładni i terminowi. Lubię atmosferę w Renoova Sp. z o.o. za: Pracownicy i ich praca zespołowa oraz ich organizacja i wiedza jaką posiadają .

Zostaw merytoryczną opinię o Renoova Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Renoova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renoova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Renoova Sp. z o.o.
  • Wiktora Brysza 8