Opinie o Bomm Sp. z o.o. w Lubiczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bomm Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bomm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomm Sp. z o.o. w Lubiczów

Tragedia

Nie wiem czy właściciele firmy dokładnie wiedzą co tak naprawdę się tam dzieje. A może nie chcą widzieć. To co wyprawia pani KK przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzi traktuje jak w (usunięte przez administratora) i jej coraz to lepsze pomysły wykraczają poza zdrowy rozsądek. Trochę jej się branże pomyliły. Ta kobieta nie ma zielonego ani nawet bladego pojęcia o zarządzaniu. Chora atmosfera i wymagania z kosmosu. Doi tych właścicieli z kasy jak tylko może realizując swoje chore wizje. Żenada. Chociaż to za słabe słowo. Szkoda bo firma mogłaby być naprawdę fajna zresztą kiedys taka była w.Przyszły pracowniku zastanów się 100 razy zanim zaczniesz tam pracować

Urszula
@Tragedia

Negatywnie wypowiadasz się o osobie pracującej w firmie Bomm, nie piszesz jednak o samej pracy oraz warunkach zatrudnienia w tym miejscu pracy. Czy pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Wspomniałaś o wysokich wymaganiach, co konkretnie masz na myśli? Zależy nam na konkretnych informacjach, które pomogą innym osobom.

Watacha
@Urszula

Praktyka stosowana w tej firmie to umowa zlecenie na jeden miesiąc później dopiero okres próbny który trwa 3miesiące a następnie umowa o prace w zależności od obrotu. Im mniej kasy ma właściciel to daje gorsze warunki. W skrócie Nie profesjonalne podejście do pracownika, pracowników nie zatrudnia się pod względem doświadczenia tylko im gorsze CV tym lepiej bo mniej szkód zrobisz. Zgodnie z powiedzdnie głup...imi się lepiej rządzi. Podobno są niewypłacalni

Watacha Nowy wpis
@Tragedia

Zastanowiłem się dwa razy i już mi wystarczą te opinie. Zresztą nie spodziewałem się wyżyn po prywatnej firmie.

Vasyl Nowy wpis
@Watacha

Firma jest nie rzetelna, zatrudnia kierowników którzy kompletnie nie znają przepisów kp. Ograniczając im wolność słowa, obgadując za plecami. Stosując swoje domowe zasady, najchętniej ponumerowałaby pracowników i oznaczyła kolorem wedłuch chierarchii. Zapominając o podstawowych przepisach, o zakazie dyskryminacji, prawo do wypoczynku, warunki pracy jak i płacy na tym samym stanowisku są dla każdego takie same. Odzież ochronna. NIK bedzie zadowolony

Wprost Nowy wpis
@Urszula

Wszystko co się dzieje w tej firmie, kazda decyzja jest burzą mózgu. Każda zmiana wystroju sali. Właściciele tej firmy czerpią inspiracje z amerykańskich filmów science fiction. Nagrywanie filmików na tictoka też jest dużym dopływem dopa...miny.

Fakt Nowy wpis
@Vasyl

Firma Boom istnieje na rynku ponad 28 lat, ale z takim stażem nie mają pracowników, dlaczego?? Bo ich nie szanują. Pracowników nie zatrudnia się do pracy tylko do roboty. W tej firmie nie obowiązują żadne przepisy BHP, Kodeksu pracy czy jakikolwiek zapis z konstytucji. Pracownik nie musi być mądry, musi być silny, posłuszny i zdolny do pracy fizycznej z kat prawa jazdy B. Żaden obecny pracownik nie ma doświadczenia, z resztą nie można zdobyć doświadczenia dźwigając kartony na czas bo klient czeka na "salonach" Klient najpierw wybiera towar 2h albo dłużej a później chciałby dostać skompletowany w ciągu 15 minut. Porażka. Cały czas się chwalą jaką oni przebitke robią. Ale pracownikom podczas pandemii obniżyli wynagrodzenie, mimo że dostali tzw tarcze rządową. Pracodawca zawsze wyjdzie na swoim, wcześniej na swojej stronie pisali że są solidarni z Ukrainą ale tylko po to żeby klienci zza wschodniej granicy się od nich nie odsuneli. Ręki Ukrainie nie podali, a już nie mówiąc o rodakach których mają za androida. (usunięte przez administratora)

Selen

Dzień dobry, to ja wrzucę swoje wrażenia po niedawnej rozmowie. Spotkanie rekrutacyjne przebiegło w spokojnej, profesjonalnej atmosferze. Wszystko szło bardzo pomyślnie, rekruter zaproponował dobre warunki finansowe zgodne z moimi oczekiwaniami. Wręcz wspomniał, że widzi potencjał na przyszłego szefa zespołu/kierownika działu. Następnego dnia miałam otrzymać maila z podsumowaniem i konkretnymi warunkami. Byłam już przygotowana na nowe wyzwania, w głowie zrodziły się pomysły na rozwój, wdrożenie nowych standardów oraz podjęcie negocjacji z aktualnym pracodawcą by móc przyjść do nowej pracy jak najszybciej. I na tym kończą się dobre wrażenia. Po dwóch dniach, kiedy nie otrzymałam żadnego maila przesłałam wiadomość z pytaniem czy brak informacji oznacza, że pracodawca zdecydował się na zatrudnienie innych kandydatów. Otrzymałam odpowiedź, że nie, że jak najbardziej nadal są zainteresowani współpracą ze mną. Potrzebują trochę czasu, aby ustalić szczegóły i jak tylko dokończą proces rekrutacji osób, które mają przyjść do pracy na dniach otrzymam potwierdzenie (za 2-3 dni telefon). I tak mijały dni, tydzień, dwa tygodnie i cisza. Więc ponowiłam pytanie, czy nasze ustalenia są już nieaktualne. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi. I właśnie w zasadzie minął już miesiąc od tego czasu. Strasznie przykra sytuacja, gdzie najpierw proponuje się współpracę, a potem człowiek nawet nie otrzymuje żadnej informacji zwrotnej, że jednak to nie to...Wypadałoby chociaż napisać czy powiedzieć dwa słowa, że plany się zmieniły i jednak do zatrudnienia nie dojdzie. W dodatku w ostatnim czasie firma wznawia ogłoszenia o pracę (na to samo stanowisko).

Szymon
@Selen

Rzeczywiście, strasznie dziwna sytuacja. Mogli przynajmniej napisać szczerze o co chodzi, dać jakikolwiek feedback, tym bardziej, że ponownie wystawili ogłoszenie. Nie wydaje Ci się, że może faktycznie byłaś najlepsza z kandydatów, a jak znalazł się ktoś, być może, odrobinę lepszy, to dlatego się nie skontaktowali? Czyli rozumiem, że po tych dwóch tygodniach już w ogóle nie odpisali? :(

Selen
@Szymon

@Szymon niestety nikt się już potem nie odezwał. Może znaleźli kogoś "tańszego" po prostu. Minęło już dużo czasu, ale czasem, nawet do tej pory zastanawiam się o co tak naprawdę chodziło... :(

Grażyna_T

Jak sztuczne kwiaty albo dekoracje to tylko Bomm. Zaskakujące kompozycje, dlatego serdecznie polecam

Marlena G

Zakupiłam ostatnio kilka kwiatowych gałązek. Stworzyłam swój własny bukiet :) wygląda bardzo ekskluzywnie i imituje żywymi kwiatami. Polecam firmę, bo kwiaty mają bardzo piękne.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Grażyna_Wich

Ich sztuczne rośliny do złudzenia przypominają te naturalne. Dla mnie firma bezkonkurencyjna. Polecam

Mariusz_D

Firma godna polecenia. Natychmiastowa wysyłka i szybka dostawa zamówionego produktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bomm Sp. z o.o. - Lubiczów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bomm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bomm Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bomm Sp. z o.o.
  • Warszawska 77