Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.?

Opiekunka Nowy wpis

Jako pracownica firmy przestrzegam przed wczesnym zachwytem. Na początku przy zawieraniu umowy wszystko przedstawiane w pięknych barwach, przedstawianie firmy jako najlepszej na rynku. Z czasem wszystko zmienia sie w codzienność i powszechność z jakimi mozna spotkac sie w każdej firmie. (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Opiekunka

Droga Opiekunko, Przykro nam, że jest Pani niezadowolona ze współpracy i jednocześnie dziwi nas fakt, że zamiast porozmawiać z firmą i wyjaśnić swoje wątpliwości, woli Pani pisać opinie w internecie. Nie przypominamy sobie abyśmy wychwalali naszą firmę jako najlepszą na rynku i opisywali wszystko w pięknych barwach. Nie potrzebujemy sztucznego kreowania rzeczywistości. Stawiamy na uczciwość, szczerość, rzetelność i jasne proste zasady współpracy. Nie wiemy na co Pani liczyła i co dokładnie powoduje Pani niezadowolenie, ale wiemy że nie jest Pani szczera, skoro woli Pani załatwiać problemy na forum internetowym zamiast bezpośrednio z nami. Proszę pamiętać, że dobra i pozytywna współpraca zależy od dwóch stron, że czasem trzeba iść na kompromis lub po prostu zmienić swoje nastawienia do pracy i do życia. Życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiamy.

Opiekunka

Pracę z AB Partner zaczęłam w 2018 roku. Jestem zadowolona. Kontakt z firmą bardzo dobry, interesują się, pomagają, nie czuje się stresu i jakiejś presji. Składki opłacone, podatki opłacone, przejazdy załatwione, druki A1 i karty EKUZ dostaję. Pracuje też tutaj moja koleżanka od kilku miesięcy. Pensja wypłacana terminowo, dostajemy podwyżki i premie za święta, za polecenie opiekunki bądź rodziny. Dobrze się pracuje i polecam każdej opiekunce szukającej dobrej, partnerskiej firmy.

Nowy wpis

@Opiekunka

Droga Opiekunko, Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że możemy pracować z gronem dobrych opiekunek i że ta współpraca jest długa i owocna. Wasze zadowolenie przekłada się na naszą pracę i nasze zadowolenie w biurze. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy Agencja Pracy Tymczasowej Ab Partner Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Firma ma siedzibę w Szczecinie. Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. W związku z możliwością pracy zdalnej, czasem pracujemy poza biurem, więc jesteśmy cały czas dostępni w kontakcie telefonicznym oraz mailowy. Na spotkanie w biurze najlepiej umawiać się z nami wcześniej telefonicznie. Pozdrawiamy.

Czy po rozmowie w Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kamil

Sprawdzaja znajomość angielskiego ?

@Kamil

Drogi Kamilu, Pracujemy na terenie Niemiec, więc dla nas kluczowym językiem jest znajomość języka niemieckiego. Sprawdzamy znajomość języka niemieckiego potrzebnego do pracy w opiece nad seniorami i pomocy domowej. Pozdrawiamy.

iza

Pracowalam tam kiedys, brak kompetentnych informacji, w biurze nie ma nikogo, wlascicielka wywiera presje na pracownikach, brak strony internetowej

@iza

Droga Pani Izo, Jeśli Pani faktycznie kiedyś u nas pracowała, to zapewne Pani wie, że na każdym etapie współpracy staramy się pomagać naszym opiekunkom. Że dobro naszych opiekunek i partnerska uczciwa współpraca są dla nas kluczowymi elementami współpracy. Że pracują z nami świadome opiekunki, które znają swoja wartość i wartość tej pracy i które pracują z nami latami i miesiącami. Nic nam nie wiadomo, żeby jakakolwiek opiekunka w naszej firmie poddawana była presjom i nie miała udzielanych kompetentnych informacji na temat zasad współpracy, zapisów umowy czy pracy na zleceniu w Niemczech. Kompletną bzdura jest pisanie, że w biurze nikogo nie ma, cały czas odbieramy telefony i odpisujemy na maile. Nawet jeśli pracujemy zdalnie, to zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi opiekunkami, koordynatorami i klientami. A strony www faktycznie nie mamy, bo po wygaśnięciu poprzedniej domeny chcemy stworzyć nową zupełnie odświeżoną stronę internetową, która będzie estetyczna, przejrzysta i merytoryczna. Strona www jest na etapie tworzenia i nie jest niezbędnym elementem funkcjonowania firmy. Rzetelność, uczciwość i partnerska współpraca nie potrzebują strony www. Jeśli współpraca z naszą firmą sprawiła Pani przykrość, to smutne i przykre, ale naszym zamiarem nie jest robienie nikomu krzywdy. Proszę pamiętać, że nie zawsze wina musi leżeć po stronie firmy. Pisanie nieprawdziwych informacji to bezpodstawne szkalowanie wizerunku firmy. Życzymy wszystkiego dobrego.

Ekspert

Firma plagiatuje domene oraz logo

@Ekspert

Drogi Ekspercie, Firma nic nie plagiatuje. Logo jest własnością firmy i zostało stworzone przez poprzednich właścicieli. A domena została legalnie wykupiona i istnieje na legalnym serwerze w Polsce. Nasz informatyk czuwa, aby wszystko było poprawne i zgodne z prawem. Poza tym, pracujemy nad rebrandingiem, którego efekty pokażemy pod koniec tego roku. Prosimy o nie wprowadzanie w błąd i pisanie rzetelnych i wiarygodnych informacji. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.?

Agencja Pracy Tymczasowej AB Partner Sp. z o.o.