Opinie o Van Stev Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Van Stev Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Van Stev Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Stev Sp. z o.o. w Opole

Małgorzata Nowy wpis

W ty roku były jakieś rekrutacje na kierowców międzynarodowych? Bo mąż tylko znalazł ogłoszenie sprzed 8 lat, a to dawno temu było i wiele mogło się zmienić. Jak jest opcja roboty to jakie są warunki finansowe, płacone są dniówki czy od km? Ważną rzeczą są jeszcze długości tras.

Mariusz

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć jak jest aktualnie w firmie jako malarz lub piaskarz ? Czy są wypłacalni ....czy umowa jest polską za najniższą krajową ? Jak atmosfera. Pozdrawiam

Spawson Nowy wpis
@Mariusz

Kompletnie nie polecam, zarabiasz tak naprawde na czarno, na umowie masz najniższą krajową a to co realnie zarobisz nie masz nawet na papierze, odradzam

Bartek

Firma(usunięte przez administratora) ludzie z (usunięte przez administratora)tacy im pasują, aby tylko łapać godziny i (usunięte przez administratora) nabijać na konto kasę.Typowa Polska agencja (usunięte przez administratora) zero poszanowania dla ludzi.Koordynator wogóle nie ogarnia tematu na budowę kupuje młotki kilogramowe i klucze 13 do kręcenia na konstrukcji .Kwatery totalna lipa nie wspomnę o wyposażeniu bo jest tak materace(usunięte przez administratora) bród i smród nawet i robactwo 100km od pracy.Pensja 10. 2850zł na konto druga 25.na konto jak się zwolnisz zapomnij o drugiej części pensji.Szef typowy polski (usunięte przez administratora).Zdecydowanie odradzam.

@Bartek

Ta druga część, płacona 25-ego, to ile wynosi, jeśli możesz napisać? I czy za pomieszczenia do mieszkania po pracy coś płacicie, czy to firma pokrywa ich koszt, tak samo, jak i dojazdów? Bo piszesz, że do samej roboty jest nawet 100 km.

Patryk Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Podpisuje się Polską umowę o pracę za najniższą krajową za którą pensja jest wypłacana 10tego druga reszta pensji 25tego.Zarabia się w euro ale oni płacą w złotówkach. Za każdy zjazd do Polski nawet nie doliczony staż pracy tak więc pracując rok wychodzi 9 miesięcy stażu pracy. Kwatery 100km od miejsca pracy,najniższy standard nawet niema czystej pościeli ciągle obiecanki że zmienią.Koordynator w swoim życiu jeszcze takiego nie spotkałem można by książkę napisać.Właściciel prawnik więc lanie wody ma opanowane do perfekcji .Zdecydowanie odradzam pracę w tej agencji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Van Stev Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leon

Pracodawca ma ludzi za nic.Liczy się dla niego tylko własny zysk łapanie jak najwięcej godziny Koordynator osoba wogóle nie na tym miejscu .Brak podstawowych narzędzi.Kwatery ponad 100km od miejsca pracy.Kwatery bardzo niski standard. W samochodzie po czterech rozwożenie do pracy jak ktoś wcześniej kończy czeka na pozostałych nawet po 3 godziny oczywiście nie płatne .Na 11 godziny 1 przerwa o 12:00 godzinę oczywiście nie płatna.

Szymon

Chcę uprzedzić wszystkich ludzi, przed pracą w tej firmie. Omijać szerokim łukiem lepiej siedzieć na kuroniówce bo tu można się zawieść przy wypłacie i ogólnie przy wszystkim.

Patryk

Nie polecam tej agencji wszystkie komentarze negatywne mogę potwierdzić. Po pracy zanim się dojedzie 100km lub 150km to kwatery wilgoć ,zimno ,materace zaszczane,brudna pościel jak się zgłasza problem to kręcenie że to na chwilę proszę wytrzymać i tak w tym (usunięte przez administratora)się mieszka.Wogóle każdy jakieś problem jest zlewany tylko piękna gadka że to chwilowe będzie lepiej i nic się nie zmienia .Jak się zrezygnuje z tego (usunięte przez administratora) to pracodawca sądem straszy bo to cwaniak prawnik .Nie polecam

Maciej

Pierwsz transza jest 10 każdego miesiąca, a druga 25 każdego miesiąca, pierwsza to podstawa 2850zł ,a druga niby reszta jak odchodzisz zapomnij o drugiej w papierach się zgadza i tyle.Właściciel prawnik typowy polski cwaniak.

Maciek

Tylko wymienię najważniejsze 1umowa za najniższą krajową 2wypłata różłożona na dwie 3kwatery smród, robactwo, zaszczane wyra 4kwatery 100km od pracy 5 koordynator do zwolnienia 6brak narzędzi podstawowych nawet dużego młotka niema 7każdy zjazd do Polski nie liczony do umowy czyli przepracujesz rok a świadectwo pracy 9 miesięcy Każdy niech sam zdecyduje czy warto

@Maciek

Jak to, że wypłata jest podzielona na dwa? Czyli co? Jedna część jest na początku miesiąca, a drugie kiedy? W środku czy na koniec? I co do koordynatora, to ona odpowiada za wyjazd pracownika, czy też jest jakby łącznikiem z agencją, ale tez z firmą, która zatrudnia? Od czego on jest?

Czy w Van Stev Sp. z o.o. pracuje się na open space?

chorobnik

Praca dla Bos dynamics w Holandii jako kierowca to dobrze płatna praca, nowe pojazdy, ale niezbyt przyjemna atmosfera z szefami, a przede wszystkim wyzysk. Praca na maksa ile pozwoli tachograf. Przepinki to norma. Firma van stev organizuje darmowy transport do pracy. Pracowałem tu przed kilkoma laty, więc nie wszystko może być aktualne.

Spawacz

Jest tam jeszcze taki Tomuś?! Taka przemądrzała wesz! Następny co wydaje mu się że rozumny pozjadał, spawacz, monter czy ....j wie kto jeszcze! Gdzie on nie był, co on nie potrafi, ahh, ehh, ohh! A jedyne co potrafi to s....lić robotę! Szkoda waszego czasu bo kontrakt życia to nie będzie!

Robert
@Spawacz

Niema już tego frajera w końcu się doigrał i wyrzucili go Holendrzy

Jerzy
@Robert

Pamiętaj że obrażanie innych na forum GoWork jest niezgodne z regulaminem. Jeżeli nie będziesz stosować się do niego admin będzie usuwać Twoje komentarze.

Piotr Chojnacki
@Robert

Cześć Robercik odpisz do mnie na chojnacki3112@gmail.com zgubiłem telefon

Gregor

Ta firma to jakaś pomyłka! Pracowałem niedawno dla nich na projekcie ZPMC w Belgii. Brak organizacji, brak sprzętu, mieszkania puste które sam sobie masz wyposażyć! J(usunięte przez administratora) Praca na polskiej umowie o pracę! Czyli najniższa krajowa plus pseudo delegacja to 2500 PLN wypłacane 10tego, a reszta wypłacana 20tego zapewne ze względu na podatki, ale najfajniejsze jest to że na umowie nie ma nic na temat wypłaty 20tego więc jak by ktoś np porzucił pracę to raczej nic nie zadziała z tą umową gdyby pieniążków nie otrzymał. Dostanie tylko najniższą i bujaj się! Tak więc mamy cię bo reszty nie dostaniesz a wszystko jest na gębę załatwianie! Nie polecam, ale to każdego indywidualna sprawa.

Mirek

Na początku wszystko ladnie, później brak kontaktu, krótkie projekty po 1 tyg max 2, kasa w ratach płacona, do 10 płacą 2500zl a niby do 20 resztę gdzie jest opóźnienie zawsze, kwatery rozne jak się trafi nawet we 4 w pokoju, nie ma pewności na dłuższą współpracę, głównie firma zatrudnia kierowców, gdzie teraz monterow i spawaczy na krótkie projekty. Słaba organizacja, zwolnilem się ponieważ projekty po tydzień czasu nie interesuja mnie w szczególności iż tydzień zagranica tydzień w pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Stev Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Van Stev Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Stev Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Stev Sp. z o.o.?

Van Stev Sp. z o.o.
  • Wojciecha Drzymały 4 lok. 5