Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)

Jak dużo osób pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Carlos

mam pytanie , interesuję się tym kursem i chcę wiedzieć ile was kosztował ten cały kurs finansowo i pytanie do tych co ukonczyli kurs i działają na koncie realnym ile sa mniej więcej w stanie wyrobić zysku miesięcznie procentowo w stosunku do całego depozytu włożonego ?

Ktoś jeszcze chce się tutaj pochwalić ile miesięcznie lub tygodniowo zarabia ? Pozdrawiam

Jaca
@Zainteresowany

Ja jeszcze na razie na koncie demo, więc tylko wirtualnie. Jednak muszę powiedzieć że strategie się zprawdzają jak się ich trzymam to działają super. Niedługo orzejdę na live i zacznę od małych kwot i bede sobie zwiększał stopniowo w miarę budowania konta.

Saku
@Jaca

Ja od 6 tygodni na live i stówka wpada dziennie. Mój znajomy z ktorym bylem na warsztatach juz 3 razy tyle wyciąga więc zależy od osoby. Każdy ma swoje tempo.

@Saku

Na tą chwilę jakieś 3000 mc.

@Nikon

Serio kosisz 3000 na miesiąc ?

Agata
@Nikon

Po jakim czasie tyle zarabiasz?

@Agata

Zajęło mi to 3 mc.

Magdalena
@Kursant

A ile tak średnio powinno być, bo widzę że mocno się dziwisz?

@Nikon

Dobry wieczór, od jakiej kwoty zacząłeś?

@Krzysztof

1000 zł ale tym się nie sugeruj, bo i tak zaczynać powinno się od najmniejszej możliwej jeśli chodzi o angażowanie środków do każdego zamówienia. Na samym początku pracowaliśmy nad tym aby jak najszybciej wyrobić systematyczność żebym mógł codziennie zrobić daną stałą ilość punktów. Gdy już to osiągnąłem zasada jednego procenta już tutaj nie miała znaczenia i mogłem angażować dużo większy kapitał. Od tego momentu tak naprawdę zaczyna się budowanie konta.

@Nikon

Pięknie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Zastanawiam się jeszcze na pójściem na kurs od początku września i zbieram wszystkie możliwe informacje. Pozdrawiam serdecznie

@Krzysztof

W moim wypadku się opłacało. Jeśli pójdziesz to przygotuj się na pracę na początku.

Yaro
@Krzysztof

Jak chcesz się nauczyć to warto. Byłem w zwszłym roku.

Tadek
@Yaro

Moim zdaniem wart każdej złotówki.

Ola
@Tadek

Moim też.

@Ola

Kiedy byłaś na warsztatach?

Ola
@Marek

Niecały rok temu.

Lutek
@Ola

Ja dwa lala temu i cały czas na plus, więc mogę spokojnie polecić.

John
@Jaca

Na jakiej platformie grasz ?

Dufus
@Lutek

Ja też.

Mariusz

Jak najbardziej polecam. Nie dla leniwych. Trzeba być na zajęciach i trenować. Efekty same nie przyjdą. Robert prowadzi zajęcia rewelacyjnie i odpowiada na wszystkie pytania. Cierpliwie tłumaczy po kilkanaście razy. Polecam!

@Mariusz

Też polecam. Warsztaty prowadzone są bardzo dobrze. Wszystko zrozumiałe jak się chce...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Roma

napiszcie proszę, jak Wam idzie po warsztatach? Zarabiacie już? Jesteście na live?

Franciszek
@Roma

Tak. Na razie idzie dobrze i zamierzam trzymać się zasad, więc powinno się utrzynać.

Roma

Marty
@Marek

Bardzo dobrze.

marian

i jak po poł roku uczenia się? Zarabiasz?

Kursant

Póki co nic ciekawego. Ktoś zarabia po tym kursie Roberta czy to mrzonka ?

Bartek
@Kursant

Brałem udział w warsztatach ponad rok temu. Zacząłem zarabiać pod koniec 3 tygodnia. Jak dla mnie warsztaty wspominam bardzo dobrze. Bardzo ekscytujące, ale ten temat u mnie od razu zaskoczył od początku wiedziałem, że chcę to robić.

@Kursant

Dziwne bo ja jestem teraz na warsztatach i dla mnie petarda. Nie mogę się doczekać trzeciego tygodnia.

Janek y
@Kursant

Ja znam co najmniej dwie takie osoby ja i mój znajomy ,który mi polecił.

@Olka

Też czekam na skalping. Wydaje mi się że trzeba zbudować depozyt żeby bawić się panterą i PB. Ciekawe czy coś jutro na żywo Robert zagra.

@Kursant

Ja zarabiam. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Norbert
@Olka

Ja jestem na warsztatach. Wiedziałem czego się spodziewać. Przecież każdy ma dostęp do strategii wystarczająco dłógo aby wiedzieć jak one działają. A działają super. Ja już stosuję je od 3 tygodni a od 2 mam już systematycznie max trafień. Wystarczyło trzymać się zasad. Skalping wymiata.

@Kursant

Jestem zachwycona. Moje pierwsze zamówienie na koncie live na plusie. Wejście EURJPY 13:05. Wzięłam zgodnie z tym co Robert pokazywał.

2 lata
@Olka

Brawo Olka. Od dwóch lat stosuje te strategie i spokojnie możesz liczyć na minimum 80% skuteczności. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz trzymać się zasad.

Agata
@Bartek

możesz coś więcej opowiedzieć o tych warsztatach? na czym polegają?

@2 lata

Wczoraj i dzisiaj zrobilam znowu dzienny cel. Skalping wymiata. Wczoraj wzięłam trzy zamówienia bo pierwszy mi nie wyszło, ale w końcu dzień skończyło sie tak, że podwójną 'dniówkę' (ilość punktów) wyciągnęłam. Dzisiaj pierwsze weszło jak przedwczoraj.

2 lata
@Olka

Brawo. Będziesz trzymać się zasad to tak już zostanie.

@2 lata

Dziękuję. Wczoraj znowu dzienny cel zrobilam za pierwszym razem na Panterze na złocie. Smutno mi jakoś, że to już koniec warsztatów.

Joanna
@Olka

W ciągu moich 5 lat od momentu zakończenia warsztatów tylko kilka dni na minusie zaliczyłam w pozostałe dni gry dzirnny cel zrobiony.

Mario
@Kursant

Polecam warsztaty dla każdego kto chce się przyłożyć. Pierszy tydzień nie był dla mnie łatwy. Na szczeście później już z górki szło. Pierwszy miesiąc działałem na koncie demo. Obecnie 9 miesiąc na live.

Jana
@Mario

Dla mnie też pierwszt tydzień był najcięższy bo byłam zupełnje zielona a teraz śmigam.

@Jana

Hej , na forum wszyscy po kursie są do przodu, a ktoś ma udokumentowane zyski ? Bo chwalić to się łatwo. Pozdrawiam

Maniek
@Zainteresowany

Ja na razie nie jestem, ale dopiero startuję. Co moge na ten moment powiedzieć to bardzo jasne i klarowne materiały przygotowujące. Jak tak dalej będzie to zapowiada się bardzo dobrze. Będe pisał co i jak na bierząco.

Trader
@Zainteresowany

Ja mam i się nie chwalę.

Mmm
@Jana

No mi też na początku nie było łatwo. Wydawało mi się to zupełnie czarną magią ale po pierwszym tygodniu już wszystko się zaczęło klarować. Teraz od tygodnia jestem na koncie Live i codziennie udało mi się zrobić w twój dzienny cel. Wiem że to krótko ale na koncie demo też tak mi wyszło więc wygląda na to że tak będzie też dalej.

Jaca
@Mmm

Ważne by początkowy okres przejść. Po pierwszym tygodniu już z górki leci.

Saku
@Jaca

Dla mnie nie było ciężko bo się przygotowałem bardzo dobrze z materiałów ktore dostalem przed warsztatami. Wszystko było przejrzyste i logiczne

@Saku

Pierwszy tydzień i to tylko na początku miałam zakręt. Nie jestep geniuszem a i dla mnie później juź szło.

Honorata
@Kama

No dobra ale teraz ile zarabiacie po tym kursie?

@Honorata

Mi teraz jakieś 200 zł dziennie. Czasami trochę mniej czasami trochę więcej ale średnio mi tak wychodzi. Stopniowo bede to zwiększać

@Kama

Chcesz może pokazać na zoomie jak grasz na żywo ?

@Kursant

Po pierwsze to nie mam umiejętności dydaktycznych do mnie ciężko jest trafić bym coś zrozumiała a co dopiero jakbym miała to tłumaczyć. Po drugie czułabym się jak k.. jakbym miała próbować zrobić to w czym Robert jest moin zdaniem mistrzem i rozpowszechniać strategie za jego plecami za to co dla mnie zrobił. To by był szczyt.

Lencia
@Olka

Czy coś się wpłaca żeby zarabiać

Sadu
@Lencia

Dobrze zacząć od demo żeby bez ryzyka zacząć i wyeliminować głupie błedy. Na demo obracasz wirtualnym kapitałem tylko do treningu. A jak już systematyczność wejdzie gdy co dzień jesteś w stanie zrobić daną ilość punktów wtedy można pomyśleć o otwarciu konta live. Na konto live możesz wpłacić kapitał aby nim obracać. Minimum 100 dolców na platformie z materiałów przygotowyjących ja wpłaciłam jakieś 1000zł. Warto zastanowić się na co można sobie pozwolić żeby nie mieć poczucia że wpłacasz duży kapitał. Wtedy może być problem.

@Kama

OK, 200 dziennie, ale przy jakim kapitale i jakim lewarze?? Bardzo proszę o odpowiedź, jestem przed szkoleniem

@Zainteresowany

Szczerze to nie wiem jaki mam lewar. Po prostu zainstalowałam i używam platformy z przygotowania do warsztatów, więc też będziesz miał do niej dostęp albo już pewnie masz. Zaczynałan z 200usd.

Bojan
@Kama

Ja jestem w trakcie warsztatów, w trzecim tygodniu. Najbardziej mi leżą strategie skalpingowe.

Darek
@Bojan

Ja niedawno skończyłem i potwierdzam skuteczność

@Darek

No i jak Ci teraz idzie?

@Rafał Walczak.

Możesz powiedzieć coś więcej z perspektywy czasu. Nadal idzie ci tak dobrze,? No i słowo o średnioterminowym zysku Ja jestem w trakcie kursu

@Adam

Cały czas idzie mi bardzo dobrze. Teraz właściwie jeszcze lepiej niż od ostatniego czasu kiedy to pisałem. Co masz na myśli zysku średnim termine? Od wtedy gdy zostawiłem pierwszy komentarz czyli jakieś 7mc temu tylko jeden dzień miałem na minusie.

Karol
@Rafał Walczak.

Polecam. Ciężka praca cię czeka na początku, ale warto.

Lutek
@Karol

Zdecydowanie nie dla leni.

co nie jest dobrze ?

BA

Dokładnie o to pytam

Rotor

Dzień dobry Czy i kiedy zaczną się szkolenia na żywo. Jestem bardzo zainteresowany takim kursem - może być płatny. Niewiele wiem w tych tematach giełdowych,wykresach.inwestowaniu - na razie zajmuję się tylko krypto walutami. Serdecznie pozdrawiam Piotr Pieczka

Paul
@Rotor

Najlepiej zacznij od webinaru.

@Paul

Jaką masz skuteczność?

Paulina

Witam chcę zacząć kurs ale jestem całkiem zielona, czy warto i jaki jest koszt szkolenia?

mati
@Paulina

Najlepiej zacznij od webinaru pozdrawiam :)

NowyTrader

Witam wszystkich. Czy ktoś może się pochwalić plus/minus swoimi dziennymi lub tygodniowymi zyskami z wejść? Pytam z czystej ciekawości. Interesuje mnie również, po jakim czasie, zwrócił sie wam kurs. Za wszystkie opinie, serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Anka
@NowyTrader

Nie ma sprawy. Mi już pod koniec pierwszego etapu.

NowyTrader
@Anka

Podasz jakieś kwoty jakie inwestowałaś i ile dziennie przychodu miałaś?

Renata

Byłam bardzo sceptyczna przed podjęciem szkolenia czy warto, jestem już po i szkoda bo atmosfera panujaca rewelacyjna sam Robert Gawęda przekazuje swoja wiedzę w bardzo prostym językiem i cierpliwie odpowiada na wszystkie kwestie niezrozumiałe dla nas.

Sinki
@Renata

A ile kosztuje te szkolenie?

Vivaldi
@Sinki

No właśnie nikt nie chce ujawnić...

Edi
@Vivaldi

No dziwna sytuacja, tylu niby chwali i przeszlo przez kurs, a nikt nie umie odpowiedzieć na proste pytanie ile za niego zaplacil

Edi
@Vivaldi

Tylu przeszlo kurs i nikt nie wie ile zaplacil, ciekawe

Traderr
@Vivaldi

Bo na kurs trzeba się zakwalifikować.

Fistro
@Sinki

Za drogo. Znam tańsze i lepsze, 6miesieczne z dyplomem i gwarancja zarabiania

ALatrader
@Traderr

Bo to są współpracownicy prowebinar! Te wszystkie pozytywne opinie. Ludzie włączcie MYŚLENIE!

podeślij linka

@Fistro

Masakra. To trzeba być naprawdę bezczelnym żeby takie coś pisać. Podejrzewam, że to pisała jakaś konkurencja Roberta i pewnie zaraz jakieś linki tutaj będą lecieć. Ja przeszedłem warsztaty z Robertem i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Właściwie to uważam, że powinno to kosztować dużo, dużo więcej patrząc na efekty jakie osiągam. Nie słuchajcie internetowych Trolli!

@ALatrader

Tak zgadza się on jest jednym z ekspertów prowebinar. Jestem zapisany do nich na listę adresową i miałem doświadczenie już ze wszystkimi ekspertami. Jak do tej pory jest najlepszy z nich wszystkich byłem u niego na LTR. Wcześniej już miałem doświadczenia i już zarabiam od 4 lat. Przyszedłem po prostu po dodatkowe strategie na chwilę obecną używam tylko jego strategii. Bardzo czytelne sygnały. Dzienny cel jestem w stanie czasami zrobić w pół godziny a czasami maksymalnie w 3h.

Dariusz Nawrot
@Fistro

Haha ale beka widać że to jakaś konkurencja. I pewnie link zaraz wrzucać będą do siebie :) no faktycznie musi być lepsze skoro musisz się reklamować w taki sposób. Robert nie musi ja tak jak zresztą wiekszość do niego trafiłem z polecenia.

Fistro
@Edi

Nawet nie pytaj ile kosztuje. Na darmowych kursach wiecej sie nauczysz. Czlowiek sprzedaje 5 strategji i niedbale wyjasnia jak je zastosowac, nie odpowiada precyzyjnie na pytania, czasem w ogole nie odpowiada.

Daria
@ALatrader

Nie wiem jak mam udowodnić, że nie jestem współpracownikiem itp ALE nie jestem. Właśnie dzisiaj ukończyłam kurs (czy tam szkolenie) I jestem bardzo zadowolona. Miałam już do czynienia z rynkiem ale były to nieudane próby i strach. Teraz rozpoczęłam działania konkretne i już są efekty. Wiadomo ja dopiero zaczynam więc nie oczekujcie że napisze iż już zarabiam miliony ???? Ale przynajmniej zrozumiałam, że są konkretne sposoby żeby zarabiać i nie muszę śledzić codziennie informacji które mnie nie interesują. Poza tym koszt kursu jest dla mnie niski także kwestia indywidualna :) Pan Robert był obecny dwa razy dziennie i konkretnie odpowiadał na pytania i pomagał. Pomaga nadal. Czyli nawiasem mówiąc to koszt dożywotniej współpracy. Polecam gorąco. Chciałabym wysłać jakieś dowody, że jestem kursantką ale nie wiem jak :)

mm

mam pytanie do tych co już byli na kursie roberta (, ja tez na nim byłem ) w jakich godzinach najlepiej tradować na strategii scalpingowej b5 , czy macie ulubione godziny gdzie szybko pojawi sie sygnał i jest ich dużo ? dzięki pozdrawiam

@mm

Ja siadam różnie raz rano raz wieczorem czasami zdarza mi się po południu i nie ma tutaj reguły.

Karol

Nie ma reguły

Alek

Kiepsko mi idzie po tym kursie. Czy ktoś ma podobną sytuację?

mario

Dzisiaj się zapisałem, jutro start. Zobaczymy

Klient

Czy ktoś wybiera się na kurs od 15.11.2022?

Baron
@Klient

Cześć, tak ja planuję, czy jesteś przekonany o tym, że to rzeczywiście jest tak dobre jak o tym opowiadają inni, czy spotkałeś lub rozmawiałeś z kimś kto to potwierdzi, że udało mu się na tym zarabiać?

Ela
@Klient

Tak, ja :) Już nie mogę się doczekać... a z drugiej strony czuję strach czy sobię poradzę i opanuję te wszystkie strategie. Z materiałów jakie dostałam widzę, że sporo muszę się jeszcze nauczyć i poświęcić trochę czasu by to opanować. Ale jestem dobrej myśli.

@Klient

Ja się wybieram, jestem zapisany, jutro zaczynamy.

Kamis

Ja wybieram się na kurs od 15.11.2022

@Ela

Ja też zaczynam. Też jestem zupełnje zuelona. No może byłam, bo materiały to nie są takie straszne wszystko wyjaśnione jak dla dziecka. Ja mam prawie 60 lat i sobie poradziłam. Tam wszystko jest tylko trzeba usiąść i na spokojnie przerobić. Tak naprawdę sprowadza się to do kliknięcia dwóch guzików aby ściągnąć i zainstalować platformę bo ona z automatu się instaluje. A później przenieść folder danych. No i cała filozofia z zainstalowaniem platformy. Później przetrenowałam sobie otwieranie i zamykanie zamówień. Na dzisiaj zostało mi tylko zarządzanie kapitałem ale z tego co widzę to jest kilka prostych działań. Nie nogę sie doczekać startu. Zapowiada się ciekawie. Wiadomo zawsze jakiś dreszczyk jest.

Mozecie napisac ile taki kurs kosztuje ? I ile czasu trwa ?

@Robert A jaka jest ta przecietna ?

Monia

Wszystko Ok. Strategie działają. Robert jest bardzo komunikatywny i pomocny. Polecam szkolenie u niego. Warto zainwestować w wiedzę bo się to zwraca.

Iga
@Monia

Napisz proszę, czy osoba całkiem zielona da sobie radę. Zaczynam dopiero dostałam materiały, ale kompletnie nic nie rozumiem. Trochę się martwię, ze sobie nie dam rady

Jadwiga
@Iga

Ja byłam zupełnie zielona i też się bałam na początku. To jest chyba normalne. Jedynie pierwszy tydzień był cięższy potem już szło z górki. Przygotowanie do warsztatów bardzo klarowne. Na początku miałam mały problem z instalacją platformy, ale Robert połączył się ze mną zdalnie i mi pomógł ja zainstalować. Najpierw zaczynałam na koncie demonstracyjnym żeby wyeliminować wszystkie błędy. 3 tygodnie zajęło mi żeby przejść na konto Live, więc myślę że to chyba tutaj sumuje wszystko. Przyszłam zupełnie zielona a po trzech tygodniach śmigowałam już na koncie live. Jak się przyłożysz to efekty na pewno zobaczysz. Pamiętaj by trzymać się za co bo to jest najważniejsze.

iga
@Jadwiga

poceiszyłaś mnie. Dziękuję za odpowiedź

Jadwiga
@iga

Z przyjemnością.

@Jadwiga

No tak, statystyka robi swoje więc 1% jest bardzo ważny ;-)

A mnie blokuje na razie kwestia podatkowa. Jak rozliczać tyle pozycji aby być w porządku z fiskusem. Może znacie jakieś gotowe programy do rozliczania forex. Jak rozjaśni mi się ten problem na pewno skorzystam z wiedzy Roberta bo bardzo lubię słuchać jego wykładów.

@Ewa

Najlepiej udać się do swojego US i zapytać, bo interpretacje Urzędów Skarbowych są różne.

Kowal
@Krzysztof

W tym wypadku jest wręcz przeciwnie i Urząd Skarbowy nie pozostawia tutaj żadnych wątpliwości. Obowiązuje tak zwany podatek Belki czyli od zysków kapitałowych. Rozliczasz się raz w roku na podstawie Pit 38

Niedawno zacząłem na live i super to idzie strategie się sprawdzają ale trzeba się ich trzymać staram się zrobić dzienny cel ale oczywiście nie zawsze starczy czasu. Robert wykonał wspaniałe szkolenie, pokazał i "ustawił" platforme a także zaproponował brokera który jest godzien zaufania. Najważniejsze jest to że szkolenie się skończyło i kurs był warty ceny ale co najważniejsze jest z nim kontakt Telefoniczny i emailowy więc ma się wrażenie ze gdyby coś to zawsze jest się pod jego opieką. Robert jeżeli to czytasz to Jeszcze raz Dzięki za to co Robisz.

@Marcin

Brawo Marcin. Ja też na live już trchę śmigam. Wszystko się sprawdza wystarczy trzymać się zasad.

Mareczek
@Nikon

Zgadzam się bez strategii jest masakra. Przekonałem się o tym.

Daniel
@Mareczek

Jakie wam najwięcej przynoszą? Mi skalping.

Martin
@Daniel

Mi też.

Mamo
@Martin

Skalping zdecydowanie wymiata.

Zostaw merytoryczną opinię o Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) - Gdynia

• Jak się pracuje w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Zobacz opinie na temat firmy Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Central Trade Union Sp. z o.o. (Robert Gawęda)