Opinie o Finder.Com Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Finder.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Finder.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finder.Com Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Finder.Com Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Karol Nowy wpis

Czasami są zwalniani

DaVinci Nowy wpis

Czy aktualnie szukacie kogoś? Wiem, że wystarczy wpisać w Google i odpowiedzieć sobie na to pytanie, ale tak rzadko pojawia się jakaś oferta... a nie ukrywam, że od kiedy przypadkiem Was „wyczailem”, jestem na podstawie szczątkowych informacji i wrażeń mega ciekawy Waszej firmy... a może da się jakos Was poznać nie koniecznie w kontekscie otwartej rekrutacji?

Hugon

Świetny pracodawca i myślę, że drugiej takiej firmy nie znajdziecie. Ludzie trzymają się w pracy , super i polecam.

DaVinci Nowy wpis
@Hugon

Jak jest z pakietem medycznym w Finder.Com Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Maciej

Oczywiście. Można dołączyć całą rodzinę.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Judyta

@Maciej Król o to świetnie! a czy jakieś inne benefity też są?

Czy można liczyć w Finder.Com Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Maciej Król

Tak. Finder zapewnia wszystkim swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną, oraz wsparcie EAP (dostęp do psychologa i prawnika).

Magda

Czy chętnie przyjmują osoby bez doswiadczenia?

Hejo

Bardzo mało ofert pracy u Was się pojawia (przed koronawirusem tak samo...). Jak się z Wami „skumać”?:)

Wojtek

@magic to strasznie duży socjal! Ktoś może potwierdzić?

Co wchodzi w socjal Finder.Com Poland Sp. z o.o.?

Magic

Śniadania, napoje i owoce w biurze. Lunch w restauracjach w pobliżu biura. Indywidualny budżet szkoleniowy. Parking Multisport Opieka medyczna Dodatkowa opieka prawnicza i psychologiczna Zajęcia z języka angielskiego Zespołowe i firmowe wyjścia oraz większe wydarzenia integracyjne

Jak ze studentami w Finder.Com Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Magic

Jestem otwarci na ludzi spragnionych wyzwań, rozwoju, próbowania nowych rzeczy. Mamy programy stażowe i dla praktykantów. Chętnie przyuczamy osoby, które nie miały jeszcze okazji nabrać doświadczenia w branży IT.

Marcelina

O wow! Bardzo spodobał mi się komentarz apropo wyjazdów służbowych, rzeczywiście zdarzają się wyjazdy w tak fajne miejsca? Jeżeli tak to kto z pracowników ma szansę tam pojechać i ile one trwają? Pozdrawiam serdecznie

@Marcelina

Tak, jak najbardziej nasi pracownicy mają okazję odwiedzać inne nasze biura, m.in. w Sydney, Londynie, Manili czy Nowym Jorku. Głównym czynnikiem, który o tym decyduje jest fakt, czy taki wyjazd będzie dla pracownika i Findera korzystny i pomoże rozwiązać pojawiające się wyzwania. Im nasza rola jest bardziej wymagająca, wymagająca częstszej kooperacji z osobami z innych lokalizacji, tym częściej mamy okazję na wyjazdy służbowe w "fajne miejsca" :)

Maciej

Super pracodawca - szanuje pracowników i stara się, żeby każdy czuł się traktowany fair. Do tego dobra i bezstresowa atmosfera w pracy oraz atrakcyjne benefity (darmowe obiady, napoje, wyoski budżet szkoleniowy). Konktakt z ludźmi z całego świata (Australia, USA, Wielka Brytania, Filipiny), a czasem nawet podróże służbowe do tych miejsc. Zdecydowanie polecam!

Grzegorz

Pracodawca szanuje pracownika, atmosfera luźna niezależnie od stanowiska, dobra komunikacja, wizja firmy, zespołów i projektów jest regularnie komunikowana. Dużo benefitów, wygodne stanowiska pracy.

Doro

Dobry Pracodawca: miedzynarodowa atmosfera, duzo benefitów (codzienne lunche, słodycze, owoce, napoje, multisport, parking itp).

Szanują pracownika. Dużo benefitów.

Zostaw merytoryczną opinię o Finder.Com Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Finder.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finder.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Finder.Com Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Finder.Com Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Finder.Com Poland Sp. z o.o.
  • Komandorska 12
    50-022 Wrocław

Finder.Com Poland Sp. z o.o.