Opinie o Zahir & Zahid Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zahir & Zahid Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zahir & Zahid Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zahir & Zahid Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Grzegorz Jerzy Gniady Nowy wpis

As-Salam Alaykum bracie Zahir Jestem Polakiem i muzulmaninem. Jestem obrońca praw człowieka i publicystą. Współpracuje z Amnesty International, i z polskim Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich. Pisze na prośbę twojego byłego pracownika, polskiej muzułmanki Karoliny Mazurek. Menager kebaba w Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie i Pleszewie, Tomasz Dzwoniarek niesłusznie zwolnił z pracy Karolinę Mazurek. Nie przedłużyl jej umowy. Tomasz Dzwoniarek wie że Karolina Mazurek byłaby w stanie udowodnić jego przekręty i brak wiedzy Tomasz Dzwoniarek nie lubi prawdy i słuchał zazdrosnych kasjerek z pozostałych dwóch lokali kebabowych. Jedna z kasjerek wykorzystała fakt ze że Karolina Mazurek chciała wiedzieć kiedy są autobusy , zeby dojechać i pracować w weekend ( ponieważ bengalski menager prosił Karolinę Mazurek o pracę w drugim lokalu). Polska pracownica wiedząc że menager Tomasz Dzwoniarek nie ma pojecia o prosbie bengalskiego pracownika, powiedziała że Karolina Mazurek robi zmiany w grafiku. Polski menager Tomadz Dzwoniarek nie zna języka angielakiego. Dwie polskie kasjerki takze nie znają języka angielskiego. Dziewczyna z tego samego kebaba, gdzie pracuje Karolina Mazurek, jak tylko się dowiedziała to złożyła wypowiedzenie. Ale pozostali pracownicy są zastraszani przez menagera Tomasza Dzwoniarka. Menager Tomasz Dzwoniarek mowi pracownikom, że będą przeniesieni do innych miast jak będą mieć kontakt z Karoliną Mazurek. Katolima Mazurek pomagała we wszystkim pracownikom z Bangladeszu. Karolina Mazurek w przeciwieństwie do pozostałych polskich pracowników tej sieciówki zna język angielski, i bardzo lubi pomagać. To jest problem dla polskiego menagera Tomasza Dzwoniarka. Menager Tomasz Dzwoniarek miał nawet, pretensje, ze Karolina Mazurek aktywnie spędza swoj wolny czas, i zaprasza innym pracowników do aktywnego spędzania wolnego czasu. Polski menager Tomasz Dzwoniarek poinformował Karolinę Mazurek, że ta ma sobie pracy szukać w momencie, gdy w srodku nocy przyjechała pomóc koleżance co się zwolniła. Muzulmanska siostra Karolina Mazurek pracowała od lipca 2019. Pierwsze 3 miesiące bez jakiejkolwiek umowy , potem na unowach- zleceniach. Karolina Maxurek czasem pracowała po 15 - 19 godzin. Byle tylko firma się rozwijała. Bardzo Cie prosze bracie o zajęcie sie ta sprawą i przywrócenie do pracy Karoliny Mazurek. Karolina Mazurek została skrzywdzona i niesłusznie zwolniona z pracy. Niech Allah Wszechmogący błogosławi ciebie bracie i twoją rodzinę Nazywam się Grzegorz Jerzy Gniady ( Ali Jabeer) Moj adres: ulica Władysława Reymonta 1/2, (usunięte przez administratora) Kod pocztowy: 32-600, (usunięte przez administratora) Moj e-mail: grzegorzgniady@interia.pl Mój numer telefonu: 509 984 412 Przepraszam za moj słaby język angielski

.... Nowy wpis
@Grzegorz Jerzy Gniady

Widze ,że nie jedno miasto ma taki problem.. :/ Smutne. Bo są Dziewczyny ,które oddają całe serce tej pracy i są bardzo nie doceniane. Przez współpracownikow tak.. ale przez Firmę.. już niekoniecznie . Umowa zlecenie to widzę ,że u Nich już chyba standard. Znam Dziewczyne ,która w jednym z lokali pracuje od 2017 roku do dziś... Może nie zna angielskiego.. ale pomaga chłopakom we wszystkim.. nawet w prywatnych sprawach typu.. urzędy,lekarze . Gdzie nikt Jej za to nie płaci .. robi to z szacunku i dlatego ,że lubi i dogaduje się z współpracownikami.. szkoda ,że nie ma.kogos kto by zadbal o tak dobrych i oddanych.. wieloletnich pracowników.. bo takich mają naprawdę mało..

Dariia Nowy wpis

A jaka w ogóle jest pensja? Czego można się spodziewać?

Nikt Nowy wpis
@Dariia

Najniższa krajowa ale jak kradniesz albo pijesz to i tak będziesz pracować bo atmosfera jest taka ze Cie nie zwolnią bo nikt na Twoje miejsce nie będzie chciał pzyjsc

Kierowca

Po tym jak potraktowano pracownicę , która była bardzo zaangażowana w pracę , koleżeńska i pomocna w każdej sytuacji , to ja wiem jak mogą potraktować słabszych pracowników. Kobietę zwolniono nie mając jej nic do zarzucenia , ale nie pasowała jej dbałość i rozeznanie w wielu dziedzinach. No i co najważniejsze to nie pasowała tym dwóm kaajerkom co pracują dłużej w ostrowie , no to się jej pozbyły . Brak sprawiedliwego i równego traktowania , podporządkowanie wszystkiego jednej z pracownic , a jak jej zakupów nie zrobisz to wypad. Płace nienajwyższe ale regularne, z umowami różnie Nie polecam pracy w tej firmie

Stali_klijeci
@Kierowca

Zgadzam się z tym. Była lubiana. Przyciągała klientów swoim uśmiechem i charakterem. Umiała zapanować nad porządkiem i zawsze pilnowała by wszystko było ciepłe i smaczne. Gdy przyszła nowa koleżanka do pracy ,wzięła ja pod swoje skrzydła i wspierała.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Zahir & Zahid Sp. z o.o. w miejscowości Ostrów Wielkopolski? Co wiecie nowego o pracy w Zahir & Zahid Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna!

Wzburzona

Wątpię aby taka osoba się znalazła biorąc pod uwagę strach przed utratą pracy a z tego co zauważyłam duża część pracowników jest z zagranicy.(usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zahir & Zahid Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Zahir & Zahid Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

Zahir & Zahid Sp. z o.o.