Cher Zarządzanie Sp. z o.o.

Opinie o Cher Zarządzanie Sp. z o.o.

Zuzanna Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę dla asystenta do biura. w ofercie wpisano przygotowywanie deklaracji MPO po odpowiednim przeszkoleniu. Czy jakieś jeszcze inne występują? liczę na rozwój

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cher Zarządzanie Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca Nowy wpis

Tak, w Firmie pracują studenci oraz były my osoby na stażu. Zarówno płatnym jak i z Urzędu Pracy.

Witam, zaczął się już jak widać kolejny rok a do teraz nie pojawiła się już żadna opinia dotycząca warunków pracy, gdzie parę miesięcy wcześniej podkreślony został rozwój firmy. do jakiego stopnia ma on nastąpić? Czy zostaną utworzone nowe stanowiska? Jakie?

Nowy wpis

Od 01 stycznia 2024 w zasobach firmy pojawiły się kolejne nieruchomości w obsłudze. Kolejne są w trakcie negocjacji. Aktualnie Firma zatrudniła kolejne 3 osoby - zarówno do działu administracji jak i do działu księgowości. Jesteśmy w trakcie poszukiwania kolejnych osób do obu działów.

margo

Firma Cher Zarządzanie nie administruje już nieruchomością przy ulicy Zdrowej.

_adm
@margo

Jakie były powody zerwania współpracy? Czy firma wywiązywała się ze swoich obowiązków, czy rozliczenia były terminowe i rzetelne?

@_adm

Firma Cher-Zarządzanie sp. z o.o. złożyła wypowiedzenie Wspólnocie Mieszkaniowej przy ul. Zdrowej. Powodem złożenia wypowiedzenia był narastający konflikt pomiędzy ustępującym Zarządem a tym, który był powoływany. Czas przeprowadzania zmian był tak długi, że nie było możliwości prawidłowej współpracy. Stąd taka decyzja.

Ada
@Cher Zarządzanie Sp. z o.o.

Czy to wspomniane zaprzestanie podejmowanej współpracy wpłynęło jakkolwiek na warunki pracy osób zatrudnionych? Mam na myśli chociażby zakres obowiązków lub zmiany w kontekście wynagrodzenia? są już nowi partnerzy na horyzoncie?

@Ada

Nie, zakończenie współpracy nie wpłynęło na wynagrodzenia pracowników, a jedynie na zmniejszenie obowiązków osoby, która zajmowała się daną wspólnotą. Tego typy zmiany są naturalne, wynikają z wielu czynników natomiast Firma cały czas pracuje nad rozwojem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cher Zarządzanie Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
B.

Dzień dobry, czy prowadzą Państwo rekrutację? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Pozdrawiam

@B.

Prowadzimy rekrutację do działu księgowości oraz do działu administracji

@B.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko administratora i księgowej

asdf

Witam, czy wolą Państwo kogoś z doświadczeniem w dużej firmie? W jakim czasie można oczekiwać od Państwa odpowiedzi?

@asdf

To zależy na jakim stanowisku dana osoba będzie pracować. Generalnie staramy się szkolić osoby od początku, ale doświedczenie jest mile widzine

lokator

Z Panem Darkiem Gil pracowałem 15 lat! Wiem ze nie ma ludzi doskonałych, ale jeżeli na do widzenia ze wspólnotą większość lokatorów prosi dalszą możliwość kontaktu, "opieki" ze strony PERSONALEJ Pana Gila to chyba mówi wszystko o firmie którą prowadzi! I o nim! Jeżeli kilka kontroli dokumentacji wszelkiego rodzaju, finansowej P.Poż czy innych nigdy nie wykazały uchybień....to chyba mówi wszystko o firmie którą prowadzi! I o nim! jeżeli nigdy nie zapłaciliśmy odsetek za nieterminowe jakiekolwiek opłaty...to chyba mówi wszystko o firmie którą prowadzi! I o nim! Dla mnie to wystarczy, GOŚĆ JEST SUPER Panie Darku nie ma sensu gadać z niezadowolonymi POZDRAWIAM

Wiecie, czy Cher Zarządzanie Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, Cher-Zarządzanie sp. z o.o. udostępnia do pracy zdalnej wszelkie kanały komunikacji i narzędzia do pracy. Między innymi laptop oraz telefon.

Jadzia

W jaki sposób praca zdalna jest nadzorowana? O jakich stanowiskach może być tu mowa? Przeliczane jest to czasowo czy stawia się na wykonanie zadania w trakcie danego dnia?

Czy pracownicy Cher Zarządzanie Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pracodawca

Dzień dobry, tak, nasi pracownicy uczestniczą w różnych formach integracji. Zazwyczaj są one ustalane wspólnie i odpowiadają bieżącym oczekiwaniom.

Emerytowany Zarządca

Dla niezorientowanych. Administrator wykonuje czynności zlecone przez zarząd, a wielokrotnie bywa tak, że to zarządy blokują różne tematy. Na administratora wylewa się tylko pomyje. Zastanówmy się za nim coś napiszemy.

Magdalena
@Emerytowany Zarządca

Czyli tak naprawdę to jest dopiero wstępna informacja? bo skoro jest ona dla osób niezorientowanych to przydałoby się naprostować pewne kwestie o ile faktycznie takie występują. co w takim razie wypadałoby nadmienić odnośnie poprzednich opinii?

@Magdalena

Wielokrotnie bywa tak, że administrator jest buforem pomiędzy zarządem wspólnoty, a mieszkańcami. Administrator wykonuje czynności zlecone przez zarząd i tym decyzją musi się podporządkować. Oczywiście zwraca on uwagę zarządowi na konsekwencje swoich decyzji, ale i tak finalną podejmuje zarząd. Często bywa tak, że są one mniej lub bardziej popularne. A na pewno nie podobają się wszystkim mieszkańcom. Bywają również sytuacje, że zarząd lub część zarządu jest w konflikcie z mieszkańcem i za pomocą administratora przekazują mu mniej popularne decyzje. Bardzo często zarządy wspólnot nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich decyzji, a równie często nie przyjmują porad. Zaś nie zastosowanie się do decyzji zarządu przez administratora skutkuje konfliktem na linii zarząd-administrator. W umowa o administrowanie jest jasny zapis, że administrator wykonuje czynności zlecone przez zarząd. Proszę pamiętać, że przy tak zawartych umowach to zarząd bierze pełną odpowiedzialność za działania wspólnoty i nadzorowanie pracy administratora. Właściciel, który czuje się zlekceważony, jego problem nie został rozwiązany etc. powinien zwrócić się do zarządu z prośbą o interwencje czy wyjaśnienie podjętych lub nie podjętych działań. Inaczej ma się sytuacja kiedy ze wspólnotą zawarta jest umowa o zarządzanie. Wtedy zwykle nie ma zarządu i to zarządca ponosi pełną odpowiedzialność. Wszystkie sprawy są zwykle złożone i działania nie wynikają z przypadku lub niechęci. Zawsze są powody konkretnych działań.

Olo

Ja tam żadnych problemów nie miałem, ani z Panem Dariuszem, ani z pracownikami Pana Dariusza. O co pytałem to się dowiedziałem, co potrzebowałem dostałem. Fakt, mieli problem z księgowością, ale się to zmieniło od jakiegoś czasu zdecydowanie na plus. Frustruje mnie to, że zwykle takie opinie negatywne piszą osoby, które nie uzyskały tego czego chciały. Należy się zastanowić czy faktycznie mieli prawo dostać to co chcieli. A teraz się mszczą. To jest moja opinia. Ja uwag nie mam żadnych.

zainteresowany

Pan Dariusz to zwyky (usunięte przez administratora) i partacz. Jego mottem życiowym jest słowo: ,,jutro". Potrafi przeciągać sprawy miesiącami, aż zainteresowani zapomną o sprawie, która pozostaje nierozwiązana. Mistrz spychologii stosowanej, wina zawsze leży po innej stronie i na wszystko znajdzie wytłumaczenie. Człowiek niegodny zaufania, omijać go i firmę Cher szerokim łukiem.

Małgorzata
@zainteresowany

Jakie sprawy przeciągają miesiącami? Na jakie rzeczy znajduje wytłumaczenie? Możesz trochę więcej, podac jakieś sytuacje?

Wspólnota
@zainteresowany

Zgadzam się z Klientem w stu procentach. Ten człowiek nie nadaje się na administratora. Kto mu dał licencję. Wszystkie dokumenty trzeba mu wyrywać z gardła na siłę. Zawsze, podkreślam słowo zawsze, jest problem żeby cokolwiek od niego uzyskać. On i jego pracownicy mają w genach uniki i odmawianie dostępu do dokumentów. Nie wiem czemu ma to służyć. Chyba robią jakieś przekręty i boją się żeby to nie wyszło na jaw. Osobiście odradzam jakąkolwiek formę współpracy, o ile współpracą można to nazwać.

maok

Pana Gila i jego firme należy omijać szerokim łukiem. Na przykład; uniemożliwia włąścicielowi lokalu wglądu w dokumentacje wspólnoty zasłaniając się RODO. Kompletne matołectwo prawne.

Jerry
@maok

Kompletna bzdura. Nigdy nie spotkałem z jakąkolwiek odmową wglądu do dokumentów WM.

Sławek
@maok

Niestety to prawda !

Witold
@Sławek

No wiesz. Jak obowiązuje RODO to nie można poznać danych personalnych innych właścicieli mieszkań i może o to chodzi. Bo jednak są tam podane także pesele innych osób. No ale w dokumentacje do swojego lokalu to chyba można zajrzeć, co?

Mieszkaniec
@Witold

Dokumenty powinny być do wglądu.

Aleksandra
@Mieszkaniec

Ale pytałeś o dokumenty dotyczące konkretnie Ciebie czy innych osób? Bo w tym może tkwić cały problem.

Dobrarada

FIRMA DZIALA NANIEKOZSC MIESZKANCOW. STRASZY STRAZY MIEJSKA. KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI

Helena
@Dobrarada

Tak bez powodu admin przychodzi i straszy? Czy coś tam jednak się dzieje, że bez straży się nie obyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Cher Zarządzanie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cher Zarządzanie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cher Zarządzanie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cher Zarządzanie Sp. z o.o.?

Cher Zarządzanie Sp. z o.o.