Opinie o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro Domo Finanse Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Domo Finanse Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w Gdańsk

Wika

Szukają kogoś do mojej miejscowości i nie wiem, co myśleć, bo już sam tytuł ogłoszenia to "praca dla kazdego". Żadnych warunków nie podano prócz tego, że umowa zlecenie. Żadnych wymogów od kandydatów nie oczekują. To już od Was się dowiaduje, na czym ta praca polega, nie od pracodawcy :D Czy komuś się opłaciło to robić jako dodatkową pracę, np. gdy jesteś w innej firmie i tak czy siak jeździsz służbowo?

Sam sobie odpowiedz na pytanie czy jesteś w stanie za najniższą krajową latać po obcych ludziach i się wykłócać o pieniądze całymi dniami Wsparcia ze strony firmy nie ma żadnego

Jaka atmosfera panuje w firmie Pro Domo Finanse Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Lento.pl z 1 stycznia. Czy jest rotacja?

Waldemar
@Atmosfera

Nic bardziej mylnego wystarczy sprawdzić sprawozdanie finansowe ogólnodostępne w Internecie które firma musi składać co roku do końca czerwca Za rok 2021 3,5 miliona zysku więc te gatki że nie ma pieniędzy na podwyżki to bzdura

Frania Nowy wpis

W ogłoszeniu dla doradcy klienta wpisany został bezpośrednio elastyczny czas pracy. w jakich konkretnie przedziałach się zamyka? I czy zawsze trzeba tyle samo godzin dziennie pracować?

Wika

@Wika

Oni wszędzie szukają bo nikt nie chce tam pracować. Obiecują złote góry i awanse i na obiecankach się kończy

Elizka

Te omawiane awanse to na jakich warunkach maja być przyznawane? Co do złotych gór to masz na myśli finanse? Jeśli tak to przytoczysz jakie, tak dla wyobrażenia? I ta wspomniana UZ to zawsze wystąpi?

Ano

Zgadzam się ostatnio dzwoniłem do doradcy chyba jechał autem i było go słychać jak by unośnym głosem by się zwracał do mnie a jak ja podobnym głosem mówiłem to odrazu jak pan będzie spokojny, się uspokoi to proszę się z mną kontaktować i rozłączył się czy to osoba normalna ???? raczej chyba nie ????

Ciężka ta praca? Widzę, że były jesteś a przed chwilą jeden klient podrzucił anegdotkę. To już będzie zależało od losowości i tego na kogo natrafisz czy jednak firma jakoś w tym wspiera? Samemu masz cokolwiek wpływ?

Nick Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aneta Nowy wpis

Tu jest polityka że skłóconym zespołem najłatwiej sterować między pracownikami panuje zawiść i (usunięte przez administratora)

Seba

Nie brać od (usunięte przez administratora) żadnych pożyczek straszą policja na każdym kroku płacisz ile możesz a i tak straszą policją (usunięte przez administratora)i nic więcej

Aplikowałeś do Pro Domo Finanse Sp. z o.o. na stanowisko Dam pracę? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w firmie Pro Domo Finanse Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Doradca Klienta?

Zbynej

Jest jedna zmiana - do nocy od rana

Atmosfera

Firma w złej sytuacji finansowej i tym tłumaczy marne wynagrodzenia jednocześnie obiecując gruszki na wierzbie jak się osiągnie cele nierealne. Brak pieniędzy absolutnie na wszystko jednoczesne obciążanie finansowe pracowników za co tylko się da. Każdy na każdego donosi żeby utrzymać się na stanowisku często pomawiając innych pracowników by pokazać swoją przydatność prezesowi. Jadąc na zebranie nie znasz dnia nie godziny kiedy zostaniesz zwolniony bez zwykłego dziękuję. Szczęście będzie jak cię ktoś odwiezie z Gdańska do domu. Oceńcie sobie sami zatem jaka jest atmosfera.

Szymon
@Atmosfera

Rozwiniesz o co chodzi z tym obciążaniem pracowników? Za co trzeba ponosić odpowiedzialność finansową tak dokładnie? Byłeś świadkiem takich sytuacji, że kogoś tak po prostu z dnia na dzień zwolnili?

Atmosfera
@Szymon

Tam każdy jest zwalniany z dnia na dzień i nikt nie zna dnia ani godziny i będziesz mieć szczęście jak cię ktoś odwiezie do domu bo nie raz ludzie wracali autobusami z jakiegoś zebrania nie wiadomo gdzie. Pomimo tego że auto jest ubezpieczone zawsze na koniec potrącą ci z wypłaty za samochód bo zawsze coś się znajdzie. Przykłady można by mnożyć ale koledze wyleciał lis na trasie to potrącili mu 1700 zł za zderzak kiedy akurat odchodził. Na dodatek Jak ci coś nie pasuje to zawsze jest straszenie wekslem in blanco który musisz podpisać przy zatrudnieniu

Waldemar
@Atmosfera

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Pro Domo Finanse Sp. z o.o. dla pracy jako Doradca Klienta są dla was satysfakcjonujące?

Kate

W tej firmie nie ma czegoś takiego dla doradcy klienta jak warunki Pracuje tylko i wyłącznie na marnej prowizji a problemem jest nawet to żeby się doprosić o długopis

Grażyna
@Kate

To nie ma tutaj żadnej podstawy wynagrodzenia, sama prowizja? Co do długopisu - stanowisko pracy nie jest odpowiednio wyposażone ?

Kate
@Grażyna

Tak dokładnie doradca pracuje wyłącznie na prowizji poza tym nie ma nic Moja kierowniczka od dłuższego czasu szuka pracy bo pensja kierownika jest niższa niż kasjerki w markecie Jedyny plus że ma samochód i paliwo bez limitu

@Grażyna

Żeby ci uzmysłowić jakiego rzędu są to zarobki Firma płaci 5% od zbiórki czyli jak zbierzesz od klientów 5 000 zł to dostaniesz wypłaty 250 zł brutto czyli jakieś 150 netto do ręki Zakładają średnią ratę 100 zł tygodniowo to żeby zarobić te 150 zł musisz odwiedzić 50 osób pod warunkiem że każdy wpłaci W rzeczywistości płaci jakaś połowa klientów reszta to wizyty nie zastanę Albo takie gdzie klienci nie wpłacą bo nie mają Z prostej matematyki wynika że odwiedzasz w tygodniu 100 osób zbierasz 5000 zł i za odwiedzenie każdego klienta średnio dostajesz 1,50 zł Zakładając że wszyscy klienci mieszkają w kupie i jesteś w stanie zrobić 10 wizyt w godzinę gdzie połowa klientów płaci to zarobek na godzinę wychodzi jakieś 7,50zl Sama sobie odpowiedz co trzeba mieć w głowie żeby godzić się pracować za takie pieniądze

@Kate

Samochód w kontekście użytku prywatnego także? Limit paliwa mnie zastanawia przy tym, chyba jednak trochę to nadzorują? Ile średnio na dobę mogłoby zejść? Jakie trasy robi kierownik?

@Marzena

Trzeba prosić w weekend o zgoda na prywatne użytkowanie auta i samemu tankować W tygodniu prywatnie nie ma Jak jeździć bo pracujesz od rana do wieczora i robisz z trasy rzędu 300 km średnio

Urszula
@Pitagoras

Trochę słabo, jednak często w firmach dostaje się służbowy samochód bez problemu i można nim jeździć prywatnie bez zbędnej papierologii. Zgodę chociaż łatwo dostać czy raczej to jest takie sporadyczne? Te 300 km to dziennie taka średnia jest wysoka?

@Urszula

Każdorazowo musisz dzwonić lub pisać sms-a z prośbą o zgodę i samemu tankować Tak te 300 km to średnia bo bywa w miesiącu taki dzień że się robi i 800

@pracodawca

Jako doradza pracowałem półtora miesiąca i najwyższą moja wypłata tygodniowa była 28 zł

UWAGA!!

Na Inowrocław wkracza ekipa złych ludzi zatrudnionych przez Panią Dominikę i Agnieszkę myślę że każdy wie o co chodzi. Pilnujcie swoich płatności i nie korzystajcie z usług dla własnego bezpieczeństwa i dobra. Myślałam że to plotka ale nie więc zastanówcie się 100 razy przygoda będzie krótka jak zawsze i wszędzie ale widać firma zdesperowana i jest jak jest później można normalnie korzystać. Elka

Nic nowego
@UWAGA!!

Ta Firma zatrudni złodzieja każdego I co byście nie mówili to i tak prezes nigdy nikogo nie słucha Pozjadał wszystkie rozumy i tylko dziwne że go zgaga nie (usunięte przez administratora) Pozwolił odejść lub sam zwolnił najlepszych ludzi i została banda (usunięte przez administratora) i ludzi z przypadku

Najgorsza firma

Nie polecam brać pożyczki u tych złodziei płaci się co tydzień raty kierowniczka bierze pieniądze chyba dla siebie wypisuje sms że są zaległości a jak jej się przedstawi udokumentowana wpłatę to nagle wbija pieniądze i że zaległości nie ma. Chora firma i ludzie którzy nią zarządzają jedno wielkie dno nie polecam nikomu brać pożyczki w takim głównie

Ha ha ha
@Najgorsza firma

W tej firmie to norma. Brak kontroli jest taki że ludzie kradli i kradną na potęgę.

Gosia

Takie dziś znalazłam ogłoszenie w Augustowie Firma pożyczkowa zatrudni przedstawiciela do obsługi klientów. Oferujemy: - Gotową bazę solidnych klientów (Którzy nie chcą mieć nic wspólnego z firmą) - Wszyscy klienci na terenie MIASTA (Bzdura) - Praca około 6 godz/tydz. ( pod warunkiem że masz samochód i każdy z klientów płaci bez problemów a tak nie jest) -Zarobki ok 1000zł-1200zł/msc. ( co już gruba bajka z tych klientów będzie góra 400zl i to brutto) -Wsparcie kierownika+szkolenia. ( w szkole żadnych nie ma a to wsparcie to pretensje ryżego)

@Gosia

Ma Pani 100 % Niestety oferta pracy mija się z prawdą, Ja miałam ogarnąć wszystko popołudniami jak powiedziałam że mam osoby popołudniu to pretensje I objechanie wszystkich osób w przeciągu kilku godzin . To jest kpina

@Xyz

Czyli w teorii można było na szybko ich wszystkich objechać? Chyba, że źle zrozumiałam? Pytanie także z jakim efektem, bo chyba sama obecność nie za bardzo się liczy...

@Marzena

Jeśli się ma samochód to w kilka godzin na pewno ale mija się to z celem bo dochodzą koszty paliwa więc wychodzi że te 100 zł co się zarobi tygodniowo idzie na paliwo

@Xyz

Aha... a czemu nie ma zwrotki za paliwo ani nic? Może trzeba zagadać o nią czy coś? Zastanawiam się właśnie czy firma zwraca za paliwo bo w niektórych firmach to normalny zabieg

@Marzena

Mija to się z celem bo kwota na paliwo rzędu 50zl na tydzień czy 100zl na miesiąc nic nie zmienia a i tak wiecznie jest lament o mała liczbę klientów Dodatek wyłącznie jest dawany jak ktoś chce odejść żeby było komu zbierać

Bożena

Cześć, odzywam się w sprawie oferty pracy na doradcę klienta, którą opublikowali jakiś czas temu. Ktoś zdradzi, ile można tam zarobić? Będę wdzięczna

Kamila
@Bożena

Max do 200 zł za tydzień Zależy jakie miasto i baza klientów Choć będą opowiadać różne cuda ale poczytaj kezanko forum

berni60

wziełam u nich pozyczkę po pewnym czasie wystąpił problem ze spatą więc mąż skonsolidował swoją z moja podpisując nową umowę muszę dodac że wtedy już miałam komornika pani kierownik z którą mąż podpisywał umowę powiedziała że po podpisaniu umowy Firma wyśle do komornika pismo informujące go o spłaceniu długu niestety już mineło 7 miesięcy a komornik jak pobierał pieniądze na nieistniejący w tej chwili kredyt tak pobiera.Mimo kilkunastu monitów z mojej strony do pani kierownik to tak jakbyś walił grochem w ścianę

@berni60

Być może pieniądze nigdy nie trafiły do firmy bo pracownik państwa okradł Nieuczciwi pracownicy to plaga w tej firmie

Marceli

Witam wziąłem pożyczkę w prodomo kazali mi na numer tel wysyłać pieniądze i jedna rata poszła a reszta wrócily do mnie zaczęli straszyć policja

@Marceli

Proszę nie wysyłać pieniędzy bo firma Panu doliczyła do kosztu pozyczki opłate za obsługę pożyczki więc to (usunięte przez administratora) ich obowiązek przyjechać i ratę odebrać Jeśli pan wysyła pieniądze to nie musi płacić za obsługę w miejscu zamieszkania i trzeba napisać pismo do firmy że w związku z brakiem obsługi która jest najwyższym kosztem tej pożyczki rzada pan zwrotu opłaty za obsługę której nie było jeśli pan tego zwrotu nie dostanie Proszę zgłosić sprawę do UOKiK w swoim mieście

@Marceli

W przypadku takich gruźb Proszę powiedzieć żeby zgłosili sprawę na policję nie zrobią tego gdyż nie ma tu (usunięte przez administratora)wystarczy wpłacić jedną ratę a że później nie ma pan na wpłaty to żadne przestępstwo ale nie ma po wpłacie pierwszej raty żadnej podstawy żeby uznać cokolwiek za wyłudzenie bo przecież pan z spłacał Jeżeli firma by była taka (usunięte przez administratora) i zgłosiła coś na policję pan może ich zgłosić na policję o pomówienie bądź zniesławienie

Proboszcz

Nie będę się wypowiadał o branży choć Te wszystkie firmy pożyczkowe są podobne. Pracować w Pro domo to nie grzech tylko wstyd.

Pożyczkobiorca

Wziąłem pożyczkę, przedstawiciel z WŁOCŁAWKA nie przyjeżdzał 6 miesięcy! nagle przyjeżdza i zachowuje się chamsko! mimo że 6 miesięcy temu! wyzywa i grozi!! Niech coś z tą firmą zrobią! mimo uzgodnień przyjechał po 6 miesiącach i jeszcze zaczął wyzywać! dajcie spokój!!!

Pożyczkodawca
@Pożyczkobiorca

Proszę oddać pożyczone pieniądze, a nie wystosowywać niesłuszne roszczenia!

DO TVN UWAGA
@Pożyczkobiorca

Standard w tej firmie Udziela się pożyczki pobiera gigantyczne koszta za obsługę w domu i później nikt nie przyjeżdża po raty co tydzień jak w umowie Później zatrudnia się kogoś nowego ten się pojawia po pół roku i rząda spłaty całości wraz z bandyckim i kosztami dodatkowymi

Monitka
@Pożyczkodawca

Ja spłaciłam wszystko po roku przychodzi koleś zada 300 zł wygnalam go. Przychodzi pismo z sądu o prawie 400 zł i co po rozprawie jakieś 86 zł mam wpłacić. lichwa jak nic. Nie polecam.

Wredna
@DO TVN UWAGA

Tak to prawda przychodzili kiedy chcą po paru miesiącach a potem straszą

Anonimus
@Wredna

Główny koszt pożyczki to opłata za obsługę w domu wiec jeśli nikt nie przychodzi a potem żąda spłaty całości bo się pojawił za pół roku można ten koszt pominąć i spłacić sam kapitał dalej wysłać pismo do firmy na maila i poleconym żeby w razie sprawy w sądzie mieć dowód Sprawa spokojnie wygrana

Prokurator i UOKiK
@Pożyczkodawca

Proszę opowiedzieć o naliczaniu kosztów sądowych u klientów mocno po terminie przy wznowieniach albo o zwrocie części kosztów przy wcześniejszej spłacie

Andrzej G

Pracowałem w tej firmie ale choroba nowotworową pokrzyżowała mi plany.Nie zgadzam się z opinią o pracy w Pro Domo SA. Każdy pracodawca wymaga wyników, jeśli ich brak to świadczy o słabości pracownika i jego żalach do firmy. Prezes (JF) jest w porządku,gdybym ja był prezesem też bym cisnął na wynik.

Ha ha ha
@Andrzej G

Prezes sam to napisał albo wysłużył się Iloną. Prezesie gdzie nasze podwyżki przecież pracujemy za psie pieniądze gdzie te nowe samochody co miało być na początku roku

Damiano
@Andrzej G

Andrzeju ciebie kierownik dwa razy za picie wyrzucał jak ja w tym kabarecie pracowałem. Kiedy zdecydowałam się odejść nie wypłacono mi premii regulaminowej z wymyślonych powodów.

Czy firma Pro Domo Finanse Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Miro

W z góry ustalonych w wyborach firma ustaliła niby przedstawiciela pracowników który wyraził zgodę na polecenie prezesa że w związku ze złą sytuację w firmie rezygnuje załoga z funduszu socjalnego. Dodatkowe wsparcie jedynie takie że wielu którzy odchodzili z firmy nie dostało z wymyślonych przyczyn ostatniej wypłaty lub premii którą wyrobili

Cvvjc

Ludzie nie bierzcie tam żadnych pożyczek nie spłacisz ostatnich kilka rat to zgłaszają do prokuratury i później policję zawiadamiają zamiast ściągnąć dług komornikiem pierwszy raz spotkałem się z taką firmą która tak postępuje nie polecam

Propaganda
@Cvvjc

Totalna ściema nikt nigdzie niczego nie zgłasza To ktoś z tej firmy pisze żeby nastraszyć nie płacących dłużników

Mariusz,

Jeśli się tu znalazłeś i zastanawiasz się czy podjąć pracę w tej "firmie".... ... Weź lepiej rozbieg 50 metrów i walnij głową w ścianę a moze Ci przejdzie ten pomysł

SMIGOL

Firma do której nie można się dodzwonić kiedy jest rata, a jak już się dodzwoni Wyjeżdżają z buziaczki przykra sprawa. Myślę, że jak jest dzień spłaty pożyczki to przedstawiciel firmy powinien być w porządku, a nie z furią rozmawiać opinia z Torunia ????

Pomorzanka

Odradzam pracę w tej pseudo firmie każdemu. Dziwi mnie że organy państwowe jeszcze nie zamknęły tej działalności bo by się znalazło tam zajęcie dla Prokuratory, Urzędu Skarbowego i UOKiK

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pro Domo Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Domo Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Domo Finanse Sp. z o.o.?

Pro Domo Finanse Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Bulońska 16 lok. 16
    80-288 Gdańsk

Pro Domo Finanse Sp. z o.o.