Opinie o Pesmetal Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pesmetal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pesmetal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pesmetal Sp. z o.o. w Mysłowice

j-23

Nie polecam, pracowałem dwa miesiące okres próbny ,praca na montażu akcesoriów dno i bałagan za który nikt nie odpowiada. Zero kontaktu z tzw. kierownictwem,(a tych aż dwóch) od początku pracy okazana niechęć i brak współpracy. Brak odzieży i obuwia(musisz mieć swoje),hala bez ogrzewania- w zimie brr ,przepisy bhp nie obowiązują, trzeba podnosić spore ciężary. Czas pracy w żaden sposób nie dokumentowany -po prostu wchodzisz prosto z ulicy i (usunięte przez administratora) każda przerwa na napicie się wody kwitowana przez kierownika-"robić ci się nie chcę , do domu". Żadnego szkolenia ,zero objaśnień co i jak i kiedy ,o wszystko sam się musisz dopytywać a i odpowiedzi udzielane niechętnie i pokrętnie lub wcale.(Tylko dzięki dwóm pracownicom które pracują na montażu i starały się objaśnić co i jak człowiek nie rzucił tej roboty po tygodniu).Kontakt z dyrekcją czy prezesem który odwiedzał hale co drugi dzień i jego zdawkowe "dzin dobry" niczym policjant z komedii "allo allo" skutecznie zniechęcały do zadawania pytań i zmuszały do przemyśleń typu "co ja tutaj robię?" .Tak samo było z kierownikiem francuzem podobnym do aktora z filmu taxi jak ktoś już tutaj słusznie zauważył. Zarobek za pełny miesiac poniżej 3tys.skutecznie zniecheca do pracy w tej francuskiej manufakturze-dla mnie to czas stracony .Oczywiście są też pozytywy -praca na jedną zmiane -można spożywać alkochol w miejscu pracy(sic tylko czy to pozytyw?) i palić.

@Magdalena - HR Pesmetal

Odpowiedź Pani z HR ubaw po pachy :D:D:D(oczywiście z firmy zewnętrznej, której nie ma nawet okazyjnie w firmie ), która widziała jak wyglądają warunki na produkcji w firmie tylko z przekazu właścicieli. Jeśli chodzi o BHP to W Pesmetalu skrót powinien być rozwinięty "Brak Higieny Pracy" . Co do szkolenia to w tej firmie nic nigdy nie istniało tym bardziej, że wiecznie pijanemu kierowcy z taxi zależy na tym żeby z nowego pracownika zrobić obiekt kpin i żartów. (książkowy przykład żartów) Ze względu na zachowanie oraz brak reakcji kierownika z "Taxi" ze współpracy zrezygnowało wielu ludzi z montażu, spawaczy czy nawet pracowników biurowych jak kierownik lakierni, dwóch technologów czy dwie Panie od zamówień nie wspominając o magazynierze czy zastępcy pana "taxi". Firma porażka poza pracą na jedną zmianę nie ma innych pozytywnych stron.

@kot

Nie rozumiem ludzi wpisujących takie komentarze.pewnie sami tam pracowali albo i nawet pracują a teraz psy wieszają na karkach ludzi.w każdej pracy trzeba się przede wszystkim wykazać osobowością, umiejętnościom ,opanowaniem. Jeżeli ktoś nie ma tych cech to po co wogole zaczyna pracę w jakiekolwiek firmie.za darmo i bez wiedzy nikt nie da do gara.a kończąc komentarz na temat tej firmy to jeśli pracowales/as i nie umiales/as ogarnąć obowiązków i polityki firmy takim osobom się mówi stanowcze żegnam. Pozdrawiam i motywuje do dalszych starań i motywacji .

@@kot

Chyba mówisz o wykazaniu się mając na myśli kapowanie i podlizywanie się panu "taxi" oraz picu razem z nim? Poprzednie komentarze mówią w końcu prawdę o tej firmie i mają na celu być przestrogę dla nowych osób przed warunkami pracy.

Emilia Nowy wpis

Jak czytam te wpisy o traktowaniu tu to odechciewa się nawet próbować. A chyba nie o to chodzi. Mam nadzieję że to tylko narzekają pojedyncze osoby którym nie poszło i teraz obwiniają firmę? I atmosfera normalnie jest ok

Kamilek Nowy wpis
@Emilia

Haha. Super atmosfera tylko ludzie uciekają z tej "ok normalnej atmosfery" bo by się podusili. Czyżby brak chętnych do podduszenia w tej ok atmosferce ???

yo Nowy wpis

Firmy nie polecacie ale jednak tu pracujecie/pracowaliście. To chyba tak źle nie może być. Patrzę teraz na ich oferty i ślusarz dostaje 33,00–39,00zł. Nie jest najgorzej, jeszcze ponoć premie comiesięczne i półroczne dochodzą, to chyba robi sie niezła kwota?

Kamilek Nowy wpis
@yo

Ewidentny post z rekrutacji w celu ściongnięcia nowych osób do firmy ze względu na kasę. Jak liczy się dla kogoś kasa a warunki jak w obozie pracy jak pakistańskim obozie to można wbijać. czyżby brakowało chęnych do pracy skoro taki post się pojawia? Czyżby "taxi" nie ma nowej zabawki do poniżania?

TersuTrucker

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na kierowcę b+e, c+e. Czy dowiem się tutaj czegoś ciekawego na temat warunków zatrudnienia jako kierowca w tej firmie, jakieś opinie i informacje?

Tomko
@TersuTrucker

Taka najistotniejsza informacja że będziesz musiał jeździć przeciążonym autem modląc się o to żeby nikt cię nie zatrzymał np. w Niemcach. Ogólnie wyżyłowane auta na maksa i atmosfera też nie ciekawa. Ogólnie szukaj sobie czegoś innego jeśli nie chcesz tracić czasu z użeraniem się z panem z taxi.

@kot

@@kot

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Pesmetal Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Montażysta akcesoriów drzwiowych i okiennych?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
j-23

Magdalena - HR Pesmetal
@j-23

Panie Jacku, chcielibyśmy w sposób rzetelny odpowiedzieć na przedstawione przez Pana kwestie oraz zauważyć, że w życiu zawodowym brak odwagi i chowanie się za anonimowymi komentarzami świadczy o mentalności człowieka. Rozumiemy że może Pan być rozgoryczony i nieusatysfakcjonowany, że nie przedłużyliśmy Pańskiej umowy, jednak niezbędnym do tego jest zaangażowanie oraz trochę chęci do pracy. Decyzje dotyczące przedłużania umów opierają się przede wszystkim na kompetencjach, ale również na umiejętności współpracy w zespole. Jeżeli były problemy z integracją, prawdopodobnie wynikały z niedopasowania pracownika do specyfiki naszej firmy. Staramy się tworzyć otwarte i przyjazne środowisko pracy dla wszystkich, ale nie zawsze każdy pracownik jest w stanie dostosować się do naszej kultury firmowej oraz zaakceptować różnorodność kulturową osób pracujących dla firmy. Zawsze staramy się zapewnić atrakcyjne wynagrodzenia, adekwatne do umiejętnościami oraz doświadczenia, o czym może poświadczyć liczba zatrudnionych z wieloletnim stażem. Doceniamy (nie tylko finansowo) lojalność oraz wkład pracy osób pracujących z nami przez długi czas. Dla Pana informacji nasza hala produkcyjna została wybudowana i oddana do użytku w styczniu 2020 roku. Jest pod systematyczną kontrolą odpowiednich instytucji i wszystkie urządzanie włącznie z ogrzewaniem funkcjonują bez zarzutu. Kontrole techniczne są przeprowadzane regularnie, aby zapewnić bezpieczeństwo i funkcjonalność naszych obiektów. Bezpieczeństwo oraz higiena pracy, jest od wielu lat zapewniona przez profesjonalną, niezależną zewnętrzna firmę, co zapewnia większa obiektywność. Zawsze jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, a w przypadku konkretnych uwag w powyższym zakresie, z pewnością je przyjmiemy i poddamy dogłębnej analizie Życzymy Panu powodzenie w poszukiwaniu nowej pracy

@Magdalena - HR Pesmetal

Czy zarobki w firmie Pesmetal Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Johny

jak się przetrwa czas próbny można super zarobić. Fajna hala, dobre godziny pracy

Firma Pesmetal Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Parch

Siema. Jak się u was pracuje ale w sensie jaka atmosfera w pracy i wy jako produkcja między sobą i jakie relacje z górą? Jakby się komuś chciało.

Fiz

Witam. Ile można zarobić u was np. jako monter?

Stary

Najlepszy jest kierownic z filmu TAXI. Cwaniaczek taki dość i niezbyt sympatyczny, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Firma fajna, zarobki bardzo fajne ale jeśli chodzi o gościa z TAXI to żenada totalna. I pomyśleć że kogoś takiego się daje na stanowisko kierownicze.

blue

Witam. Czy są przyjęcia do pracy w Pesmetal ?

Magdalena
@blue

W chwili obecnej jest prowadzona rekrutacja na stanowiska - spawacz, pomoc lakiernika, monter akcesoriów oraz wsparcie biura projektowego i technologa produkcji

żubr Ce
@blue

Zapraszam do zobaczenia na własne oczy tej oryginalnej atmosfery. Robota do końca tarczy szlifierski i rękawicy na pewno warto to zobaczyć na własne oczy. Zobacz i przekonaj się takiej drugiej firmy nie zajedziesz z francuskim kierownikiem z filmu "Taxi".

Wiktor

Ile da się wyciągnąć na miesiąc ?

Ktoś tam
@Wiktor

Daj sobie spokój z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pesmetal Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Pesmetal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pesmetal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Pesmetal Sp. z o.o.
  • Mikołowska 31