Opinie o Meben Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meben Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Meben Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meben Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Hanna Nowy wpis

Minęło 15 lat i pojawiły się pierewsze oznaki zuzycia ale firma Meben natychmiast podjechala i usunęła drobna wadę. 15 lat to sporo czasu świadczy to o wysokiej jakości materiałów i perfekcji w wykonaniu. Polecamy 100% każdemu kto ceni sobie dobra jakość. Hanna i Eugeniusz

Czy w Meben Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Moje doświadczenia z tym pracodawcą były niezadowalające i negatywne. Firmy nie można ocenić pozytywnie ze względu na kilka istotnych czynników. Po pierwsze, atmosfera pracy była toksyczna i niezdrowa. Właściciel firmy nie dbał o dobre relacje między pracownikami, a pracowników traktował jako zasoby, którymi można manipulować i wykorzystywać. Brakowało jasnej komunikacji, a decyzje były podejmowane bez uwzględnienia opinii pracowników. Panował ogólny brak zaangażowania w tworzenie pozytywnego środowiska pracy. Po drugie, warunki zatrudnienia były nieodpowiednie. Zarobki były niskie, a benefity praktycznie nieistniejące. Pracodawca nie oferował żadnych programów rozwoju zawodowego ani możliwości awansu. Pracownicy byli nadmiernie obciążani pracą, nie mając odpowiedniego wsparcia ani zasobów do wykonania swoich obowiązków. Po trzecie, firmy nie dbała o równowagę między pracą a życiem prywatnym pracowników. Pracownicy byli zmuszeni do nadgodzin i nie otrzymywali odpowiedniego wynagrodzenia ani rekompensaty za te dodatkowe godziny pracy. Brak elastyczności w godzinach pracy powodował, że życie prywatne pracowników było znacznie utrudnione. Wreszcie, firma nie wykazywała żadnego zainteresowania rozwojem i innowacjami. Nie inwestowano w nowe technologie ani w szkolenia dla pracowników. Brakowało perspektywy rozwoju, co powodowało stagnację zawodową i brak motywacji.

@pracodawca Nowy wpis
@były pracownik

Dzień dobry Zastanawia mnie kto pisze takie opinie ? były pracownik ? to proszę się podpisać .Anonimowo to każdy może pisać różne rzeczy ,które nijak się mają do rzeczywistości. My jesteśmy małą rodzinną firmą -od kilku lat nie zatrudniamy i nie zwalniamy żadnego pracownika . A może to odzew , bo nie podjęliśmy współpracy z firmą , która oferuje usługi wypromowania firmy w internecie ?

@ktos Nowy wpis
@@pracodawca

Pracownicy sami się zwalniają bo kto wytrzymie w takiej atmosferze jaka pan i pana synuś wprowadzają. Mechanik i budowlaniec

Paulina

Z całego serca polecam firmę Meben, fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do klienta. Rzetelne wywiązanie się z zaplanowanego montażu, krótki czas oczekiwania i najlepsza jakość mebli. Polecam każdemu!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Meben Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Meben Sp. z o.o.?

Darek2

Podzielę się też opinią . Zamawiałem już dużo mebli w tej firmie , to już czwarte mieszkanie wyposażone w meble firmy Meben jestem bardzo zadowolony z wykonania , wyglądu i funkcjonalności wykonanych mebli . Właściciel bardzo miły , ogólnie firma zawsze zostawia po sobie porządek jestem bardzo zadowolony. Polecam

Klientka

Profesjonalne podejście do klienta. Terminowe wywiązanie się z umowy. Staranne wykonanie zamówienia.

Krystek

Mogę polecić tego pracodawcę. Potrafi dotrzymać słowa.

Klient

Szuszfol bo inaczej nie idzie nazwać tej firmy. W każdym razie nie polecam zamawiać u nich mebli bo kiepsko jakościowo to wygląda. I targujcie się co do kasy bo umowa a jakoś wykonanych usług jest duża.

Slawek

Kiedyś u nich zamówiłem szafę, pierwszy i ostatni raz. Już nie wspomnę że po roku musiałem wymienić drzwi od szafy przesuwnej. Przyjechał jakiś gruby gbur i zaczął się wymadrzac chyba jakiś Kuba, szkoda że nie mogę dodać zdjęcia ten szafy na tą stronę, sami byście ocenili... W każdym razie nie polecam zamawiać u nich mebli.

Niezadowolony klient

Szef to niech lepiej do policji wróci, bo kiepska bardzo ta firma...

Psychiczna firma!!!!! Mega zła atmosfera w pracy,

Joanna

A czym jest spowodowana taka zła atmosfera pracy, o której piszesz i kto ją wprowadza? Czy takie problemy były zgłaszane pracodawcy? Może istnieje szansa, że po rozmowie z szefostwem zostaną podjęte jakieś kroki by atmosfera mogła ulec polepszeniu.

Uwaga!!!!!! Na tą firmę!!!!!! (usunięte przez administratora)mnie tam!!!!!!!! Zarobki tam to jest śmiech i jeszcze oszukali mnie na kasę, miałem zarabiać niby coraz więcej, czekałem czekałem jak się odezwałem to dostałem 50 zl premii , śmiech na sali, śniadanie czasami, było o 14, bo nie było czasu. No i meble skręcane na czarne wkręty, bez kołków, niczego, dziwię się ze oni mają pracę. Poszedłem do innej firmy i od razu odrzylem, tam to nerwicy idzie się na bawić!!!!!!! Środa Wlkp jak najdalej o tej firmy!!!!!

Klient

Nie polecam. Meble na wkrętki hehe. Papudracka firma

Onn30

Meben to jest fajna firma ? Hahaha dobry żart ! Praca od rana do wieczora i mega złej atmosferze i wszystko by chcieli wiedzieć o Tobie..... każdy dobry fachowiec omija ta firmę szerokim łukiem zreszta i tak wszyscy pouciekali ..... na polu więcej zarobisz !

Julia
@Onn30

@Onn30 W takim razie w jakim systemie godzinnym pracuje się w Meben? Mówisz o częstych nadgodzinach?

Staszek

Jeśli ktoś w trakcie pracy wykonuje swoje obowiązki to nie musi obawiać się kamery. Ja polecam, fajna firma.

Onn30

Firma śmiechu warta, lepiej pracować na budowanie lub na polu. Ogólnie to mega zła atmosfera i płatność. Praca dla szuszfola albo ukrainca ...... Meble na wkrętki hehe (FACHOWIEC Z POZNANIA).....

Eloooo

Potwierdzam ..... Praca pod kamerami i oczekują nie wiadomo czego za śmieszne pieniądze od rana do wieczora i jeszcze pod kamerami i panuje tam straszna atmosfera ! ..... Ten Kubus jest mega dobry Hahaha ........ fachowiec wielki z Poznania ponoć najlepszy mechanik .......

Eloooo

Najgorsza firma w Środzie Wlkp jeśli chodzi o traktowanie pracowników, synós ich wielki kierownik przemądrzały a tak naprawdę to zwykły mami synek który ma 30 lat a nie umie chlebka sobie zrobić. Najlepiej jak byś pracował po 15 h dziennie za 10 zł/h. A juz nie wspomnę jaka tam panuje dwulicowość i atmosfera! Nikomu nie polecam tam isc pracować !

Zostaw merytoryczną opinię o Meben Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Meben Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meben Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meben Sp. z o.o.?

Meben Sp. z o.o.
  • Harcerska 18